בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצות לנשלט חדש שרוצה להכיר

האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 21 באוג׳ 2020
האקסלי​(נשלט) • 21 באוג׳ 2020
שמחתי להיתקל בשרשור הזה. המצב שלי מאוד דומה למצב של אסטריקס . נשלט, חסר ניסיון בעולם הזה. אני בהחלט חושב שהעניין של השליטה הוא סוג של תבלין אחד במכלול שלם, אבל תבלין חשוב. אחרת אפשר תמיד לקפוץ לאוקייקיופיד, לוותר על כל עניין השליטה, וזהו.
לצערי פה זה המקום היחיד שאני מכיר שיש סיכוי ריאליסטי להכיר מישהי שתבין אותי ושאוכל להיפתח בפניה בכל הנוגע לעניין השליטה.
התחושה שלי היא שגם אם אני מנסה להכיר את האדם עצמו קודם כל, יש פה מעין סוג של אשליית שפע (או שפע אמיתי) כי תמיד אפשר להכיר מישהו צעיר ממני, מנוסה ממני, רזה ממני. או זה או שאני אומר או עושה משהו שגוי. אני מנסה להראות את האני האמיתי שלי, אבל אני מרגיש שאני מסתובב בעולם עם ברוקולי בין השיניים, ושאף אחד לא אומר לי שהוא קיים.
בנוסף, אני חושב שאני נותן רושם של אדם לא רציני שלא מוכן להתחייב רק בגלל שאין לי ניסיון.
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
לפני 3 שנים • 21 באוג׳ 2020
היה עצמך,
הסר מעצמך לצורך ההכרות את הטייטיל הנחשק, "נשלט", וממנה את "השולטת", אתם תמיד תהיו קודם בני אדם, וכרגע אתם גם זרים אחד לשנייה.
נהל שיחה מכובדת חסרת מניירות כבוד מעושות,
בדיוק כפי שהייתי מנהל בדייט ונילי עם רעות מהעבודה,
כזו שעשתה לך פרפרים, ואולי בדימיןן היא לובשת עבורך בגדי כלולות.
המובן מאליו הקשור לאתר הזה יגיע, בעיקר לאחר שקשר אשה-גבר רגיל, טבעי וזורם נוצר.
Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 22 באוג׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 22 באוג׳ 2020
זו צורת מחשבה שמבטיחה לך כישלון כמעט ודאי פה.
מה שאתה צריך לחשוב עליו זה איך אתה גורם לבחורות לפנות אליך.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 22 באוג׳ 2020
אני מקשיב, זורד. איך? איך לדוגמה אתה עשית זאת?
meliodas
meliodas • 22 באוג׳ 2020
כמו שרשמו פה לפני..
תגרום לעניין באדם שמאחורי הפנטזיות..
זאת פלטפורמה טובה להכרויות מהסוג הזה, כי אתה יודע שבבסיס קיים ושלא תיווצר הרתעה (כל עוד אתה לא קיצוני)..
תהנה אחי
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 22 באוג׳ 2020
Switcho כתב/ה:
שמחתי להיתקל בשרשור הזה. המצב שלי מאוד דומה למצב של אסטריקס . נשלט, חסר ניסיון בעולם הזה. אני בהחלט חושב שהעניין של השליטה הוא סוג של תבלין אחד במכלול שלם, אבל תבלין חשוב. אחרת אפשר תמיד לקפוץ לאוקייקיופיד, לוותר על כל עניין השליטה, וזהו.
לצערי פה זה המקום היחיד שאני מכיר שיש סיכוי ריאליסטי להכיר מישהי שתבין אותי ושאוכל להיפתח בפניה בכל הנוגע לעניין השליטה.
התחושה שלי היא שגם אם אני מנסה להכיר את האדם עצמו קודם כל, יש פה מעין סוג של אשליית שפע (או שפע אמיתי) כי תמיד אפשר להכיר מישהו צעיר ממני, מנוסה ממני, רזה ממני. או זה או שאני אומר או עושה משהו שגוי. אני מנסה להראות את האני האמיתי שלי, אבל אני מרגיש שאני מסתובב בעולם עם ברוקולי בין השיניים, ושאף אחד לא אומר לי שהוא קיים.
בנוסף, אני חושב שאני נותן רושם של אדם לא רציני שלא מוכן להתחייב רק בגלל שאין לי ניסיון.

אני מתארת לעצמי שהחוויה של נשים וגברים היא מאד שונה במרחב אבל מהניסיון שלי אפשר להכיר אנשים מהקהילה גם באוקיקיופיד וטינדר. נראה לי שמה שחשוב זה שרוצים להכיר אנשים, ולא רק מישהו.י שעושה שיעורים פרטיים בבדסמ.
בסופו של דבר זאת עדיין מערכת יחסים אינטימית בין שני אנשים ומעלה שמיועדת להנאת כל הצדדים.

ותחפשו בלוח מודעות, שמעתי שזה עובד יופי.