בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 23 ביולי 2020
ממתקינקי • 23 ביולי 2020
מר זין ענק,

זה הכי קל בעולם לפתוח פרופיל חדש ולערוך מחקר חדש ממנו. או לבנות מוניטין מחדש. זה פשוט לא מעניין אותי. אני אפילו לא צריך לפתוח פרופיל מקביל חדש, מפני שיש לי אחד כזה ישן. זה עד כדי כך לא מעניין אותי.

אני ניסיתי לענות באופן ענייני. אבל כל במקרה, אתה מתבטא כאילו אני חייב לענות בכלל או לענות באופן ענייני בפרט. אתה גם מאוד נעול על נקודת ההנחה שאני שם זין על איך אני יוצא כאן.

אני מתנצל מראש אם לא אגיב בעתיד לשום דבר שאתה כותב, מפני שפשוט לא נעים לי להתכתב מולך. הטון שלך טעון מדי מבחינתי, וזה לא נעים לי. וכן, אני בטוח שאתה תסתדר למצוא עצים אחרים לנבוח עליהם.
איה74
איה74 • 23 ביולי 2020
לא מחפש כתב/ה:
השקעת בשאלה, אז אענה לך:

עירבתי במחקר אוטומציה מסוימת (קצת יותר מתוחכמת מקופי פייסט) ולכן זה נראה לך כחוסר הגיון, ובגלל שאת מניחה שיצור אנושי היה אחראי לכ-ל התהליך ההיקש שלך לגיטימי. ההתנהגות חסרת ההגיון היחידה שאת מכירה לגבי יצור אנושי זה אגו פגוע.

אני יכול להרגיע אותך שהאגו שלי לא פגוע כלל ובלי קשר למחקר זה או אחר. מעולם לא הייתי מהאנשים שמנסים לשכנע אדם אחר לדבר איתם. לא כאן, ולא בשום מקום אחר.

לא מדובר על מחקר אמפירי. המניע למחקר הוא סקרנות. הכלים למחקר זה מונעים מיעילות. וכל העניין היה רק דרך להקל עליי לפתוח כאן בשיחות עם נשים בכמות רבה יותר מכפי שזמני הפנוי מתיר לי לפנות אליהן.

בכל מקרה, איני מתכוון לערוך עוד מחקרים כאלה, הסקרנות שלי מוצתה.

ושוב אסביר: אני חוסם כדי לא לפנות שוב. אני דווקא מאוד מאלה שמבינים ״לא״, אני לא חוזר לנג׳ס ולהטריד מישהי שלא הייתה מעוניינת בי (אני חשוב שבכל עשוריי לא עשיתי זאת ולו פעם אחת, אני מוותר מאוד בקלות), אני לא כועס עליה וכו׳. לפעמים אני תמה לגבי דפוסים של סיבות לדחיות, ומעורר עליהם דיון. לא בגלל שכואב לי על כך, אבל בגלל שדפוסי התנהגות של אנשים זה דבר מעניין מבחינתי.

בכל פעם שאני מביא סיפור, אני לעולם לא מביא את שם הפרופיל כי אין לי כוונה לעשות אאוטינג או שיימינג אלא רק את תמצית תצמית הדפוס שזיהיתי שם.

ברור לי שאני בוחר כותרות פרובוקטיביות במיוחד לשרשורים האחרונים שלי, שזאת סיבה לגיטימית (יש עוד כמה כאלה) לאנטיגוניזם שראינו פה.

היות ודיי ברור שאתה לא בא מתחום האקדמיה או המחקר ורוב הסיכויים שמעולם לא ביצעת מחקר אמיתי (שזה בסדר, לא כולם חייבים) אני פשוט רוצה להאיר את עינך, אז ניתוח ארוע בודד הוא לא "דפוס", מהיותו ארוע בודד. לגבי "מחקר", אתה צריך להחליט מראש איזה סוג מחקר זה. אם כל פעם שמישהו שואל אותך שאלות אתה נותן הסבר אחר ומגדיר מחדש את דרך הפעולה שלך, אז לא, לא משנה מה כתוב בפרוטוקול, אתה מגדיר אותו ודבק בו. (אני מבינה שמי שבחיים לא עשה מחקר לא יידע שככה אמורים לעבוד).

ממליצה לך לקפוץ לאיקאה ולקנות מראה.
ממתקינקי
ממתקינקי • 23 ביולי 2020
גברת איה החוקרת,

לא הייתי מספיק ברור. לא רק שזה לא מחקר אמפירי, זה לא מחקר המתאים לכל שיטת מחקר מדעית. לצורך העניין, לא מדובר על פעולה של מחקר כלל. כיניתי את הפעולה הזאת ״סקר״ בהתחלה, ובהמשך אכן השאלתי את השם ״מחקר״ וניסיתי להסביר דרך השאלה זו. אני מתנצל בפני כל הקהילה המדעית שפגעתי במילה שהיא ציפור נפשם. אני לא אקדמאי, וגם לא מעניין אותי להיות כזה. אני שמח מאוד על הדרך שבחרתי בחיי המקצועיים, ומברך על כך מדי יום.

אז אפילו לא נקרא לזה סקר, אלא ״תעלול של ילד-גבר בעל דימוי עצמי נמוך וזין קטן״, אבל זה קצת מסורבל. אשתדל לחשוב על שם יותר קליט.

אני מבין שגם במילה ״דפוס״ כאשר גודל המדגם שלי קטן מדי אני לא יכול להשתמש יותר, מפני שזה מזעזע אותך. אשתדל להבא להזהיר את הקוראים החביבים לפני שאכתוב בירחון המדעי ״הכלוב״ את הגיגיי. האם ״הכותב אינו מדען״ מתאים, או שמא יותר טוב ״הכותב אינו שפוי״ כדי להסיר כל אחריות משפטית מנזקים העלולים להיגרם באופן ישיר או עקיף, אם מקריאת הדברים ואם מאי קריאתם, בין אם הוכח נזק בפועל או לא?

למה את כל כך טעונה לגבי העניין? האם נפגעת מהדברים באופן אישי? האם זיהית עוולה חברתית כלשהי?

מאיפה כל האנרגיה לכתוב לי דברי תוכחה? להראות לי את המציאות כפי שאת (או 10,000 כמוך) חושבים שהיא? האם את עוזרת בכך לזקנה לחצות את הכביש? האם את מסירה מכשול מעיוור?

למה שלא תנצלי את האנרגיות שלך ואת היכולת הקוגנטיבית שלך, והשקיעי את תשומת הלב שלך במטרה עם קצת יותר משמעות?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יול' 23, 2020 12:06 pm, סך-הכל נערך 5 פעמים
ממתקינקי
ממתקינקי • 23 ביולי 2020
מל(ק)ה כתב/ה:
מתחילה לרחם עליך.

אני חושב שהיכולת שלך לרחם עליי מבלי לקרוא את מה שאני כותב (כפי שהעדת קודם) היא מופלאה. חסרים עוד אנשים טובים כמוך.

אבל למה שלא תשמרי את הרחמים שלך לחולי סרטן, או לפחות לעם ישראל בעת הזו?
המנטליסטית​(אחרת)
המנטליסטית​(אחרת) • 23 ביולי 2020
כל מה שאני רואה כשאני מסתכלת על המשפט שכתבת הוא

"אני רוצה לזיין אף אחת מכאן"

מה שבטוח שזכית במשפט השיווקי הכי צומי של השנה

הלכתי לנגב את הדמעות
איה74
איה74 • 23 ביולי 2020
לא מחפש כתב/ה:
גברת איה החוקרת,

לא הייתי מספיק ברור. לא רק שזה לא מחקר אמפירי, זה לא מחקר המתאים לכל שיטת מחקר מדעית. לצורך העניין, לא מדובר על פעולה של מחקר כלל. כיניתי את הפעולה הזאת ״סקר״ בהתחלה, ובהמשך אכן השאלתי את השם ״מחקר״ וניסיתי להסביר דרך השאלה זו. אני מתנצל בפני כל הקהילה המדעית שפגעתי במילה שהיא ציפור נפשם. אני לא אקדמאי, וגם לא מעניין אותי להיות כזה. אני שמח מאוד על הדרך שבחרתי בחיי המקצועיים, ומברך על כך מדי יום.

אז אפילו לא נקרא לזה סקר, אלא ״תעלול של ילד-גבר בעל דימוי עצמי נמוך וזין קטן״, אבל זה קצת מסורבל. אשתדל לחשוב על שם יותר קליט.

אני מבין שגם במילה ״דפוס״ כאשר גודל המדגם שלי קטן מדי אני לא יכול להשתמש יותר, מפני שזה מזעזע אותך. אשתדל להבא להזהיר את הקוראים החביבים לפני שאכתוב בירחון המדעי ״הכלוב״ את הגיגיי. האם ״הכותב אינו מדען״ מתאים, או שמא יותר טוב ״הכותב אינו שפוי״ כדי להסיר כל אחריות משפטית מנזקים העלולים להיגרם באופן ישיר או עקיף, אם מקריאת הדברים ואם מאי קריאתם, בין אם הוכח נזק בפועל או לא?

למה את כל כך טעונה לגבי העניין? האם נפגעת מהדברים באופן אישי? האם זיהית עוולה חברתית כלשהי?

מאיפה כל האנרגיה לכתוב לי דברי תוכחה? להראות לי את המציאות כפי שאת (או 10,000 כמוך) חושבים שהיא? האם את עוזרת בכך לזקנה לחצות את הכביש? האם את מסירה מכשול מעיוור?

למה שלא תנצלי את האנרגיות שלך ואת היכולת הקוגנטיבית שלך, והשקיעי את תשומת הלב שלך במטרה עם קצת יותר משמעות?

שפה היא הכלי שלנו לתקשר, לבנות חברה מתפקדת. האמת ליצירת חברה נקודה. שפה היא ההבדל בין אוסף של יצורים נוהמים הברות וצלילים אחד אל השני ובין אנשים שמצליחים להעביר רעיונות ומחשבות בין אחד לשני.
אתה פונה בפורום ציבורי ומזמין לשיח, אבל משתמש במילים שאין להם כל משמעות, או גרוע מזה, משמעות לא נכונה. ואז אתה מאשים אחרים שהם לא יורדים לסוף דעתך.
תנאי ראשון בקבלה לחברה הוא שימוש בשפה. אתה יכול גם לקרוא לפעולות שלך מכונית וטוסטר, אל תתפלא שאנשים מאבדים סבלנות.

לגבי עזרה לציבור, תודה על הטיפ, מצפוני נקי. אבל התגובה שלך לא ברורה לי. פנית לפורום ציבורי כדי לקבל תגובות, אפילו ציינת שאתה מעדיף את זה משימוש בבלוג בגלל שפורום מזמין אנשים לענות. ואז אתה מתרעם שאני עונה לך? אתה עושה מחקר / סקר/ הטרדה על אנשים ומפרסם את זה ואז מתבכיין שמביעים עליך דעה ועל ההתנהגות שלך?

שאלת לגבי המניעים שלי להמשיך לענות לך, מה לגבי המניע שלך להכנס למצב מתגונן? האם כי כשאתה מדבר עם אנשים שמושגים האלו אינם זרים להם הם חושפים את ערוותך שלך אין כל מושג?
ואני תוהה לגבי המניעים שלך, למה לא פשוט לשים במילים פשוטות? למה לא פשוט להגיד "אני סקרן"? למה להיתלות באילנות גבוהים על "מחקר"? אולי כי בלב אתה יודע שאדון לא מחפש לא יקבל כל תגובה? אז הוא צריך להתחפש?
חבל. אתה נתת לי טיפ אז אני אחזיר באותו מטבע. עד שלא תנסה להיות באמת מי שאתה לא תמצא אהבה. כי זה לא יהיה אתה, זו תיהיה רק הצגה. גם אם יאהבו אותך, אתה בלב תפחד תמיד שיגלו שזה רק זיוף וכל לילה תלך לישון בידיעה שיום אחד עלולים לגלות את התרמית שלך.
חיים לא אותנטיים מביאים למחלות.
ממתקינקי
ממתקינקי • 23 ביולי 2020
המנטליסטית כתב/ה:
כל מה שאני רואה כשאני מסתכלת על המשפט שכתבת הוא

"אני רוצה לזיין אף אחת מכאן"

מה שבטוח שזכית במשפט השיווקי הכי צומי של השנה

הלכתי לנגב את הדמעות

חחחח
ממתקינקי
ממתקינקי • 23 ביולי 2020
גברת איה שאין בה דופי,

״ממליצה לך לקפוץ לאיקאה ולקנות מראה.״
אני מפרש ניסוח כזה כתוכחה וזה מצטרף לעוד דברים שכתבת קודם שלפחות לי הרגישו טעונים. מה לגבי השימוש שלך בשפה? מה מפעיל אותך רגשית כאן, כי ללא ספק יש פה תוכן רגשי כלשהו שאת יוצקת פנימה. את יכולה להתבונן על זה?

״המניע שלך להכנס למצב מתגונן? ... הם חושפים את ערוותך שלך אין כל מושג? ... למה לא פשוט לשים במילים פשוטות? למה לא פשוט להגיד "אני סקרן"? למה להיתלות באילנות גבוהים על "מחקר"? אולי כי בלב אתה יודע שאדון לא מחפש לא יקבל כל תגובה? אז הוא צריך להתחפש?״

מרגיש לי שאת עושה אובר אנליזה לדברים שאני כותב. את סבורה שאני מנסה לעשות כאן רושם כלשהו של מי שכותב מילים גבוהות מתוך מזימה כלשהי, ושאני מרגיש נבוך שלא השגתי את מטרתי. בפועל, מסקנה פשוטה יותר תהיה שאני פשוט לא משקיע יותר מדי בניסוח של הטקסטים שאני כותב כאן בתגובות, מתוקף זה שאני מקליד מהר ושולף את המילה הראשונה שעולה לי לראש, שבהחלט יכולה לא להיות מילה שעוזרת להבנה. אני לוקח אחריות מלאה על זה שאנשים לא מבינים את דבריי. אני גם לא מפקיד לכתוב אותם מגובשים או מתומצתים מדי. אני נוטה גם לעתים לחזור על עצמי וזה מתיש עוד יותר. אבל זה מה שכתבתי וזה מה יש. יותר מזה, נראה שאין זה מתאים שאכתוב בשרשורים מהרהורי לבי (אני לא כותב את זה בציניות) מפני שניכר שהדבר גורם ליותר נזק משל תועלת: בזבזנו כאן זמן של עצמנו ועוד הרבה אנשים ולא הבאנו כל תועלת.

ועדיין לא ברורה לי הטון הטעון שמשתקף מדברייך, אם כל ההערה שלך היא טכנית.

״עד שלא תנסה להיות באמת מי שאתה לא תמצא אהבה. כי זה לא יהיה אתה, זו תיהיה רק הצגה. גם אם יאהבו אותך, אתה בלב תפחד תמיד שיגלו שזה רק זיוף וכל לילה תלך לישון בידיעה שיום אחד עלולים לגלות את התרמית שלך.
חיים לא אותנטיים מביאים למחלות.״

לא יודע. תהרגי אותי, אבל זה לא מרגיש לי כמו הערה טכנית. יש שם הנחת יסוד שאני מחפש אהבה ואין לי כזאת. נשמע שהתחלת לכתוב תסריט של סרט הודי בהשראה שלי. אבל בכיף כפרה, מה שעושה לך טוב. לי נראה שדווקא ב״כלוב״ אנשים נהנים ללבוש מסכה, ולהיות גם קצת זיוף. אבל הרגשת אותי אם ה״כל לילה תלך לישון...״ בהחלט התחלה טובה לצ׳יזבט.

אבל מה שכן, ייתכן שמה שכתבת יכול לשמש קוראים אחרים שמזדהים יותר עם הטיפ, ובכלל התזה השלמה שאת מנסה לבנות עליי. לפחות ככה אני מנסה לשכנע את עצמי לאור ההשחתה רבתית של זמן שכל השרשור הזה מהווה.
הזר המוכר היטב
הזר המוכר היטב • 23 ביולי 2020
לא מחפש כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
פויה סקס, הרי אני הרבה יותר רגיש ומתחשב ונחשק מכל שאר הגברים שרק רוצים לזיין. אף אחת פה לא תקטוף את הפרח שלי!

זה מה ששמעתי מלא מעט נשים כאן בכלוב ״כל הגברים כאן רוצים רק לזיין״ וחלק הגדילו לטעון שגברים בכל אשר הם הולכים, הם רוצים רק לזיין.

אז אתה טוען שאתה רגיש, מתחשב ונחשק?

הוא טוען משהו אחר...
icon_smile.gif