בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 28 ביולי 2020
ממתקינקי • 28 ביולי 2020
גברת פרלין הנכבדה והיקרה,

אני באמת לא ממש מבין את הבדיחה שלך.
תוכלי להסביר אותה?
איה74
איה74 • 28 ביולי 2020
או ש... משהו בצורת התבטאות שלך השתנה.
התחלת בלדבר על אחרים, לעשות הכללות, לנתח התנהגות של אנשים זרים, להטריד, להתנהג בגסות ולחסום.

אחרי שחטפת על הראש, לקחת צעד אחורה, הבנת שאתה לא בדיוק אריסטו של הכלוב והתחלת להתיחס לעצמך בלבד. ולכן אנשים מגיבים בהתאם.
לא תרבות דיון בכלוב, לא האנונמיות ולא בטיח.
כשאנשים מתנהגים באופן דוחה מגיבים אליהם בהתאם ולהיפך.
זה הכל.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 ביולי 2020
סתם זה מצחיק אותי, סליחה. הומור אדיוטי. קשה להסביר. אני אפסיק להטריל 🙏
ממתקינקי
ממתקינקי • 28 ביולי 2020
איה74 כתב/ה:
או ש... משהו בצורת התבטאות שלך השתנה.
התחלת בלדבר על אחרים, לעשות הכללות, לנתח התנהגות של אנשים זרים, להטריד, להתנהג בגסות ולחסום.

אחרי שחטפת על הראש, לקחת צעד אחורה, הבנת שאתה לא בדיוק אריסטו של הכלוב והתחלת להתיחס לעצמך בלבד. ולכן אנשים מגיבים בהתאם.
לא תרבות דיון בכלוב, לא האנונמיות ולא בטיח.
כשאנשים מתנהגים באופן דוחה מגיבים אליהם בהתאם ולהיפך.
זה הכל.

לא עשיתי הכללות, אבל זה בכלל לא משנה, כי עשיתי כל מיני דברים אחרים שמעצבנים אנשים אלו ואחרים כאן בכלוב, ולא מדובר על שוחרי חופש ופעילי זכויות-אדם אלא אנשים שיש להם תענוג זה או אחר מהתנגחויות בשרשור ותקשורת דמגוגית.

אני רואה את ההתנהגות הזאת לא רק כלפיי, אלא כלפי כל מי שפותח שרשור ושואל שאלת תם ובמיוחד אם מזהים שהפרופיל שלו חדש, יש את האנשים שיתנפלו עליו וישתדלו להקטין אותו תוך כדי שהם כביכול נותנים לו עצה.

אדם ניכר בכעסו. ובהיבט הזה טוב מאוד שהצלחתי להרגיז כאן מספר גדול של אנשים. אנשים שיש להן מודעות נמוכה לאופן שבו הם מוטרגים רגשית תמיד יאמצו את הטיעון שהם התנהגו כך וכך רק בגלל שמישהו גרם להם להתנהג כך, עיצבנו אותם אנשים דוחים. ואז רק בגלל זה רמת הדיון שלהם ירדה לדמגוגיה, והטחת רפש, טיעונים מוגזמים וכו׳. אבל כל עוד לא מעצבנים אותם, הם אנשים עם ראש פתוח שמשוחחים בתרבותיות עם כל אחד.

אז סבבה, תרבות הדיון בישראל היא מהטובות בתבל. אנחנו לא בוחרים מנהיגים דמגוגיים ושחצניים. אנחנו לא רואים התנהגות משתלחת ואלימה, על מגרשי הכדורגל, בפוליטיקה ובקבלת האחר שהיא מאוד מייצגת את הציבור הישראלי.

ובאופן כללי, אלימות במשפחה נגרמת בגלל שיש פשוט נשים נורא מעצבנות, והגברים פשוט לא יכולים אלא להכות אותן. אם הן היו רק נחמדות יותר, לוקחות צעד אחורה, מבינות שהן לא האריסטו של הבית, מדברות רק על מה שלא מרגיז ובאופן כללי מתנהגות יפה, לא היו מקבלות מכות. הגברים המכים הם בכלל הקרבנות.

נסכים שלא להסכים.