שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתיחת מצלמה - מלכות ועבדים

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 28 ביולי 2020
ממתקינקי • 28 ביולי 2020
כלבלבון מושפלון כתב/ה:
זה היה רק קצה הקרחון, חצי מהשולטות פה ואני לא מגזים בכמות, דורשות כסף , מנוי זהב, הפקדות וכו עוד לפני שהתחיל משפט ראשון. לא נעים להגיד אבל יש מקצוע עתיק ומאוד מסויים שעוסק בצרכנות זו. איפה השליטה הטהורה? הכמיהה בין גבר ואישה?

שים לב עד כמה אתה אחראי לאימוץ התדמית. אתה קורא להן ״נשים״ ו״שולטות״. בפועל מדובר על אדם כלשהו שפתח פרופיל בכלוב ושם בתפקיד ״שולטת״. כל מה שאתה כן יודע על אדם זה הוא שאתה לא באמת רוצה קשר איתו, גם אם יהיה בר רפאלי עם שוט.
הכלבונת של reina​(נשלט)
אני קורא להן כך, כי חלקן אכן כאלה, אבל זה מיעוט. אולי אני אופטימי מידי אבל החלום למצוא פה את השולטת האחת והיחידה חזק מהייאוש
ממתקינקי
ממתקינקי • 28 ביולי 2020
NobleSavage כתב/ה:
כלבלבון מושפלון כתב/ה:
מסכים איתך חלקית, אבל אני מהצד הזכרי הנשלט, אני זה שפונה לשולטות ו80 אחוז מקבל את התשובה איך זה שעוד לא עשית לי מנוי זהב כתגובה על פניה בנוסח "ערב נפלא". יש שולטות כאלו אמיתיות, אבל ספורות

נסה לסנן טוב יותר למי אתה פונה ואיך אתה פונה.

אם אתה פונה ב-bulk ועם הודעת קופי פייסט אתה פגיע יותר לסיטואציות כאלה, כי קולטות עליך את הנואשות ואת חוסר הרצינות.

אני רוצה לחדד משהו בתגובה של נובל. ככל שאתה משדר יותר נואשות, כך הםן (האנשים שפתחו פרופיל בכלוב במטרה לעשות צחוקים או לנצל נטו ולא שולטות נורמליות!!) קולטים זאת.

למה? כי שולטת נורמלית לא תבזבז את זמנה ומרצה כדי לעשות צחוק ולנצל עוד פונה נואש אחד מתוך 100 בתיבה. שולטת כזאת היא אישה בוגרת, יש לה חיים, היא לא נער בן 13 שבא לו עכשיו להריץ דאחקות. הרי שולטת נורמלית זה מה שאתה מחפש, נכון?

האדם שכן יתייחס לפניה שלך, ואדם כזה מפתח חוש לזהות נואשות, דרך הפעולה שלו זה לתת לך משימות שעולה מהר ריח חריף של התחזות, ניצול ציני או רצון להסתלבט עליך כדי להבין מהר כמה קל יהיה לתמרן אותך ולהוציא ממך הישגים. אדם כזה ירצה לתעדף את הפונים התמימים יותר, הנואשים יותר ולא את החשדנים ששואלים שאלות בעייתיות.

זאת הסיבה שמתחזים נוטים להיות תקיפים. ההגנה הטובה ביותר. הם מנוסים להשאיר את הצד השני במקום מתגונן, מעורער, חרד שעוד רגע יאבד את ה״מציאה״ וכו׳. הם טובים בלפזר איומים, לנדב פרטים פיקנטיים, ולשחק את עצמם נפגעים. כל המניפולציות הרגשיות בספר.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 28 ביולי 2020
וידוי: לפעמים כשמשעמם לי אני שולח לשולטות שמתחזות לגברים הודעות רק בשביל לקבל צומי בחזרה

מה שמוזר שהןם אף פעם לא עונות בחזרה... ובאמת, דווקא רציתי את הדיבור המזלזל והדורשני הזה icon_sad.gif
הכלבונת של reina​(נשלט)
נכון מאוד אתם צודקים, אבל אם לא הייתי כלבלב לא הייתי נואש, אם הייתי גבר גברי שקשה להשגה ויודע במתינות להשיג את מבוקשו היה קל יותר , אבל אני ועוד אלפי נשלטים מבינים שעל כל פניה שלהם לשולטת שנראית רצינית, עוד 594495 כלבלבים עשו ככה והם נהיים יותר נואשים
Curvy Barbie
Curvy Barbie • 28 ביולי 2020
deepThinker כתב/ה:
וידוי: לפעמים כשמשעמם לי אני שולח לשולטות שמתחזות לגברים הודעות רק בשביל לקבל צומי בחזרה

מה שמוזר שהןם אף פעם לא עונות בחזרה... ובאמת, דווקא רציתי את הדיבור המזלזל והדורשני הזה icon_sad.gif

לא הבנתי יש שולטות שמתחזותתתתת 😱
אני נתקלתי בשולטת ונשלט שהיו אותו בן אדם
ממתקינקי
ממתקינקי • 28 ביולי 2020
כלבלבון מושפלון כתב/ה:
נכון מאוד אתם צודקים, אבל אם לא הייתי כלבלב לא הייתי נואש, אם הייתי גבר גברי שקשה להשגה ויודע במתינות להשיג את מבוקשו היה קל יותר , אבל אני ועוד אלפי נשלטים מבינים שעל כל פניה שלהם לשולטת שנראית רצינית, עוד 594495 כלבלבים עשו ככה והם נהיים יותר נואשים

יש רק בעיה קטנה בתזה המלומדת שלך.

רוב השולטות שבכלל מחפשות כאן משהו, נוטות לחפש קשר משמעותי עם גבר איכותי ככל שהאתר הזה יכול להשיג. אם אכן היו ניגשים אלפי מועמדים וחלקם הניכר איכותיים, הרי אותן שולטות כבר היו לפחות בקשר עם נשלט איכותי אחד לתפארת. כמה כבר נשלטים איכותיים לדעתך צריכה שולטת כלוביסטית נורמלית?

מה זה אומר?
במקום שבו יש כמות, נסה להבין איזו איכות חסרה. נסה להקשיב, להבין, לשאול, להפנים במקום לנסוח לירות עם אקדח שברור לך שיש בו כדורי סרק.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 28 ביולי 2020
Curvy Barbie כתב/ה:
deepThinker כתב/ה:

לא הבנתי יש שולטות שמתחזותתתתת 😱
אני נתקלתי בשולטת ונשלט שהיו אותו בן אדם

התכוונתי גברים שמתחזים לנשיםםםם
טעות שלי.
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 28 ביולי 2020
העניין המרכזי פה, שעל כל שולטת, יש לדעתי 100 נשלטים
זה הסדר גודל בערך ...
ולכן יש כאלו שמרשות לעצמן דברים כאלו ואחרים.
תבחר מה שמתאים לך לזרום איתו, וזהו.
להעלות שוב פוסט על נצלניות, מתחזים וכדומה, (יש עשרות אם לא מאות כאלו)
לא יביא אותך לשום מקום
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אני אגיד משהו שלא רק קשור למצלמות אלא בכללי לדרישות.
לא לעשות משהו שאתם לא מעוניינים לעשות.
אם מישהו/י דורש ממכם לבצע אקט שאתם לא רוצים ומכריח אתכם, זה רק אומר שזו התנהגות שתחזור על עצמה.
שלא נתחיל לדבר על סחיטות ומה לא.
אני לדוגמא תמיד מבקשת תמונת פנים בהתחלה, על מנת לדעת עם מי אני מדברת, אבל לא אדרוש תמונה מפלילה שתגרום לחוסר נוחות.