שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פתיחת מצלמה - מלכות ועבדים

Menta​(שולטת)
לפני 3 שנים • 28 ביולי 2020
Menta​(שולטת) • 28 ביולי 2020
לא להסכים בשום פנים ואופן. הדדיות חשובה גם במערכת יחסים לא שוויונית.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 28 ביולי 2020
ArchAngel​(שולטת) • 28 ביולי 2020
שמתי לב שיש מעין מתאם כזה בין ניקים שמתלוננים שאיזו "שולטת" (במרכאות כי שקוף מהתיאורים שלהם שמדובר במתחזים) ניסתה לנצל אותם לבין הניקים שמחפשים קיצורי דרך לסשן, שניכר שמחפשים מיניות הרבה לפני שעמלו על ליצור את הכימיה הנכונה בשביל שאישה בכלל תמשך אליהם.

איכשהו תמיד הניק שיפתח פוסט מהסוג הזה יהיה מישהו שמציג את עצמו בכינוי פורנוגרפי, עם תמונות בוטות בפרופיל שבו הוא כמובן מצמצם את עצמו לפנטזיות המיניות שלו ולא טורח להציג ולו בשורה אחת מי הגבר שהוא מעבר לדמות הנשלט שמחרמן אותו לגלם.
פרופילים כאלו מרתיעים נשים, זוכים להתעלמות כמעט מיידית כשהם פונים, וזה נכתב כבר במאות הפוסטים שנפתחו בנושאים האלו בעבר. אבל הם מעדיפים לא להכיר בזה ולהמשיך בשלהם.

זה מורכב לשנות בעצמם משהו, נוח יותר לשכנע את עצמם שזה בטח כי כולן פה סנוביות, "לא אמיתיות" ורק אם היו נראים כמו בראד פיט (באתר שמבוסס על טקסט ולא תמונות הגולשים, כן? אף אחד לא מקבל פה עדיפות בגלל המראה, הדבר היחיד שתופס פה את העין הוא ניסוח) או אם היו מתנהגים כמו "bad boys" כאילו שזה באמת מדבר למישהי שעברה את גיל 16, אז בטח כולן היו עפות עליהם כי כל הנשים רעות ושטחיות חוץ מאיזו שולטת פנטזיונית אחת שבטח מסתתרת בין כולן ומחכה רק להם.
כאילו אם רק יתמידו וישארו כפי שהם, אז לבסוף איזו מישהי תבחר בהם, תיפול בקסמי הודעת "רוצה לשלוט בי, המלכה?" ותגשים להם את כל הפנטזיות, והם יחיו לנצח באושר, עושר כושר.
אבל העניין הוא שאין אישה כזו. אף אישה לא תמהר לשיחת וידיאו או תציע מפגש לגבר שהיא לא מכירה, בטח לא לאחד שהציג את עצמו רק או בעיקר דרך פנטזיה מינית.

לאישה לא אכפת לקרוא שיש לך פנטזיות מיניות דומות לשלה, לא אכפת לה שאתה קורא לעצמך כלבלב גם היא אוהבת לקרוא ככה לפרטנרים שלה בנסיבות מסוימות.
הדבר היחיד שיגרום לאישה לראות בך פרטנר מיני פוטנציאלי, לרצות לממש איתך פנטזיות, הוא רק אם אתה מסקרן ומושך אותה קודם כל כגבר שאתה.

הטעות הבסיסית של הרבה נשלטים היא להאמין שאינטרקציה עם אישה שולטת מתחילה דרך פניה אליה כשהם מגלמים מולה את דמות הנשלט, בעוד בשביל שאישה תרצה שתגלם מולה את דמות הנשלט היא קודם צריכה להימשך אליך כאדם שאתה.
בדיוק כמו שאף אישה לא תשכב איתך רק כי אתה תציג את עצמך כסטרייט כי גם היא סטרייטית, ככה שולטת לא תמהר לסשן איתך רק כי אתה נשלט. היא תרצה אותך נשלט אך ורק אם היא קודם נמשכת למי שאתה כגבר, וזה קורה רק אם טרחת להשרות בה תחושת ביטחון, ליצור איתה כימיה, לעורר בה סקרנות.
אתה לא צריך להיות "זכר אלפא קשה להשגה" בשביל זה (להפך, להתנהג ככה זה רק מוריד), אתה פשוט צריך להיות האדם שאתה במקום לצמצם את עצמך לדמות פורנוגפרית שטחית של "כלבלב".

קל לאנשים מאחורי ניקים שמתנהלים באופן שמחפש סשן לפני חיבור ליפול בפח של המתחזים כי מתחזה הוא היחיד שמתנהג כמו הדמות הלא מציאותית שהם שואפים שתוקסם מהם במקום לשנות את עצמם.

רק גבר מתחזה ירצה לקיים שיחת וידיאו מבלי שהוא באמת מכיר אותך, בעוד נשים אמיתיות חוששות מזה מאוד כי הן מפחדות להיתקל באיזה דפוק שיאונן להן מול הפרצוף.
רק גבר מתחזה ירצה באינטרקציה איתך על אף שהצגת עצמך באופן שטחי דרך דמות פרונוגרפית, בעוד נשים אמיתיות לא יתעניינו בך במיוחד רק כי שיתפת במה מעמיד לך את הזין.
רק גבר מתחזה ידחוף לכיוון הבטחה לערוך לך סשן עוד לפני שביססת ביניכם כימיה ותחושת נוחות, בעוד אף אישה לא תרצה בכך מבלי שהיא נמשכת אליך, וגם אחרי שהיא תימשך אליך היא תמשיך לגשש את השטח, לבחון עד כמה אתה אמפטי ולא שקוע רק בצורך שלך, וזאת בשביל לוודא שאתה לא פסיכי ושאפשר להיפגש איתך מבלי שתפגע בה.

זאת יכולה להיות גם אישה מתחזה לשולטת ששליטה לא באמת מעניינת אותה כמו לעשות כסף קל, אבל העקרון זהה: רק מתחזה מבטיח להיות כל מה שאתה מפנטז עליו מהר מדי, בקלות רבה מדי, מבלי להתעכב על לטרוח להכיר אותך באמת.
ומרוב שאתה רוצה שזה יהיה אמיתי, מרוב שקשה לך לוותר על הפנטזיה הזו שתהיה שם איזה מישהי שתיפול לרגלייך מבלי שתשקיע מי יודע מה בתהליך ההיכרות, אתה תעדיף להאמין למה שהמתחזה משמיע לך במקום לאפשר לאסימון ליפול לך ולקלוט שאופן ההתנסחות שמציג מין כמשהו שמוצע באופן תכליתי, שמנסה להתכתב עם פנטזיה גברית זה פרי מקלדתו של גבר ולכן היו לאן לקולע בדיוק בשביל שתרגיש שהוא כל מה שפינטזת.
הרי מעולם לא נתקלת באישה שאשכרה ניפגש איתך אחרי שהבטאה מולך כך. גם מעולם לא באמת צמח קשר אחרי שאישה ביקשה ממך טובות הנאה, וידוע לך היטב מהתנסויות שלך בעולם האמיתי שכשאישה נהנת מעצם חברתך היא לא מרגישה שהיא צריכה תגמול בשביל לרצות לפגוש אותך, התגמול יהיה לראות אותך.
אבל כשנאחזים בדמות הפנטזיונית של איזו שולטת לא אמיתית שאוטוטו תזנק עליך, קשה לקבל את מציאות הפחות מרגשת שדורשת ממך לשפר את עצמך לפני שמישהי תרצה בך.

עדיף להכיר בזה שהתנהלות כזו לא מושכת נשים מאשר להמשיך להיאחז בתקוות שווא שאולי יש איזו מישהי אי שם בעולם שזה הקטע שלה, שפשוט תציג לה פנטזיה או תבצע לה איזו טובת הנאה והיא תזנק עליך. זה עדיף ויעיל יותר משאר להמשיך בשכנוע העצמי שכולן ביצ'יות שעושות דווקא "לבחור הנחמד" שנדמה לך שאתה.
אם כל הנשים ממהרות לסנן אותך, כדאי לך לבחון מה בך כל כך מרתיע את כולן במקום לספר לעצמך סיפורים על כך שאתה בסדר ושזה העולם שעקום.
אין קיצורי דרך לסשן, תצטרך להתאפק ולתנהל בכלוב באופן שפחות יחרמן אותך אינסטנט, באופן שפחות מתמקד בצורך שלך להגשים פנטזיות ויותר ממוקד בנפשה של האישה שמולך אם אתה רוצה שמישהו מלבד מתחזה שקולט את הנואשות שלך יצור איתך קשר.
תתמקד בנשים שמולך, בצרכים שלהן ולא רק ברצון שלך לממש את הצורך שלך להיות נשלט דרכן, וזה מתחיל בלהפסיק לקרוא להן מלכות ולעצמך עבד עוד לפני שהכרת אותן.
אתה כמובן יכול לדחות את ההצעה הזו על הסף, אבל אם לא תקשיב למה באמת מדבר לנשים אתה תדבר רק למתחזים, שקולטים נואשות ומחפשים לתפוס עליה טרמפ.
נידפקת חזק בתחת
לפני 3 שנים • 29 ביולי 2020

Re: פתיחת מצלמה - מלכות ועבדים

נידפקת חזק בתחת • 29 ביולי 2020
כלבלבון מושפלון כתב/ה:
שאלה תמימה וכנה, חשובה לי דעתכם/ן:

האם אותן מלכות שדורשות פתיחת מצלמה ומסירת פרטים אישיים אך הן לא מוכנות לפתוח או לתת מידע לגביהן, האם זה תקני?

האם בגלל שאת מלכה זה אומר שאני לא אמור לפחד מחשיפה ולך מותר? הרי זה לא קשור אם אני עבד או אדון
וכמו שאת מעונינת לראות, גם אני מעוניין לדעת שאת המלכה שושנה ולא השמנמן שמשון!

בעיניי המושפלות.... עקב הצעות רבות של מלכות שדורשות שבכדי לציית להן אני אמור קודם לפגוש אדון אחר לבד ורק אז אולי אותן... בעיניי, כל מלכה כזאת, בתעודת הזהות שלה כתוב זרובבל קאקאשווילי, האם אני צודק?

זה ממש לא תיקני

ומסוכן
קושר באהבה
קושר באהבה • 29 ביולי 2020
פתח גילדת נישלטים
ששם תוכלו להעביר מידע על מתחזים/מתחזות

עד שיסתנן לשם מתחזה ויפוצץ הכל.
אבל אז תפתחו גילדה חדשה.
וכך הלאה...

מה לעשות? לעשות!
בהצלחה
הכלבונת של reina​(נשלט)
archangel נתת לי המוןןן נקודות למחשבה. הסיבה העיקרית לאיך שהצגתי את עצמי בפרופיל, היא שאני לא רואה הבדל בין דמותי האמיתית לדמותי הכלבית , אני משקף שם את עצמי לחלוטין אבל את כנראה צודקת בכמה זה מרתיע אחרות. אטפל בזה, שמח שהקדשת את הפירוט הזה.
Brave new world​(מתחלף)
Brave new world​(מתחלף) • 29 ביולי 2020
נתקלתי בזה לא מעט, וזו לא התנהגות יפה בכלל. מה שעצוב זה שהמון נשלטים כמונו, בתמימותנו זורמים עם זה (קרה לי בעיקר כשהייתי בתחילת הדר, ורק גיליתי שאני נשלט).

תהיה זהיר עם זה, למרות שהיום החוק מאוד מקשה עם מי שסוחט, אם הוא נתפס, עדיין אפשר פה ליפול למצבים לא נעימים.

תשתדל לפחות, להיות בשם בדוי
נידפקת חזק בתחת
ArchAngel כתב/ה:
אופטימי מצידך להניח שבמקרים כאלו בצד השני יש בכלל אישה ולא גבר מתחזה

אז זהו

ניכוותי עלי ידי גבר מיתחזה

חשפתי את עצמי

בפניו

טקס יומי של הישתחוות

חשיפה אינטימית

שליטה וירטואלית.
בתיקווה לדבר האמיתי

" היא " שלחה אלי

" ידיד "

שיבחן אותי

למעשה אונס בהסכמה

" היא " פיתתה אותי

ניצלה את החרמנות שלי

אני היסכמתי

במקרה אחר. נסעתי לבת ים

כי חשבתי שזאת מיתלבשת

הוא הישפיל אותי

וגמר לי בגרון

הפטישים שלי

פעלו נגדי כמו בומרנג
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 29 ביולי 2020
אני ממליץ לכל אילו האוהבים לקבל בתחת ...
את ההמלצה הזאת .

שימו לב שכל זמן שאתם מוותרים- הכול בסדר.
היזהרו לא להיכנס לרוטינה של שולט/נשלט.
טוב הלב שלכם גובל לעיתים בתמימות.
אין צורך להיכנס למאבקי כוח,
אבל מצד שני אתם לא צריכים לבלות את החיים בצעדה זקופה מתחת לשטיח...
הפחד שלכם עלול להתברר כפחד מן ההצלחה,
ולא מן הכישלון.
נסו למצוא את ההסבר לכך בזיכרונות הילדות שלכם.
יש קשר ישיר לפורקן,באמצעות זיונים בתחת .
נידפקת חזק בתחת
by my self כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
אופטימי מצידך להניח שבמקרים כאלו בצד השני יש בכלל אישה ולא גבר מתחזה

אז זהו

ניכוותי עלי ידי גבר מיתחזה

חשפתי את עצמי

בפניו

טקס יומי של הישתחוות

חשיפה אינטימית

שליטה וירטואלית.
בתיקווה לדבר האמיתי

" היא " שלחה אלי

" ידיד "

שיבחן אותי

למעשה אונס בהסכמה

" היא " פיתתה אותי

ניצלה את החרמנות שלי

אני היסכמתי

במקרה אחר. נסעתי לבת ים

כי חשבתי שזאת מיתלבשת

הוא הישפיל אותי

וגמר לי בגרון

הפטישים שלי

פעלו נגדי כמו בומרנג

בפעם הראשונה

לכאורה שולטת ששולחת

את הידיד שלה לבחון אותי

אונס בהסכמה שלי .

בפעם השנייה לכאורה מתלבש/ת

זיין אותי 5 דקות

הכריח אותי למצוץ

וגמר לי בגרון בכוח

שולטת

שלחה עבד בתול שיזיין אותי בתחת

מוצא חן בעיני השפלה מינית

שייזנו אותי מול ראי
ממתקינקי
ממתקינקי • 29 ביולי 2020
התגובה של ArchAngel היא לא פחות מבכי טובה שקראתי בנושא לפחות לאחרונה. וואוו.

קחו אותה בשתי ידיים פתוחות.