סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה אירוטית סשן אוראלי

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 3 באוג׳ 2020
ממתקינקי • 3 באוג׳ 2020
ראשית אני רוצה לחזק את דבריה המושקעים של לאניה קולסון, שעדיף לנו תמיד לסייג את עצמנו כאשר אנחנו מכלילים על מגדר שלם. בפועל, המגדר הנשי נמצא כאן במיעוט משמעותי ולכן אינו מייצג בהכרח נשים אלא נשים בסיטואציה של חוסר איזון מגדרי חריף. האפקט הזה מועצם (וכבר כתבו את זה אני פשוט מדגיש) בגלל שנשלטים (במקרה הזה) הם הרבה יותר אקטיביים ופשוט עסוקים לשלוח הודעות לכמה שיותר שולטות בתקווה שאחת מהן תתייחס. את זה לא עושה רק נשלט אחד, אלא כמות רבה מאוד של נשלטים, וכאשר לא מקבלים תגובה הם מנסים שוב. זה לכשעצמו יוצר הצפה ואנטיגוניזם של אותן שולטות ולא רק מייצג באופן כללי את המגדר הנשי ו״מה נשים רצות״.

וכן, חשוב להדגיש שאם יש אחוז גדול של הנשים שרוצה משהו מסוים זה לא אומר שכולן רוצות את זה.

יחד עם זאת, לאור כל הנסיבות הנ״ל זה יהיה לא מעשי בעליל לנסות לכוון בעיקשות דווקא לאחוז הקטן של שולטות שכן רוצות גישה כלשהי וגם לעשות את זה בטיימינג המתאים, תוך כדי הספמה שיטתית של כל היתר. זה אולי עומד מאחורי הרצון לייצר ״הגמוניה נשית״. לא לעודד תופעות של הצפה והספמה, שרבות סובלות מהן.

ואני רוצה לציין בכלל משהו אחר שמפריע לי, ולא ממש שמנו עליו את האצבע. המרחב הוירטואלי מייצר מצבים שאינם אותנטים אלא מאולצים. למה? כי אם אני רוצה לרדת למישהי שאין לי מושג ירוק מי היא אלא דמות באתר שמתישהו כתבה משהו בפרופיל (ואפילו אפילו לא ממש אכפת לי מה היא כתבה שם) זה בגלל שחישקתי את עצמי קודם ובאתי אל המקלדת שאני כבר חרמן (או שההצעה לרדת לנשים עלומות מחרמנת אותי) וזה אכן לא קשור כלל וכלל אליה בשום אופן או צורה.

טבעי שרוב הנשים (לכל כלל יש את היוצא מהכלל) לא מחפשות אחר לשונות עלומות שילקקו אותן ללא קשר לכלום. מדובר בקטע אינטימי ולא מישהו שילחץ להן את היד (שזה נניח משהו שאין בעיה לעשות מול אדם זר). ובפניה כזאת אין ולו שמץ של בסיס שמייעץ אפילו הרגשה טובה ביחס למשהו שאם יתממש במציאות, יצריך את כל הבסיס הטבעי של אינטימיות.

ואם עסקינן בסטוצים, הרי סטוצים לא מתרחשים להם במרחב הקיברנטי. סטוצים מתרחשים להם כאשר אישה היא לרוב חרמנית, יש לה פחות עכבות (לפעמים בגלל אלכוהול) והיא נתקלה בכל חושיה בגבר שעשה לה את זה מאוד והיא פשוט אחוזת תשוקה כלפיו ורוצה לממש את זה בהקדם כדי לא לאבד את המומנטום.

הרשת לא מספקת את התנאים הטבעיים לסטוץ.
Mary Jane
לפני 3 שנים • 4 באוג׳ 2020
Mary Jane • 4 באוג׳ 2020
לגיטימי ואף מתבקש לחתור להגשמת פנטזיות מיניות. אלא שלא נתקלתי בסגנון כזה אצל גברים ״שולטים״, או אצל גברים שלא בקטע.

הפיגור ההתפתחותי ש״נשלטים״ רבים לוקים בו במרחב הקיברנטי ובכלל הוא משהו מיוחד - אשר קשור כנראה לנפש תקועה במצב אינפנטילי. תינוק. הוא לא יודע דברים בסיסיים, והוא נע בין היזדקקות עיוורת לשד המזין לרגשות תסכול וכעס כלפי האם המטאפורית שלא מספקת צרכיו כאן ועכשיו.

לכן לטעמי כשמזהים זאת אין טעם להסביר להם דבר או לצפות מהם לכלום, בוודאי שלא להשחית זמן - אלא אם יש איזה פטיש כללי לחינוך הציבור, דחף חזק למחוות חביבות או וייב אימהי דומיננטי. מעבר לכך, מוטב פשוט לתת לדבר לחלוף.
Lanya Colson
Lanya Colson • 4 באוג׳ 2020
לא מחפש כתב/ה:

..

טבעי שרוב הנשים (לכל כלל יש את היוצא מהכלל) לא מחפשות אחר לשונות עלומות שילקקו אותן ללא קשר לכלום.
.......
.

הנה דוגמא נהדרת להסללה שדיברתי עליה.
טבעי? באמת?

ואני לא אכנס אפילו להערה המאוד בעייתית שלך לגבי סטוצים ואיך שהם מתרחשים כשנשים שותות אלכוהול ומאבדות עכבות. זו ההגדרה של date-rape לא של סטוץ.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 4 באוג׳ 2020
גבר שמחפש ,ללקק חורים ,את מה שהוא ,מחפש,הוא ימצא ...הוא ימצא את החור ללקק,בלי ,הרבה מאמץ.
לא חוסר חורים ,שבעניין שילקקו אותם .

גבר שמחפש להגשים, פטיש מסויים ,הוא ימצא את זה ,בקלות רבה.

גבר שמחפש סקס ,הוא ימצא ,את זה ,גם בקלות .

גבר שמחפש מלכה ,גבירה, שולטת ,אמיתית.
שיחפש את זה .הוא ,יתקשה ,בלמצוא את זה .

כאשר הוא כבר ימצא את זה ,
לא בטוח, שהוא ידע להבין ,שממולו ,נמצאת, מה שהוא חיפש .

כי הוא כבר מורגל, בחיפוש.
הוא לא מורגל, בלמצוא.

כנ"ל ,נשים רבות ,הן התרגלו, בלחפש.
הן לא מורגלות,בלמצוא.

בשביל להיות אדם שמחפש ,ומצא את מה שחיפש .
צריך רק לפקוח עניים ,ולהתאים עצמך ,אל מול ,ה " מציאה " ,שלך.

בשביל שהשולטת תהיה מותאמת לנשלט.
צריך שיהיו דברים של ,כן .
ודברים של ,לא .

זה ,שיש ,שמה ,דברים ,של ,"לא" ,מצד השולטת.
זה כי גם לכל עבד ,יש רשימת דברים ,של ,"לא" ,מצידו.

ליקלוק כוס,זה אקט ,לסבי .מובהק ,בתכלית .
הוא יכול להתממש ,במרחב הבדסמי ,רק ,כאשר השולטת ,רואה ותייגה את העבד, כנקבה.

או ,כאשר ,העבד ,הזה מתוייג אצלה ,שבעצם הירידה שלו ,לליקוק, כוסה היא ,זה בעיני רוחה ,אקט המשפיל, אותו ,בעצם הירידה שלו אל כוסה היא .

כמובן ,שאין כאן מידע מכליל ,וקביעה נחרצת .
בגין כך ,שהרבה נשלטות, מציגות עצמן ,כשולטות.
הן אולי חושבות ,שאני לא יודע ,מי מהן ,שולטת אמיתית .
ומי מהן ,נשלטת המציגה עצמה , כשולטת.

אבל אני יודע הכול .
אני רק יכול לומר לכם ,ששולטת אמיתית ,זה אחת ,שלא מדברת ,הרבה.
כמה שהיא מדברת פחות ,היא יותר בכיוון של שולטת מלידה .

יום טוב לכם .
👨💻
ממתקינקי
ממתקינקי • 4 באוג׳ 2020
Lanya Colson כתב/ה:
לא מחפש כתב/ה:

..

טבעי שרוב הנשים (לכל כלל יש את היוצא מהכלל) לא מחפשות אחר לשונות עלומות שילקקו אותן ללא קשר לכלום.
.......
.

הנה דוגמא נהדרת להסללה שדיברתי עליה.
טבעי? באמת?

ואני לא אכנס אפילו להערה המאוד בעייתית שלך לגבי סטוצים ואיך שהם מתרחשים כשנשים שותות אלכוהול ומאבדות עכבות. זו ההגדרה של date-rape לא של סטוץ.

אני אוהב את הביקורת שלך ומודה לך על כך.

ייתכן שהמילה ״טבעי״ הייתה צריכה להתחלף במילה ״סביר״ מלשון שיש סבירות טובה להיתקל באישה שלא תרצה שאדם אנונימי ילקק אותה. אני אישית גם לא רוצה להיתקל באישה אנונימית שתמצוץ לי, אבל זה רק אני icon_smile.gif אני מודה גם שהניסוח הזה מיתמם וטוען שאם ענתה להודעה אלקטרונית של גבר המציע ללקק אותה הרי באותה רגע היא כבר הסכימה להצעה ולא פשוט השתעשעה בעוד הודעה שקיבלה מבלי לדעת מה יקרה בהמשך. אני מקבל את הביקורת שלך.

לגבי אלכוהול: חבל שניסחתי את הפיסקה ההיא באופן מגדרי, כי האפקט האלכוהולי עובד ללא קשר למגדר. יותר מזה, איכשהו הצלחת להבין מכך (אני לוקח אחריות על ניסוח שיש ברורים ממנו) שכדי להגיע לסטוץ אישה צריכה לשתות אלכוהול.

התרבות שלנו בנויה על עכבות: נימוס, מסורת, קורקטיות ועוד. יש עכבות על מיניות בתרבות שלנו (אני מקווה שבכך איני מסליל את התרבות החופשית כל כך שאנחנו חיים בה). יש אנשים שמכנים אלכוהול כ״אומץ נוזלי״. ברור שאנשים אלו לוקחים מיץ תמים לחלוטין ומסלילים אותו לכזה המשנה התנהגות, אבל נסלח להם לרגע icon_smile.gif להקשר זה התכוונתי. לא התכוונתי למצב של שיכרות שבו אדם אינו שולט במעשיו או מסוגל להתנגד לתוקף מיני, אלא למצב שבו אדם מרגיש ״אמיץ״ יותר. יש פחות מחשבות מגבילות בראשו, והוא פחות פועל לפי החרדות הרגילות שלו.

כתבתי על סטוצים מפני שזה אמצעי שמוביל להיתממות: הרי נשים מחפשות גם סטוצים ולא רק קשרים רציניים, אם כן, מדוע אינן פשוט זורמות לפי הדפוס המוכר לנו (מהמדיה?) שבו המרחק מכסא הבר עד לזיון בשירותים לא עובר דרך בהיכרות נפש עמוקה. גם בדוגמא תהיה אישה מסוימת שתופעל (במשמעות של גירוי, לא במשמעות שהגבר הוא זה שקובע מה יקרה) על ידי גבר מסוים, ולא כל גבר אקראי שיזדמן לטווח הראיה שלה היא תסיים איתו בזיון בשירותים (ושוב מתנצל שאני מסליל: יש נשים שיש להן זכות מלאה וכבוד בל יתואר להסתער על כל גבר שהן רואות ולהכניס אותו חיש קל לשירותים לשם זיון).

כלומר, האדם המיתמם שואל מדוע שהדבר לא יקרה גם במרחב הקיברנטי. התשובה שלי: התכתבות היא תשתית הרבה פחות ריאלית/מעשית לסטוץ מאשר פגישה מקרית במציאות מפני שאינה מפעילה את כל החושים, אלא מפצה על החוסר בגירוי החושים באמצעות הדמיון (מתנצל שוב שאני מסליל: יש אולי אנשים מיוחדים שמסוגלים לראות, לשמוע, להריח, לטעום ולממש דרך טקסט בלבד -- אני מדבר על פשוטי העם, כמוני). דמיון של אדם אופטימי יכול להשלים פרטים חיוביים יותר מהמציאות (ואז אדם זה נכון להתאכזב) ואדם פסימי אולי יפסול אדם על הסף רק בגלל שזרק משפט לא במקום, והזכיר לו נשכחות שלא רצה להיזכר בהן. לפחות כך אני חווה התכתבות כך. מי שהכתבתות היא התשתית המושלמת עבורו לסטוצים מוזמן להסליל את כולנו לשם icon_smile.gif
ממתקינקי
ממתקינקי • 4 באוג׳ 2020
Sm Art כתב/ה:
גבר שמחפש ,ללקק חורים ,את מה שהוא ,מחפש,הוא ימצא ...הוא ימצא את החור ללקק,בלי ,הרבה מאמץ.
לא חוסר חורים ,שבעניין שילקקו אותם .

גבר שמחפש להגשים, פטיש מסויים ,הוא ימצא את זה ,בקלות רבה.

גבר שמחפש סקס ,הוא ימצא ,את זה ,גם בקלות .

גבר שמחפש מלכה ,גבירה, שולטת ,אמיתית.
שיחפש את זה .הוא ,יתקשה ,בלמצוא את זה .

כאשר הוא כבר ימצא את זה ,
לא בטוח, שהוא ידע להבין ,שממולו ,נמצאת, מה שהוא חיפש .

כי הוא כבר מורגל, בחיפוש.
הוא לא מורגל, בלמצוא.

כנ"ל ,נשים רבות ,הן התרגלו, בלחפש.
הן לא מורגלות,בלמצוא.

בשביל להיות אדם שמחפש ,ומצא את מה שחיפש .
צריך רק לפקוח עניים ,ולהתאים עצמך ,אל מול ,ה " מציאה " ,שלך.

בשביל שהשולטת תהיה מותאמת לנשלט.
צריך שיהיו דברים של ,כן .
ודברים של ,לא .

זה ,שיש ,שמה ,דברים ,של ,"לא" ,מצד השולטת.
זה כי גם לכל עבד ,יש רשימת דברים ,של ,"לא" ,מצידו.

ליקלוק כוס,זה אקט ,לסבי .מובהק ,בתכלית .
הוא יכול להתממש ,במרחב הבדסמי ,רק ,כאשר השולטת ,רואה ותייגה את העבד, כנקבה.

או ,כאשר ,העבד ,הזה מתוייג אצלה ,שבעצם הירידה שלו ,לליקוק, כוסה היא ,זה בעיני רוחה ,אקט המשפיל, אותו ,בעצם הירידה שלו אל כוסה היא .

כמובן ,שאין כאן מידע מכליל ,וקביעה נחרצת .
בגין כך ,שהרבה נשלטות, מציגות עצמן ,כשולטות.
הן אולי חושבות ,שאני לא יודע ,מי מהן ,שולטת אמיתית .
ומי מהן ,נשלטת המציגה עצמה , כשולטת.

אבל אני יודע הכול .
אני רק יכול לומר לכם ,ששולטת אמיתית ,זה אחת ,שלא מדברת ,הרבה.
כמה שהיא מדברת פחות ,היא יותר בכיוון של שולטת מלידה .

יום טוב לכם .
👨💻

אדוני המכובד עד מאוד,
אם לא תחדל להסליל ולהסליל נגד נשים, הרי אני ולאניה נקים אוהל מחאה מול ביתך ונציג אותך כאויב הציבור מס׳ 1. תודה.
Lanya Colson
Lanya Colson • 4 באוג׳ 2020
אדוני המכובד מאוד, אנא חדל משימוש מזלזל ולגלגני בפועל "מסליל".
ממתקינקי
ממתקינקי • 4 באוג׳ 2020
סלילחה על השימוש הפוגעני, המזלזל, המבזה, השטחי, המשתלח, המתלהם והירוד בפועל ״מסליל״.
Bagel
Bagel • 4 באוג׳ 2020
Lanya Colson כתב/ה:
תראו,
אני מודה שההודעה של פותח השרשור לא היתה אטרקטיבית במיוחד. אבל הדיון היותר מעניין הוא לא "עצות לנשלט הפונה" אלא הוא הדיון (האינסופי) על הפער (לכאורה) בין מה שגברים רוצים ומה שנשים רוצות. וכל זאת תחת איצטלה של ניסיון "לעזור" לנשלטים, לפנות יותר טוב, להבין נשים, וכמובן בסופו של דבר להשיג יותר סקס. (אף אחד כמובן לא מדבר על העובדה שהסקס הזה הוא משאב מוגבל, ותלוי בסופו של דבר בכמה סקס נשים רוצות לעשות)

אבל בכל זאת,
בכל שרשור כזה, נוזף ונוטף טוב לב בו זמנית (תתעניין בה, תייצר חיבור, תהיה מעניין, נשים רוצות להרגיש ככה וככה) מה שבעצם קורה הוא סוג של הסללה של נשים (ובכללן שולטות צעירות ש"זקוקות להכוונה"), לסוג מסוים של תגובה ריגשית. פעם אחר פעם מגיבים שונים כותבים (מי בקצרה ומי בארוכה) הסברים מפורטים למה נשים רוצות. וזה תמיד בכיוון של קשר ריגשי, עניין, שיראו אותן כבני אדם, מערכות יחסים, שיתייחסו אליהן יפה וכיו"ב.

אני אדגיש: הבעיה שלי עם השרשורים היא לא מה אתם אומרים לנשלטים, אלא מה אתם בעצם אומרים לנשים.

באופן מאוד מפתיע נוצרת גם כאן בכלוב דיכוטומיה מתחסדת בין "מלכות בתשלום" ושולטות שהן "נשים אמיתיות". מדונה-זונה. אשכרה. כאן בכלוב.

אז תנו כמה עצות שאתם רוצים לנשלטים (עצות חסרות תועלת אם אתם שואלים אותי). אבל אני מבקשת לציין שיש בעולם, בכלוב, וגם פה בשרשור (בלי ניקים, בלי שיימינג), נשים שמעניין את התחת שלהן אם הנשלט רואה בהן אישה אמיתית. שלא מחפשות קשר. שלא מחפשות מערכת יחסים או חיבור ריגשי. שהתאמה של פטישים היא מבחינתן דבר חשוב ומבורך. שמקבלות קריזה כל פעם ששואלים אותן "אז מה את עושה בחיים?" (לא עניינך). שמחפשות סקס באותה תועלתנות שנשלטים מחפשים. הן יכולות להיות בררניות עד כאב, מדוייקות באופן מרגיז. וממש לא שרמוטות. אבל הן לא רוצות "שיתעניינו בהן" ושיראו הן "אישה אמיתית עם רגשות". והן הדבר הכי רחוק ממלכות בתשלום שיש, כי הן משרתות את התשוקה שלהן, ואת הצרכים שלהן, בלבד.

כל המודל הזה של "השולטת שרוצה שיתענינו בה כבן אדם אמיתי" בסופו של דבר הוא עוד סוג של דה לגיטימציה לאפשרות של נשים להיות (כשהן רוצות) יצורים מיניים משוחררים, מחפיצים, אגוצנטרים, שמונעים על ידי סיפוק צרכיהן (כן, כן, כל אותן דברים שאתם.ן מאשימים בהם גברים).

מותר לנו. ולא רק שמותר לנו - אנחנו קיימות.

לניה, אני כל כך מסכים איתך. זה לא רק מצמצם את הנשיות למדונה או זונה אלא גם מאוד מעליב לגבריות כי בעצם המסר הוא שאתה צריך להתבייש במה שאתה אוהב במין ולהסתיר את זה, לא להזכיר את זה (כי זה מין, פיכס) וחלילה לא לחפש איזשהו דבר ספציפי שאתה מאוד אוהב. זאת סתימת פיות, נסיון לחנך, מוסרניות שלא תורמת לדבר וטינוף של השיח הציבורי פה (תוך טענות לשיפור השיח). זה מאוס בעיני ואני גם לא חושב שהכלוב צריך אליטה של מגיבים ופילוסופים שיחליטו לנו מה בסדר ומה לא בסדר. מבחינתי כל עוד האדם לא פוגע באחרים שיכתוב מה שבא לו.

לא כולם מחפשים אהבה פה, או זוגיות. חלק מהאנשים פה בשביל לחלוק את חוויות הפורנו שלהם עם הקבוצה, חלק רוצים מלכה בתשלום או זונה, חלק מחפשים פה פסיכולוג, חלק רוצים לספר מעללים שעברו עליהם בצ׳כיה ולא להקשיב לשום דבר שמישהו אחר אומר, חלק פה בכדי לחזק את האמונה הדתית שלהם. הרעיון הזה שיש רק דרך אחת נכונה מגיע לצערי מהשמאל הליברלי (אליו אני משתייך) שם קיימים כל מיני אנשים שחושבים שאפשר לתייג רעיונות מחשבות ומילים על פי מדד הנאורות שלהם (woke).

אני מעריך את סוורין אבל מאוד לא מסכים איתו. אנג׳ל תמיד חסדנית בתגובות שלה כך שאני לא מופתע. אלחם בעבוד החירות של האדם לעמוד פה בפורום ולצעוק - אני אוהב ללקק תחת, איפה מוצאים?
Kitty frank
Kitty frank • 4 באוג׳ 2020
דווקא אהבתי את הסליל של המילה (: