ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי רוצה לאטום את הגג שלי

טלי35​(שולטת)
לפני 3 שנים • 12 באוג׳ 2020

הלכתי לחפש גג (:

טלי35​(שולטת) • 12 באוג׳ 2020
רמפול כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
רמפול - אני אשמח לאנוס מישהו שוב.
עשיתי את זה בעבר. היה מטורףף.
שפוי, בטוח ובהסכמה - ועדיין אונס (גם כתבתי על זה).
שנינו בגירים שנינו ידענו לאן אנחנו נכנסים ושנינו נהננו מהאקט וגם מהאפטר קייר.
לא מבינה למה אם מישהו בוחר לבוא לרצף לי את הגג זה לא יכול להיות משחקי וכו' באותה המידה כמו עיסוי, הצלפות וכל פרקטיקה בדסמית שלא שנויה במחלוקת.

טלי, זה לא אונס. רק בהעדר מילה אחרת את משתמשת במילה "אונס" כדי לתאר את מה שקרה ביניכם. אבל בין זה לבין מה שחווה אישה בסימטה חשוכה כשגבר זר גוהר מעליה יש רק אלמנטים מאד מאד סלקטיביים במשותף, וגם אם את משתמשת באותה המילה כדי לתאר את שניהם ברור לך (ואני לא צריך להסביר למה) שהם רחוקים מזרח ומערב. זאת חלק מהבעיה בדיון הזה: שכל אחד שכותב "לרצף את הגג" מדמיין משהו אחר, ויש כאלה שכבר טווים מערכת יחסים סטייל הפצוע-האנגלי בעוד זרועותיו המסוקסות של הנשלט מורחות את השליכטה על הרעפים (או מה שלא מורחים על גג בריצוף, בטח לא שליכטה, אולי זפת?). אבל במציאות , ריצוף גג זה סתם ריצוף גג וזה חרא של עבודה - וגם עבודה מאד קשה שמזיעים ומסריחים בה ואין בה זמן לניואנסים של מערכות יחסים - ואין בה שום אינטימיות, שלא כמו בעיסוי ואפילו כמו בהצלפות. ואם לנסח את זה אחרת: כשחבר שלך מבקש שתעסי אותו את בכל זאת נהנית מזה, אפילו אם את "שולטת", כי יש בזה אינטימיות, אבל כשהוא מבקש שתרדי לזרוק את הזבל זה כבר סיפור אחר.

ציטוט:
מה הלחץ?

אין לחץ icon_smile.gif. אבל יש פה בפורום בעיה מאד קשה. יש לי פטיש מיני נדיר מאד, והוא להטריל מלכות שאוהבות שירצפו להן את הגג. זה פטיש מאד מאד סלקטיבי ובאמת שלא חוויתי עונג מיני כבר 23 שנה (מאז השירשור האגדי של 1997 בתפוז, wink wink), ועד שסוף סוף מצאתי הזדמנות נדירה, כולם פה מותחים עלי ביקורת. דווקא במקום המוגן הזה שחשבתי שאמצא מפלט לבדידותי, שברו את רוחי וגרמו לי לחשוב שאני לא בסדר. מה יהיה אתכם פה בכלוב? icon_smile.gif
ALPHA QUEEN
ALPHA QUEEN • 12 באוג׳ 2020
UnderYourFeet כתב/ה:
אשמח לבצע עבורך את העבודה , אני מתעסק באיטום

תפנה בפרטי.
ס א ב
ס א ב • 12 באוג׳ 2020
קצת אנטיקלימקס, לא?
סאב מוני
סאב מוני • 12 באוג׳ 2020
"מי יציל את הבית שלי? אולי כל זה קורה לי בגללי?"....
robotz
robotz • 12 באוג׳ 2020
מעוניין ששולטת תנקה את ביתי
robotz
robotz • 12 באוג׳ 2020
אני לא רוצה לתקן לך את הגג, אלא אני מעוניין להתקין לך משאבת מים במרתף.
שלגי
שלגי • 12 באוג׳ 2020
טלי35 כתב/ה:
חחחח בינגו!!!!

תהנו (:

איזה בינגו
לשניהם אין מנוי. ⁦