בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

Pollux​(שולט)
לפני 3 שנים • 12 באוג׳ 2020
Pollux​(שולט) • 12 באוג׳ 2020
עצוב שיש אנשים כאלו באופן כללי בעולם,
שלא מבינים שהבדסם מושתת על כבוד ועל חיבור בין אנשים ולא על דריסה של אנשים אחרים.
למרבה הצער יש כאן לא מעט "שולטים" שלא מבינים את המשמעות של להיות שולט ושל כובד האחריות.
אנשים שפועלים באופנים האלו צריכים להיות מוקעים מקהילה כי הם מביאים יותר נזק מתועלת ויוצרים סביבה מסוכנת לאנשים שצריכים סביבה בטוחה יותר מכולם במיוחד בצעדים הראשונים.
אני אישית מקווה שכן יוקיעו אותו במיוחד אם זה נעשה באופן שיטתי שכזה.
מצד שני האשפה האנושית ועלילותיה כבר הפסיקה להפתיע אותי ברמות האכזריות וניתוק המוחלט מאנושיות.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 13 באוג׳ 2020
ArchAngel​(שולטת) • 13 באוג׳ 2020
קודם כל, ולמען היתר ספק בנוגע לדעתי על הסיטואציה המדוברת, הגבר שאת מתארת הוא זבל וחתיכת אפס שגיבור על חסרות ניסיון מה שהופך אותו אף למיץ של הזבל. האשמה היא בלעדית שלו.
אני בעד פרסום שמו והרחקתו, אני בעד לנקוט בכל צעד שהיפוך את האתר הזה לבטוח כבר באותו הרגע, אבל לצד זה, קשה לי להאמין שבטווח הרחוק זה פותר את העניין.
הרחקות, מבחינתי, הן פתרון נקודתי לבעיה רחבה יותר.

ראשית כי בטח יחזור לפה תחת זהות בדויה כלשהי, ושנית, כי כמוהו יש עוד מאות באתר הזה ובכל יום מצטרפים לכאן כאלו חדשים שנוח להם להשתמש בבדס"מ כתירוץ להתעללות.
(ספציפית אני יודעת על סדרתי כזה שדווקא מזדהה כנשלט ופגע בנשים כאן ומחוץ לאתר, וחוזר לפה בניקים חדשים ואוסף לעצמו קורבנות חדשים בכל פעם מחדש. כלום לא עוצר אותו חוץ מליידע נשים על דפוסי ההתנהגות שלו בשביל שידעו לזהות ולהתרחק).

לדעתי, ומנסיוני במצבים האלו, אין מנוס מללמד נשים (כי הן בדר"כ הקורבן לניצולים על רקע מיני, גברים בדר"כ נתונים לניצולים מסוג אחר) איך לזהות מניפולטיביים כאלו עוד בשלב הראשוני, ובהחלט יש נורות אדומות כבר בשלב "החיזורים" הכיבכול רומנטי הזה שמנבא שנפלת על גבר שיעשה לך משהו כזה בסבירות ענקית.
כבר בתחילת הטקסט הזה, עוד לפני שהגעתי לסופו ומבלי שהתייחסתי לכותרת, ידעתי איך הוא יסתיים כי ניכר שאדם שמציג את עצמו בצורה מושלמת מדי, שמנדב על עצמו מידע אישי מדי (שכמובן מציג אותו תחת הילה זוהרת של איזה "מלח הארץ" כי הוא כיככול לוחם לשעבר) מהר מדי, מפזר הבטחות שנראות טוב מדי ומתחייבות מהר מדי למישהי שהוא בקושי מכיר, טווה את קורי המלכודת המניפולטיבית שלו.

אינטואטיבית קל להאמין שהאדם שמסוכן להיפגש איתו הוא הזה שישלח לך איזה דיק פיק ויגיד לך "כלבה על ארבע" כבר על השניה הראשונה, אבל כל אחת יודעת לחסום אותם כבר בשניה הראשונה.
גבר מניפולטיבי שרוצה להצליח לפגוע, מבין שהדרך להשיג את מבוקשו היא לזכות באמון דרך רושם שאמור להיות מתחשב, כי כל פעולה אחרת מצידו תזכה אותו בחסימה.
"הטריק" להבדיל בין התחשבות כנה למזוייפת הוא קודם לא למהר להאמין לה, לקחת את האינטרקציה באיזי, וזה עוזר לראות את הסדקים ברושם הזה שהוא מנסה לייחס לעצמו.
מניפולטיביים כאלו טובים בלשמור על איפוק כל עוד הם יצרו תגובת אמון אינסטנט, אבל כשהם רואים שהצד השני לא נופל בקסמיהם בקלות, דורש הוכחות ומחפש בסיס להישען על המילים שלהם, הם יוצאים משלוותם ומי שהם באמת מתחיל לצוף על פני השטח.
קשה להם לשמור על תדמית מתחשבת כי היא דורש מהם איפוק שהם לא מסוגלים אליו.
מי שבאמת מתחשב בך נשאר בשלוותו גם כשדברים לא הולכים כרצונו, כי הוא באמת מסוגל להרגיש סבלנות ואמפטיה לצרכיך גם כשהם לא עונים על שלו. אדם מניפולטיבי מסוגל רק לזייף רושם כזה, אבל לא לעמוד מאחוריו לאורך זמן.

לצורך העניין, הוא היה אומן במילים שנועדו לשכנע אותה שהרצונות שלה מעניינים אותו, אבל אם היא הייתה פחות זמינה בהודעות הוא כבר מראה לה כמה הרצון שלה "מעניין" אותו כשהוא לא עונה על הצרכים שלו.
לפעמים כל מה שזה דורש זה פשוט לא למהר לענות לגבר כזה, להשאיר אותו במעט אי-ודאות לגבי הרושם שלך ממנו, ולגשת לעיסוקים שלך בשביל לחזור אחרי שעה ולראות שהאינבוקס שלך המתמלא בדעותיו האמיתיות לגביך.

הוא גם היה אלוף בלדבר עליה, מה שכיבכול יוצר רושם של אכפתיות, אבל זה נועד בשביל לחמוק מלדבר עליו ולחמוק מלתחזק את הדמות שמייחס לעצמו. לו היה נאלץ לדבר על עצמו לעיתים קרובות יותר כי הצד השני עדיין בוחן אותו ולא קנה את האכפתיות המזויפת שלו, הוא היה מאבד סבלנות ומוצא את עצמו יוצא מהדמות כי זה מתיש "לעמוד על המשמר" ככל שהוא יאלץ יותר להיכנס לפרטים לגבי עצמו.

כמו כן, חשוב מאוד לא למהר לבטוח באף אחד, בחיים לא לפגוש מישהו חדש בעיר אחרת, במרחב המוכר שלו והזר לחלוטין לך, שבו ידו על העליונה מולך. לא משנה כמה נחמד הוא נשמע ואיזה הבטחות רומנטיות הוא מציע, או ליתר דיוק- במיוחד אם הוא מפזר הבטחות ומציג את זה מושלם מדי.
מפגש ראשון תמיד במקום שהיא מרגישה בטוחה בו ויודעת שבמקרה הכי גרוע היא יכולה להימלט ממנו ולחזור למקום הבטוח שלה במקום למצוא את עצמה ברחוב זר בשיא הטריגרים.
גם אם ההצעה נשמעת הכי מפתה בעולם, סירוב לה ולדחות את האקשן לדייט הבא, עוזר לראות מי באמת סבלני ואכפת לו מבטיחונך כפי שטען, ומי רק עושה את עצמו ויאבד את שלוותו כי לא קיבל ממך את מה שרצה.

חשוב לי לציין שאני לא מאשימה אותה, הבחירה לפגוע היא שלו ולא הייתה לו זכות לעשות זאת. האחריות על הפגיעה היא שלו כי והייתה בבחירתו.
אני פשוט מאמינה שאין דרך למנוע מתוקפים להפסיק לתקוף, שחסימה של אחד לא מונעת ממאות אחרים האחרים להפסיק לפעול, הם רק ימשיכו להתרבות כמו תיקנים.
הדרך היחידה "להתחסן" מפניהם היא להיות מודעת לניואנסים בהתנהגות ה"משולמת" שהם מנסים לייחס לעצמם, כי יש בה די והותר סדקים שאפשר ללמוד לזהות כדי להצליח לשמור על עצמנו.
היא לא אשמה בזה שהיא לא ידעה את זה מראש, הנקודה שלי היא שזאת האחריות שלנו כקהילה להפיץ את המידע הקריטי הזה על מניפולציות שנועדו לזייף תחושת אמון בקרב לא מנוסים בשביל לעזור להם לדעת מראש.
לחסום מתעלל ספציפי זה כמו לתת דג שמשביע ליום אחד, בעוד ללמוד איך להזהות מתעללים ולחמוק מהם זה לתת חכה שתהיה לכלי שיעזור בהזדמנויות נוספות.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 13 באוג׳ 2020
פסיכופטיש מאסטר בוי,זה, דבר ידוע,במרחב הבדס"מ ,
יש הרבה כאילו,
בדרך כלל ,הבאק ראונד שלהם ,זה גברים שצרכו, שרותי זנות ,בעבר ,ולעיתים צורכים ,שרותי זנות ,בתשלום.
ויש בהם כעס ,ושנאה ,כלפי המין הנשי .
הזונות לא התיחסו אליו ,יפה ,אז הוא נוקם.
מוציא את העצבים שלו,על נשים אחרות .

הפסיכופטיש מאסטר בויעס,
יש להם כמה דפוסי אופי זהים.
הם מחפשים על בסיס קבוע .
הם צדים תמיד ,את הבשר החדש ,שרק פתחה פרופייעל.
הם אלימים מילולית .
הם קמצנים, תפרנים,ושקרנים, סטוקרים,ויש להם יד ורגל, ורקע,בצריכת סמים ,ואלכוגול,רצוי שמישהו אחר שילם עליהם.

אין להם שמץ ,של הבנה ,בבדסמ,
אין להם שמץ הבנה ,בנפש ,של הנשלטת .

ותמיד הנשלטות,מגיעות ,אל הפסיכופטיש מאסטרס בויס ,הללו .

זה כמו ," אפקט המגנט" ,שנשלטת תיפול דווקא על המאסטר פסיכופטיש, קלוץ,נבעך...

עוד סממן זיהוי ,צריך שיהיה לו רקע,של דתל"ש, או ,חרד"ק,
צריך שיהיה לו רקע סמוי מעין ,שכשהיה ילד חרדי,וילדאע חיה ,פרא אדם ,אז הרבי נתן לו מכות בטוסיק ,בפנים,ומשך.לו באוזן. כי הוא היה עושה פרצופים להצחיק הכיתה כאשר הרבי היה כותב על הלוח .ושובר אל מול כל הכיתה ,את ההיררכיה של המורה ,מנגד לתינוקות של בית רבן .

אז אחד בעל רקע שכזה ,שנפלט ,מהמסגרת החרדית ,
הוא יכול להפוך לפסיכופטיש מאסטער שוונעץ .

באשר לטיעון שהוא לוחם.
זה שקר וכזב.
הוא לא לוחם. ולא לחם .
הוא היה אפסנאי ,או ,עובד רס"ר,או עוזר טבח,או ,מכ"שניק, בלי כיפה ,באיזה שהיא יחידה קרבית.

זה בדרך כלל ,אדם ,עם הסטוריה.
פסיכופטיה, היא אדם שהחליט ,להיות רע .
אדם שהחליט להיות רע ,באופן מכליל .
אדם החושב שדרך הרע ,היא ,דרך העולם ,היא דרך הכוח
דרך ההישרדות....

דרייעק שכזה ,הוא גיבור על נשים .
אין לו אומץ ,על גברים ,הוא ,מפחד מגברים .
כי הוא לא גבר ,הוא לא יודע איך להיות גבר .

יצא לי להכיר ,במהלך הקריירה המבצעית שלי כאיש בדס"מ בכיר .

לא מעט מאסטרים ,ולא מעט, אדונים ,ולא מעט ,שולטים.
ובעצם הכרתי ,את דרכי ההתנהלות שלהם ,עם הנשלטות,שלהם .

היו שם אי אילו, דברים ,שאינם תקינים .
אבל ,בעוד הנשלטות שלהם ,זה לא צרם להן ,או,פגע בהם .
אזי ,מצא מין את מינו.
אין כאן שום טעם, לפגם.
גם אם משהו שם פגום.
כל עוד ,שזה עובר ביניהם ,אז זה ,יקבל תעודת הכשר הבדסמית.
כי האדם ,הוא לא רע ,
הוא בסה"כ ילד כאפות שמן ,שהרזה ,ועף על עצמו .
או ,יש לו כושר התבטאות ,ושכנוע,ויש לו נדל"ן ,שירש,או שדד נדל"ן, מאיזה בן משפחה שלו ...
אז לנערה אבודה ,זה יתאים .
הוא הנעבך, לא יודע לשטוף כלים ,ולהעביר סמרטוט על הבית המזוהם שלו .
אז אחד כזה נהיה מאסטר ,
אז יאללה ,בסדר .
שיסתדר ביניהם הפרענקינה ,שבא לה ,על מאסטר לבנבן עם קול רדיופוני, נחשי ,אנטלגנטי2,מניפולטיבי.

ראיתי כמה נשלטות ,שבאו עם שווינע קלוץ מאסטר שלהן .
והבטתי בהן ,ברחמים,כאילו זה הנאבעך ששולט בך .
נו ,אני מבין אותך ,זה הפחות גרוע ,מהגרועים .
כנראה זה מה שמגיע לך ...

בדרך כלל ,המאסטרים ,רועדים מפחד ,ממאסטרים אחרים, שנה יגזלו להם ,את הנשלטת שלהם .

בעוד , שהם תמיד יגזלו למאסטר אחר את הנשלטות שלהם ...

כי זה ידוע ,שברגע שנשלטת מכירה שולט אמיתי.אז ברגע אחד נתגלה השקר הגדול ,ובאיזה בור שחור היתה עם המאסטר קלוץ פייק שתחמן אותה כמה שנים .
כאשר היא חשבה שהוא המציא וכתב את ספר הבדס"מ..

הבדס"מ, זהו תחום .
שמגונן על מאסטרים חוליגנים.
זה לא חדש .
מפחדים לפרסם את השמות שלהם .
כי בבדסמ יש עניין סמוי ,שהם ימשיכו לפגוע סדרתית, בנשים אחרות..

בבדס" מ זה עובר ההתנהגות הזאת .
יש שגנבו .יש שאנסו ,יש שסחטו,וכן על זה הערך .
ובחסות הבדס"מ, יצאו מזה נקיים ...

זה המצב ..זה זירה שאנשים פועלים בשושו ,וכאשר אנשים בשושו ,מפחדים מהצל של עצמם ,ומדובר הוא בעסקים של תחתונים למטה .
אין עם מי לדבר ,שיעזור, לסלק את העשבים השוטים ,מהמרחב.
הבדסמ הוא מרחב סודי .
לפסיכופטיש מאסטר ,הסודיות הזאת ,היא ערובה לחסינות דיפלומטית ,להמשיך לפגוע ,סדרתית ..
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 13 באוג׳ 2020
LETS GO TO THE STONING
נסיכה אבודה​(נשלטת)
נסיכה אבודה​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2020
יש לדווח .
כמו כן יש לעדכן הניק להזהיר נשים נוספות
חבל שאין בכלוב רשימה שחורה כלשהי .. או אזהרה על פרופילים בעייתיים (קיים באתרים אחרים)
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 13 באוג׳ 2020
על בסיס מה השיימינג יהיה?
שהוא התנהג לא יפה אליה, אפילו קצת מניאק ואז חתך את הקשר איתה?
(זה טוב שהקשר נותק, לא כך?)

מותר להיות מניאק. זו בחירה אישית של כל אחד.
זה עוד לא עבירה פלילית ולא כולנו צדיקים גדולים גם ברמה המוסרית/ערכית.
(אלא אם כן נעשו דברים ספציפים פליליים ועל כך אין לי מושג כי לא נכתב משהו כזה)

לפעמים הסיבות לשיימינג הן פשוט פאתטיות.

ובנוגע אליה, היא אדם בוגר ולקחה החלטות במודע.
דיברו במשך שבוע, חלקו סיפורים ומידע.
מספיק זמן בשביל החלטה מודעת לנסות איתו משהו.

יצא לא טוב עבורה ההחלטה הזו. קורה.
ממשיכים הלאה.

נ.ב:
חברה טובה: תני לאנשים לדבר בשם עצמם על המקרה שלהם לפני שאת מחליטה בשמם על פעולות.

נ.ב 2:
לא ראיתי שום סימן לפסיכופתיות בסיפור.
"פסיכופת" זו בכלל הגדרה ומשמעות אחרת ממה שתואר בפוסט.
Glitch

Re: פסיכופט

Glitch • 13 באוג׳ 2020
יולי Yuli כתב/ה:
kelly-k כתב/ה:
לפני כמה שבועות חברה טובה נכנסה פעם ראשונה לכלוב. תוך פחות משעה היה לה בהודעות בחור שהציג את עצמו מדהים. היא נשלטת, הוא השולט המושלם למתחילה. שלח תמונות נתן פייסבוק, לוחם לשעבר. דיברו במשך שבוע, שיחות לתןך הלילה, מה היא אוהבת, איפה הגבולות שלה וכמה הוא מכבד אותם. היא הגיעה אליו, הוא בעיר אחרת, הבטיח לה שיישנו ביחד ובבוקר יבשל לה. מרגע שהגיעה, הוא היה אכזרי, לא כיבד אותה, לא הקשיב לרצונות שלה. הכי נורא בעיניי, זה שהוא אמר שבשבילה יש רק אדום. או שהיא נותנת לו לעשות מה שהוא רוצה או שעוצרים והיא מתלבשת והולכת. הוא עשה כמה וכמה דברים ששברו את הגבולות שלה, היא התחננה שרק יוריד מינון והיא לא רוצה להפסיק ולהיות מגורשת. זה לא עניין אותו. באיזשהו שלב הוא פשוט אמר שלא בא לו יותר, שיש בה דברים שמגעילים אותו (לא הפריע לזין שלו כנראה כי הוא עמד כמו טיל כשהוא עשה לה דברים שהיא לא רצתה). הוא אמר כל מה שיכל כדי להשפיל אותה ולהקטין אותה. הוא לא קיבל את הצעצוע שהוא רצה, אז הוא יקבל ריגוש אחר. כעבור שבוע חברה שלי מצאה במקרה מישהי שדיברה איתה על הכלוב, היא רק תיארה מה קרה לה, ותוך רגע הבחורה השניה אמרה שהיא יודעת במי מדובר, והוא עשה לה אותו הדבר לפני שנתיים!! אני לא יודעת אם לפרסם את שמו או אפילו את הכינוי.. "חוקית" הוא בסדר. בפועל, הוא מסמן חדשות ועושה להן טראומה מהעולם הזה.

1. לתעד הכל. כתבי את, אם לה זה קשה, בדיוק-בדיוק מה קרה, הכי גרפי והכי מדוייק שאפשר. אבל אם את כותבת אז מהפה שלה. ציטוטים. לא לתמצת, לא לשפר ניסוח, כלום. מילה במילה. בלי מונחים כלליים, בלי רמזים. לתעד את העובדות כדי לא להתבלבל אחר כך אם יהיה צורך לתת עדות. זה גם מקנה אמינות. לצלם את החבורות וכדאי גם לראות רופא אם זה רלוונטי. וגם להיבדק למחלות מין. להדפיס ולשמור את כל התכתובות איתו בכל הערוצים.
2. לטובת הציבור, אפשר לשתף בדברים שהוא אמר לה ומה הוא עשה כדי לגרום לה להגיע למצב הזה. לא לפרסם ניק, זה חסר משמעות, ניק אפשר לשנות. לתאר את המעשים והאמירות כדי שמי שיתקל בו יוכל לזהות את דפוס הפעולה.
3. זה שהיא "יכלה ללכת" לא אומר שמה שהוא עשה חוקי. זה לא חוקי. ולא מוסרי. חשוב שהיא תבין את זה. זה לא "תאונה" וזה לא "בחירה שלה" וכל זה. אנשים יגידו את זה - להתעלם. בן אדם רע פגע בה בזדון. אין לזה לגיטימציה. שוב, אנשים יגידו הרבה דברים. להתעלם. לא להקשיב לאנשים שלא מכירים אותה ולא יודעים מה בדיוק קרה.
4. אם היא מסוגלת, אז ללכת למשטרה. למרות שזה קשה, למרות שאולי לא יאמינו לה, למרות שיהיה קשה להוכיח (לא בטוח שקשה. תלוי בנסיבות). עצם האקט של נקיטת עמדה יכול מאד לעזור להחזיר תחושת סוכנות. דבר שחשוב לקחת בחשבון בהקשר הזה הוא ש"טורפים" נוטים להיות סדרתיים. נדיר שיש רק קורבן אחד, וכבר אמרת שזיהיתן דפוס. תלונה אחת לא תמיד מספיקה כדי לעצור אותו, אבל כשיש כמה עדויות זה נראה אחת והמשטרה יכולה לזהות דפוס ולהביא יותר ראיות. אם מישהי התלוננה עליו בעבר - יהיה תיעוד והתלונה החדשה תצטרף לקודמת ותעניק לה משנה תוקף. אם מישהי תתלונן עליו בעתיד - יאמינו לה יותר כשיראו שיש תקדים.
אז גם אם המקרה הספציפי הזה לא יגיע לבית משפט (אי אפשר לדעת וזה תלוי בהמון דברים וגם בנכונות שלה עצמה) - עדיין שווה להגיש תלונה.
5. את יכולה לבוא איתה? יהיה לה יותר קל אם מישהו יחזיק לה את היד ויזכיר לה שהיא בסדר וזו זכותה להתלונן.
6. במקביל, ובהקדם, ולאחר תיעוד של כל התקשורת איתו, לדווח לכלובי. לפחות יקבל חסימה. בונוס - כשמישהו נחסם על מעשים רעים אז למי שהתכתב איתו מופיעה הודעה "משתמש זה נחסם למען בטיחותך" או משהו כזה, שזה בדיוק מה שמי שמתכתבת איתו ברגעים אלו צריכה לשמוע.

בקיצור. זה לא עניין פנים-כלובי. מדובר בעבירה פלילית ויש לטפל בה בהתאם. זה מצויין לשתף פה ולהזהיר ולהיות סולידריים, בהחלט, אבל זה בנוסף לטיפול המנהלתי ולא במקום.

תקשיבו ליולי.
ככל שיש משאבים וכוח, לדעתי זה חשוב שנפסיק לתת לאלימות להישאר אצלנו.
תחת אש
תחת אש • 13 באוג׳ 2020
dark enlightment כתב/ה:
על בסיס מה השיימינג יהיה?
שהוא התנהג לא יפה אליה, אפילו קצת מניאק ואז חתך את הקשר איתה?
(זה טוב שהקשר נותק, לא כך?)

מותר להיות מניאק. זו בחירה אישית של כל אחד.
זה עוד לא עבירה פלילית ולא כולנו צדיקים גדולים גם ברמה המוסרית/ערכית.
(אלא אם כן נעשו דברים ספציפים פליליים ועל כך אין לי מושג כי לא נכתב משהו כזה)

לפעמים הסיבות לשיימינג הן פשוט פאתטיות.

ובנוגע אליה, היא אדם בוגר ולקחה החלטות במודע.
דיברו במשך שבוע, חלקו סיפורים ומידע.
מספיק זמן בשביל החלטה מודעת לנסות איתו משהו.

יצא לא טוב עבורה ההחלטה הזו. קורה.
ממשיכים הלאה.

נ.ב:
חברה טובה: תני לאנשים לדבר בשם עצמם על המקרה שלהם לפני שאת מחליטה בשמם על פעולות.

נ.ב 2:
לא ראיתי שום סימן לפסיכופתיות בסיפור.
"פסיכופת" זו בכלל הגדרה ומשמעות אחרת ממה שתואר בפוסט.

יופי יש לנו זוכה בתחרות התגובה המיוחדת. כפיים.
לא כבד גבולות שהוצבו, פגע בה באופן אישי והשפיל אותה.
קיצר שתוק.

נ. ב
מותר להיות מניאק לא?

שתוק שתוק.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 13 באוג׳ 2020
הברור מאליו: הוא בור של חרא. היא פשוט טרייה ולא מנוסה, והוא אכל את התמימות שלה ואת האמון שהיא נתנה בו. בור של פאקינג חרא, חלאת אדם. חבל שיצא מהכוס של אמא שלו.
מעבר לזה - תמיד שקורה דבר כזה, המבוגרים האחראיים באים וממליצים ללכת למשטרה. מתחילה ההתפלפלות הרגילה - זה כן פלילי, זה לא פלילי. אני לא עו"ד, לא למדתי משפטים. ובכל זאת: לא יודע כמה ממכן עברו את התהליך הפלילי מהצד של הקורבן (קורבן עבירות מין), אבל השוטרים הם בעיניי הסבא-רבא-רבא של בורות החרא מהסוג שהוזכר לעיל. איך אתם חושבים שתראה חקירה בתחנה של הבחורה הזו? אני לא מאחל לה אפילו שנייה מול השוטרים הטמבלים והחרמנים של משטרת ישראל. אפילו לא פרומיל שנייה בבימה"ש מול השופט. וגם כל התהליך הזה הוא ההפך המוחלט של ריפוי. זה מה שהיא צריכה עכשיו? אני מקווה שמי שכתבה את הפוסט תדע לכוון אותה לכיוון הכללי של מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית. הבחורה כנראה תקבל יותר ריפוי שם. חברה טובה היא חברה שעוזרת לך ללכת לעבד את הטראומה. אם בהמשך יהיה לה הכוח ללכת ולהגיש תלונה, אני מאחל לה את כל ההצלחה ביקום.
מעבר לזה, עלו כאן אחלה הצעות.
להעיף אותו מהכלוב ולחסום את האייפי שלו במיידי. ברור, מה השאלה בכלל? גם אם הוא יחזור בניק אחר ודרך וי-פי-אן, זה עדיין איתות חשוב.
להתריע עד כמה שאפשר במעגלים סגורים מהבנאדם. כל מה שאפשר לעשות בלי לחטוף תביעת דיבה. כל שנה החלאות מצליחים לשכלל את שיטות הלוחמה שלהם בנשים. צריך הרבה זהירות, אבל עדיין, אפשר לדבר עליו ולהזהיר. פשוט להזהיר בזהירות.
לכתוב יותר פוסטים (ואולי אפילו לייחד לזה בלוג ייעודי בכלוב) על שיטות העבודה של זבלים בני זבלים כדוגמתו. לחנך, ליידע, להפיץ מידע. מה שאנג'ל כפרה עליה כתבה.
זה אולי נראה מעט מול הפנטזיה שהוא ייקבל כמה שנים בכלא. אבל זו באמת, פנטזיה די תלושה מהמציאות לעניות דעתי. אולי אם תהיה תביעה של כמה נשים ביחד (אולי בשביל זה כן כדאי לתעד).
כל הכוח לבחורה הזו. מה שהיא תבחר, שהשם יהיה איתה.