בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 3 שנים • 15 באוג׳ 2020
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 15 באוג׳ 2020
ירוקה: למה שיימינג לא יפתור את הבעיה? למה לחנך את כל הנשלטות לסנן חלאות זו מטרה יותר ריאלית?
אני בעד לחנך את כל העולם בצורה הזו. אבל זה שאפתני לא פחות מהרעיון שאפשר להגלות את כל הזבלים. ובאמת, למה לא גם וגם?

מה ההגיון שעומד מאחורי מדיניות קהילתית שמשמרת מאזן אחריות כל כך לא הדדי וסימטרי? ועוד במקום שבו מנסים לתקן מאזן אחריות בריא שהופר?
''''''''''
'''''''''' • 15 באוג׳ 2020
Green eyed girl כתב/ה:
עכבר כתב/ה:
שוטף המוחות כתב/ה:

הלוואי ויאנסו פה כל אחד ואחת שהגיבו בצורה הזאת ואז תיראו מה זה תגובות כאלה.

(אוח. תהיה בטוח במאה אחוז שיש כאן אנשים שנפגעו מינית ומצדדים בעמדה הזו.
כל הקולות האלו נמצאים גם בראש של הנפגע: זה הכל היה באחריותי, באשמתי, יכולתי ללכת, עדיף שלא אעשה עניין. הכל גם חלק מהשיח הפנימי.)

די נו, אף אחד לא אמר שזה באשמתה, פשוט יש אנשים שמעדיפים לנקוט בעמדה של לחזק, להסביר ולשתף בניסיון אישי כדי שנשים ידעו להיזהר מאותם טיפוסים (לא הוא ספציפית כי יש לא מעט) ואחרים שמעדיפים לחזק את הקורבנות, לצעוק גוועלד ולחנך את עולם.
הוא חרא, אין על זה ויכוח, יש הרבה כאלה פה, בטינדר, על חוף הים ולעשות שיימינג לא יפתור את הבעיה הזאת.
לדעת איך להיזהר מהם או איך לנהוג במידה וכבר נפלת על אחד כזה, כן עוזר!
זה הכל.

ללמד נשים להתמודד עם סיטואציות כאלה זה נהדר. זה לא סותר בשום צורה את האופציה של אאוטינג ושיימינג. כל דבר שיגרום למישהו לחשוב פעמיים על הדרך שבה הוא מתנהל, יש בו ערך מבחינתי.
''''''''''
dark enlightment כתב/ה:
עוד כתבת שאני אמרתי דברים שערורייתיים.

אז הנה כמה דברים שבחרת להתעלם ולא נראה לך שערורייתי:

"לשרוף אותו חי"
"להדביק את הראש שלו על פורנו גייז ולהפיץ ברחבי האינטרנט."
"שידרס"
"פשוט הוא חזיר וצריך לחתוך לו את הזין"
"בור של פאקינג חרא, חלאת אדם. חבל שיצא מהכוס של אמא שלו."
"פסיכופת"

וכל זה עוד נאמר בלי לדעת פרטים על המקרה כלל.

נ.ב:
אני לא הנושא. אפשר לחזור לנושא הפוסט.

בור של פאקינג חרא זה מעולה! מי כתב/ה את זה??
Lanya Colson
Lanya Colson • 15 באוג׳ 2020
dark enlightment כתב/ה:
גם בכינוי הראשון שלי לא בדיוק הייתי "מהטובים" כהגדרתך. גם בפורום.
והכינוי הנוכחי נוצר בשביל הבלוג. לכתיבה בלבד.
הוא לא נפתח במיוחד בשביל פוסטים כאלה אלא קיים כבר זמן מה.
הוא לא כל כך נועד לפורום. במקרה עכשיו כתבתי.
אני לא יוזם היכרויות איתו. אם פונים אליי לשיחה לשאול על משהו אז משוחחים
וגם אז אני מבהיר שזה בעיקר לכתיבה.
יש חריגים אבל לא לזה אני מכוון. שוב, זה נועד לכתיבה.

כתבת:

"בפועל, זו קהילה. בפועל, היא מגבשת לעצמה נורמות גבולות ופרקטיקות מקובלות.
בפועל, אנשים שלא עוקבים אחרי הפרקטיקות מוקעים."

זה יותר משאלת לב שלך מאשר המציאות בפועל.
איזה נורמות גבולות ופרקטיקה קיימות כרגע פה מלבד הבסיסיות המוכרות בחוק\ שפה נקייה ועניין האאוטינג?
(ובנושא האאוטינג מסתבר שאין לאנשים פה בעיה לשפוך, הכל כשר בשביל המטרה. זה אפילו הדבר הראשון שנזרק לפעמים)
אני מכיר את הנורמות הבסיסיות אבל רצונותייך בנושא הן מעבר לבסיסיות. את ועוד כמה לקחתם כמה צעדים קדימה בקו מחשבה האישי שלכם.
הבסיס שלך הוא לא הבסיס שלי. זה לא עושה אותי אדם רע או אחרים שחושבים כמוני.

האם יש איסור למישהו להיות מניאק? הוא מסולק על זה בהחלטה שלך או של הועדה המסתורית שאת מכהנת בה?
האם יש איסור להתנהג לא יפה למישהו?
האם יש איסור לנהל סשן ללא מילת ביטחון למשל?
האם יש איסור לנהל סשן ללא אפטרקייר?
האם יש איסור לפגישה ראשונה בבית של מישהו?
האם מותר לא להיות ג'נטלמן/ליידי ואם כן לכמה זמן?
האם מותר לחתוך קשר מתי שבא לך ומסיבותיך שלך לא משנה מהן?
האם מותר לקיים קשר בדסמי כאשר אתה כבר נשוי?

השאלות הללו מופנות לגברים ונשים כאחד. שולטים או שולטות. נשלטים או נשלטות.

מהן נורמות הגבולות והפרקטיקה שהכרזת עליהן במעמד צד אחד ובפני מי צריך לתת את הדין במקרה שמופר משהו מהנכתב למעלה.
אולי אחרים מוכנים לקבל את לוחות הברית שלך. זה עניין שלהם והחלטה שלהם (אם את וחברי הועדה המפקחת מרשה להם להחליט
לבד מה טוב להם)

לגבי עניין הטוב מול רע(כאשר את כמובן בצד הטוב...)
. משפטי ה "כל אחד והחברים שלו" או "החברים שלי זה לא החברים שלך ולהיפך" מתאימים לסיטואציה הזו.
כל אחד יחיה על פי ראות עיניו כל עוד זה לא פוגע בחוקים הנורמטיביים שכולנו מכירים מהעולם הונילי.

ואם אכן נוצרה פגיעה האני מאמין שלי הוא שאנשים הקשורים לסיפור ינהלו את זה ביניהם ויחליטו מה שיחליטו, אם לבד או ביחד.
אם ירצו ישתפו גם חברים בסיטואציה ויקבלו ייעוץ ושם יסתיים המעגל שיתוף.
לא שפיטה פומבית ועמידה בסטנדרטים האישיים שלך או של מי שמאמין כמוך(שהם מעבר לבסיס אלא מכוונים לאידיאולוגיה מסויימת).
כמו שהם לא מחליטים עבורך אל תחליטי עליהם.
לא צריך ואטסאפ קבוצתי של מציצנים בסיפור אישי שבינו לבינה (לא ספציפית הסיפור הזה אלא כללית)

אתה בעיקר לא מבין את משמעות המילה נורמות.
בסיפור ההיפותטי שפתח את השרשור, היתה או לא היתה הסכמה?
זו נורמה. הפרשנות של הסיפור. ועל זה המלחמה כאן. לא על אאוטינג (שאף אחד לא עשה). לא על איסורים וסנקציות. שאף אחד לא מבקש לעשות. אלא על הפרשנות.
שגם עליה, באופן די מפתיע, יש ויכוח.

אני טוענת שמה שסופר שם הוא דוגמא למצב בו אין הסכמה. ואני אעשה ככל יכולתי לשכנע בכך נשלטות ושולטים. כדי לבסס נורמה. זאת נורמה. פרשנות של מציאות.

כדי שבפעם הבאה ששולט בסשן מזדמן לא מסכים להאט, או לבדוק מה קורה עם הפרטנרית שלו, אלא מתנהל בשיטת ״הדרך שלי או עופי מכאן״, הנשלטת תדע שזה פסול, כי היא קראה על זה הפורום. ויהיו לה יותר כלים להתמודד.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 15 באוג׳ 2020
נובל: אני 🤭... *מצחקק כמו ילדה באנימה*

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוג' 15, 2020 5:59 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Lanya Colson
NobleSavage כתב/ה:
dark enlightment כתב/ה:
עוד כתבת שאני אמרתי דברים שערורייתיים.

אז הנה כמה דברים שבחרת להתעלם ולא נראה לך שערורייתי:

"לשרוף אותו חי"
"להדביק את הראש שלו על פורנו גייז ולהפיץ ברחבי האינטרנט."
"שידרס"
"פשוט הוא חזיר וצריך לחתוך לו את הזין"
"בור של פאקינג חרא, חלאת אדם. חבל שיצא מהכוס של אמא שלו."
"פסיכופת"

וכל זה עוד נאמר בלי לדעת פרטים על המקרה כלל.

נ.ב:
אני לא הנושא. אפשר לחזור לנושא הפוסט.

בור של פאקינג חרא זה מעולה! מי כתב/ה את זה??

לא אני
Lanya Colson
עכבר כתב/ה:
ירוקה: למה שיימינג לא יפתור את הבעיה? למה לחנך את כל הנשלטות לסנן חלאות זו מטרה יותר ריאלית?
אני בעד לחנך את כל העולם בצורה הזו. אבל זה שאפתני לא פחות מהרעיון שאפשר להגלות את כל הזבלים. ובאמת, למה לא גם וגם?

מה ההגיון שעומד מאחורי מדיניות קהילתית שמשמרת מאזן אחריות כל כך לא הדדי וסימטרי? ועוד במקום שבו מנסים לתקן מאזן אחריות בריא שהופר?

אפשר וצריך לחנך גם שולטים.
ממש פה בשרשור יש לפחות שני ניקים שחושבים שמה שסופר שם הוא סבבה. עלינו להסביר להם שהם טועים.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 15 באוג׳ 2020
כרגיל לניה שנאת הגברים משבשת אצלך את הבנת הנקרא.
למלקד מילת בטחון זה בזוי בדיוק כמו לנבור ביחסים של שניים
ולתאר פרטים מיד שלישית. פשוט הזוי.
ולא על זה ה"מלחמה" (חשבתי דיון כלובי) במי את נלחמת מענין. בגברים ה"רעים"באשר הם?
בהצלחה עם החינוך

אגב שמתי לב ש"קצת" שנאת גברים נמצאת גם בפרופיל של פותחת הפוסט
מה זה משרת מה יוצא מזה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 באוג׳ 2020
בנוסף לזה, גם בסקס רגיל, ונילי ומשעמם להחריד, אם אמרת לאישה שמולך "או שאת שוכבת איתי או שאת מפוטרת", גם אם כיבכול נתת לה את "זכות הבחירה" ללכת משם מבלי שהיית מתנפל עליה ו"לבחור" לקבל פיטורין במקום- אתה אנסת אותה, כי הפעלת עליה מניפולציה ולא באמת שמת אותה בסיטואציה של בחירה חופשית.
זה רלוונטי לעוד מצבים, גם בתוך קבוצת השווים ולא רק בין בוס ועובדת. פשוט הדוגמא הזו הכי מבליטה את זה.
כבר היו מקרים של נערים שאנסו נערה שכיבכול "שכבה איתם מרצונה" אבל "הרצון" הזה נבע מכך שהציבו אולטימטום שבו היא יכולה לסרב והם לא יגעו בה, אבל הסירוב הזה יבוא עם מחיר, עם נקמה- אם תסרב יעשו עליה חרם, או שיעיפו אותה באמצע שום מקום כשנתנו לה טרמפ.
המצב הזה פשוט לא הוגן פסיכולוגית, אין בו באמת בחירה חופשית אם הבחירה היא בין שני דברים מפחידים באותה מידה, ומרוב פחד להיות מושלך לרחוב זר באמצע הלילה "בוחרים" להישאר כי באותו רגע של חרדה זה נדמה טיפה פחות גרוע מלהיאנס ע"י זר מוחלט בלילה ברחוב.

ואגב, אפילו אם אדם הסכים לסקס עצמו, גם אז לפי חוק זה לא אומר שמותר לבצע בו כל אקט שבא לכם.
אפשר לקבל אישום באונס אם פתאום באמצע חדירה רגילה עברת לאנאלי מבלי לשאול אותה וסרבת לצאת ממנה למרות שהיא אמרה לך "לא", ואפילו אם היא לא הצליחה להגיד כלום ופשוט קפאה מרוב פחד.
אונס הוא כבר מזמן לא רק קורבן שמנתפלים עליו בעודו מנסה להיאבק ולצרוח "לא". אונס זה גם כשמכניסים אדם למצב ששובר אותו פסיכולוגית ומשיגים את ה"כן" שלו באופן לא הוגן.

וזה לא שמדובר באיזה שולט שלא שם לב, שבטעות עבר גבול ולא היה מודע. רואים שזה גבר ששיקר את דרכו לסיטואציה, הבטיח לה הבטחות למרחב בטוח, לשמירה על הגבולות שלה (וכן, נאיבי מצידה להאמין לו, אבל זה לא מצדיק את המעשה + זאת בדיוק הסיבה שפנה לנשלטת חדשה ולא לאף אחת מהמגיבות כאן!).
הוא בכוונה חיכה לרגע שתבטח בו מספיק, הוא ביסס סביב זה דמות שקרית של שולט אמפטי שמכבד גבולות, הוא המשיך עם המשחק הזה עד שהיא הרגישה שזה בטוח להגיע עד אליו, לעיר זרה, וחיכה רק לאחר שנסגרה עליה הדלת בתוך הבית שלו, השטח שלו, בשביל להכריז בפניה "או שאת נותנת לי לעשות לך מה שבא לי או שאת עפה לרחוב".

הוא יכל להגיד לה את זה כבר בהתכתבות או אפילו להיפגש איתה לפני באיזה פאב ליד הבית שלו, אבל הוא בחר לשנות תדמית רק כשהיא כבר "ביידים שלו" ואין לה באמת אופציה לסרב בנוחות כמו בזמן שהיא מחזיקה את הטלפון אצלה בסלון בבית או יושבת בפאב עם מלא אנשים שיתנו לה תחושת ביטחון ויעזרו לצאת מתחושת הבלבול ולהבין איך היא יכולה לחזור עכשיו הביתה.
אם הוא היה מציג את זה מההתחלה כ"את נפגשת איתי רק אם את מוכנה להכל או ללכת הביתה", והיא הייתה מסכימה להגיע כשידוע לה מראש שזה התנאי ואז הייתה מופתעת, אז עוד הייתי מבינה.
אבל לשקר למישהי שאתה תתחשב בה, להשקיע בלשחק מולה דמות אמפטית בשביל לפתות אותה להגיע עד עליך רק בשביל שתתהפך עליה ברגע שאתה יודע שהיא הכי תבטח בך ויהיה לה קשה להזעיק עזרה, זה פשוט שפל.

ואפילו אחרי שנפסק הסשן, כשהוא כיבכול אמור לבוא על סיפוקו ולהניח לה כבר, הוא המשיך להשפיל אותה וזה נטו בשביל לגרום לה להרגיש רע ואפילו לא בשביל לספק איזו חרמנות בדס"מית.
הבחור הזה אלים רגשית, ולפי המתואר בטקסט, זה גם לא היה חד-פעמי וזאת שיטת פעולה שלו מול נשים שונות כבר שנים והוא בכוונה מכוון לחסרות הניסיון ביניהן.
זה שהן חסרות ניסיון, נאיביות וכו' לא אומר שזה מגיע להן באיזשהו אופן ושזה הזמן לנסות לנזוף בכן כשכן כבר על הרצפה.
והאמת היא שגם בעלת ניסיון, אם תרמה אותה מספיק ותציג לה מצג שווא משכנע מספיק, תכנס למצב של קיפאון ולא תצליח לברוח לך מהדירה כמו נינג'ה אם פתאום תתהפך עליה בנקודה שבה היא "בידיים שלך".

גם לנשלטות הכי נאיביות מגיעה אמפטיה אפילו אם לא הקפידו על כללי זהירות הכי ידועים בספר. אם יפרצו לכם לבית בגלל ששכחתם לסגור את הדלת, לא תרצו לשמוע שאתם מפגרים שהיו אמורים לשמור על עצמם טוב יותר במקום שיתעסקו בלהועיק את הגנב שבנתיים ממשיך לשדוד את כל השכונה, נכון?
ובטח שאם אותו גנב שיחק אותה חבר שלכם וזאת הסיבה שהשתכנעתם לא לבדוק אלף פעם אם סגרתם את הדלת.
''''''''''
הוא כתב/ה:
כרגיל לניה שנאת הגברים משבשת אצלך את הבנת הנקרא.
למלקד מילת בטחון זה בזוי בדיוק כמו לנבור ביחסים של שניים
ולתאר פרטים מיד שלישית. פשוט הזוי.
ולא על זה ה"מלחמה" (חשבתי דיון כלובי) במי את נלחמת מענין. בגברים ה"רעים"באשר הם?
בהצלחה עם החינוך

אגב שמתי לב ש"קצת" שנאת גברים נמצאת גם בפרופיל של פותחת הפוסט
מה זה משרת מה יוצא מזה?

לא מפתיע כשזה בא מגבר שמציין בפרופיל שלו שהוא מעדיף נשים נשואות שאין להן תנאי סף ואינן "רכלניות כלוב".
מעניין מה פשר ההעדפות האלה.

בהתחשב בהיקף ההטרדות המיניות במרחב הציבורי, התקיפה מינית, האונס והאלימות של גברים כלפי נשים, מיזאנדריה היא לא באמת אישיו ברמה של מיזוגניה. למרות שמאוד היית רוצה להאמין שכן.
אני חוזר שוב, אין דבר כזה שנאת גברים.