בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנאלי ללא חומר סיכה

TheStrider​(סדיסט)
לפני 3 שנים • 7 בספט׳ 2020
TheStrider​(סדיסט) • 7 בספט׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
לא פרוקטולוגית, אבל זאת הצורה שבה בעיקר מתנהל הסקס שלי מאז שאני פעילה מינית אז הספקתי ללמוד עליו דבר או שניים.
מין אנאלי בלי חומר סיכה הוא בעל פוטנציאל פגיעה מאוד גבוה כי הרקמות ברקטום עדינות ולא מפרישות סיכוך טבעי, כך שחדירה לא מסוככת עלולה לגרום לשיפשופים, דימומים ואף קרעים.
כלל הברזל באנאלי הוא להרבות בחומר סיכה (וממש לא ואזלין ושאר ההצעות בתגובה הקודמת, אלא חומר סיכה שיוצר במיוחד לצורך מין. על בסיס סיליקון אם מדובר באיבר מין, ועל בסיס מים עם תרכובת כמה שיותר סמיכה אם מדובר בדילדו שעשוי מסיליקון) ולחדור בהדרגה וסבלנות.

מה שהיא אמרה, תמיד להשתמש, יש שם רקמות ממש עדינות, למרות האלסטיות שלהן.
תמיד להשתמש בסיכה, להקפיד על היגיינה, עדיפות גבוהה לקונדומים.
Agate
Agate • 7 בספט׳ 2020
בגלל שמכירה את סוג הקירבה של הפרטנר שלך אלייך אז מניחה שאתם לא משתמשים בקונדום לכן ממליצה מאוד על שמן שקדים או קוקוס (מנסיון).
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
בנות, שמנים לא מומלצים לנו שם. גם בגלל הקירבה לאיבר המין והפוטנציאל לגרום לפטריה וגינלית וגם בגלל ששמן סותם נקבוביות (להבדיל ממוצרים על בסיס מים) ויחד עם חיכוך בזמן קיום יחסים מעודד פריחה מקומית, התפרצות של פצעונים ונגעים בקטריאלים אחרים. גם לא לשכוח ששמן לא נשטף באותה הקלות בה נשטף מוצר מבוסס מים, שלרוב נספג. כלומר, הוא נשאר על העור באזורים המדוברים הרבה אחרי שהפעילות המשמחת מסתיימת וממשיך לפעול יחד עם כל שאר ההפרשות שהצטרפו אליו תוך כדי. משמנים מתקשים, כגון שמן הקוקוס, הייתי נזהרת כפליים.

אז לא אסור, רק מאוד לא מומלץ ולכן לפני שמנסים להזדהות עם הצ׳יפס בצ׳יפסר, או מחליטים לוותר בכלל, אולי כדאי לנסות מוצרים שונים מבוססי מים (קיים מבחר) תוך הקפדה על נטולי תוספות כמו צבע, ריח וטעם או להשתמש בנוזל סיכה כירורגי, שהוא קצת יותר יקר, אבל הרבה יותר בטוח.
Agate
Agate • 7 בספט׳ 2020
מצרפת את הלינק הראשון שראיתי בגוגל, אבל יש הרבה מידע בנושא של שמנים לאיזור אינטימי

https://www.healthline.com/health/pregnancy/perineal-massage#timing

החל מעיסוי פרינאום לפני הלידה וטיפול באיזור אחרי הלידה.
שמנים בטוחים שלא פוגמים בפלורה והחומציות
(מדובר על עיסוי פרינאום של כמה פעמים ביום, לא חושבת שאנאלי מגיע לתדירות כזו)

שמנים:
שקדים
קוקוס
שמן זית (שאותו גם מטפטפים לאוזן במקרה של דלקת אז הוא אנטי דלקתי ואנטי פטרייתי)
חמניות וזרעי ענבים (לא ניסיתי בעצמי, ותלוי מאוד באיכות השמן)

מוסיפה שהיתרון בשמן דווקא בכך שלא מתייבש מהר, לעומת חומר על בסיס מים או הדביקיות של חומר סיליקון, אין צורך להוסיף הרבה, מספיק כמות קטנה שמרככת מאוד את האיזור ועושה תחושה נעימה.
אנחנו לא תמיד קופצים למקלחת והמגבונים ליד המיטה מספיקים.
❤️ אגט, זה בדיוק התחום של ״לא אסור אבל מאוד לא מומלץ״. מותר אם אין תחליף אחר, אם היתרון עולה על החסרון, לא מתים מזה. גם פטריה וגינלית בסופו של דבר אינה מסכנת חיים ואין תעודת אחריות לכך שהרגישות של כולנו זהה. הנקבוביות יסתמו, אבל לא כולם ייפתחו נגעי אפידרמיס. השמן מושך אליו בקטריות ולוכד אותן, בטח ובטח במהלך פעילות מינית שמערבת הפרשות, אבל לכך לא בהכרח יהיו השלכות וגם אם יהיו, הן לא תהיינה קטלניות. זאת בחירה, אבל כדאי מאוד שתהיה מודעת ואחרי שניסינו את כל התחליפים שהשוק מציע לנו. כמו כן, חשוב לזכור שבזמן שרוב תכשירי סיכה מבוססי מים הם היפואלרגניים, שמנים רבים מכילים אלרגנים שעלולים לגרום לתגובות אלרגיות הרבה יותר קשות מפטריה וגינלית או פצעון על הישבן.

מודעות, זהירות, בדיקה ותשומת לב.
והרבה בריאות 🌹
Agate
Agate • 7 בספט׳ 2020
ברייה , בהחלט מסכימה איתך שיש הרבה אפשרויות, לכל אחת ואחד מתאים משהו אחר.
לכל אישה יש פטריה וחיידקים בנרתיק, התפתחות של פטריה או התפרצות היא בגלל שינוי בחומציות ופגיעה בפלורה של הרקמה.
אבל יש שמנים ששומרים, לא מושכים חיידקים או פטרת, אלא ההפך מטפלים ומונעים. שמנים אנטי פטרייתיים ואנטי דלקתיים.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/302809#Coconut-oil-research
לא לשם ויכוח, אלא רק כדי להראות לך את ערכן של כתבות מסוג הכתבה שהבאת ועד כמה ניתן להסתמך עליהן:

At best, coconut oil could do nothing, which would prolong the misery of your yeast infection. But Dr. Minkin cautions that trying to use coconut oil as a remedy might actually make your yeast infection worse — and that's definitely not a favorable outcome. According to a blog post from River Place OB/GYN, coconut oil can create a biofilm in your vagina, essentially a layer that protects fungus and bacteria from being easily washed away. It may mess with your vaginal pH or microbiome too, which can up your risk of a future infection.

https://www.refinery29.com/en-us/coconut-oil-for-yeast-infection-remedy

אז לא לעשות שטויות ולא למרוח שמן קוקוס על אזורים נגועים בפטריות בבקשה. קיימות לשם כך משחות רפואיות ייעודיות. וגם לשם סיכה במהלך יחסי מין עדיף להשתמש בחומרים ייעודיים של חברות מוכרות שנבדקו על ידי משרד הבריאות ולא דוקטור גוגל.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ספט' 07, 2020 10:32 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
אנאלון​(נשלט)

Re: אנאלי ללא חומר סיכה

אנאלון​(נשלט) • 7 בספט׳ 2020
פרלין כתב/ה:
גוגל לא עזר לי ואני חייבת לשאול כי אני לא רוצה ליצור לי נזקים לטווח ארוך וגם למען הדורות הבאים:

האם אנאלי ללא חומר סיכה הוא מסוכן? האם הוא יכול להזיק? האם יש פרוקטולוג בחדר?

למיטב הבנתי הדורות הבאים לא יוצאים משם
Agate
Agate • 7 בספט׳ 2020
ואווו ברייה יקרה,
אנחנו מתייחסות למצב של אישה במצב בריא ולא כשיש זיהום או פטרת.
כשיש מחלה הטיפול חייב להיות קונבנציונאלי מותאם, ותודה שהוספת וציינת את זה.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: אנאלי ללא חומר סיכה

פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בספט׳ 2020
אנאלון כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
גוגל לא עזר לי ואני חייבת לשאול כי אני לא רוצה ליצור לי נזקים לטווח ארוך וגם למען הדורות הבאים:

האם אנאלי ללא חומר סיכה הוא מסוכן? האם הוא יכול להזיק? האם יש פרוקטולוג בחדר?

למיטב הבנתי הדורות הבאים לא יוצאים משם

הדורות הבאים של הכלוב, כמובן. מישהו צריך לדאוג לפיסורות של הדור הצעיר.