שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשרת בדיחות בדסמיות - תנו לי את הכי טוב שלכם

-X-
-X-
לפני 3 שנים • 27 בדצמ׳ 2020
-X- • 27 בדצמ׳ 2020
יוסי הולך למלכה בתשלום שהחברים שלו המליצו לו עליה.

הוא אומר לה בקול מתוח: כל החברים שלי אמרו שאני חייב לנסות את "הרימינג החמוץ חריף הקלאסי", אבל מה זה בדיוק אומר?

המלכה: קודם כל אני אפשיט אותך ואקשור אותך. אחר כך אני אצליף בך כמו הכלבלב השובב שאתה.
ואז אני אסתום אותך עם מלפפון חמוץ ברוטב חריף ואתן לך את הרימינג הטוב ביותר של החיים שלך!

יוסי טיפה מהסס אבל מסכים לסשן הממולץ ע"י חבריו.
המלכה קושרת אותו ומצליפה בו עם כל ארסנל הצעצועים שלה.
יוסי מופתע מכמה שהוא מתחבר לזה ונזכר בשלב הבא ואומר:
רק כשאת מכניסה את המלפפון לתחת שלי, תעשי את זה בעדינות.

המלכה לוקחת את המלפפון, שמה עליו רוטב חריף ודוחפת ליוסי לתחת עד שהוא נבלע כולו ואז נותנת לו רימינג מולטי אורגזמי הכי טוב שקיבל בחיים.

יוסי: וואו זה היה מדהים! אבל איך אני מוציא עכשיו את המלפפון?
המלכה: לא יודעת. ביקשת שאשים לך אותו בתחת אבל בדרך כלל פשוט אוכלים אותו...
הזר המוכר היטב
הזר המוכר היטב • 27 בדצמ׳ 2020
צייד ותיק ומנוסה מחליט שהוא רוצה להכניס קצת פלפל לציד שלו ויוצא לצוד דב, כשהוא משתמש ברובה בעל קליבר קטן ביותר. הוא רואה דב ביער, מכוון, יורה - והדב נעלם.

הצייד מגיע למקום שבו ראה את הדב, ולא מוצא כלום. פתאום הוא מרגיש טפיחה על השכם. הוא מסתובב ורואה מולו גריזלי ענק, בגובה שניים וחצי מטר. הגריזלי אומר לו: "אתה ממש חוצפן. באמת חשבת שתוכל להרוג אותי עם רובה הקפצונים הזה? אני נותן לך כרגע שתי אפשרויות: או שאני טורף אותך כרגע, או שאתה מוריד את המכנסיים ומקבל את זה כמו גבר. מה אתה בוחר?". הצייד בוחר לחיות, מוריד את מכנסיו והדב עושה את מה שעושה.

הצייד הולך חזרה למכוניתו ומתחיל להתעצבן. כשהוא מגיע למכונית הדם כבר עולה לו לראש. הוא לוקח את רובה הציד הרגיל שלו וחוזר ליער, במטרה להרוג את הדב. הוא רואה אותו בקרחת יער, מכוון, יורה - והדב נעלם.

הצייד מגיע לקרחת היער, ושוב לא מוצא כלום. שוב הוא מרגיש טפיחה על השכם. "אתה מתחיל להרגיז אותי באמת", הגריזלי אומר לו, "הפעם, או שאני קורע אותך לגזרים, או שאתה מוריד את המכנסים, והפעם אני והחברים שלי באים עליך". לצייד אין ברירה, הוא מוריד את המכנסיים...

כשהוא חוזר לרכב שלו, הוא כבר מטורף מזעם. הוא לוקח את רובה הפילים, חוזר ליער, רואה את הדב, יורה. הדב נופל. הצייד מגיע למקום נפילת הדב - ושוב הדב איננו. שוב הוא מרגיש טפיחה על הכתף. "תגיד את האמת", אומר לו הדב, "אתה לא פה באמת בשביל לצוד, נכון?".
-X-
-X-
-X- • 27 בדצמ׳ 2020
איך הורגים פיל כחול?
-יורים בו ברובה של הפילים הכחולים
איך הורגים פיל וורוד?
-חונקים אותו עד שהוא נהיה כחול,
ואז יורים בו ברובה של הפילים הכחולים...
-X-
-X-
-X- • 27 בדצמ׳ 2020
מה אמר השולט לנשלטת כדי לעודד אותה?
-אל תדאגי, החלק הקשה מאחורייך...
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 5 בינו׳ 2021
ArchAngel​(שולטת) • 5 בינו׳ 2021
איך יודעים שגבר נשוי לחובבת סטרפאון?
על פי הטבעת icon_wink.gif
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 5 בינו׳ 2021
ArchAngel​(שולטת) • 5 בינו׳ 2021
אז אני יכולה להיות אחלה דאדי!
יאללה הנשלט הבא שיגיד לי "אני חרמן" יזכה לשמוע ממני "היי חרמן, אני ארצ".