סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השאלה המעניינת ביותר עם התשובה הכי מתעתעת.. נשים וסקס אנאלי

ToiBoi
לפני 3 שנים • 1 בינו׳ 2021
ToiBoi • 1 בינו׳ 2021
הכרתי בחורות בודדות שבאמת נהנו מזה, ולא עשו את זה יותר ממקום של לרצות. גם קיבלתי את הרושם שזה מאד אינדיבידואלי גם ברמה האנטומית, אצל חלק השריר הזה יותר גמיש ואצל חלק פחות - ואולי מפה זה נובע.
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 1 בינו׳ 2021
אנאלי זה מושלם וכיף לי מאד אבל זאת החוויה שלי. לא כולם אוהבים את זה ואני גם מכירה גברים שלא אוהבים לזיין בתחת שזה הפתיע אותי אבל לגיטימי ואיש בסטיותיו יסטה.
bardogo​(שולט)
bardogo​(שולט) • 1 בינו׳ 2021
אני מכיר מישהי שבכל פעם ששכבנו, היא הייתה מוציאה את האיבר שלי מתוכה, ומכניסה אותו לפי הטבעת, בלי חומר סיכה ובלי כלום.
בהתחלה הופתעתי, מכמה חלק זה נכנס, ואני עכשיו מבין שעם הנוזלים שלה, וחומר סיכה טבעי שהגוף מפריש שם (???) זה הולך בצורה כזו.
והיא לטענתה נהנית מזה אפילו יותר מסקס ואגינלי.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 3 בינו׳ 2021
ArchAngel​(שולטת) • 3 בינו׳ 2021
בנוגע להיבט האנטומי:
אמנם לנשים אין ערמונית, אבל לדגדגן יש שלוחות עצביות שנשלחות עד לאזור הרקטום.
בנוסף, אפשר לגרות את נקודת הג'י הנשית דרך דפנות הרקטום.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%99%D7%9F_%D7%90%D7%A0%D7%90%D7%9C%D7%99
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 3 בינו׳ 2021
לי זה נעים. לא תמיד מתחשק לי, אבל כשממש מתחשק לי זה ממש ממש נעים. קשה להסביר, זו הרגשה שונה מזיון בכוס, ונעימה מאוד בצורה אחרת ומיוחדת.
doronrg
doronrg • 3 בינו׳ 2021
ענו לך פה לפחות 4 נשלטות שבפה מלא צייצו "Give it to me" אבל אני מניח שלא מהנשלטות ציפית לתשובה, התשובה שלהן כמעט ומתבקשת.
רוב הנשלטות מיומנות בזה ומקבלות מין אנאלי בדיוק כמו בליעה של הזרע שלך כחלק אינטגרלי מאקט השליטה, לרוב זה כבר לא כואב להן וההנאה שלהן מהמקום של לרצות את הגבר שלהן לפעמים עולה ומטשטשת את הגבול של ההנאה המינית מהאקט.

השאלה המעניינת יותר היא מה היחס של נשים וניליות למין אנאלי וכמו בכל דבר הספקטרום רחב.

מחד יש נשים שמקבלות חלחלה רק מהמחשבה, יש נשים שזה לא מזיז להן בכלל, ומנגד כאלה שיעדיפו מין אנאלי מסיבות שונות. אתן לך שתי דוגמאות שעולות לי כרגע...
1. בחורה דתיה ששמרה על הבתולים שלה לבח"ל אבל הרקטום שלה... הוי הרקטום שלה.... היה רחב ורטוב כמעט כמו כוס.
היא לא היתה גומרת מזה אבל זה לא היה כואב לה בכלל וזה היה טוב לשני הצדדים

2. הכרתי נשואה 50+ ששנאה את בעלה וכעונש, שהיתה פעם ב... נותנת לו לזיין אותה למען שלום הבית היתה מוכנה רק אנאלי.
היו לנו כמה וכמה שיחות על הנושא והיא הסבירה כי בכוס היא גומרת בשניה ולא רצתה לגמור ממנו ושמבחינתה שהוא מזיין אותה מהחור שהיא מחרבנת ממנו זה עונש icon_smile.gif
doronrg
doronrg • 3 בינו׳ 2021
רק ציינתי שכל מי שמגדירה עצמה "נשלטת" נתנה את אותה התשובה...
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 3 בינו׳ 2021
ציינתי את זה כי אצלך בהודעה הצגת את זה כאילו זה או נשלטות שנהנות מזה כאקט של שליטה והכנעה, או נשים לא נשלטות שמעוניינות באנאלי מכל מיני סיבות "מיוחדות" כמו דתייה ששומרת על הבתולין וכו'.
חשוב להוסיף שפשוט יש גם נשים, לא בהכרח נשלטות, יכולות להיות וניליות או בדסמיות, שאשכרה נהנות מהאקט עצמו 🤷‍♀️
פראנסס
פראנסס • 3 בינו׳ 2021
doronrg כתב/ה:
רוב הנשלטות מיומנות בזה ומקבלות מין אנאלי בדיוק כמו בליעה של הזרע שלך כחלק אינטגרלי מאקט השליטה, לרוב זה כבר לא כואב להן וההנאה שלהן מהמקום של לרצות את הגבר שלהן לפעמים עולה ומטשטשת את הגבול של ההנאה המינית

אחד הדברים השגויים (והמעצבנים) שנכתבו כאן אבר.
מספיק להתיימר מה נשלטות מרגישות וממה הן נהנות.
ובטח על איזה מיומנויות יש להן.