לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה נטרק עם אנשים??

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 5 בינו׳ 2021
פרלין כתב/ה:
DanisNotaStoner כתב/ה:
אני אוהבת שכולם ממליצים לכולם "לגשת ולקרוא" אבל אף אחד אף פעם לא טורח להפנות למאמרים המומלצים הנל.
שיח אינטרנטי מן המניין.

לגשת ולקרוא = לראות סרטונים באינטרנט עם אותיות אדומות וגרפים.

תודה.
אוסיף פרשנות שלי לדברייך, ואם אני טועה תתקני אותי.
כל אחד יכול להפיק סרטון. כל אחד יכול לבחור פונט וצבע לאותיות. כל אחד יכול לשרטט גרף.
כשאתם רואים סרטון:
1. אל תתנו למניפולציה רגשית להחליט מהי אמת. זה שמפעילים מניפולציה לא אומר כלום על אמיתות הדברים. דלגו עליה, ונסו להתייחס לתוכן. בהרבה מקרים, תגלו שאין.
2. אם מראים גרפים - מאיפה הם? האם הם אכן מכילים כיתוב הגיוני או כיתוב בכלל, שמסביר את הגרף? האם הגרף אכן תומך במסקנה שהסרטון מנסה להעביר? דוגמה טובה היא משהו שעושים סביב שינוי אקלים - מביאים גרפים "מקוצצים" שמכילים מידע חלקי, מה שגורם להם להיראות כאילו הם תומכים במסקנה של יוצר הסרטון, כשהגרף הלא מטופל בעצם סותר אותה.
3. אם כל מה שסרטון מכיל זה גרף אלמוני ואותיות אדומות, בלי מקורות והסברים, דלגו לסרטון הבא. אין איך לדעת אם תוכן הסרטון אמין. אולי כן, אולי לא. כתוצאה - הוא פשוט חסר תועלת לקבלת החלטות.
4. סרטוני יוטיוב טובים יכללו מקורות מדעיים. אם אין, הגיבו ליוצר הסרטון ובקשו אותם. אם הוא לא מספק אותם - ראו סעיף 3
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 5 בינו׳ 2021
היו ראיות לכך שמיץ פסיפלורה יכול לשמש למניעה של גידולים סרטניים, כנ"ל לגבי רימונים ועוד אלפי חומרים שונים ומשונים, היו ראיות יותר טובות וחזקות מהמאמר הזה. שום דבר מזה לא באמת עבד בסוף. מאות מאמרים, תעשיות שלמות נבנו על זה. כל אלו היו ראיות חלשות שבסופו של דבר קרסו. אז כן, גם כאן לאור המאמר הזה, אלו לא ממש ראיות, כי הן נסמכות על תוצאות מוירוסים אחרים שגם הם לא לגמרי חותכות.

היופי במדע, בניגוד לפוליטיקה שכל הטעויות, חצי ראיות, ראיות חלשות וכו' נעלמות אל מול האמת המדעית. לא כל שכן טרחני הכלוב.

כאחד שכנראה לא מכיר את התחום הזה ולא מכיר את הסב טקסט שנכתב במאמרים כנראה לא תבין שאתה תומך בתוצאות של המאמר יותר מאלו שכתבו אותו. אבל אתה פה רק בשביל להתווכח בשביל הוויכוח. אפילו הציטוטים שלך חלשים, ואתה לא קורא או לא מבין מה שקראת. אתה בעיקר מבזבז לנו את הזמן.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 5 בינו׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
DanisNotaStoner כתב/ה:
אני אוהבת שכולם ממליצים לכולם "לגשת ולקרוא" אבל אף אחד אף פעם לא טורח להפנות למאמרים המומלצים הנל.
שיח אינטרנטי מן המניין.

תודה.
כל אחד יכול להפיק סרטון. כל אחד יכול לבחור פונט וצבע לאותיות. כל אחד יכול לשרטט גרף.
כשאתם רואים סרטון:
1. אל תתנו למניפולציה רגשית להחליט מהי אמת. זה שמפעילים מניפולציה לא אומר כלום על אמיתות הדברים. דלגו עליה, ונסו להתייחס לתוכן. בהרבה מקרים, תגלו שאין.
2. אם מראים גרפים - מאיפה הם? האם הם אכן מכילים כיתוב הגיוני או כיתוב בכלל, שמסביר את הגרף? האם הגרף אכן תומך במסקנה שהסרטון מנסה להעביר? דוגמה טובה היא משהו שעושים סביב שינוי אקלים - מביאים גרפים "מקוצצים" שמכילים מידע חלקי, מה שגורם להם להיראות כאילו הם תומכים במסקנה של יוצר הסרטון, כשהגרף הלא מטופל בעצם סותר אותה.
3. אם כל מה שסרטון מכיל זה גרף אלמוני ואותיות אדומות, בלי מקורות והסברים, דלגו לסרטון הבא. אין איך לדעת אם תוכן הסרטון אמין. אולי כן, אולי לא. כתוצאה - הוא פשוט חסר תועלת לקבלת החלטות.
4. סרטוני יוטיוב טובים יכללו מקורות מדעיים. אם אין, הגיבו ליוצר הסרטון ובקשו אותם. אם הוא לא מספק אותם - ראו סעיף 3

דארקן, הצורך היום במקורות מהיימנים הוא קריטי על רקע כל הפייק ניוז כמעט בכל תחום. נתקלתי בתופעות ששערותייך היו סומרות.
starduskonfire
starduskonfire • 5 בינו׳ 2021
red-cell כתב/ה:
היו ראיות לכך שמיץ פסיפלורה יכול לשמש למניעה של גידולים סרטניים, כנ"ל לגבי רימונים ועוד אלפי חומרים שונים ומשונים, היו ראיות יותר טובות וחזקות מהמאמר הזה. שום דבר מזה לא באמת עבד בסוף. מאות מאמרים, תעשיות שלמות נבנו על זה. כל אלו היו ראיות חלשות שבסופו של דבר קרסו. אז כן, גם כאן לאור המאמר הזה, אלו לא ממש ראיות, כי הן נסמכות על תוצאות מוירוסים אחרים שגם הם לא לגמרי חותכות.

היופי במדע, בניגוד לפוליטיקה שכל הטעויות, חצי ראיות, ראיות חלשות וכו' נעלמות אל מול האמת המדעית. לא כל שכן טרחני הכלוב.

כאחד שכנראה לא מכיר את התחום הזה ולא מכיר את הסב טקסט שנכתב במאמרים כנראה לא תבין שאתה תומך בתוצאות של המאמר יותר מאלו שכתבו אותו. אבל אתה פה רק בשביל להתווכח בשביל הוויכוח. אפילו הציטוטים שלך חלשים, ואתה לא קורא או לא מבין מה שקראת. אתה בעיקר מבזבז לנו את הזמן.

אתה ממש חמודי כשאתה מסמן טרטוריה, ועם הצורך שלך להפגין כמה אתה מעריץ גדול של המדע. קסום ממש.
מגיע לך צלש על ההקבלה בין פסיפלורה לויטמין די. לך למכון ויצמן, יש שם באגף מדע לילדים, מחלקים מדבקות על הצטיינות בשיעור טבע.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
red-cell כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
DanisNotaStoner כתב/ה:
שיח אינטרנטי מן המניין.

תודה.
כשאתם רואים סרטון:

דארקן, הצורך היום במקורות מהיימנים הוא קריטי על רקע כל הפייק ניוז כמעט בכל תחום. נתקלתי בתופעות ששערותייך היו סומרות.

לגבי התגובה הקודמת,חקוק בזכרוני שלט שהתנוסס מעל דוכן מכירת רימונים "האנטיביוטיקה של הטבע. מונע שפעת". התלבטתי אם לעצור ולהסביר למוכר שאולי רימון הוא אנטיביוטיקה של הטבע, אבל שפעת היא וירוס ואנטיביוטיקה זה לחיידקים. כאילו, כשאתה כותב דברים חסרי בסיס כדי לקדם מכירות, לפחות שלא יהיו שטות מוחלטת.
הבעיה הגדולה שלה היא עם המונח פייק ניוז. בעיניי, זה מונח רע ומסוכן. הוא הומצא לא כדי לעודד אותנו לגלות את האמת, אלא כדי לטעת בנו חוסר ביטחון לגבי כל ערוץ מידע מלבד זה שיצא בהכרזה "פייק!". תשמע אותו מכל מטורלל קונספירציות סוג ב' שמכריז בקולי קולות שכל ערוץ חדשות רשמי, וכל ערוץ לא רשמי שסותר אותו, הם "פייק ניוז". המונח הזה לא רק שלא עודד סקפטיות, הוא מעודד נהירה עיוורת אחרי אנשים שמשכנעים שהאמת אצלם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 6 בינו׳ 2021
רז78 כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
רז78 כתב/ה:
רז78 כתב/ה:
דווקא הפוסט האחרון שלי בבלוג מדגיש בדיוק מה נטרק איתי לגבי הקורונה.
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=1095797&blog_id=47932

הפוסט שלך מכיל סרטון וידאו. הסרטון נפתח עם פסיכיאטר שטוען שבכלל אין וירוס, ולכן גם אין חיסון, הכל שקר.
האם בדקת לעומק את דבריו? האם ידוע לך איך הוא הגיע למסקנות שהגיע אליהן? אם כן, אשמח לדעת איך בדקת. אם לא, למה אתה סומך עליו? מה הופך את האדם הזה לאמין, בעיניך, לעומת הרוב הגדול של המומחים?

------------------------------
הפוסט שלי מכיל סרטון עם עשרות רופאים שונים, בין השאר פסיכיאטר שהחלטת להתמקד אך ורק בו.
את כל השאר ביטלת במחי יד, גם ממודל הגיון בריא התעלמת ששם יש מאות רופאים מישראל, גם התעלמת מהעצומה עם עשרות אלפי רופאים שחושבים כמוני.
העיקר הפסיכיאטר הזה.

שאתה יודע להתמקד במה שמשרת אותך, זה מדהים.

ועוד דבר, אתה מדבר על הפוסט הקודם, ולא על הפוסט שהנחתי כאן.
אתה מניח הנחות שגויות בלי ללחוץ על הקישור בכלל,
מה זה אומר עליך? האם בדקת לעומק את הקישור? אשמח לדעת איך בדקת את הקישור ואת המידע בתוכו? האם אתה מניח הנחות בלי לבדוק אותם בצורה המינימלית? האם זה הופך את מה שאתה חושב לגבי הקישור לאמין בעיניך?

קודם כל, אני מתנצל. הייתי צריך להכנס ולבדוק, ולא להניח שמדובר באותו פוסט, אתה לגמרי צודק.
אני רק שואל מה הפך את הסרטון שהעלית לאמין בעיניך. בחרתי את ד''ר קאופמן, אבל השאלה תקפה על כל רופא בסרטון - הסרטון מראה "ראשים מדברים". למה דווקא אלה אמינים בעיניך, ולא אחרים? זו לא שאלה מתחכמת או שיפוטית, זו בקשה כנה להבין איך הגעת למסקנה שצריך לסמוך עליהם. אני רק מבקש להבין את הצורה בה אתה חושב, לא מעבר לזה.
למשל, אתה טוען שאני בוחר להתמקד במה שמשרת אותי. האם אתה מעלה לבלוג שלך סרטונים עם מסקנות הפוכות לסרטון הזה? מאמרים בעד החיסון, או בעד סגרים? אם כן, אנא ספק קישור. אם לא - למה לא? האם זה לא מה שאתה מאשים אותי בו?
אין ספק שנתתי דוגמה לאיך לא צריך לפעול - קפצתי למסקנה לחלוטין שגויה, בלי לבדוק. תודה שהראית לי את המגבלות בחשיבה שלי, אשתדל ליישם.

זאת גדולה של אדם, להגיד טעיתי
ולשאלות שלך:
אין לי מושג מיהו דוקטור קאופמן שאתה כל כך מתמקד עליו, העלתי סרטון שיוטיוב מחקו לי פעמיים תוך 5 דק' במן מצעד נצחון, בסרטון הנל יש עוד רופאים שונים שאני חושב שחשוב להקשיב להם, זה הכל.
בפוסט שאתה מדבר עליו כרגע יש עוד שני דברים שהתעלמת מהם, אחד מהם זה שקר ש-אש פרויקטור הקורונה מבקש להשתמש בו כדי שיהיה סגר נוקשה מהר ככל האפשר, מזה התעלמת.
אני לא מעלה סרטונים בעד החיסון כי אני לא מאמין בחיסון, אני כן מאמין שמי שחושב שהוא צריך להתחסן שילך להתחסן, זה לא כוס התה שלי.
אני נגד סגרים והפוסט האחרון מסביר למה.

בנימה אישית, שליש מהלקוחות שלי שהיו עסקים אמידים פשטו רגל בקורונה, כואב לי ממש לראות איך הכלכלה שלנו נשחטת על מזבח הקורונה.
כתבו לי כאן "מדינה עם מערכת בריאות לא מתפקדת/קורסת היא מדינה לא מתפקדת" חבר'ה תתעוררו המדינה כבר לא מתפקדת,
היא כבר קרסה, יש לכם מערכת בריאות אבל כבר אין לכם פרנסה - מעל למיליון מובטלים, עשרות אלפי עסקים פשטו רגל, יש אנשים בישראל שאין להם מה לאכול.
איך לעזאזל זה לא כואב לאף אחד כאן? אני בסדר תודה ליהיה אשר יהיה אבל שאני רואה מה שקורה לחלק מהאזרחים במדינה הזאת בעקבות הסגרים ליבי נכמר.

אתה יותר ממוזמן לנבור במידע שהכנסתי בפוסט שקישרתי כאן ולתת את חוו"ד בעניין המספרים והאחוזים, לגופו של עניין.

אוקיי. צפיתי בחצי סרטון. נשברתי כשאמרו שהחיסון מכיל נאנו רובוטים, שזה, כמובן, שקר. כמעט כל המשתתפים מבטאים מסרים קונספירטביים חסרי בסיס. הם מציינים שאנחנו לא יודעים על השפעות לטווח ארוך של החיסון, והם צודקים בזה לחלוטין. הם שוכחים לציין שאנחנו לא יודעים את ההשפעות לטווח ארוך של הוירוס, ואסביר: בעבר חשבנו שהדרך הכי טובה להתחסן לאבעבועות רוח היא להדבק מחולה אחר ואז אתה מחוסן; היום אנחנו יודעים שזה רעיון נוראי, כי אתה הופך פגיע לצורות קשות של נגיף ההרפס בבגרותך, מה שלא קורה בחיסון נגד אבעבועות - האם לא ייתכן שבעוד כמה שנים נגלה שהסיכוי של אלה שנדבקו הוירוס לפתח סרטן, נניח, עלה? בהחלט ייתכן. אז הם מראים רק צד אחד של מה שאנחנו לא יודעים, ושוכחים את הצד השני. אחד מהם הוא רופא שיניים הוליסטי - וואט דה פאק?
בעיקר, וזה המכריע - לא מובאת ראיה מדעית אחת בכל הסרטון; לא מאמר, לא קישור למאמר, כלום. צריך לסמוך עליהם כי... כי ככה, וזהו. בגלל זה, יותר מכל דבר אחר, הסרטון הזה חסר ערך. מלבד הפחדה, אין בו שום תוכן ממשי. יתרה על כן, חלק מהטענות בו (לא בודדו את הנגיף, למשך) שקריות. הבאתי לך קישורים לסרטונים שמסבירים זאת בבלוג שלך.
לגבי פרוייקטור הקורונה - אני לא מבין איך הגעת למסקנה שהוא משקר. יש עלייה במאושפזים, והוא רוצה שהציבור ידע על זה. נכון, הוא מנסה לתמרן את המערכת, ואפשר להתווכח על זה - אבל, לא כתוב שהוא אמר לאף אחד להגיד שהמערכת על סף קריסה, נכון? רק שהמספר עולה בחדות, וזאת אמת. כך שלהגיד שהוא שיקר, זה לגמרי לא מוצדק.
לגבי המספרים - מאיפה הם לקוחים? מאיפה הנתון לגבי גילאים, שלא מופיעים ברשימה? מעבר לזה, כדי לקבוע משהו, צריך להשוות אותנו למדינות אחרות שלא עשו סגרים, רצוי כמה שיותר דומות לנו, כדי לראות את יעילות האמצעים שננקטו. תבין, הסגרים מכניסים מגוון שינויים - כשאנשים לא נוסעים בגלל סגר, אף אחד לא נהרג בתאונות דרכים, למשל. גם מחלות כמו שפעת יורדות, למשל. אז ההשוואה הנכונה היא לאחוזי התמותה במדינות שלא נקטו סגרים. יש סיבות נוספות למה הנתון האחד שהבאת לא מאפשר הסקה טובה.
לבסוף, הרשה לי לתקן אי הבנה שאולי נוצרה. לא אמרתי לרגע שאני בעד סגרים או בעד החיסון. ספציפית לסגרים, גם אף אחד אחר פה לא מדבר עליהם, לא בעד ולא נגד. אי לכך, אני מבקש שתבדוק איך הגעת למסקנה שאני בעד הסגרים, בכלל בעד מדיניות כלשהי שהממשלה שלנו נקטה, או שאחרים פה אדישים לתוצאות הסגר על חייהם של אנשים.
אבהיר, ליתר ביטחון, מה אני כן חושב:
א. יש וירוס בשם sars-cov-2. ראיות חותכות לקיומו הוצגו, בהתאם לכל הדרישות של המדעים הרלוונטיים.
ב. יש מגיפת covid-19. ניתן להתווכח כמה היא משפיעה על מדינה מסויימת, אך היא קיימת מאוד ואמיתית מאוד. גם לזה הוצגו ראיות.
ג. פותחו חיסונים ל sars-cov-2. יעילותם ובטיחותם נקבעו בהתאם לסטנדרטים שהוחלטו. ניתן להתווכח על הסטנדרטים האלה, ובהחלט אין לנו ידע טוב על השפעות לטווח ארוך של חיסונים אלה.
ד. כל טענה שמניחה שאין וירוס, שאין מגפה, שזו רק שפעת, שהחיסונים לא יעילים, שהחיסונים מסוכנים - לא ראיתי שום בסיס מדעי לאף טענה כזאת. למיטב ידיעתי, כולן שקריות. (כן, להגיד שחוסר במידע על בטיחות החיסונים משמעו שהחיסונים מסוכנים, הינה טענה שקרית)
ה. יש כישלון עצום ההסברה סביב המגפה
ו. נעשתה פוליטיזציה של המגפה, מעשה פושע בעיניי. בריאותנו הפכה למשחק בידי פוליטיקאים, ואוי לנו שכך קרה.
ז. אני לא קובע מדיניות ממשלתית. גם לא דיברתי על מדיניות ממשלתית בשרשור הזה. אם ברצוננו לדון במדיניות, נוכל לעשות זאת בשרשור אחר. הדיון חייב להתקיים על בסיס ממצאים ומחקרים, לא לפי כמה כואב הלב, ולא לפי העובדה שאדם כזה או אחר הוא ראש הממשלה.
ח. מצרף כתבה מנייצ'ר, מגזין מדעי, על חיסוניות עדר, לעיונכם:
https://www.nature.com/articles/d41586-020-02948-4
ט. אין לי כרגע מקור מדעי, אך יש דבר הנקרא "שבירת חיסון". היא נגרמת מ"עומס נגיפי". מה זה? פשוט. אם יש לך כמות מסויימת של נגיף, המערכת החיסונית שלך תקרוס, גם אם חוסנת. באוכלוסיות (ראו גם בכתבה על חיסוניות עדר), משמעות הדבר שאם לא תחסן כמות מספקת מהאוכלוסייה, אלה שקיבלו חיסון *אינם* מחוסנים מכלום. לכן, למיטב ידיעתי (שוב, אין לי מקור כרגע), אי אפשר לחסן רק את הקשישים ונפתרה הבעיה. החיסון שלהם יקרוס. ואם אתם רוצים לדעת איך אני יודע - הייתי מגדל עופות. היה חובה עלינו לוודא שכמות מינימלית מהלהקה חוסנה, אחרת החיסון חסר תועלת והתרנגולות יחלו אם ייחשפו לוירוס. הדבר נכון בכל בעלי החיים, בני אדם בכללם.
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 6 בינו׳ 2021
וואו אתה עדיין בסרטון שהכותרת שלו היא "ואת זה יוטיוב לא יכולים למחוק הפעם" ולא --> "זהו מדע טהור בואו תראו."
כאשר אני רושם לך שאני רוצה ממך התייחסות לפוסט שקישרתי כאן בפורום, מה יהיה?

אני לא מכחיש את הוירוס
אני לא חושב שיש בו נאנו רובוטים
מה יהיה? תתייחס לקישור שנמצא בפורום כאן, אקשר שוב במיוחד בשבילך, משום מה הקישור מול העיניים שלך אבל אתה מפספס אותו : https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=1095797&blog_id=47932

ד"א הלוואי והיו נאנו רובוטים, זה היה אומר שאנחנו ממש מתקדמים... לצערי הרב אנחנו עדיין לא שם טכנולוגית.
ואתה מחפש בסרטון את ההזויים, יש שם גם לא מעט נורמאלים.
הסרטון ערוך (לא על ידי) והוא אוסף גדול של רופאים הנותנים את דעתם בעניין, אבל לא לשם כך התכנסנו.
התכנסנו בשביל הפוסט הבא : https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=1095797&blog_id=47932
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
חבל שלא קראת הכל, התייחסתי לסרטון, לכתבה, ולנתוני התמותה.
אם אתה לא מכחיש את הוירוס, ולא חושב שיש בו נאנו-בוטים, למה אתה מעלה סרטון שבו אחד אחרי השני אנשים מעלים טענות כאלה, ומעודד אחרים לצפות בו? נשמע שאתה גם חושב שהוא, סליחה על השפה, זבל, אבל אם הוא מעודד אנשים להתנהג בצורה מסויימת, זה בסדר. אני מתנגד לגישה הזאת.
לגבי השאר, קרא שוב את תגובתי, עד הסוף.
תמצית: אש לא שיקר ולא עודד לשקר (כן עודד מניפולציה רגשית, אפשר להתווכח על ההצדקה). הנתונים שהבאת לא עוזרים להגיע לשום מסקנה על חומרת המחלה, יעילות הצעדים שננקטו, או נחיצותו. ההנחה שלך שאני או אחרים אדישים לסגר או בעד הסגר, אינה מוצדקת לא מהתגובות שלי, ולא של אחרים.
תיקון: זה אותו קישור, כבר הגבתי, כאן בתמצות, למעלה בהרחבה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
[quote="starduskonfire"][quote="דרקן ראהל"]
starduskonfire כתב/ה:

אחלה תגובה, מלא שאלות לגיטימיות ועליהם אענה:
1. אכן טראמפ הוא דוגמה מעולה להשלכות של משבר אמון שגרם לו אובמה.
2. יש מלא מומחים מעולים ישרים שקופים רציונאלים ששווה מאוד להקשיב להם. אם הם היו בפוזיציה של קבלת החלטות המצב הייה נראה שונה ומשבר האמון הייה נחסך.
3. כנל פוליטיקאים.
4. אני לא מתעלם ממהלכים נכונים שננקטו. למשל הסגר הראשון בארץ הייה רעיון מעולה (למרות שהוא נוגד לחלוטין את המוסר הלברטריני שלי)
הוא נעשה מאוחר מכפי שחשבתי שיהייה הגיוני לאור העובדות הידועות לאותו רגע, והסגרים אחריו היו מיותרים לחלוטין
אבל בהתחשב בסיטואציה אני יכול להבין ולא לשפוט לחומרה.
5. הנושא של בדיקות, מהתגובה שלך אני רואה שלא קראת את הכתבה, ולא ניסית להבין אם יש צדק בדברי, ואם קראת תסביר לי מה לדעתך לא פתרון
בלספק לכל אזרח שני בדיקות בשבוע ולסמוך על האזרח לא להדביק את המשפחה והחברים לעבודה אם הוא יוצא חיובי?
תשקול ברצינות אם קצב ההדבקה לא ירד מתחת ל 1 כשכל אזרח יכול לדעת בוודאות של קרוב ל 99 אחוז אם הוא מדבק
ואם אתה מהמר על כך שהפתרון הזה לא יוריד את ההדבקה מתחת ל 1, נמק.

תוספות:
אם הייו כותבים שהיעילות נבדקת, שנוייה במחלוקת, כל דבר אחר הייתי מקבל את זה כי זה הייה נכון.
השימוש ש "אין ראיות" הוא סנסציוני מהבחינה שמנסים להוריד אנשים מויטמין די, ולא ברור למה השימוש בניסוח חותך במקום שנמצא בבירור לאור ראיות.
זה אותו שימוש שעשו כשניסו להוריד אנשים מרעיון של מסיכות. טענו "אין ראיות שמסיכות עוזרות" כשהיה מלא ראיות, רק לא חד משמעיות. עשו נזק ואז אכלו את הכובע והיו צריכים לגמגם.

לגבי חיסון בזמן מגיפה, רד סל אתה קשקשן מביך, חבל על כל המלל החופר.
לשאלה הלגיטימית של דרקן,
הבעייה בחיסון בזמן שיש הרבה נשאים היא מגרש המשחקים הרחב שיש לוירוס לעבור מוטציה ולעבור לאדם אחר.
המאמר רק מדגיש את זה שזה אכן יכול לקרות ולמרות שזה נדיר יותר מאנטיביוטיקה, היתרון של רוב החיסונים הוא בזה שהם ניתנים לאוכלוסיה בריאה.

1. אולי לא הייתי ברור במה שכתבתי על טראמפ. טראמפ נתפס בעיני הציבור שלו כאיזה גאון על שיודע הכל, ללא שום קשר למציאות. כמויות המידע השגוי והשקרי שהוא פיזר על הקורונה הן מגוכחות, ובוחריו בלעו כל מילה. דוגמה לכך היא ההמלצה של הדרג המקצועי לשים מסיכות, אותה העביר טראמפ לציבור, תוך שהוא מייד מוסיף:"זו רק המלצה, אתם יכולים להתעלם, אני לא מתכוון לשים מסיכה" (לא ציטוט מדוייק, אך זה בהחלט מה שהוא אמר). הוא גם אכן לא שם מסיכה במשך חודשים, ולא אמריקאי אחד ולא שניים אמרו "אם הוא לא שם, אני לא שם". נוסיף המלצה שלו ליטול תרופה, להזריק bleach ועוד - היו מי שנשמעו לכל אחת ואחת מהן.
אז טראמפ הוא דוגמה למי שמינה עצמו למומחה בריאות, ובוחריו נשמעו לכל עצת אחיתופל שיצאה מפיו.
2+3. האם תוכל להסביר מה הופך מומחה מסוים לרצוי יותר מאחר, בעיניך? אולי דוגמה לכזה?
4. לא ציינת אף מהלך חיובי אחד בדבריך הקודמים. יפה שאתה מתקן
5. הכתבה עצמה מעלה מגוון התנגדויות לבדיקות, היות ושנינו קראנו אותה, אני לא רואה צורך לחזור עליהן (מי שרוצה - הכנסו לקישור). פחות ברור לי למה אתה מתעלם מכל ההתנגדויות האלה, כאילו הן לא קיימות. כמו-כן, "בדיקות ההיריון" לא קיימות נכון לזמן בו המאמר פורסם, אז אני לא רואה חשיבות גדולה לנושא.

מתגובה אחרת שלך - אתה ממשיך לטעון שלחסן בזמן מגיפה יוביל למוטציות, וזה רעיון גרוע. היות והמידע היחיד שהבאת בנושא לא אומר משהו שאפילו דומה לטענה הזו, אני באמת לא מבין איך הגעת אליה. חיסון הפוליו ניתן בזמן התפרצות, חיסונים לאבעבועות שחורות ניתנו בזמן התפרצות של המחלה, כך שהיסטורית כבר עשינו את זה, בהצלחה רבה. היות והרעיון שאתה מציע מעלה את החשש מחיסון, האם לא חשוב שיהיה לו גיבוי מדעי?
Venus in Furs
Venus in Furs • 6 בינו׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
אני קצת מקנא באנשים מכל הצדדים שיודעים באופן ברור ומוחלט מה נכון ומה לא.
רוב הזמן אני פשוט מנסה לדדות את דרכי בפריסטייל דרך כל החרא הזה.

אחד הקןרסים הכי מעניינים, בעצם אולי המעניין ביותר נקודה, שיצא לי לעשות היה "פסיכולוגיה של השואה". בין המחקרים שלמדתי, היה מחקר שבחן דרכי התמודדות שונות של "ילדי מחוללים" (יענתו, אלה שאבא שלהם היה ב SS) עם השואה ומעשי ההורים שלהם.
דוגמה אחת היא הבת של הימלר - לא היתה שואה, הכל שקרים, הלכה הקימה ארגון להברחה והסתרה של פושעי מלחמה, ומימון עו''ד וכדו' אם הם נתפסים.
דוגמה אחרת היא הרבה אנשים שהחליטו לא לעשות ילדים - משהו בדנ"א שלהם פגום, ולכן אסור להם להתרבות ולהביא פושעי מלחמה פוטנציאליים לעולם.
הפתרון שנמצא כבריא ביותר היה התמודדות יומיומית שוב ושוב עם המציאות, בלי לבחור באחת משתי הקיצוניות. הוא גם היה הנדיר ביותר.
ומה הנמשל? ברור שאלה שמצאו תשובה אחת סופית וודאית נראים כמושא קנאה. תזכיר לעצמך, שהם לא. מושא הקנאה הוא אלה שיום יום בודקים מחדש את כל המידע, יום יום מתעמתים עם השאלות והספקות. שקט אין להם, אולי, אבל הם חיים במציאות.

***לרגע לא אומר לאיזה קבוצה אני משיייך את עצמי. כן מקווה שאני נמצא בשלישית, יודע שכנראה שלא.

אתה חמוד אתה💖🤗🦄💋
רק בריאות ובשורות טובות לכולנו....✨🌹👼🏻