שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליתאיזם

the rain song
לפני 3 שנים • 10 בינו׳ 2021
the rain song • 10 בינו׳ 2021
אני חושבת שאתם לא לוקחים בחשבון שנשלטים הם גברים ושולטות הן נשים.
וחלק נכבד מהגברים תמיד ירצו עוד נשים ויחשקו ב"מישהי אחרת". וחלק נכבד מהנשים פחות מתלהב מזה.
השיחה הזאת לא בדסמית ולא משנה כמה פעמים תגידו "הצעצוע שלי". זה נושא וונילי לחלוטין.
ואם יהיו רגשות במערכת יחסים, "להעיף כמו טיל" יכאב בדיוק כמו לאחרונת הווניליות שגילתה שבן הזוג שלה רוצה עוד נשים.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 10 בינו׳ 2021
אני רואה לאן הדיון הזה הולך ולא התכוונתי לקשרים לא בהסכמה ללא הדדיות, או לכאלה שלא רוצים בסוג כזה של קשר.

בואו נניח שיש הסכמה וסנכרון משלושת הצדדים, וזהו, אם מישהו או מישהי חוו משהו כזה אני אשמח לשמוע, שוב, דווקא כי זה מנוגד להיגיון.
עבודת אלילות
עבודת אלילות • 10 בינו׳ 2021
בעלות ממש לא חייבת להיות בלעדית, זה מאוד תלוי ביחסים וברמת התלות. אם יש עבד שכמה שולטות רוצות להשתמש בו (או שולטים) וזה מוסכם כמובן על כולן.ם מה הבעיה בזה? למה זה בהכרח מעיד על בעיה או על חוסר נאמנות?
להיפך אם יש לי נשלט שיש לו שולטת נוספת זה מונע מאירועים מסוכנים להתרחש כשיש הסתרה ותכלס זה מאפשר מנוחה מדי פעם, חופש. כמו שנכתב פה קודם, זה יותר נבלע אצל אנשים פולי. בכלל צאו מנקודת הנחה שאם ניתן להעלות על הדעת שמשהו יקרה יש מצב שיש כאלה שזה מתאים להן, אולי לא לכן.
נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
אני מאמין שיש כל מיני סוגים של נשלטים , ואין דפוס התמסרות מדוייק אצל כל נשלט , אבל לפחות התחושות שלי בסוגיית ההתמסרות , היא להתמסר למישהי אחת , לדעת שאני שייך לה , ואני קיים רק בישבילה , אם זה בשביל השעשוע שלה , אם זה בשביל להקל עליה בעבודות מסויימות שאני עושה בישבילה ,ועוד שלל סיפוקים שלה היוצאים מזה , גם מה ,צריך להבדיל בין סשנים מזדמנים, לבין קשר קבוע בין שולטת ונשלט .
בכל אופן אני לא מוצא הנאה בלהיות נשלט של כמה שולטות , ואדרבה , אם אני משוייך ושולטת תפנה אלי , אני אהנה להגיד לה בגאווה שאני משוייך , ואני לא יכול לדבר איתה .
dror30
dror30 • 10 בינו׳ 2021
the rain song כתב/ה:
אני חושבת שאתם לא לוקחים בחשבון שנשלטים הם גברים ושולטות הן נשים.
וחלק נכבד מהגברים תמיד ירצו עוד נשים ויחשקו ב"מישהי אחרת". וחלק נכבד מהנשים פחות מתלהב מזה.
השיחה הזאת לא בדסמית ולא משנה כמה פעמים תגידו "הצעצוע שלי". זה נושא וונילי לחלוטין.
ואם יהיו רגשות במערכת יחסים, "להעיף כמו טיל" יכאב בדיוק כמו לאחרונת הווניליות שגילתה שבן הזוג שלה רוצה עוד נשים.

זה לא נושא ונילי ולא רואה קשר לגברים ונשים, כי השאלה היא לא פולי או מונו, השאלה היא אם לשולטות מותר וזה אפשרי אבל לנשלטים אסור וזה לא אפשרי.
dror30
dror30 • 10 בינו׳ 2021
אולי אני רואה את זה כאפשרי כי אני לא ממש "נשלט", ויותר פשוט נדלק מהאקטים ולא מכך שיש מישהי שהיא באמת שולטת עלי בכללי (אם כי בעיני רוב הנשלטים הם ככה).
אם לכל השולטות מדליק הקטע שיש להן נשלט שהוא שייך אליה אז יכול להיות שהן באמת לא מוכנות לזה, אבל אם מישהי גם כן פשוט נדלקת מהאקטים ונהנית מזה כשנפגשים או במיטה והיא פוליאמורית, אז נראה לי יכל להיות לה סבבה.

מבחינתי בכל אופן אוהב הדדיות בקשרים שלי ואם מונגמיה אז מונגמיה ואם לא אז לא , ולא רואה למה נשלטים צריכים להסכים לפולי חד כיווני, אבל אם זה מתאים להם שיהנו.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
dror30 כתב/ה:
זה לא נושא ונילי ולא רואה קשר לגברים ונשים, כי השאלה היא לא פולי או מונו, השאלה היא אם לשולטות מותר וזה אפשרי אבל לנשלטים אסור וזה לא אפשרי.

מה זה מותר או אסור? מישהו ישן עם ספר הבדסמ מתחת לכרית שלו? הכל מותר. מותר לקיים מערכת יחסים בדסמית לא מחייבת. מותר לקיים מערכת יחסים בדסמית מחייבת עם שתיים במקביל או עם עשר. מותר להיות שולט של אחת ונשלט של אחרת או שולט ונשלט של אותה האחת. ומותר גם להיות נשלט של אחת ולהתמסר לשליטה של אחרת לבחירתה של הראשונה. כל הואריאציות קיימות ואף אחת מהן אינה פסולה ופי כמה אסורה.
הבעיות שעלו כאן אלה בעיות של שייכות. האם החברה שחלק ממניותיה שייכות לי זאת חברה שלי או חברה שלנו? התשובה אמנם מתבקשת, אבל היא לא מעמידה בספק את רווחיותה של החברה או את הלגיטימיות שלה.
dror30
dror30 • 10 בינו׳ 2021
ברור שהכל מותר, השאלה היא על פי הדיון שהתפתח זה אם זה קורה בפועל, אם יש שולטות שמעונינות בזה או שזה לא יכול להצליח כי אף אחת לא רוצה בגלל שזה מערער את הקטע של השליטה מבחינתן.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
ראיתי בכלוב לא מעט זוגות של שולטים ומתחלפים שחולקים ביניהם נשלט או נשלטת. כך שזה עובד. בעברי קיימתי מערכת מפגשים עם נשלטים שנפגשו במקביל עם שולטות אחרות. כלומר, זה קורה בפועל.
dror30
dror30 • 10 בינו׳ 2021
נחמד לדעת, אז הכרעת את הדיון וזה אכן אפשרי.