צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתם רוצים שהילדים שלכם יהיו בדס"מים?

לבעמוק​(שולט)
לפני 3 שנים • 24 בינו׳ 2021
לבעמוק​(שולט) • 24 בינו׳ 2021
הייתי רוצה מליון דולר וחיי נצח באושר...

הרצון אינו משנה את המהות.

חלקם יגלו את עולם השליטה בעצמם וחלקם לא.

אינך שולט בחיי ילדיך אתה מלמד אותם לשוט כדי שיצלחו בעצמם את המים הסוערים.

בסערה הגדולה שנקראת שליטה וכניעה הם יחליטו מה עמדתם.

מלמד כיצד לשוט ולנווט ומקווה שמי מהם יזכור איך קוראים מפה ולמי צועקים כאשר התברברת בשטח.

מקבל אותם באהבה בכל מקרה.
Walter Plinge
Walter Plinge • 24 בינו׳ 2021
אני מבין את השאלה קצת אחרת מרוב העונים כאן. ברור שכל ילדו רוצה שילדיו יחיו חיים של שלמות עם עצמם, בטחון ואושר. השאלה מה ההשפעה של BDSM על כל אלה.

רק לשם הדיון, נשווה למשהו שכלל איננו דומה לBDSM: נקרופיליה (רצון לקיים יחסי מין עם גופות). אני לא ממש מכיר את הסטיה הזו, אבל נראה לי שמאוד קשה (לא חוקי?) לממש אותה, ואתה כל החיים במרדף אחרי משהו שלא ניתן להשיג. וגם רדוף על ידי שאלות על מוסריות הפנטזיה שלך. גם זוגיות נראה לי יחסית קשה למצוא ככה. או שאתה מסתיר את הפנטזיה שלך. או שאתה צריך למצוא מישהי מאוד מאוד סבלנית. כמובן שאין מה להשוות בין נקרופיליה לבין BDSM. אני כותב על זה רק כדי לחדד את הבנתי את השאלה:
האם BDSM עושה אותנו מאושרים יותר? עוזר לנו לממש את עצמנו? במיניות? בזוגיות? בחיים? זוהי שאלה אמפירית, לא ערכית.

אני לא מכיר מחקרים בנושא ויכול לדבר רק על עצמי ועל האנשים שאני מכיר.
כמובן שיש כל מיני סוגים: החל מאנשים שסובלים מאוד כי חיים כל החיים בקונפליקט וחוסר-מימוש מיני. לצד אנשים שחיים את הפנטזיה.

בגדול, אם אני אדבר על עצמי:
*מצד אחד נראה לי ש-BDSM נותן לי המון מבחינת מיניות ואני נהנה מהמיניות שלי יותר מרוב (כל?) האנשים שאני מכיר.
*מצד שניה-BDSM מסבך את חיי הזוגיות. לפני 10-20 שנה, כשהיה הזמן למצוא זוגיות קבועה, היה קשה לחפש מישהי עם אותן הסטיות. הסטיות האלה גם באות הרבה פעמים עם שריטות. אני עצמי החלטתי לוותר והתחתני עם ונילית. זה קצת מסבך את הזוגיות שלנו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
תמיד יש קאץ' מוזר בשאלות האלה. מצד אחד - זה דבר מוזר קצת לרצות עבור הילד. מנגד - אם תגיד לא, מה זה אומר עליך? וכמובן שבתכלס, זה לגמרי לא תלוי בנו.
אז כל מה שנשאר זה התשובה הבנאלית: העיקר שיהיו מאושרים!

אז אמרו מעלי, ואגיד את הגרסה שלי: העיקר שיהיה להם את הכלים להתמודד עם מה שהם לא יגלו על עצמם, שאף פעם לא יחושו פחד או גועל ממי או מה שהם, ושידעו לבקש עצה או עזרה אם לא טוב להם. ושתהיה להם פתיחות ומודעות דומה לאחרים. לא רואה מה עוד אני אמור לרצות עבורם
Grey / Green
Grey / Green • 24 בינו׳ 2021
כן
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 24 בינו׳ 2021
לא הגעתי לשלב שאני צריך להתמודד עם כזה דבר אבל אענה עם נקודת המחשבה שלי כיום- מצב אחד הייתי רוצה שיכירו את המיניות שלהם ויעשו מה שטוב להם, אדם בלי מיניות תקינה והיכרות עם הגוף שלו הוא אדם מתוסכל.
מצד שני לא הייתי רוצה לשמוע על מיניות של הילדים שלי(יותר נכון לא הייתי רוצה לשמוע על המיניות של הבנות), ועל זה אני אומר מזל שאין לי אחיות ולא הייתי צריך להתמודד עם האתגר הזה בגיל ההתבגרות כי אם הן היו קיימות הן היו מסכנות, כשאתה מתבגר ומסתכל על זה מניסיון חיים ומגישה של הורה אני בטוח שזה אחרת.
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
בכל בחירה בריאה ושמחה (וגם לא שלמה) חיובית לילד, ולא פוגענית לזולת, אהיה מאחוריו במאה אחוז.
ותמיד אהיה עם עין פקוחה, ובמרחק זינוק לכשעזרתי תתבקש.
amiti​(נשלט)
amiti​(נשלט) • 24 בינו׳ 2021
אני אל הורי.
ככה שזה באמת לא ענייני
Happily Married​(אחרת)
לפני 3 שנים • 25 בינו׳ 2021
Happily Married​(אחרת) • 25 בינו׳ 2021
כל כך הרבה פעמים שאלו אותי את השאלה הזו -
האם את רוצה שהבת שלך תהיה כמוך? שפחת מין של חבורות גברים?
(בעברי הרחוק, היום כבר לא)

התשובה הפשוטה היא שאני רוצה שהבת שלי תהיה מאושרת.
אני רוצה שיהיו לה חיים מהנים ומספקים.

אם התנוחה המסורתית תספיק לה - אז יופי.
אם היא תצטרך כאב ו/או השפלה כדי להיות מרוגשת - אז גם יופי.

מאחלת לה את כל הטוב שבעולם, בכל דרך שהיא תבחר.