בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצומה בנושא דיווח על פוסטים

the rain song
לפני 3 שנים • 18 בפבר׳ 2021
the rain song • 18 בפבר׳ 2021
אותי דווקא מאוד מעניין לדעת מה כלובי אומר על מה שעומד מאחורי הבחירה הזאת. זה לא היה בעבר ואם מדובר בחוקי האינטרנט החדשים, יהיה לי קל יותר לחיות עם זה.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
ההסרה המיידית, היא עד שכלובי יעבור על הדיווח. אולי יש שם טריגר אלימות מינית או משהו ממש מזעזע שעדיף שכמה שפחות ייראו עד שהוא יוכל לעבור על זה?
אני אישית דיווחתי על 2/3 פוסטים שהיו מזעזעים, ברמה שאמרתי לעצמי שהאדם שעומד מאחוריהם הוא פסיכופת.
היית מעדיפה שלא יהיה ניתן לדווח על דברים בעייתיים שצצים פה?
כלובי הוא אדם שקול וגם כשדיווחתי על פרופיל ללא הוכחות הוא רשם לי שאספר לו מה קרה ואם יש לי הוכחות כי להסיר מישהו רק כי אמרתי, זה בעייתי. זה מראה על כמה שזה חשוב לו.
אז צר לי, ממש לא מסכימה איתך.
the rain song
the rain song • 18 בפבר׳ 2021
אם יורשה לי לשאול, האם יש לך איזה כישורים כדי להחליט אם מישהו פסיכופת?
אני לא מנסה להתנגח או לריב, חלילה. רק מנסה להסביר למה לדעתי הכוח הזה בעייתי.

אני לא יודעת מה היה כתוב בפוסטים שדיווחת עליהם אבל אני לגמרי מאמינה שהם זעזעו אותך.
השאלה היא האם הזעזוע הגיע בגלל עניין של טעם אישי או אולי רמת מתירנות/שמרנות שונה משל אנשים אחרים או כי האיש אכן פסיכופת?
הדיווח לכלובי בהחלט מוצדק. עם ההסרה המיידית על פי שיקול דעתך בלבד יש בי אי נוחות.

ולכלובי בהחלט אכפת. לא חושבת שמישהו טען אחרת.
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2021
אני מודה שמתוך בועתי הקטנה בה לא ברור לי מי עושה אאוטינג ולמה, או מי נעלב עד עמקי נשמתו מדעות של מישהו אחר (שלא מכירים בכלל, מיינד יו), כפתור דיווח מרגיש מיותר ואלים. אני חושבת על כל מיני מלחמות פייסבוק שאנשים היו מדווחים סתם ומסירים חברים בשביל להשתיק או לעצבן ולא בא לי שהכלוב יהפוך למרחב כזה, אבל מצד שני ככל שיש יותר אנשים יש גם יותר חראות שמתנהגים כמו חראות או מגיבים לאחרים כמו חראות.

אין לי שום דבר חדש לתרום לדיון, אני מסכימה שדיווח בו צריך לסמן סיבה וסנקציות על דיווחי סרק is the lesser evil, אבל כל מי שמשחק משחקי רשת עם ילדים בני 12 יודעים שגם זה לא עוזר ואם לא תלחצי מספיק מהר על הרצף הנכון יקראו לך בוט ויארגנו את שאר חברי הקבוצה לדווח עליך בכל מקרה icon_sad.gif

בהצלחה לכלובי, לא כיף להיות אחראי על מחשבות ורגשות של כל כך הרבה אנשים...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 בפבר׳ 2021
Askew כתב/ה:

אבל כל מי שמשחק משחקי רשת עם ילדים בני 12 יודעים שגם זה לא עוזר ואם לא תלחצי מספיק מהר על הרצף הנכון יקראו לך בוט ויארגנו את שאר חברי הקבוצה לדווח עליך בכל מקרה

או אם את משחקת support ובטעות לקחת kill ל adc, וואי וואי 😆
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2021
זאלופון כתב/ה:
Askew כתב/ה:

אבל כל מי שמשחק משחקי רשת עם ילדים בני 12 יודעים שגם זה לא עוזר ואם לא תלחצי מספיק מהר על הרצף הנכון יקראו לך בוט ויארגנו את שאר חברי הקבוצה לדווח עליך בכל מקרה

או אם את משחקת support ובטעות לקחת kill ל adc, וואי וואי 😆

אני לא אשקר, לא חזרתי לשחק מאז שזה קרה, הם דיברו ממש לא יפה icon_sad.gif
אבל לאחרונה גיליתי שאפשר לחסום את הצ'אט אז לא יודעת, אולי עוד אשוב.
starduskonfire
starduskonfire • 18 בפבר׳ 2021
השיח האלים של טמרה כלפי פסיכופטים, שחלקם הגדול אזרחים שומרי חוק ואף תורמים רבות לחברה שלנו, מדגיש את הצורך להשתיק את האלמנטים המסוכנים בחברה שלנו ולהפסיק לתת להם במה.
בדיוק כמו שקשירת קשר בין הומוסקסואליות ופדופילה אין לה מקום בחברה נאורה, אין מקום לתת במה לאנשים שמשתמשים במילה פסיכופאט לא כדיאגנוזה של הפרעת אישיות שלא חייבת ללכת יד ביד עם פשיעה או אלימות אלא ככינוי גנאי לאנשים שצריך להוקיע מהחברה והשיח.
אלי או חנה
אלי או חנה • 18 בפבר׳ 2021
אני תומך נלהב!
חמותי שושי שתחיה ימ"ש פותחת כאן משתמשים פיקטיביים חדשים על ימין ועל שמאל ומדווחת לי על פוסטים בלי סוף!
מיסטי כאן{mindfulnes}
מיסטי כאן{mindfulnes} • 18 בפבר׳ 2021
איך חותמים??? נראה לי שביומיים האחרונים משטרת המחשבות והצנזורה עשתה טיול מקיף באתר גם לי חתכו פוסט מאתגר.

הדבר המעניין זה שצירפתי לפוסט קליפ מיוטיוב שעשוי היה מאוד לזעזע את מיסטרס תמרה ושות' ואחרים רבים וטובים וזכותם המלאה להזדעזע
רק שלקליפ "המזעזע" הזה שפתוח כבר שנה לפחות ביוטיוב יש מיליוני צופים "פסיכופתים" עפ"י הגדרתה.
אביב נעורים
אביב נעורים • 18 בפבר׳ 2021
תומך
ההצעה שלי, שיהיה ניתן לדווח לכלובי אך רק כלובי יסיר פוסטים מהבלוג .
היום כל אחד הוא יחיאל חורב .