לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפים להסתרה של בלוגים

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 5 במרץ 2021
אני הייתי שמחה אם הייתי יכולה להסתיר כותבים מסויימים בפורום. כי כרגע אני פשוט גוללת על פני התגובות שלהם 🤷‍♀️
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 5 במרץ 2021
מצד אחד זה רעיון נפלא, יולי. מצד שני זה יוצר דיון מקוטע משהו, לא? אני מדמיינת לעצמי דיון בו מישהו מגיב למישהו שהסתרתי ושאת תגובתו אני לא יכולה לראות, והולכת לאיבוד בתוך המלל הלא קשור.
שלא לדבר על המקרים בהם נטיל ספק בשפיותם של אנשים שאנחנו כן מעוניינים לקרוא את תגובותיהם, אחרי שנמצא אותם מתווכחים עם עצמם בפורום. 🤪
GARIMAR​(שולט)
לפני 3 שנים • 6 במרץ 2021
GARIMAR​(שולט) • 6 במרץ 2021
איך יודעים את הבלוג שלי מי כדאי לקרוא ושל מי לא?
יש קריטאיונים?
מהפכן מכורבל בערסל
לפני 3 שנים • 7 במרץ 2021

אני מסכים עם כל המוסכמות שהוסכמו בשירשור במיוחד באם נסכם את

.
.

א. אני מוצא שזה חיובי בהחלט לאפשר לאנשים לממש ביום יום את אידיאל השווקים החופשיים.

ב. אני גם בעד להרחיב את האופציה.

צריך לאפשר טכנולוגית לסמן יוזר, נניח אותי, ככה שאני לא איראה בפני מנוי שלא מעוניין בי,

למשל אם אני מחובר או לא, או תגובות שלי בשירשורים שהוא נכנס אליהם.

ג. עוד לא פתרתי את הבעייה של איך מוסיפים מסנן עזר שיעלים גם את כלל התגובות כלפי התגובה שלי באותו הישרשור -

אבל אני מאמין בטכנולוגיה ובכלובי.

טוב, נכון,

בכלובי ולחשי שאמאנים מהאמזונאס, מודה.

ד. בנוסף לאמונתי הקנאית בשווקים חופשיים ולקדושת הזכות של כל פרט שלא להיחשף לחומרים און ליין שלא לטעמו

אני גם מחזיק בקונספט שסבא הנרי וסבתא ג'מיימה הביאו מזייון אחרי שהם התנדב שמה להקים מדינתי עם סבא של ביבי ובן גוריון :

אם צר עולמך כעולם נמלה אבל לא קוראים לך רחל, אתה לא משוררת, ואתה גם לא מת מסבוכי שחפת -

מומלץ לך בחום לבדוק את הפורמולה של המונשיין שאתה שותה.

אז בכנות וללא משוא פנים,

שתמיד תחשפו רק למה שמוצא חן בעינכם, שידרוג עתידי מוצלח למערכות חסימה ופילטור, שפע בריאות !
תחת אש
לפני 3 שנים • 7 במרץ 2021
תחת אש • 7 במרץ 2021
אני עברתי לאולווייז עם כנפיים