בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה נראה לכן תחנת מוניות פה ??

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 30 במרץ 2021
-neuromancer- כתב/ה:
אני חושב שכדאי לחשוב על נורמות וציפיות כלליות שנמצאות שם ברקע, כי הן בכל מקרה יהיו שם.

ואני חושבת שבמקום לקבוע נורמות כלשהן שלא בהכרח יתאימו לכולם, הרבה יותר קל יהיה אם נשלט שמציע את שירותיו לשולטת, לא יספר לה סיפורי פוגי שהוא נועד לשירותיות ללא תמורה, או שהתמורה שהוא מקבל טמונה בעצם השימוש שלה בו בתור נהג, מנקה וכדומה. מה הבעיה להגיד את האמת או לחילופין, אם יודעים מראש שאף אחת לא תסכים תנאים כאלה, פשוט לא לפנות?
תחת אש
תחת אש • 30 במרץ 2021
מי פנוי באלנבי?
couchtutor​(שולט)
couchtutor​(שולט) • 30 במרץ 2021
אני חושב שהבעיה היא בהעדר נורמות כלליות ובסיסיות -
אם תהיה הקפדה על -
1) ssc במפגשים ראשונים
2) אפטר קייר גם בסשנים של שירות בלבד

אז הדיאלוג המקדים
והדיאלוג באפטר-קייר
כבר יפתרו את כל הבעיה.
Amiliea kate​(שולטת)
Amiliea kate​(שולטת) • 30 במרץ 2021
מבינה את הנושא, מעולה שכתבת על זה בפורום.
לצערי הבדסמ של אז לא כמו היום,ממה ששמעתי ומה שיכולתי להכיל ביותי שולטת לנשלט שחווה את אותו ניצול,
וזילזול במעמדו , יש תופעה כזאת לצערי, אבל גם יש שכאלה שמחפשים את ההשפלה בתוך המסגרת הניצול הזאת,
מצטערת שכך חווית,ומאחלת הצלחה בהמשך הדרך.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 30 במרץ 2021
CouchCoach כתב/ה:
אני חושב שהבעיה היא בהעדר נורמות כלליות ובסיסיות -
אם תהיה הקפדה על -
1) ssc במפגשים ראשונים
2) אפטר קייר גם בסשנים של שירות בלבד

אז הדיאלוג המקדים
והדיאלוג באפטר-קייר
כבר יפתרו את כל הבעיה.

אני בעד. בגדול, אני עושה אפטר-קייר לכל נהג מונית שאני נוסעת איתו, בלי יוצא מן הכלל. בסוף הנסיעה, עם ההגעה ליעד, אני פשוט מערסלת אותו בזרועותי ומלטפת את ראשו, עד שהוא נרגע. ידוע שהסעה ממקום למקום זה עמוק ומטלטל.
couchtutor​(שולט)
לפני 3 שנים • 31 במרץ 2021
couchtutor​(שולט) • 31 במרץ 2021
בכוח המוח,

התגובה שלך, משעשעת ככל שתהיה, מנסה לרדד את הדיון.

הרי אינך חושבת שנהג מונית שמסיע אותך בתמורה כספית עובר אותו תהליך נפשי-פיזי שעובר נשלט שמסיע אותך כשירות בדס'מי ?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 31 במרץ 2021
בכנות, אני לא חושבת שכל אינטראקציה בדס"מית, מצריכה אפטרקייר, ובטח לא "שירות בדס"מי". אני באמת מנסה להבין אותך: אני נוסעת במונית, משלמת 50 שקלים, אין צורך באפטרקייר, כן? אבל אם אני נוסעת ב"שירות בדס"מי", נוצרים במשרת תהליכים שמצריכים עכשיו התעמקות, הבנת התהליכים, שיחה ואפטרקייר?
AldraNova​(שולט)
AldraNova​(שולט) • 31 במרץ 2021
דה פאק...

זה פשוט מדהים שבשני הצדדים תמיד יהיו את אלה ש"כבוד הדדי" זה קונספט כל כך מורכב בשבילם להבין.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
CouchCoach כתב/ה:
בכוח המוח,

התגובה שלך, משעשעת ככל שתהיה, מנסה לרדד את הדיון.

הרי אינך חושבת שנהג מונית שמסיע אותך בתמורה כספית עובר אותו תהליך נפשי-פיזי שעובר נשלט שמסיע אותך כשירות בדס'מי ?

תהליך נפשי פיזי אחיד לכולם?
הרי בין הנהגים יש את אלה שבאמת נהנים לשרת ולא רוצים דבר פרט לכך. כן, יש כאלה. יש כאלה בין המנקים ויש כאלה בין הקונים ואפילו יש כאלה בין מפקידים כספים. עצם המחשבה שאישה זרה משתמשת בשירותים שלהם מגרה אותם מינית. הם לא רבים, אבל הם קיימים.
ומה עם כאלה שפשוט רוצים לעזור, רחמנא לצלן. האחרונים, אגב, לא אחת מתלוננים על נשים שסירבו להצעת העזרה שלהם כי היו בטוחות שמיד אחרי שיקפיצו אותן לבדיקות רפואיות ביום סגריר נטול רכב, יבקשו אפטרקייר.

ולכן, מי שמציע להסיע או לנקות, שיציין מראש שהוא, להבדיל מאחרים שרוצים רק להסיע או לנקות, מתכוון לעבור תהליך נפשי ופיזי ולכן בין הפנלים לבין האסלה מצפה לקבל אפטרקייר (ומבכוח המוח גם ערסול מכובד).
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 31 במרץ 2021
"שלום לך XXX היקרה,
התרשמתי מאוד ממך, והייתי שמח לשרת אותך בכל דרך שתבחרי, ללא כל תמורה.
כך, אם תרצי, אוכל להסיע אותך לכל מקום שתחפצי, לחילופין לנקות את ביתך, או לגהץ את תחתונייך וגרבייך.
הדבר היחיד שאת צריכה לקחת בחשבון, זה שבמקרים שכאלה אני עובר תהליך נפשי-פיזי מטלטל, ולכן ראוי שלפני שאני אסיע אותך נשוחח שיחה מקדימה של תיאום ציפיות, וכן נשוחח בסיום הנסיעה כדי שתביני לעומק את התהליך שעברתי, ו... כן... גם אפטרקייר. אבל כאמור, ללא תמורה.
הלוואי שתסכימי, החלום שלי זה לשרת אישה כמוך, ללא כל תמורה."