לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

Walter Plinge
לפני 3 שנים • 10 באפר׳ 2021
Walter Plinge • 10 באפר׳ 2021
בלת״ק. לא מפתיע שהתיבות ׳סקס׳ ו׳שוק׳ מופיעות יחד דווקא בפוסט שעוסק באינסל.
Kitty frank
Kitty frank • 10 באפר׳ 2021
באמת האקסלי??? אתה כל-כך בוגר וחכם שחשבת לפנות לנשים ללא מחלת נפש, *כפשרה* לאידיאל שלך, שהוא כנראה- נשים שעוברות משהו נוראי הנשמה ובגוף שלהן.
ועוד חשבת על על העניין לפני שחברות שלך ייעצו לך את זה.
מעורר השתאות.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 10 באפר׳ 2021
כן. זה בדיוק מה שאמרתי ומה שהתכוונתי. זה לא איש קש מוגזם שהמצאת. תגובתך אינה מתקפה אישית, ויותר חשוב מכך, תשובתך אינטיליגנטית לחלוטין.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 10 באפר׳ 2021
קיטי, ברור שהוא לא התכוון לאנורקסיה בהקשר למחלת נפש, אלא בהקשר של אישה רזה וגבוהה, מתאימה לתדמית הדוגמנית.

האקסלי, הדרך שבה אתה מסתכל עם נשים ובחירות שלהן הוא קצת עקום. קודם כל, אתה חייב להפסיק לדרג נשים וגברים לפני מראה שלהם, כאילו מראה הוא תמצית הכל. כשאתה בזוגיות עם מישהי, הרבה פעמים יכול להיות שאישה עם מראה ממוצע תעשה אותך הרבה יותר מאושר ומסופק מיפהפיה. קוראים לזה התאמה, וההתאמה הזו מורכבת ממיליון משתנים. אז קודם כל זה.

שנית, ואני כותבת לך את זה בכנות, נשים לא בהכרח נמשכות לגבר הכי יפה. עברו בחיי גברים יפים ומושלמים פיזית, שרצו בי, אבל לא מצאתי בי אפילו משיכה כלפיהם. מראה הוא לא הפרמטר העיקרי או הראשון. גבר חכם, עם הומור וקסם אישי יכבוש הרבה יותר נשים מאשר חתיך ויפיוף על פי הספר.
מה שכן, אתה צריך לפתח בטחון עצמי מול בני אדם, ובכלל כך נשים. כי אתה נשמע לי אינטליגנט, כן וחמוד.

אני במקומך מתחילה בלנסות לשוחח עם נשים בלי כוונה או קשר למיניות או זוגיות. להתקרב להבנה מהי אישה, למצוא את הרגיעה בחברתה. זה לא משנה איך היא נראית, מה היא עושה או בת כמה היא. אתה אולי אפילו לא יודע לזהות אילו תכונות אופי אתה מחפש באישה. אם תצליח לבנות לך בטחון עצמי, עשית 90 אחוז מהדרך, כי נשים מאוד נמשכות לבטחון עצמי.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 10 באפר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
אבקש שתשימי לב שלא ביקשתי מהחברה לעשות בדק בית על עמדותיה, אלא אמרתי שאנחנו, הפרטים שמרכיבים את החברה, צריכים לעשות בדק בית.

זה ממש נשמע כמו אחד הרעיונות שג'ורדן פיטרסון מטיף לו... קטע...
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 10 באפר׳ 2021
כמו שכתבתי, יש לי יותר חברות נשים מחברים גברים (חברות מלשון FRIENDS). וכמו שכתבתי, אני לא מתמקד במראה.
אני לא מבין איך אני ממשיך להגיד את זה ואז אני ממשיך לשמוע תגובות שמגיבות לאיזשהו האקסלי בדיוני שאמר בדיוק את ההפך.
חשבתי שזה קורה לי רק בדיונים פוליטיים.

אני מספיק בוגר כדי לדעת מה אני מחפש ויחד עם זה גם מספיק בוגר כדי להתגמש ברצונות שלי. אני לא מבין את ההנחה שההפך הוא הנכון.
littelcati​(נשלטת)
littelcati​(נשלטת) • 10 באפר׳ 2021
ואו כל הכבוד לכם , איזה נושא מעניין ואיזה שיח נעים , באמת מאוד גברי וסקסי .
בלי החפצה בלי הכללות .... באמת כיף icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 באפר׳ 2021
האקסלי, כי השיח שלך אומר משהו אחר, אתה לא שם לב? זה רק אצל קוראותיך בראש?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
TradeMark כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
אבקש שתשימי לב שלא ביקשתי מהחברה לעשות בדק בית על עמדותיה, אלא אמרתי שאנחנו, הפרטים שמרכיבים את החברה, צריכים לעשות בדק בית.

זה ממש נשמע כמו אחד הרעיונות שג'ורדן פיטרסון מטיף לו... קטע...

ג'ורדן פיטרסון הוא לא איזה מטורלל. הוא בכל זאת פסיכולוג, וגם אדם עם הרבה שכל. בדק בית אישי זה רעיון מצוין, פיטרסון לא המציא אותו, מגניב שפיטרסון מקדם אותו. מזה ועד להסכים עם אלף ואחת שטויות שיוצאות לו מהפה? לא, תודה.
כל טיפול פסיכולוגי הוא סוג של חקירה עצמית, כפתח לשינוי עצמי. שינויים בעולם החיצון הם יותר נגזרת. אני לגמרי בעד שאנשים יפנו לטיפול, לא מתלהב שהם קונים ספר של גורו-מטעם-עצמו
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 10 באפר׳ 2021
פרלין כתב/ה:
האקסלי, כי השיח שלך אומר משהו אחר, אתה לא שם לב? זה רק אצל קוראותיך בראש?

מה זה "השיח שלך"?
נראה לי שזה חצי מהסיבה לשיח חרשים פה, מישהו כותב משהו, ובמקום לקרוא מה הוא כתב קוראים לו בין השורות.
או זה או שלוקחים איזו מילה כמו "אנורקסית" שנאמרה בהשאלה ומתייחסים אליה מילולית.