ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם אתכם מצנזרים ככה?

זאלופון​(שולט)
לפני 3 שנים • 11 באפר׳ 2021
זאלופון​(שולט) • 11 באפר׳ 2021
תחילה לקחו הפמיניסטיות והסימפים את שולט בקוד
ואני לא הרמתי את קולי
כי לא הייתי שולט בקוד
ואז הם לקחו אותי
אך באותה עת
כבר לא נותר אף אחד
בלי כוס
שירים את קולו למעני
תמרעה המרטשת​(שולטת)
נשאלת השאלה, אם יש לך כלכך הרבה שנאה כלפי האתר ולאנשים שבו, למה אתה עדיין כאן ומחפש צומי?
אולי רק אולי, תנסה להבין למה אליך ״נטפלים״ כביכול. אולי יש משהו לא בסדר בהתנהגות שלך?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לא! הבלוג שלך הוא אחד הדברים הכי קורעים שיש. השילוב הייחודי בין אפס שכל לאפס מודעות עצמית, עם קורט גדול במיוחד של שנאת נשים, יוצרים משהו נפלא, נשגב. אל תלך!
האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 12 באפר׳ 2021
האקסלי​(נשלט) • 12 באפר׳ 2021
קודם כל, יכול להיות שיש לך איזשהי הודעה ישנה שלא ענית עליה? אם כל הזמן אתה רואה התרעה על אחת חדשה, וכשאתה נכנס אין כלום, יכול להיות שזה העניין?

בכל הנוגע למחיקה של דברים או צנזור, אם זה באמת קורה אז ראוי שמי שמנהל את המקום הזה לפחות יודיע לך.
אני מכיר את הסיפור הזה של מנהלי קבוצות שמוחקים לך דברים או חוסמים לך גישה בלי אפילו לגשת אליך ולתת לך אזהרה או לספר לך שעשית משהו.
אין לי שמץ מי אתה, מה היחס שלך לשאר האנשים פה או למנהלי הכלוב, ואין לי שמץ של מושג מה מההאשמות שלך כלפיהם אמיתי ומה לא.
אבל אם אפילו גרגר מזה נכון, לכל הפחות צריכים ליידע אותך.

אני, באופן אישי, מעולם לא נתקלתי בכלובי. הוא אמיתי?
Snitch
Snitch • 12 באפר׳ 2021
האם חלק מתנאי השימוש בכלוב זה להודיע לכולם שאתה עוזב?
מודה שמעולם לא הבנתי את הצורך המוזר הזה. לא בקטע רע, אבל אפשר פשוט לסגור את הפרופיל וללכת. נשבע שזה עובד
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 באפר׳ 2021
האקסלי כתב/ה:
קודם כל, יכול להיות שיש לך איזשהי הודעה ישנה שלא ענית עליה? אם כל הזמן אתה רואה התרעה על אחת חדשה, וכשאתה נכנס אין כלום, יכול להיות שזה העניין?

בכל הנוגע למחיקה של דברים או צנזור, אם זה באמת קורה אז ראוי שמי שמנהל את המקום הזה לפחות יודיע לך.
אני מכיר את הסיפור הזה של מנהלי קבוצות שמוחקים לך דברים או חוסמים לך גישה בלי אפילו לגשת אליך ולתת לך אזהרה או לספר לך שעשית משהו.
אין לי שמץ מי אתה, מה היחס שלך לשאר האנשים פה או למנהלי הכלוב, ואין לי שמץ של מושג מה מההאשמות שלך כלפיהם אמיתי ומה לא.
אבל אם אפילו גרגר מזה נכון, לכל הפחות צריכים ליידע אותך.

אני, באופן אישי, מעולם לא נתקלתי בכלובי. הוא אמיתי?

ממש! אפילו ראיתי אותו בעיניים.
וכשמורידים פוסט ובטח בלוג, מקבלים אימייל.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שולט בקוד כתב/ה:
נראה לי שאם היה לי כוס הייתי מקבל יחס לגמרי שונה ולא רק מעצם היותי בעל כוס אלא כי המצב פה ממש קשה ועל כל נקבה אחת יש 4-5 זכרים.

לו היו לי עלי גביע
אז היה מצבי אחר
🎶🎵
-X-
-X-
-X- • 12 באפר׳ 2021
חבר אתה חסר