שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש יותר סרבניות גט מאשר סרבני גט

טלי35​(שולטת)
לפני 3 שנים • 18 באפר׳ 2021
טלי35​(שולטת) • 18 באפר׳ 2021
אני אומרת שנשבר הדילדו מהדיוני שכל האלו.
Kitty frank
Kitty frank • 18 באפר׳ 2021
יו, אולי הוא שולט בקוד, שהוא סודי וכל ההודעות בפורום הן איזה מסר ממחתרת אחת לאחרת.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 18 באפר׳ 2021
אוקי, כמה נקודות:
1. אל תתיימר ליצג את הממגדר הגברי, זה מביך לחשוב שיש גברים עם תפיסת עולם מעוותת כזו.
2. המחשבה שאתה מספיק שרוט כדי לשקול את השאלה של נישואים בשיקולי עלות כלכלית ומשווה אותו לצריכת זנות, אני מודאג שאתה חושב שאתה הקורבן פה.
3. שנאת נשים זה כל כך המאה ב12, תתקדם.
4. אם אשתו של גבר מסרבת לגט הוא יכול להוציא היתר להתחתן עם אישה נוספת.
5. בוא נדבר על מבחן התוצאה, באיזה מדדים כמותיים מצבן של נשים טוב יותר חוץ מאשר אורח חיים?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מחקר מראה: יש יותר מאיימי עזיבת כלוב מעוזבי כלוב
ממצאי המחקר מגלים שאנשים מפרסמים על עזיבתם בפורום (כולם צריכים לדעת, אחרי הכל) תוך הסבר כמה האתר נוראי, אך בפועל נשארים בו וממשיכים כתמול שלשום. בית הדין של כלובי עוד לא מצא לנכון להטיל חיוב עזיבה על המכריזים.
שולט בקוד
שולט בקוד • 18 באפר׳ 2021
בשביל אהבה לא צריך להתחתן, מי שאוהבת באמת לא תייחס שום חשיבות לחתונה.
הסיבה שנשים מתחתנות זה נטו כדי לבטח את עצמן כלכלית, הסיבה שגברים מציעים נישואים זה נטו כי הם נואשים ומפחדים שהאישה תברח או כי לוחצים עליהם.
שולט בקוד
דרקן ראהל כתב/ה:
ממצאי המחקר מגלים שאנשים מפרסמים על עזיבתם בפורום (כולם צריכים לדעת, אחרי הכל) תוך הסבר כמה האתר נוראי, אך בפועל נשארים בו וממשיכים כתמול שלשום. בית הדין של כלובי עוד לא מצא לנכון להטיל חיוב עזיבה על המכריזים.

אני לא איימתי בעזיבה.
אבל בוא נפתח את זה, מה עדיף?... להיות חסר חיים ולשבת כל הזמן באתר המעפן הזה ולהיות סימפ שמלקק לכל אחת או פשוט להיות גבר שלא שם זין?
שולט בקוד
TheStrider כתב/ה:
אוקי, כמה נקודות:
1. אל תתיימר ליצג את הממגדר הגברי, זה מביך לחשוב שיש גברים עם תפיסת עולם מעוותת כזו.
2. המחשבה שאתה מספיק שרוט כדי לשקול את השאלה של נישואים בשיקולי עלות כלכלית ומשווה אותו לצריכת זנות, אני מודאג שאתה חושב שאתה הקורבן פה.
3. שנאת נשים זה כל כך המאה ב12, תתקדם.
4. אם אשתו של גבר מסרבת לגט הוא יכול להוציא היתר להתחתן עם אישה נוספת.
5. בוא נדבר על מבחן התוצאה, באיזה מדדים כמותיים מצבן של נשים טוב יותר חוץ מאשר אורח חיים?

1. זה מביך אם אתה חושב שהביקורת שלך עלי מעניינת אותי.
5. גיל פרישה נמוך, הטבות מס, חזקת גיל הרך, שירות צבאי מקוצר ועוד הרבה דברים אחרים (יש המוווון)
שולט בקוד
ותגובה כללית לכל החמוצים חסרי החיים שחוץ מלהגיב לי דברים לא נחמדים כי אני הרבה יותר טוב מהם סובלים מדימוי עצמי נמוך:

אתה לא מגיעים לסוליה של הנעל שלי, אתם כמו ג'וקים חח
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 18 באפר׳ 2021
שולט בקוד כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:

אני לא איימתי בעזיבה.
אבל בוא נפתח את זה, מה עדיף?... להיות חסר חיים ולשבת כל הזמן באתר המעפן הזה ולהיות סימפ שמלקק לכל אחת או פשוט להיות גבר שלא שם זין?

לא חייב להרוס לנו את הפנטזיה להיות סימפ-בטא-קאק-לקקן icon_smile.gif