לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצהרת שייכות

בתו של דרקולה​(נשלטת){DRAKULLA}
לפני שנתיים • 11 במאי 2021
מצד אחד מסכימה עם אייבי בעניין קילורי החירטוט ובכלל הקלות של כל העניין.
מצד שני ברמה הכי אישית,יש לזה משמעות.
זה אומר גם בוירטואליה וגם במציאות שאני רק שלו ושעבורו אני נשלטת אחת ויחידה
לא תמיד יכולתי להשתייך לו כאן בפומבי ומאז עבורי זה סמל לכל מה שהשתנה בחיים
בקיצור (חפרתי) כל אחד רואה את זה אחרת, עבורי יש לזה הרבה מהות ומשמעות.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 11 במאי 2021
Ivy poison כתב/ה:
טריידמארק,
אבל זה בדיוק העניין: לוירטואליה כאן אין השפעה גדולה מדי על המציאות של הקשר, אני לפחות מאד משתדלת לא לתת לה מקום כזה.
לגבי ה״לא נוח״ מהתגובה שלי, הכוונה הייתה פחות לאקט הקילור הטכני כאן, אלא לשייכות עצמה שהייתה... פחות.

וזו כנראה הפעם הראשונה שאני לא מסכימה אתך לגמרי!

אייבי, זה היה צריך לקרות מתישהו בכל זאת...

כשכתבי "לא נוח" לא התייחסתי ספציפית לתגובה שלך, ואכן למה שקורה כאן אין השפעה מיוחדת על המציאות (אני מקווה לפחות שלרוב האנשים יש חיים משל עצמם בשביל להבין את זה) ועדיין, אם מישהי של מישהו באמת, שימי קולר בלי יותר מדי חפירות בולשיט על המשמעות של זה. אם הקשר נכון ונוח ומתאים וכל זה, אז הוא נכון ונוח ומתאים וכל זה. אז מה הביג דיל של הקולר?

בכל אופן, אני מעדיף שייכות בלי קולר מאשר שייכות עם קולר "משוייכת" או "שלו" או כל קילור אלמונימי מהסוג הזה שהם, ויסלחו לי ה-"משוייכים" וה-"משוייכות", די פתאטי בעיני. עדיף בלי מאשר עם זה.

שכל אחד ואחת יעשו מה שבא להם. קולר עם סימון ספציפי, זו שייכות וזו בעלות לטעמי לאנשים שהם חלק מהאתר הזה באופן קבוע.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
רק בגלל שאנשים אחרים כאן לא לוקחים את זה ברצינות לא אומר שגם אני כזאת.
לי זה חשוב, זה מעיד על כך שאני שלו.
כמו שבעולם הונילי יש לי טבעת פה יש לי את הקילור.
    התגובה האהובה בשרשור
Artemis p​(נשלט){טיולי היפה}
זה לא היה שאלה בכלל, ברגע שקיבלתי את הקולר במציאות הוספתי את הקולר גם פה. יש אנשים שחושבים שהקולר זה משחק אבל אני לפחות חושב שיש לזה משמעות גדולה, זה אומר שאני שלה והיא שלי ואין טעם לנסות להתחיל איתי שיחה שהיא מעבר לקשר ידידותי. הייתי מצפה שכמו שבמסיבה של הקהילה לא תתחילו עם אדם עם קולר כך זה יהיה פה אבל החיים לא מושלמים
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 12 במאי 2021
כמו כל דבר בפרופיל שלי, מה שכתוב ליד הניק נועד להיות מידע עבור מי שרואה את הניק.
בכך שאני שמה סוגריים מסולסלים אני מיידעת משתמשים אחרים שאני בזוגיות. זה נראה לי מידע שימושי פה. מידע שאנשים רוצים.
זה אולי יחסוך כמה דקות מהחיים למי שחשב להציע לי דברים.
וזה התפקיד היחיד שלהם עבורי.
ולבן הזוג שלי, שלא גולש בכלוב, אכפת מזה כמו מהשלג דאשתקד.

אבל אם הוא כן היה פה, ואם לא היינו נשואים ובלעדיים, אולי לא הייתי רוצה להבליט את השייכות. ואולי כן, לא יודעת. מערכות יחסים הן דינמיות ולא הייתי רוצה שכל הכלוב יקבל עדכוני סטטוס על הזוגיות שלי. ואולי כן? לא בטוחה.
לשמחתי אני לא נדרשת להתמודד עם השאלה הזאת, אז אין לי אתגר ואני מתייחסת לזה כאל מידע לקוני לטובת משתמשים אחרים: משתמש זה אינו זמין. אל תנסו שוב מאוחר יותר.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 במאי 2021
אצלי זה פרקטי.
אני גם לא מתה על זה ושנים הייתי בלי קילור, אבל מסתבר שזה פשוט אחלה נגד הודעות.
בלוסום​(לא בעסק)

אמנם השייכות

בלוסום​(לא בעסק) • 12 במאי 2021
צריכה להיות בלב
אבל אני אולד סקול וחושבת שבכלוב זה עדיין נחשב משהו כשיש קילור ליד הניק.
לפחות בעיני זה משמעותי
''''''''''
'''''''''' • 12 במאי 2021
נראה לי שזה פשוט עניין של השקפת עולם שונה לגבי קשר.
אני אישית לא משתמש בטרמינולוגיה של שייכות ובעלות וזה לא מדבר אליי, לכן גם אם הייתי בקשר עם מישהי, אני לא מעוניין להזדהות כ-"נובל בן הזוג של ...". אני זה אני והיא זאת היא, וכן, אנחנו בקשר. כל פרופיל ניצב לבד בפני עצמו. אני יכול להיות הכי נשלט והכי זונה מורעבת עם מישהי, ועדיין אני לא מעוניין להיות שייך לאף אחת.
חוץ מזה, בדרך כלל רוב האנשים פה בכלוב יודעים מי עם מי גם בלי הקילורים.
the rain song
the rain song • 12 במאי 2021
יולי Yuli כתב/ה:
כמו כל דבר בפרופיל שלי, מה שכתוב ליד הניק נועד להיות מידע עבור מי שרואה את הניק.
בכך שאני שמה סוגריים מסולסלים אני מיידעת משתמשים אחרים שאני בזוגיות. זה נראה לי מידע שימושי פה. מידע שאנשים רוצים.
זה אולי יחסוך כמה דקות מהחיים למי שחשב להציע לי דברים.
וזה התפקיד היחיד שלהם עבורי.
ולבן הזוג שלי, שלא גולש בכלוב, אכפת מזה כמו מהשלג דאשתקד.

אבל אם הוא כן היה פה, ואם לא היינו נשואים ובלעדיים, אולי לא הייתי רוצה להבליט את השייכות. ואולי כן, לא יודעת. מערכות יחסים הן דינמיות ולא הייתי רוצה שכל הכלוב יקבל עדכוני סטטוס על הזוגיות שלי. ואולי כן? לא בטוחה.
לשמחתי אני לא נדרשת להתמודד עם השאלה הזאת, אז אין לי אתגר ואני מתייחסת לזה כאל מידע לקוני לטובת משתמשים אחרים: משתמש זה אינו זמין. אל תנסו שוב מאוחר יותר.

כמו הססטוס בפייסבוק.
בסופו של דבר מי שיוצק את התוכן לקילור אלו בני הזוג ורק הם יודעים מה הפשר האמיתי.
Kitty frank
Kitty frank • 12 במאי 2021
הכלוב הוא גם פלטפורמת היכירות.
הוספתי את השם שלו בשניה שכל מפגש מיני שלי הותנה בהסכמה שלו.