לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לנשואים/אות שפה...

SubSpace​(נשלטת)
לפני שנה • 29 באוג׳ 2022
SubSpace​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2022
בעלי לא מתעניין בעולם הזה בכלל.
אנחנו בזוגיות פתוחה והמפתח הוא שקיפות - אני מספרת לו הכל, אין סודות.
אני יכולה לצאת ולהגשים את עצמי, וכשהוא יהיה מוכן לחקור את המיניות שלו עם מישהי אחרת, הוא יעשה את זה גם.
חזק נשלט בכיף​(נשלט)
לפני שנה • 30 באוג׳ 2022
חזק נשלט בכיף​(נשלט) • 30 באוג׳ 2022
אשתי מכירה את כל התשוקות שלי, משתפת פעולה ב 80%, 80% מהזמן. מה היא לא ממש אוהבת: להשתין עלי. וואו, זה ממש קשה לה, היא נגעלת מזה.
למה היא התחברה במהלך השנים: כשאנחנו במלון, היא מוכנה לשים אותי בכלובון, אבל אני מתקין אותו, לא היא.
היא הייתה מאד רוצה לשכב עם מישהו אחר כשאני לידה, מלקק לה את הפטמות, או אפילו שוכב כשהיא עלי והוא מזיין אותה בדוגי, אבל קשה לה עם הרעיון: היא גומרת מלאונן עם הויברטור כשאני מספר לה על הפנטזיה, אבל לא יכולה לדמיין בכלל להביא את זה לפועל.
אני בטוח שאחרי יומיים עם כלובון אני אסכים לזה, אבל לא העמדנו את זה לבחינה, והדרך היחידה לעשות זאת היא בחו"ל..בקיצור, היאמשתפת פעולה חלקית, ולא תמיד מתה על זה אבל הבינה שצריך לעשות את זה כדי שנמשיך להיות נשואין.
היא לא מוכנה להישלט על ידי כי זה ממש מעליב אותה..
antongarou​(ג׳נדר קוויר מתחלפת)
לפני שנה • 30 באוג׳ 2022
אני בתחילת הדרך בעולם הזה אבל אענה: אשתי מודעת לשולט שלי, ושלושתנו מגדירים את עצמנו משפחה.
זרה מוכרת
לפני שנה • 30 באוג׳ 2022
זרה מוכרת • 30 באוג׳ 2022
המבקר כתב/ה:
אשתי יודעת הכל. מנסה לשתף פעולה אבל בגלל שאין לה נטייה טבעית לזה זה לא ממש כיף. היא עושה את זה לרצות. איזו מין שליטה זאת...

זו אולי לא שליטה,
אבל זו בהחלט אהבה.
oded1960​(שולט)
לפני שנה • 30 באוג׳ 2022
oded1960​(שולט) • 30 באוג׳ 2022
זו הפינה שלי ...
גם לנשוי מגיעה פינה שקטה, סוד, וועולם משלי לעצמי
רדוד לעומק​(אחר)
לפני שנה • 30 באוג׳ 2022
רדוד לעומק​(אחר) • 30 באוג׳ 2022
אני פה , פולש ונילי משיג גבול, שהגיע מהעולם ה"כה שטחי" של רומנים סטריטיים בנאליים שגרתיים.. הגיע עמוס קילומטראז' ותובנות ונסיון בקשרים וכולה מחפש חיבור מיוחד עם נון קונפורמיסטית בתדר מיני של קצוות.. ולתת לרעשים בתוכי ביטוי.
אז העסק אצלי לא קשור בשיט להעדפות מיניות.. חלק נכבד מהן אמנם נמצא פה מולי, אין בהן קשר לתשובה.
קווים מעורפלים כלליים יש לה לגבי הפושטק שחי איתה .. והמיניות שלי, אבל את לליבה היא לא מודעת.. בקיצור, בין אם בדס"מ או וניליות, הבחירה שלי היא להישאר בצללים מולה. ובמקביל לבחור לאהוב אותה כל בוקר מחדש
GreenDragonSoul
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
GreenDragonSoul • 22 בנוב׳ 2022
אני כאן לבד, אבל אשתי יודעת ולא מתחברת. כל אחד והסיפור שלו…
shachaf2727​(מתחלף)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
shachaf2727​(מתחלף) • 23 בנוב׳ 2022
אני פה בידיעה מלאה מבת הזוג שלי.
שנינו פולי ומתוך בחירה מחפשים להכיר א.נשים שיתחברו לשנינו
זכיתי לפגוש בת זוג תומכת מכל הלב ויש לנו בבית מיניות, בדסמ וקינקיות מחברת, מקרבת וכיפית
ולכן לא נמצאים כאן כדי למלא חסר כלשהו
נמצאים כאן כדי להכיר א.נשים מתוך עולם המושגים הקרוב לליבנו (בדסמ, קינק מיניות פוסיטיבית)
ללמוד מאחרים.ות ולהתפתח
סנטוריון
לפני שנה • 24 בנוב׳ 2022

Re: שאלה לנשואים/אות שפה...

סנטוריון • 24 בנוב׳ 2022
Private כתב/ה:
אתם פה כי הצד השני לא זורם איתכם על ההעדפות המיניות שלכם, או שבכלל לא סיפרתם להם?

כן.

וכי זה כיף.