שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיון: האם לבקש מכלובי לחסום באתר אפשרות לנשלט/ת לפנות לשולט/

abir
לפני שנתיים • 27 ביוני 2021
abir • 27 ביוני 2021
ברור שההצעה מבחינה מעשית אינה פרקטית ולכן לא תוכל להתקיים.
כמו כן גם אני באופן אישי לא מאמין בבדסמ טהור כדרך חיים (לפחות עבורי) ולכן לא ממש מתחבר לזה.
אבל,מעניינת הדינמיקה שנוצרה כאן, ישנה באמת תחושה שההצעה קצת הבהילה לא מעט אנשים.
נראה שהמציע נגע בנקודה מעניינת, נקודת חולשה אנושית, מקום בו האנשים חוששים מאד מממניעת היכולת ליצור אינטראקציה בינאישית באופן עצמאי.
כנראה בתחום הגבולות הבדסמיים, מדובר בהגבלה שמפחידה מאד את רוב האנשים.
זה סוג של חוסר אונים חברתי, סוג של השפלה חברתית , כנראה מקום שרוב האנשים לא יכולים לעמוד בו.
בסופו של דבר כולנו יצורים חברתיים ובלי יכולת עצמאית לתקשר אנחנו נתקשה לחיות.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 27 ביוני 2021
זו ההצעה הכי אדיוטית שנתקלתי בה כאן.
בשני הקשרים שלי, הקודם והנוכחי, אני זו שפניתי וזה היה הדבר הכי חכם שעשיתי.
חוץ מזה, יש שולטים שלא פונים לנשלטות (אלו הכי מוערכים בעיני אגב), אז למנוע פניה אליהם? כאמור, אדיוטי.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 27 ביוני 2021
זה ראיון מצחיק מאוד , בגלל כמה סביות פשוט מאוד אך את אלך לסעות את זה אך , דבר שני לא אתר הקעריות זה אתר נהול קעיל יותר מי כל דבר , דבר שני רוב אנישם כן קבר בסוג של סוגיות כלשית ו דבר את פסל את דבר את זה מציג ו מצחיק חוסק אנבה של על אתר דפוק זה
partnerfoflr
partnerfoflr • 27 ביוני 2021
לפי הנסיון שלי במערכת יחסים בדסמית ברגע שהבנתי שהשולטת מעוניינת בי ואני לא על תנאי, התמסרתי אליה לחלוטין והצלחתי להוריד ולקלף מעצמי המון מגננות ולהביא לידי ביטוי יופי מיוחד שיוצא ממני כשאני מרגיש בטוח שיקבלו אותי ויחבקו אותי למרות שזה לא מקובל חברתית. לדעתי שולט/ת שיש לה את האומץ לפנות לנשלט/ת מתוך כבוד והערכה זוכה ויוצרת נשלט מיוחד במינו ולא משחקת את המשחק הטיפשי והקטנוני ודואגת להזכיר שיש לה אין סוף נשלטים והאינבוקס מתפוצץ זה לא בדסמ זה התנשאות
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
חח תודה על הפסיכואנליזה אביר 😂

בן אדם הביא רעיון. ענו לו שזה רעיון גרוע.
אולי באמת אצל מישהו מהמגיבים נוצר קונפליקט נפשי עמוק שעורר בהלה כלשהי, אבל אני אנחש ניחוש פרוע שרובנו פשוט לא אהבנו את הרעיון 🤦‍♀️
Kitty frank
Kitty frank • 27 ביוני 2021
כן, אביר.
המחשבה שאנשים מסויימים רוצים להגביל את חופש החיברות, והדיבור מלחיצים אותי.

לא האיש הזה, כי אני ממש בספק שכלובי יקבל את ההצעה הזו, אבל המחשבה שמישהו חושב שאיזה טוב יכול לצאת מגבולות של שיח, במקום פתיחת השיח מלחיצה אותי. סתם כי אולי יש לו ילדים, או עובדים, או יחסים משמעותיים כלשהם, או תנועה פוליטית, או שכן, או אני לא יודעת מה. וממש ממש בכל אלו אני חושבת שייטב לפתוח שיח במקום לסגור אותו ממיליון ואחת סיבות.

אוף.
הלן הדובה

Re: דיון: האם לבקש מכלובי לחסום באתר אפשרות לנשלט/ת לפנות לש

הלן הדובה • 27 ביוני 2021
partnerfoflr כתב/ה:
ורק השולט/ת מותר לפנות בהודעה ראשונה לנשלט/ת.
וכך לבדל את האתר משאר אתרי היכרויות וניליים.
האם יש כאן עוד שולט/ת נשלטו/ת שחחושבים כך אשמח לנהל דיון על היתרונות והחסרונות

כרעיון גורף? לא. ממש לא. זה אתר להיכרויות.

אבל... כאופציה לבחור מי יכול ליצור איתך קשר - לא רעיון רע. אם לסבית לדוגמה איננה מעוניינת בפניות מגברים או אם שולטת רוצה פניות רק מאנשים באיזור מסויים?

פילטרים לפניות זה טוב בתאוריה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
רגע, עכשיו אי אפשר לחסום? מנויי זהב יכולים לחסום את עצמם באופן גורף להודעות פרטיות, אז טכנית להוסיף לזה הגדרה לא נשמע לי מסובך.
אבל זה כן נשמע לי חסר תועלת לחלוטין, כי כמו שבכח כבר אמרה - כל הקרציות שפונים למשוייכות פשוט ימחקו את הסימון "נשלט" ויוסיפו אותו כמלל בגוף הפרופיל. בדיוק כמו כל החמודים שלא רוצים שיסננו אותם על סטטוס משפחתי אז הם פשוט מוחקים אותו (וחושבים שהם עובדים על מישהו...) ולא רוצים שיסננו אותם על גיל אז מוחקים אותו... קיצר מה שאני אומרת זה שלמגבלות פורמליות אין הרבה משמעות. הכל אפשר לעקוף. לי נראה שאין טעם לדבר על פיצ'רים טכניים בהקשר הזה אלא רק על איזו התנהגות היינו רוצים לראות, תוך הבנה שמדובר על שיתוף רעיונות שלא יוביל לקבלת החלטה ולא ניתן יהיה לאכוף את ההעדפה שלנו באופן גורף (למרבה הצער).
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
abir כתב/ה:
ברור שההצעה מבחינה מעשית אינה פרקטית ולכן לא תוכל להתקיים.
כמו כן גם אני באופן אישי לא מאמין בבדסמ טהור כדרך חיים (לפחות עבורי) ולכן לא ממש מתחבר לזה.
אבל,מעניינת הדינמיקה שנוצרה כאן, ישנה באמת תחושה שההצעה קצת הבהילה לא מעט אנשים.
נראה שהמציע נגע בנקודה מעניינת, נקודת חולשה אנושית, מקום בו האנשים חוששים מאד מממניעת היכולת ליצור אינטראקציה בינאישית באופן עצמאי.
כנראה בתחום הגבולות הבדסמיים, מדובר בהגבלה שמפחידה מאד את רוב האנשים.
זה סוג של חוסר אונים חברתי, סוג של השפלה חברתית , כנראה מקום שרוב האנשים לא יכולים לעמוד בו.
בסופו של דבר כולנו יצורים חברתיים ובלי יכולת עצמאית לתקשר אנחנו נתקשה לחיות.

חוסר אונים חברתי? השפלה חברתית? מאיפה הגעת לזה?
לי אסור להכנס לצ'ט בלי רשות מהאדון/ית שלי. זה גבול על אינטראקציה חברתית, ואין לי בעיה איתו.
לחסום אותי מלשלוח הודעה לטלי35 בעניין טיול שהיא מארגנת, כי היא שולטת ואני נשלט, זה לא השפלה ולא גבול, זה טמטום וחבלה. זה לא בדסמי, לא מפחיד, זה פשוט פוגעני והורס את כל הצד הקהילתי של האתר הזה.
הבדסמ שלי הוא ביני ובין האדון/ית שלי, לא ביני לבין היקום. זה שהאתר יכפה עלי גבולות, לא האדון/ית, זה לא בדסמ ולא נעליים. זה גם לא מפחיד.
עזבו את הפסיכולוגיה בגרוש, את הניתוחים הפסבדו-עמוקים האלה, וקבלו שזה פשוט רעיון גרוע