בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיות מיניות - המילה האחרונה

סווריןן
לפני שנתיים • 23 ביולי 2021
סווריןן • 23 ביולי 2021
"סוורין, בדרך כלל אתה נהנה מהפודקאסט הזה? הומלץ לי כבר כמה פעמים, עד כה לא התייחסתי. כדאי?"

ניסיתי שלושה פרקים. בכולם מצאתי את עצמי מדלג לפרק אחר. רק האחרון עצבן אותי ממש. הדינמיקה בינהם נחמדה, אבל לא מצאתי את עצמי שומע עד הסוף. אבל לא כתבתי את מה שכתבתי כדי לרדת על הפודקסט שלהם או לשלול אותו. הבעיה הייתה התוכן הספציפי שנאמר בפרק ההוא, והאופן בו אני רואה איך אנשים מתייסרים עם שיט כזה כאן
hrgiger
לפני שנתיים • 24 ביולי 2021
hrgiger • 24 ביולי 2021
ההתנהגות שלנו, ההעדפות שלנו, הרצונות שלנו מבוססים על איך שגדלנו, נכון.
מן הסתם לאיך שחונכנו ומה שחווינו יש השפעה עלינו, כך גם על מה שאנחנו עוד חווים.ות.
מפה עד להשתמש בזה כתירוץ למה ש"צריך לתקן" כי זה הגיע מטראומה יש מרחק רב מאוד. שלא לדבר על זה שזה מרדד מאוד את האישיות האנושית המורכבת בה מאפיינים שונים נבנים מסיבות שונות.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
התרשמתי לחלוטין אחרת ממך מהשעה המבוזבזות של הקשבה לפודקסט המדובר. הם הציגו דוגמאות ספונטניות של מקורות נפשיים לפנטזיות שלנו, אבל באף מקום לא טענו שזה תמיד כך או בהכרח כך. כל המטרה של השיחה שם, להתרשמותי, הייתה להדגים את הקשר בין תהליכים תוך נפשיים שעובר האדם, לבין הפנטזיות שלו ולעמוד על המורכבות של הקשר הזה; והדוגמאות שהם הציגו היו מופשטות ונגישות בכוונה תחילה ונאמנות לניסוח שמאפיין את הפסיכולוגיה להמונים, מדע על כוס קפה, פוסט דוקטורט תוך שעה, הסבר עממי לאיך להרכיב פצצת אטום וכן הלאה.

בנוסף, מדובר בפודקסט שנסוב סביב מערכת יחסים והקשיים שעלולים להתעורר בה ולכן כל השיחה אודות הפנטזיה הייתה מוכוונת זוגיות. האם לספר או לא לבני הזוג והאם פתיחות כזאת עלולה לגרום נזק או שמא להועיל; ואם מחליטים לספר, איזו חקירה אינטרוספקטיבית כדאי לבצע לפני כן כדי להציג בפני בן הזוג נדבך נוסף מעצמנו דרך הפנטזיה, ובמקרה והנדבך מכיל קונפליקט, אפילו לנסות לפתור אותו ביחד. לאורך כל השעה לא הרגשתי אפילו לרגע שהשפעה קרדינלית כלשהי על הפנטזיות שהציגו אחידה לכולם או שמדובר בתכנית שנועדה למצות את הנושא מנקודת מבט מדעית. הכל היה שם לפי החוקים, הייתה להם שעה לגעת בנושא שגם 14 שנות לימוד לא יכולות למצות אותו, זאת תכנית לעקרות בית משועממות שמדברת בשפתן, והדוגמאות שהובאו היו שטוחות כמו התכנית עצמה והמאזינים שמאזינים לה.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 24 ביולי 2021
יולי אני אישית מאוד מאוד אוהבת את הכל יחסים. לומדת מלא ממנו.
מומלץ בחום