שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה קשה להכיר? מעל עשור ולא הכרתי

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021
ברור שאת חלק מהתגובות הנ"ל, נכון? 🙄

בכל אופן, ידידי הבתולי - זה לא שקשה להכיר כאן, אלא שקשה להכיר, נקודה. קשה למצוא בעולם מישהו שקולע לחיפוש הספציפי שלנו.
במיוחד כשאתה מחפש שולטת כי אלה, מה לעשות, המיעוט. יש פחות שולטות מנשלטים בעולם.

הדרך היחידה שאני מכירה ליציאה מלופ היא לקחת אחריות על עצמך ולחשוב מה אתה יכול לעשות אחרת כדי לשפר תוצאות.

העצה שלי? כבר אמרו - פחות אינסטרומנטליות, יותר פתיחות 🤷‍♀️
זה עדיין יהיה קשה כי סטטיסטיקה, אבל שווה לנסות.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנתיים • 27 ביולי 2021
אחחחח איך אני אוהבת פורומים של תלונות על הבוקר. בעיקר את התגובות לפורומים האלה, ממש רוטב הטבסקו על הפיצה הקיימת שלי.

בכל מקרה, כן קשה להכיר פה באתר, כי רוב השולטות לא יקפצו על כל נשלט שרק רושם להן, מבחינת ההיצע אתה צודק יש הרבה יותר נשלטים ועל בסיס יומי כל שולטת תקבל בערך 10 הודעות חדשות (וחוזרות) מנשלטים שונים. האם זו אשמתך? חלילה.
לפי ההערות שרשמתי עליך, הייתה לנו דווקא שיחה לא רעה, אבל אני לא חיפשתי בזמנו להכיר כנראה, אז אני לא חושבת שבהכרח אתה צריך לוותר כלכך מהר. אתה כן צריך לצאת מהstate of mind של ״מגיע לי להכיר כי אני נשלט שממש רוצה״, העולם לא עובד ככה.
תנסה לצאת מאיזור הנוחות שלך, ללכת למסיבות, למאנצ׳ים שמתקיימים (יש אחד בימי שני שמאוד פופולרי בלוח הבילויים). תכתוב מודעה, או בלוג שימשוך וירתק. לגברים נשלטים יהיה הרבה יותר קשה לקבל תשומת לב פה, אבל אלה שמשקיעים, יקבלו.
טלי35​(שולטת)
לפני שנתיים • 26 ביולי 2021
טלי35​(שולטת) • 26 ביולי 2021
אני טועה או שרק גברים ענו לך איך להשיג שולטת?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 26 ביולי 2021
התשובה שהכי קשה לאנשים לעכל (ולא היחידה, אבל המכרעת),
זה שאין הרבה היצע של שולטות ובפרט אלה שיתאימו לסגנון השליטה שאתה מחפש (בהנחה שכל אדם הוא אדם שונה).
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 26 ביולי 2021
תרשום שאתה מטר 80+ (עדיפות 185)
שחום
חטוב
חתיך
הייטקיסט

תוכיח שאתה כזה.

הן יבואו לצוד אותך.
starduskonfire
starduskonfire • 26 ביולי 2021
נראה לי שהאתגר הגדול ביותר בשבילך אחי זה להפנים שכל מה שנדמה לך שמושך נשים פשוט לא נכון.
גרוע מזה, לא רק שזה לא מושך, ולא מעניין, זה דוחה מרחיק ומרתיע.
כלומר, תמיד יש סיכוי שתמצא מכסה לסיר, אבל אתה לא משחק עם המספרים לטובתך.
זה נראה מהצד, בלי להכיר אותך לעומק, שאתה מנסה למשוך נשים באותה דרך שנשים מנסות למשוך גברים.
בחרת בשם זנותי, כתבת את הפנטזיות שלך, הבעת מוכנות ורצון (ואף נואשות) ואז פרסמת פוסט על כמה שדברים לא עובדים לך עשור.
זה שיט שאתה יכול להרשות לעצמך רק אם יש לך ווג'ינה.
אגב, אני באמת מצטער שזה המצב שלך, ואני לא חושב שזה פשוט להתגבר על הבעיה הזו בעצמך.
אני מנחש שהחסמים וההרגלים מאוד מקובעים ואין לך ממי לקחת דוגמה ואין לך איך לתרגל.
אני יכול לחשוב רק על מסגרת סטייל קורס אמנות פיתוי כלשהו, לא יודע אם הם אשכרה עוזרים עם השיט הזה או שזה סתם גימיק,
קיצר, בהצלחה.
ScatNerd
ScatNerd • 26 ביולי 2021
קנטור כתב/ה:
הכנוי שלך vaginal sub.
זה כבר ידחה כל בחורה שאני מחשיב לנורמלית.

וכל הפרופיל שלך זה פנטזיה מינית.
יש ציצי בתמונה.
אין גיל. עיסוק תחביבים.
ואתה נישמע בתול מהפרופיל.

מה ציפית שיקרה?

זה virginal sub ... לא Vaginal. ואולי הוא לא מחפש "נורמליות" כי דווקא כאלה יש כאן לא מעט. ומה רע בלהיות בתול? לא נראה לי שהוא מנסה להסתיר את זה (לא רק בגלל הניק).
לא כולם מסוגלים לצאת ולהכיר בפומבי, שמסיבות ואירועים חברתיים לא בשבילם. היום בשביל להכיר לא צריך ללכת לאירועים חברתיים, ומי שזה לא בשבילו כנראה שזה לא יתרום לו הרבה לסיכויים.

כמו שכבר נכתב כאן האתר הזה הוא לא אתר הכרויות רשמי ולכן קשה להכיר כאן, רוב הנשים באתר הזה לא מחפשות להכיר והמעטות שכן, רוצות שיכתבו להן סיפור אהבה בהודעה הראשונה. ואם יש לך סטיות קיצוניות אז בכלל אין על מה לדבר.
חבל שאין באמת אתר הכרויות בדסמ"י קצת יותר רציני, מקום שמגיעים לשם נטו כדי להכיר.
Yet again
Yet again • 26 ביולי 2021
יש לך בפרופיל הרבה דברים שאתה חושב שזה מה שמעניין נשים ובמיוחד שולטות.
תשנה כיוון ותספר תכלס על עצמך ולא על מה שאתה חושב שמישהי בעולם פורנו רוצה לשמוע עלייך ועל איזה סוג של נשלט אתה.
תפרט על עצמך בצורה שלא קשורה למיניות או לפטישים שלך או למה שאתה רוצה להשיג בתור נשלט.
א.נשים רוצים.ות קודם להכיר את מי שמולם בתור א.נשים ורק אחר כך להתקדם לכיוון המיניות.
לא קודם מיניות ואז היכרות.
לפחות זה מה שלא מתחזים מחפשים מכל המאתיים פורומים ופוסטים בבלוגים כאן.
בנוסף, כן תתחיל לצאת למאנצים ומסיבות ואירועים שמופיעים פה ובליינים הקבועים.
אלה אחלה מקומות להתחיל בהם את ההיכרות עם בנות המין המושלם
קנטור​(שולט){חתולהלה}
הכנוי שלך vaginal sub.
זה כבר ידחה כל בחורה שאני מחשיב לנורמלית.

וכל הפרופיל שלך זה פנטזיה מינית.
יש ציצי בתמונה.
אין גיל. עיסוק תחביבים.
ואתה נישמע בתול מהפרופיל.

מה ציפית שיקרה?