לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך הפכתי לעבד שאני היום

gcsapiy
לפני שנתיים • 30 בינו׳ 2022
gcsapiy • 30 בינו׳ 2022
הסופה.
יש משהו בלהיות סגור בבית בסוג של כפייה,
אתה משלים עם מצבך, מנקה את הראש.
המפעל סגור, אין טלפונים, אין פגישות, אין ריצות, אתה גם לא חושש שאתה מפסיד משהו כי כולם סגורים כמוך.
ראשונה הגיע ארמה עם תיק בגדים קטן , סינטיה הורתה לה להתמקם בחדר שלה, למרות שכבר היתה אצלנו בעבר כמה פעמים היא עדיין הרגישה מבוכה התיישבה על המיטה משחקת בטלפון (שאני קניתי לה ) לא פוצה פה.
צ'אנגלה (צ'אנה בשמה המקוצר) הגיע כמה שעות מאוחר יותר כשכל מה שאיתה זה הטלפון שלה. פה בעצם גם רואים את ההבדל בין אישה חזקה דומיננטית לאישה כנועה ופסיבית.
היא נכנסה חיבקה ונישקה אותי לשלום וכנ"ל את סינטיה, יזמה היכרות עם ארמה שעדיין ישבה מבוישת בחדר של סינטיה,
חלצה את הנעליים, הדליקה טלוויזיה על MUTE , שמה מוזיקה ברקע והתחילה להשתלט על המטבח. צ'אנה אהבה את המטבח, זה היה עבורה סוג של תרפיה ויצירה.
אני עוד הייתי בפינת העבודה שלי סוגר דברים אחרונים שקשורים למפעל, אבל שמתי לב לדינמיקה שבין הבנות.
לצ'אנה היה פאסון, כבר לא נערה היא באה מקאסטה גבוהה והיתה לבנת עור היא לא היתה צריכה לרדות בארמה כמו שסינטיה אהבה לעשות, מודעת למעמד שלה היא דיברה בשקט וברוגע, מתפעלת את ארמה בעזרה במטבח, סינטיה בשלב הזה עוד היתה ברוגע, קצת חוששת מצ'אנה, אבל שואבת את הביטחון ממני ומההערצה שלי, הדיבור שלה לארמה היה סמכותי על סוג ההשפלה, ירתה פקודות.
ניחוחות של תבשילים מילאו את הבית שומע איך צ'אנה מתפעלת את ארמה וסינטיה. הבישול התיבול והבקרה היו על אחריותה, אבל כל מה שמסביב היה באחריות סינטיה וארמה.
גשם קל החל לרדת הסופה החלה, ואני "תקוע" עכשיו במשך 3 ימים עם סינטיה ארמה צ'אנה ומלאי של אלכוהול ואביזרי סטאללה.
3 הבנות מכינות את ארוחת הערב ואני יושב בסלון עוקב אחרי הסופה בחדשות, ממש כמו מלך
מהצד זו היתה חוויה אנתרופולוגית מעניינת, לראות את הדינמיקה בין הבנות
זו שבאה מקאסטה נמוכה עבדה בזנות ונהייתה מנהלת בקרת האיכות במפעל שלי,
וזו שברחה מחתונה כפויה בפאקיסטן עוד לא בת 16 צייתנית ומבוהלת,
וזו שבאה ממעמד גבוהה לסבית לבנה שאוהבת לשבור את המוסכמות.
ואני ישראלי שבא מאמריקה להקים ולנהל מפעל, עבד בנשמה.

ארוחת הערב היתה מדהימה,
אכלנו בקר (זה לא קורה הרבה בהודו), שתינו יין (אפילו ארמה המוסלמית),
ובכלל היינו באוירה טובה, בסוף הארוחה צ'אנה נכנסה להתקלח ו"השאירה" לנו לפנות לנקות ולשטוף כלים.
התיישבנו כולנו על שמיכות על השטיח שבסלון וצפינו יחד בסרט, האוירה היתה דיי אירוטית, ראיתי איך צ'אנה מלטפת את סינטיה וזו נענית לה, גם אני ליטפתי את סינטיה, ראיתי איך ארמה משרתת אותנו מכינה תה עושה פופקורן מביאה סיגריה לצ'אנה ועוד. זה היה כאילו היא החייל הכי צעיר בפלוגה לא בקטע של השפלה או משהו כזה.
באותו הערב פרשנו לישון מבלי שקרה שום דבר מעניין, אני וסינטיה בחדר שלי הגדול וצ'אנה וארמה בחדר של סינטיה.
אבל זה היה באוויר.
אוירה משוחררת וחופשית, גשם זלעפות בחוץ מתח מיני והרבה אירוטיקה ועירום,
האינטרנט נותק הפסקות החשמל היו ארוכות יותר וכל מה שהיה לנו לעשות זה להיות ביחד .
צ'אנה החליטה למחרת שעושים יום של טיפולים וספא, ישבנו יחד בג'קוזי עשינו מסאזים אחד לשני (כולם לכולם), טיפולי פנים ועוד.
במיוחד עבור ארמה שלא ידעה טיפוח מהו, צבענו לה את הציפורניים מרטנו לה את הגבות מניקור פדיקור, הסרת שיער.
כולם השתתפו במשימה, אפילו סינטיה שדיי סלדה ממנה שיתפה פעולה.
עוד עשינו ספורט, יוגה וכל מה שאפשר להפיג את השיעמום, אבל זה היה באויר במיוחד שכבר נפגשנו בעבר למטרות מין.
ראיתי איך צ'אנה נדלקת על סינטיה ואיך סינטיה למרות שלא היתה לסבית נענית לה, היה מדליק לראות איך השתיים משתפות פעולה.
ואז זה קרה.
אני מתכוון לאחת החוויות החזקות ביותר שידעתי,
בתור עבד תמיד התרגשתי מההשפלה שבדבר אבל לרוב זו לא היתה השפלה באמת, אולי סתם משחק.
אבל יש כאלו שיודעות לשחק את המשחק שיראה וירגיש כאילו זה אמיתי.
אחרי עוד ארוחת ערב מדהימה שצ'אנה הכינה, היא שוב הלכה להתקלח משאירה אותנו לנקות ולסדר אחרי, (סה"כ היה בזה מן הצדק כי היא זו דאגה לארוחה).
הפעם היא חזרה לבושה בשמלה ירוקה מדהימה של סינטיה נועלת סנדלי עקב כסופות על צווארה הלבן מחרוזת פנינים שחורות שקניתי לסינטיה, היא נראתה סקסית להחריד.
התיישבה על הספה בסלון הציתה לעצמה ג'וינט משובח וקראה לסינטיה לבוא לשבת לידה. היה דיסוננס בין הבגדים שהיא לבשה לטרייניג של סינטיה.
עדיין לא סיימנו את הניקיון אבל המראה של סינטיה יושבת על השטיח למרגלותיה מניחה את הראש על הברכיים שלה וצ'אנה מלטפת אותה פשוט הדליק אותי.
עצם העובדה שנתתי לסינטיה הכל סגדתי לה הערצתי אותה, והנה היא מתמסרת בקלות כזו לצ'אנה נותנת בה לשלוט בה גרמה לי פשוט לקנא בטירוף.
אני לא יודע אם זה עובדתי, אבל לדעתי רוב האנשים מעדיפים להישלט מאשר לשלוט, לתת למישהו אחר ליזום ולקחת אחריות.
ואם בעבודה אני זה שהיה קובע ויוזם, במערכות יחסים תמיד הייתי פסיבי מובל, נשלט.
באתי להצטרף, רציתי לשבת ליד הרגל השניה של צ'אנה, אבל היא הדפה אותי מבקשת שאעזור לארמה עד שנסיים עם כל המטבח, שטפנו כלים יחד פינינו את האשפה כשכל הזמן אני מגניב מבטים לעבר סינטיה.
צ'אנה קראה לי, סימנה לי לעמוד מולה מרחק של כמה מטרים והורתה לי להתפשט, לאט לאט הורדתי את כל הבגדים שלי ועמדתי מולן ערום חרמן ומרוגש מסתיר את מבושיי, שתיהן היו בהיי מהג'וינט והאלכוהול מביטות בי בוחנות אותי, "שים ידיים על העורף" פקדה צ'אנה.
שיערתי לעצמי שצ'אנה תיכף תיקרא לי לבוא אליהן, אבל היא פשוט אמרה לי לא לזוז, צ'אנה כמובן שידעה על הקטע שלי כעבד אבל בשום מפגש שהיה לנו בעבר לא מימשנו שום דבר מזה.
הכל היה איטי עמדתי מולן זמן לא מבוטל עירום וזקוף ידיים על העורף, לא זז ממקומי, ורק הזקפה שלי הסגירה את התרגשותי. שתיהן היו סקסיות בטירוף צ'אנה בשמלה ועקבים וסינטיה בטרייניג אופנתי יחפה. צופות בי, בוחנות, חודרות במבט, יכולתי להגיד מפשיטות אותי במבטיהן אבל הייתי עירום לגמרי.
היה מדליק לעמוד מולן ולקבל פקודות וגם ראו עליי את ההתרגשות, צ'אנה שלטה בסיטואציה לגמרי. תסתובב, תתכופף, תציג את הישבן, כל מיני פקודות.
ארמה ישבה על כיסא בצד מביטה בי בסקרנות, היא בעיקר הכירה אותי בתור הבחור הנדיב השרמנטי והמקסים. היא העריצה אותי ופתאום היא מוצאת אותי במצב הזה.
עמדתי מולן דיי הרבה זמן צופה בהן מתחרמנות אחת על השניה בוחנות אותי ואת התגובות שלי, המבט שלי היה מרוכז בעיקר בסינטיה, עניין אותי לראות מה הסיטואציה הזו עושה לה, אבל בשלב הזה היא היתה דיי שפוכה ואטומה. שתתה הרבה אלכוהול ועישנה ג'וינט חזק, היא לא ממש הגיבה לסיטואציה.
ארמה נתבקשה להביא זוג אזיקים שהיו לי ושימשו אותנו למשחקים, ולקשור את הידיים שלי מאחורי הגב.
מדהים להיזכר כשגם כשארמה קשרה אותי זה לא היה טכני בלבד, היא שילבה בזה הרבה מגע ורוך.
גם ארמה נצטוותה להתפשט ולעמוד מולי, ההבדלים ביננו היו קיצוניים.
אני בן 41 היא בת 16
אני בגוון עור בהיר עיניים ירוקות היא כהה עניים שחורות.
אני 1.84 שרירי היא 1.60 רזה.
אני מלא בכסף ורם מעמד, היא פליטה במדינה זרה.
אני יהודי היא מוסלמית.
אני קשור היא לא.
ושנינו בתוך משחק שמנהלת צ'אנה נותנת הוראות כאילו היא משחקת בבובות.
ארמה החלה ללטף אותי שורטת אותי קלות, נושכת בעדינות את הפיטמות, מעבירה לק על הזין.
ידיה של ארמה נקשרו סביבי במצב חיבוק, צמודים זה לזו עור נוגע בעור, הזין שלי עומד זקוף מתחכך בבטן שלה, השפתיים שלה צמודות לחזה שלי מנשקות אותי, עמדנו מולן עירומים וחבוקים ללא יכולת תמרון רבה, ואז התחילו להגיע ההשפלות מלוות באירוטיקה.
להסתובב,
לרקוד,
להתנשק ,
להתחכך,
צייתנו לה.
העניינים התחילו להתחמם, גם ארמה שנראה היה כאילו נקלעה לסיטואציה שיתפה פעולה ונראה היה שהיא ממש נהנית.
סינטיה צפתה במתרחש מהצד בעניים מצועפות מסטולה ומנותקת, איך צ'אנה שולטת בסיטואציה, היא ניגשה למטבח הביאה גביע יוגורט טבלה אצבע בפנים ונתנה לנו ללקק, מידי פעם שופכת קצת על הפנים של ארמה ומבקשת ממני לנקות אותם עם הלשון .
מסתבר שהסיטואציה החלה להטריף את צ'אנה, היא עברה לביצים, שוברת ביצה על הראש שלי מפוצצת את החלמון שייספג בשיער ולאחר מכן עושה את אותו הדבר לארמה.
קטשופ, חרדל, קמח, קלמנטיה ( מאוד יקר הפרי הזה בהודו) ,ממש כמו זובור צבאי .
ניתנה לנו הפקודה ללקק אחד את השניה. ליקקתי את הג'יפה מהפנים של ארמה והיא ליקקה לי את החזה, התרגשתי מהסיטואציה התרגשתי גם מההשפלה, צ'אנה החזיקה בידה את הכפכף של ארמה ומידי פעם נתנה לנו ספנק .
נראינו כמו אחרי פוגרום, קשורים אחד לשני מכוסים בקמח ביצים קטשופ וחרדל, ובעיקר מושפלים.
לא היה לי אפשרות להסתיר את הזקפה שלי והיא בעצם אמרה הכל.
וצ'אנה עמדה מולנו עדיין בשמלה על עקבים בקושי התלכלכה ותוהה מה הלאה, מסתבר שהיא כבר ידעה מה היא הולכת לעשות.
היא התירה את הקשירה של ארמה והובילה אותנו אל המרפסת, איך שהיא העלתה את התריס ופתחה את החלונות הכה בנו הגשם, למזלנו זה היה רגע של הפוגה קלה בסופה, ירד גשם קל אבל היה נסבל להיות בחוץ.
הושכבתי על בטני ברצפה הקרה והרטובה עדיין עם ידיים קשורות מאחורי הגב, ארמה עמדה לידי וצ'אנה שעמדה מאחור החלה לשטוף אותנו עם צינור המים שהיה במרפסת, זה כיף לשחק במים "שבי עליו", ניתנה הפקודה לארמה והיא התיישבה עליי מקבלת גם היא את שפריץ המים,
צ'אנה חלצה את סנדלי העקב שלה ונעמדה מולי יחפה, כל מה שראיתי זה את המים המלוכלכים דרך כפות רגליה המטופחות אל צינור הניקוז.
היה ברור לי שאני צריך לנשק אותן אבל לא כך ראתה את זה צ'אנה, מבחינתה אסור לי לגעת בה וגם אם זה נשיקה לכף הרגל שלה.
" אסור לך לגעת ברגליים שלי עד שאומר אחרת", נאמר לי, "עדיין לא הרווחת את זה".
היזהר במשאלותיך אמרו חכמים ולא ידעו עד כמה הם קלעו בול במקרה הזה.
עד אותו רגע עברתי כמה דברים בחיי בתור עבד של דני של קובי ושל הזוג גלברט, כמו כן היו לי גם סשנים פה ושם, אבל שום דבר לא הכין אותי למה שעברתי. אני מודע לכך שקיבלתי ריגוש מיני מההשפלה, אבל מה עם צ'אנה גם היא קיבלה את הריגוש שלה מלהשפיל.
מה זה עשה לה מבחינה מינית לראות אותנו ככה?
צ'אנה התיישבה על הרגליים שלי מורה לארמה לשבת עליי להחזיק אותי שלא אזוז, הרגשתי איך היא מפלסת מקום עם ראש הצינור שעדיין החזיקה ביד אל פי הטבעת שלי, מצמידה אותו ולאט בזרם עדין מזרימה מים, הרגשתי איך הקיבה שלי מתמלאת במים ואיך אני מרגיש את הלחץ, עוד ניסיתי לעצור את זה מתאמץ להחזיק את הסוגרים אבל בסופו של דבר זה היה חזק ממני, זרם של מים וצואה יצא ממני על רצפת המרפסת כל מה שהתעכל במהלך היום.
צ'אנה נעמדה, הרגליים שלה התלכלכו מהצואה, אבל זה לא עשה רושם שזה מפריע לה, גם ארמה שהצמידה את הצוואר שלי לרצפה בעזרת הברך שלה התלכלכה מעט, צ'אנה הניחה את כף הרגל שלה על הראש שלי לוחצת אותו אל הרצפה המלוכלכת.
עכשיו קיבלתי פקודה ללקק לה את כף הרגל.
לא הייתי מוכן ולא רציתי, נאבקתי בה בזמן שהיא מנסה להצמיד את הרגל שלה לפנים שלי. סגרתי את הפה חזק שלא בטעות ייכנס משהו, הריח גם העלה בי בחילה.
אבל צ'אנה לא ויתרה והמשיכה להיאבק בי, נעזרת בארמה להכניע אותי, אני חושב שבכיתי התחננתי לרחמים, ביקשתי לפדות את חירותי בכסף, אבל היא לא ממש ויתרה "אתה היום תאכל חרא " היא אמרה . ובאנגלית זה נשמע יותר יפה You gonn'a eat shit
בסוף לא אכלתי חרא, אבל זה היה בגלל מאבק חסר פשרות שלי, אם הייתי פחות נחוש אני בטוח שהיא היתה מצליחה.
היא ניסתה וניסתה השכיבה אותי על הגב כשארמה מחזיקה את הראש שלי בין הברכיים שלה סותמת לי את האף ומצמידה כף רגל לפנים שלי, ואני עם ידיים קשורות משתולל דופק את הראש ברצפה מנסה לבעוט ולפעמים גם מצליח להפיל אותה.
ואני תוהה איפה סינטיה שתבוא לעזור לי
היה שלב שקצת התעייפנו המבט שלה נהייה רך יותר וגם אני הפסקתי להשתולל, ושוב ראש הצינור הוצמת לפי הטבעת וזרם קל נכנס לקיבה, כבר לא ניסיתי להתאפק והוצאתי את הכל.
עברתי את התהליך הזה עוד פעמיים , בסופו של דבר כבר יצאו ממני מים כמעט נקיים, שכבתי על הרצפה גמור מותש ומובס, ארמה נצוותה להביא שמפו סבון ומטלית.
צ'אנה שפכה קצת סבון על רצפת המרפסת וקיבלנו הוראה להשתפשף על הרצפה עם הסבון, אני עדיין עם ידיים קשורות וארמה ללא אמצעים מגבילים וחופשיה לסרב זחלנו על הרצפה כשצ'אנה עומדת מעלינו משפריצה עלינו עם הצינור, היא קראה אותנו, במיוחד אותי והיא ידעה לגרום לי לציית.
ארמה שידיה היו חופשיות החלה לסבן אותי לחפוף לי את הראש להוריד ממני וממנה את הסירחון שהיינו שרויים בו, זה היה מדליק במיוחד שעל הכל ניצחה צ'אנה , ארמה חיככה את הגוף שלה בשלי ולמרות הקור והרטיבות הרגשתי את הזקפה, כזה ניקיון לא קיבלתי לפני כן בחיים, עדיין שכבתי על הבטן וצ'אנה התיישבה על הישבן שלי מצמודה את הזין שלי לרצפה ומניעה אותי קדימה ואחורה, לא עבר הרבה זמן והתחלתי להרגיש את הדיגדוגים, עד שגמרתי בשפריץ אדיר. פעם ראשונה שאני מזיין רצפה וגומר.
סוף סוף צ'אנה שחררה לי את הידיים מתחתי אותם לפנים מתענג על ההקלה ועל האפשרות לתנועה משוחררת.
עזבה אותנו ונכנסה לבית להתקלח, ולנו זה היה ברור אנחנו נכנסים הביתה לנקות את הבלאגן, יחד עם ארמה עברנו על הבית יותר משעה מנקים כל טיפת לכלוך שנגרם מהמשחקים של צ'אנה, סינטיה עדיין היתה רדומה בהשפעת האוכל היין והג'וינט. אילו רק ידעה מה שעברנו.
צ'אנה יצאה מהמקלחת לבושה כותונת לילה התיישבה בספה ליד סינטיה הרדומה מלטפת אותה בשיער, מביטה בנו מנקים עירומים את הבית.
נכנסתי להתקלח עדיין מרגיש את הריח הרע שליווה אותי, יצאתי נקי וריחני והתיישבתי על השטיח ליד הספה, הרגשתי נוח שם למטה,
ההשפעה של הג'וינט על סינטיה החלה להתפוגג וצ'אנה שהבינה שעוד מעט יגיע שלב המאנצ'יס ניגשה למטבח והחלה לאפות.
היה מדהים לראות איך תוך זמן קצר היא מכינה מאפים שונים (כאלו שלא דורשים התססה של שמרים ), עוגת גבינה, עוגיות, בורקסים.
גם האפיה היתה משולבת באירוטיות, היא תיפעלה אותנו רק במבט וסימנים
משתמשת בידיה במקום בכף או בלקקן מסמנת לי שאטעם את הקצפת מאצבעות ידיה, נותנת לארמה לטעום מהריבה ומצמידה לשפתיה נשיקה מתוקה.
מפילה חתיכת ג'ולאב (מאפה גבינה עם דבש חם ) על הרצפה וחוץ ממבט לא היינו צריכים יותר מסתערים על המעדן שליד רגליה מלקקים את הרצפה, רואים איך היא דורכת בכף רגל יחפה על הג'ולאב, אוכלים השאריות מכף הרגל שלה מלקקים בתשוקה משאירים לה כף רגל נקייה.
היה כבר מאוחר בלילה וסינטיה התעוררה לניחוחות אפיה משכרים, ושוב ישבנו כולנו יחד, על שמיכה בסלון, אוירה אירוטית ומשוחררת.
וגם הפעם צ'אנה לקחה את היוזמה לידיים, הפשיטה את סינטיה והורתה לה לשכב על השמיכה, וכמו מורה שמעבירה שיעור בבית הספר היא החלה לגעת בסינטיה חוקרת ומראה ומסבירה לנו על הנקודות הרגישות בגוף.
הפיטמות, תנוך האוזן מאחורי הברך וכמובן הדגדגן.
מחדירה אצבע אחת ועוד אחת פנימה מחפשת את נקודת ה G מראה ומסבירה לנו מה זה עושה לה, נותנת גם לי לגעת, לענג.
וסינטיה ?, סינטיה שוכבת שם עדיין בהיי מתענגת על המגע מתבשלת לאט גונחת ומתנשפת, ראינו בעיניים שלה מה עושה לה כל נגיעה, כולנו נגענו בה, אפילו ארמה שיחקה בפיטמות הזקורות שלה. זה לקח זמן אבל בסוף זה היה מדהים לראות אותה גומרת בצעקות וטירוף.
ואז הגיע תורי, נתבקשתי להתפשט ולשכב על השמיכה.
נשכבתי על הגב, ושוב צ'אנה מסבירה איך לענג גבר, גם אני לא ידעתי עד אז מהו עונג אמיתי,
זה התחיל בדיגדוגים נשיכות קלות בפיטמות , נשיקות בצוואר ובשפתיים, הרגשתי בגן עדן מתמסר למגע של סינטיה וארמה בהדרכתה של צ'אנה.
המטרה היתה להחזיק אותי טעון כמה שיותר זמן, ארמה הביא לצ'אנה כפפה מהמטבח, וזו החלה בעיסוי אנאלי.
הייתי נקי ומרוקן בעקבות השטיפה שצ'אנה עשתה לי לפני כן במרפסת.
כבר עברתי בעבר חדירה אנאלית ע"י קובי חברים שלו ריי ועוד הזדמנויות, אבל תמיד זה היה בקטע אגרסיבי, סוג של בעילה השפלה ותמיד מלווה בכאב.
אבל המצב עכשיו היה שונה, התענגתי על המגע שהיה עדין, אצבע אחת הוחדרה ועוד אחת ויותר עמוק, ופשוט עומד לי בטירוף, סינטיה וארמה מביטות בהתפעלות, רואות איך אני מתמסר לגמרי למגע משותק ומנותק לחלוטין מכל מה שקורה מסביב, וצ'אנה ידעה את העבודה, היא ידעה איך לגרום עונג איך לשלוט איך להביא את האובייקט למצב שהיא רוצה שתהיה בו, נוגעת לא נוגעת מחדירה אצבע ויוצאת.
התחושה היתה כאילו אני גומר הרגשתי טעון לחלוטין, אבל לא היה גירוי על איבר המין הוא עמד רק מכוח המחשבה והחדירה האנאלית.
אבל היה לה זמן יוצא מידי פעם נותנת לזקפה שלי להיחלש , ושוב חודרת.
מלמדת ומסבירה לה על נקודת הG של הגבר, העיסוי הזה הוא אחד הדברים הכי מענגים שעברתי בחיים.
צ'אנה ידעה לקרוא אותי. היא חשה אותי לפי הרעידות בגוף, מחדירה אצבע מסובבת ויוצאת, ושוב. אני גונח מעונג ותשוקה, ואז קרה משהו שהדהים אותי.
היא יצאה ממני לגמרי המתינה כמה שניות נעמדה מעליי והניחה כף רגל יחפה וקרה על הבטן שלי, מלטפת קצת עוברת עם כף הרגל אל התחתון של הבטן שלי קצת מעל איבר המין, ותוך כדי שאני מתענג על המגע היא לוחצת בהפתעה ובחוזקה את כף הרגל שלה על הבטן ואני בלי שליטה בכלל גומר בטירוף משפריץ כמויות אדירות של זרע עליי ועל הרגל של צ'אנה. גומר מבלי שבכלל היה מגע בזין שלי, ומה שמפתיע אותי שאני לא מרגיש את הנפילה שיש לי תמיד אחרי הגמירה, עדיין יש לי זקפה ואני עדיין בהתרגשות.
וצ'אנה יודעת את זה היא לא מרפה, מביאה את כף הרגל שלה אל הפנים שלי ומורה עליי ללקק, ואני מלקק את הזרע שלי מכף רגלה בתאווה ותשוקה לא נגעל בכלל, עדיין מרוגש.
ואז הגיע תור ארמה,
צ'אנה התיישבה על הספה וארמה התיישבה על הישבן שלה מולה, אני התיישבתי מאחוריה כדי שתישען עליי תופס את שדיה הקטנות, רגליה בפיסוק. וצ'אנה משחקת עם אצבעות רגליה בדגדגן שלה, אבל גם שהמגע פחות רגיש ומדוייק היא דיי מהר מצליחה להביא את ארמה לאקסטזה, למרות גילה הצעיר וחוסר ניסיונה היא מצליחה להגיע מהר מאוד לאורגזמה.
ואז הגיע תורה של צ'אנה,
גם אני וגם סינטיה וגם ארמה עברנו חוויות מדהימות ומענגות,
היינו אסירי תודה לצ'אנה, לא יכולנו להתחרות בידע שהיה לה, באופן שבו היא ידעה לגעת ולקרוא את מי שעומד מולה.
אבל גם פה היא שלטה בסיטואציה, התפשטה נשכבה על כרית מוגבהת והחלה לחלק הוראות, היינו שלושתינו לשירותה.
להדליק מקלות של קטורת,
לעמעם את האורות ולהדליק נרות,
לחמם שמן עיסוי,
למזוג לה כוסית של ברנדי,
התחלנו לעסות אותה ב 6 ידיים מקבלים ממנה הוראות איך ואיפה לגעת, בסוג של תחרות סמוייה מי מענג אותה הכי טוב, השחר כבר החל להפציע ואנחנו סובבים סביבה, ממלאים הוראות.
כל פעם מישהו אחר מתבקש לנשק אותה ללקק לה את הפטמות, לעשות לה רימינג,
חשבתי שיגעיל אותי ללקק לה את פי הטבעת ,אבל להפתעתי זה היה מדליק, נקי ומריח טוב, מתרגש מזה שהיא נהנית ומלטפת אותי.
היא התיישבה על הספה ופיסקה את הרגליים, שלושתינו עדיין היינו על הברכיים מולה, ידענו שהיא צריכה עכשיו ליקוק. ואז היא סימנה דווקא לארמה להתחיל לרדת לה, זה מצחיק אותי שבאותו הרגע גם אני וגם סינטיה הרגשנו אכזבה מזה שהיא בחרה דווקא בה.
בקנאה הבטנו איך ארמה יורדת לה מקבלת הוראות היכן ואיך לבצע את תפקידה, אותי אות סינטיה היא הורידה תוך כדי אל הריצפה מושכת את הרגליים קדימה ומבקשת (לא מצווה) שנלקק כל אחד כף רגל שלה .
אני וסינטיה על הרצפה מלקקים לצ'אנה את כפות הרגליים, מידי פעם מגניבים אחד לשנייה נשיקה שומעים איך צ'אנה מתענגת על הליקוק של ארמה, זה לקח הרבה זמן אפילו הרבה מאוד, אבל בסוף צ'אנה גמרה באורגזמה אדירה.
הבוקר כבר עלה, זה היה היום השני של הסופה והחזק ביותר, נשאר לנו עוד יום וחצי יחד.
צ'אנה נרדמה על הספה באותה תנוחה שבה ישבה, ארמה הביאה שמיכה וכיסתה אותה.
סינטיה נשכבה על הספה ליד צ'אנה, ארמה פרשה לחדר של סינטיה
ואני נשארתי לישון על הריצפה למרגלותיה של צ'אנה מחבק ומנשק את כף הרגל שלה.

היינו מותשים וישנו יחד ככה עד הצהריים.
gcsapiy
לפני שנתיים • 2 בפבר׳ 2022
gcsapiy • 2 בפבר׳ 2022
המשך.....

סינטיה התעוררה ראשונה וניגשה להתקלח, שמתי לב שהיא התעוררה וניגשתי אחריה, היה חשוב לי להבהיר לה שלמרות מה שעברנו, היא עדיין המועדפת עליי, הרי איתה חייתי כבר כמעט 4 שנים,
דיברנו והבהרנו את הדברים ביננו וסיימנו בסקס מדהים.
אבל הדינמיקה הקבוצתית ביננו היתה ברורה, צ'אנה היא במרכז היא זו שקובעת ושולטת, זה לא כלל מכות או השפלות אבל היה ברור שהיא זו שקובעת את סדר היום.
מסתבר שגם לסינטיה זה התאים, היא נתנה דרור לנשלטת שבה.
ולי ?
לי זה ממש התאים, זה הזכיר לי את התקופה שבניתי את בית המלאכה בכפר הולדתה של סינטיה היה לי נוח להתנתק לנקות את הראש לא לחשוב יותר מידי, פשוט לעשות מה שאומרים לי.
וארמה. ארמה היתה פשוט ארמה אסירת תודה להיות איתנו בסופה ולקבל ממני תמיכה כלכלית.
התחרינו ביננו מי ישרת אותה יותר.
צ'אנה אהבה לבשל ולאפות, ובכל הזדמנות היא היתה במטבח מכינה משהו מהפרודוקטים שהיו לנו. אבל מלבד הבישולים שהיא אהבה לעשות היא לא נקפה אצבע.
לכבוד ארוחת הצהריים החלטנו להתלבש יפה, אני לבשתי חליפה שהייתי הולך איתה לאירועים, סינטיה לבשה שמלת ערב, לארמה שיפצרנו בגד מכיוון שהיא לא היתה במידה.
ולצ'אנה כל הזמן היינו מביאים בגדים שתמדוד, הארון של סינטיה היה מלא בבגדים ונעליים שקניתי לה עם השנים, ורובם התאימו בול לגוף של צ'אנה.
היה כיף להלביש אותה לנעול לה נעליים להפשיט אות ולחלוץ לה שוב את הנעליים.
אחרי ארוחת הצהריים ואחרי הניקיון כמובן התיישבנו יחד בסלון להעביר את הזמן.
שרנו יחד עם קריוקי רקדנו ושתינו, היינו באוירה טובה.
ואז החלטנו לשחק אמת או חובה,
בשלב האמת עברנו על כל אחד וצלבנו אותו בשאלות
סיפרתי על התשוקות שלי הפנטזיות שלי על עברי כעבד של קובי, על ההיכרות שלי עם הזוג גלברט.
שיתפתי הרבה.
ארמה סיפרה את האמת על החיים בפקיסטן, איך היא רואה את סינטיה (לא ממש אוהבת אותה)
איך היא רואה אותי (מעריצה) היא גם סיפרה על התמיכה הכלכלית שלי בה מה שקצת הרגיז את סינטיה.
סינטיה סיפרה בעיקר דברים שאני ידעתי, על החיים בכפר המעבר לעיר העבודה בזנות וההצלה שהצלתי אותה. היה מרגש לשמוע שגם היא מעריצה אותי, ובסוף האמת שלה שהיא עם דמעות היא פשוט ניגשה אליי נישקה לי את היד וסיימה בנשיקה בשפתיים.
צ'אנה סיפרה על החיים כלסבית בהודו, על הקשיים שלה מול המשפחה בקטע הזה על הקושי למצוא בת זוג על איך שהיא רואה אותי ( מכבדת מאוד לא מעריצה)
ואחרי שכל אחד סיפר גם על התשוקות והפנטזיות שלו עברנו לשלב החובה.
אמת או חובה באוירה כזו של אירוטיקה וסמים ממש שונה מכל המשחקים שהכרנו בתיכון, זה עלול אפילו להיות קצת מסוכן.
סיכמנו ביננו שצ'אנה היא זו שתקבע אם לבצע את משימת החובה.
בהתחלה זה עוד היה רגוע,
נשיקות, חיבוקים, משימות. אבל דיי מהר מצאנו את עצמינו יושבים ערומים על הרצפה כשצ'אנה היחידה שנשארה לבושה בשמלה לבנה ומגפיים שחורות גבוהות עדיין יושבת על הספה.
לאט לאט העניינים התחילו להתחמם, גם מינית וגם יצרית.
סינטיה חוייבה לנשק או לתת סטירה לארמה, והיא בחרה לתת סטירה חזקה מאוד עם הצד המשפיל של היד. סטירה שכמעט העלתה דמעות בעיניה של ארמה.
אני בתגובה חייבתי את סינטיה להשתחוות ולנשק את הרגליים של ארמה, היא היתה בהלם מהבקשה אפילו זעמה על זה , אבל באי רצון בולט היא ביצעה, עבורה זו היתה השפלה גדולה.
סינטיה חייבה את ארמה לתת לי סטירה, והזעם שלה גבר עוד יותר שקיבלתי סטירה סמלית.
ואז התחיל משחק של השפלות,
אני למשל חוייבתי ללקק את כפות הרגליים של ארמה, לשתות את הרוק שלה ולהחזיק את הכפכף שלה בפה שלי במשך 5 דקות, אפילו חטפתי סטירה דיי חזקה מסינטיה.
גם ארמה וגם סינטיה חוו השפלות כאלו ואחרות.
המשחק עבר למצב של כעס וזעם. עד שצ'אנה החליטה לשים לזה סוף, כל החיובים מעכשיו יהיו שלה ואנחנו נבצע.
זה כבר לא היה אמת או חובה אלא צ'אנה מצווה.
צ'אנה החזירה את האוירה למצב אירוטי.
מעבר לזה שהיא לקחה את השליטה לידיה, מסרנו לה את ההחלטות באהבה, לי זה היה ברור אבל מסתבר שגם סינטיה וגם ארמה רצו את זה.
צ'אנה הדליקה קטורת נרות ריחנים , והציתה סיגריה טבולה באופיום ונתנה לנו לעשן , היינו באוירה טבולה באפיפות ללא אפשרות של מחשבה עצמית.
זה כבר לא היה משחק אלא מצב נתון, היינו חומר בידיה,
ישבנו שלשותינו עירומים על הרצפה מול צ'אנה שישבה על הכורסה לבושה, היא כיסתה לנו את העיניים בצעיפים מאפשרת לנו לחדד את החושים נותנת לנו לגעת אחד בשניה להריח, לטעום.
דיי הרבה זמן אנחנו יושבים ככה ,נרגעים. מבקשת שנסיר את כיסוי העניים שנביט אחד בשני, שנביט בה.
מוזיקה הודית רגועה ברקע, אור נרות רך וגשם זלעפות החוץ, מביטים בה מלמטה בהערצה.
היא מניחה רגל אחת על ההדום שמול הכורסה מסמנת שנחלוץ לה את המגף, ושלשותינו מסתערים על כף רגל דיי קטנה מכסים אותה בנשיקות וליקוקים מחליפים ביננו רוק ונשיקות, סוג של גיבוש.
אם יש משהו שקרוב כל כך להתנהגות מלכותית זה מה שהיה ביננו באותו הרגע, צ'אנה הבינה אותנו ואת התשוקות שלנו וניצלה את זה טוב טוב להנאתה.
היינו עדיין במוד של משחק וכל מה שהיה עליה לעשות זה לצוות.
סינטיה סירקה וטיפלה לה בשיער, ארמה עיסתה את ידיה
ואני חלצתי לה את המגף מהרגל השניה והתמסרתי לעינוג כף הרגל שלה, ממש עשיתי אהבה עם כף הרגל שלה מכסה אותה בנשיקות רטובות מעביר את הלשון שלי בין הבהונות שלה, מלקק את העקבים ואת הקשת שבסוליות רגליה.
הא לא ראתה בי מישהו נחות , אבל הייתי גבר ובתור כזה היא לא היתה מוכנה לאקט מיני ביננו אפילו לא ליקוק ואפילו לא נשיקה צרפתית,
דיי בקנאה יש לומר ראיתי איך סינטיה וארמה מענגות אותה מינית כשאני נשאר מוגבל לכפות הרגליים שלה בלבד.
המשחק הזה לא נגמר מבחינתה אולי רק להפסקה קצרה בארוחת הערב.
מאוחר יותר בערב פרשנו לישון אני וסינטיה , הייתי כל כך טעון וחם שעשינו סקס מדהים במשך דיי הרבה זמן.
לאחר מכן נפלנו לישון שדודים שינה עמוקה ומתוקה.
gcsapiy
לפני שנתיים • 7 בפבר׳ 2022
gcsapiy • 7 בפבר׳ 2022
המשך.....
באמצע הלילה קמתי לשתות מים לשטוף פנים ופה, להפתעתי מצאתי את צ'אנה וארמה ערות יושבות על הספה, צופות בטלוויזיה, מדברות.
התיישבתי על השטיח לידן, לצ'אנה זה היה ברור אבל ארמה שאלה אותי למה אני מעדיף לשבת על הרצפה ולא לידן.
לך תסביר ותבהיר לה מהי נשמה של עבד, היה לארמה קל יותר באותו הרגע שסינטיה עדיין ישנה עמוקות לשאול שאלות ולנסות להבין.
אבל צ'אנה שהבינה וידעה לקרוא אותי החליטה לטפל בעניין, היא תהפוך את ארמה מזונה לדומינטריקס, מלכת סאדו.
ההחלטה שלה היתה שנעבור סשן מודרך,
הצטוותי להתפשט ולהמתין על הברכיים, צ'אנה וארמה נכנסו לחדר שלהן (החדר של סינטיה )
כשהן יצאו ארמה לבשה חולצת טריקו שחורה של סינטיה חצאית ונעלה את המגפיים של צ'אנה שהיו במקור של סינטיה, עם שיער אסוף קצת מאופרת,
למרות שהמגפיים והבגדים היו קצת גדולים עליה היא נראתה סקסית ודומיננטית.

היא נעמדה מולי, הורדתי את הראש ונישקתי לה את הנעליים,
לא היה לה מושג מה לעשות, בת 16 בלבד לא נחשפה בעברה לכל עולם השליטה וגם עכשיו כשהיא עמדה מעליי היא עדיין צייתה להוראות של צ'אנה.
אבל צ'אנה הסבירה לה בסבלנות מה הסיטואציה עושה לזה שעומד מולה באותו הרגע (אני לצורך העניין), איך הזקפה חושפת את ההתרגשות.
היא בקשה ממנה להתחיל לתת לי פקודות, לארמה שתמיד היתה כנועה היה קצת קשה להתחיל עם פקודות אבל היא ניסתה לזרום עם הסיטואציה, צ'אנה מהצד מביטה איך היא מבקשת ממני לזחול על הרצפה לנשק לה את המגפיים, מתקנת אותה מבקשת ממנה שתהיה יותר סמכותית יותר אסרטיבית יותר אגרסיבית, ועם כל כמה שקשה לה היא מנסה.
אני עומד מולה על הברכיים מביט בעינה בכוונה וצ'אנה דורשת ממנה לסטור לי, כמובן שהסטירה הראשונה חלשה ואפילו מעלה בי חיוך, אבל צ'אנה דורשת סטירה חזקה יותר, ושזו לא ממש מגיעה היא מתקרבת אליי וסוטרת לי, הגוף משחרר את האנדופינים שלו, "עכשיו תורך" מורה צ'אנה ושוב אני מקבל סטירה עדיין לא מכאיבה, וצ'אנה לא מוותרת, "עוד" היא מצווה ולאט לאט הסטירות הופכות כואבות יותר, הלחיים שלי כבר אדומות. צ'אנה עוצרת אותה קצת, מסבירה לה מביאה קוביות קרח ומניחה על הלחיים שלי כדי להרגיע את האדמומיות.
לאחר מכן אני נשכב על הרצפה וארמה מתבקשת ללחוץ עליי עם העקב של המגף לאט לאט לעלות עם כל כובד משקלה (שלא היה משהו) על הבטן על הידיים, להבין מה קורה לי, להיות בבקרה.
הרגל של ארמה לוחצת לי את הצוואר מתחילה לחנוק אותי קצת וארמה בעידוד של צ'אנה מתבקשת לתבל את זה בפקודות ודרישות, היא מחזיקה ביד תרווד מהמטבח ומכה בי קלות, ושוב היא מתבקשת להגביר את הקצב.
צ'אנה מתיישבת על הכורסה צופה ושולטת בסשן מרחוק, אני מלקק את סוליות המגף שקניתי לסינטיה ושהיה על הרגל של צ'אנה ועכשיו הוא נעול על רגליה הקטנות של ארמה.
המגפיים נחלצות, ארמה מצווה עליי ללקק לה את כפות הרגליים, עדיין לא קשוחה אבל אי אפשר היה להתעלם מטון הציווי, אני מלקק את כפות הרגליים השחומות של ארמה שמונחות עליי , היא מתיישבת לידי עדיין כף רגל שלה על הפנים שלי ומתחילה ב hand job , תוך בקרה על הגמירה שלי,
בסופו של דבר אני גומר ועדיין נשאר שוכב על הרצפה, מלקק את כף הרגל של ארמה, ארמה מביאה מגבת ומגבונים לחים מהמקלחת ומוסרת לי שאתנקה.

"ברכות", העברת את הסשן הראשון שלך כשולטת מציינת צ'אנה, ומבלי לבקש ממני ניגשתי לחדר שלי הוצאתי 150$, ניגשתי לארמה ונתתי לה.
בהמשך צ'אנה לקחה את ארמה תחת חסותה ובמקום להיות זונה היא הפכה אותה לדומינטריקס, היא לימדה אותה לקשור להצליף להשפיל, ובעיקר להבין את הנפש והתשוקות של מי שעומד מולה .
הכסף שהיא הרוויחה היה הרבה יותר טוב ממה שהיא הרוויחה בזנות גם ללא צורך לקיים יחסי מין ופחד ממחלות.
צ'אנה בעיקר דאגה ללקוחות ציוד וביטחון וכמובן גם לנתח מהכסף.
אבל בסופו של דבר זה היה חבל הצלה עבור ארמה מחיי עוני וזנות.
אפילו לי יצא כמה שנים אחרי שעזבתי את הודו לבקר את ארמה ולעבור סשן במחיר מלא + טיפ

אבל לכל דבר יש סוף, הסופה דעכה והשלטונות אישרו לחזור לעבודה.
עברנו חוויה מטורפתץ
Time to say goodbye
נפרדנו מארמה (לא לפני שנתתי לה עוד כמה רופיז לתמיכה)
מצ'אנה נפרדנו,
הזמנתי לה מונית הביתה, כסף היא לא רצתה לקחת, אבל בגדים שסינטיה לא רצתה היא לקחה.
התחבקנו והתנשקנו, ולפני שהיא יצאה למעלית ירדתי על הרצפה נשכבתי ונישקתי את הנעליים שלה נשיקה רטובה,
נשארתי על הרצפה גם כשהיא יצאה , ונישקתי גם את הרגליים של סינטיה נשארתי ככה דקות ארוכות מבהיר לה ששום דבר לא השתנה, אני עדיין סוגד לה ומעריץ אותה.
Peaky Blinder
לפני שנתיים • 9 בפבר׳ 2022
Peaky Blinder • 9 בפבר׳ 2022
מרתק!
gcsapiy
לפני שנתיים • 20 בפבר׳ 2022
gcsapiy • 20 בפבר׳ 2022
המשך........

אחרי המפגש של הסערה הרגעתי קצת את העניינים,
השתדלתי שכמה שפחות החלק הזה שבי ישפיע על החיים שלי, וגם של סינטיה.
היא היתה בחורה צעירה מאוד ולמרות שהצלתי לה את החיים כשהרמתי אותה מאשפתות להיות מנהלת ה QM במפעל שלי, הרגשתי סוג של ניצול.
לא היה לנו עתיד יחד.
באחד הערבים השקטים שישבנו יחד בבית דיברנו על המשפחה שלה ועל החשש שלה שאחותה הצעירה ויקטוריה ( כתבתי על המשפחה שלה פה), תיאלץ לעבור את אותו המסלול שהיא עברה בחסות דבסמיטה הסבתא שלה.
היא ידעה שהדרך לזנות וניצול קצרה מאוד.
בדרכה המתחנחנת/ דומיננטית היא שאלה/דרשה אם יש אפשרות לעשות משהו בנדון.
הפעלתי קצת קשרים, הכנסתי אותה לתוכנית כללית של המפעל כתרומה לקהילה, וכך הבאנו אותה לפנימייה פרטית לבנות בבנגלור, מוסד איכותי ויוקרתי, שבד"כ לא קיבל לשורותיו בנות מהקאסטה של ויקטוריה.
ויקטורה בת 12.5 בלבד זכרה אותי כעובד הצייתן של סינטיה מהתקופה שבניתי להם את בית המלאכה בכפר הולדתם.
בסוף השבוע הראשון שהיה לה חופשה מהפנימייה היא הגיע לדירה שלנו, אני לא יודע מאיפה היה לה את החוצפה להתנהג כפי שהתנהגה.
בקשות ודרישות למינהם לאוכל, סידור החדר, ניקיון, היא לא נקפה אצבע השתלטה על הטלוויזיה המחשב ורק ציפתה שיעשו עבורה דברים.
(אני יודע מה אתם חושבים)
אבל לא !!!!!
ולמרות שאותי זה דיי הצחיק, ואפילו העבד שבי לא היה מוכן לחשוב על לציית לילדה בת 12.
סינטיה לא נתנה לה להרים ראש.
היו לה משימות עבורה בכל זמן שהיא שהתה אצלינו בבית.
גם אני הורדתי לגמרי את ההתייחסות שלי כעבד בזמן המגורים המשותפים עם סינטיה.
gcsapiy
לפני שנתיים • 27 במרץ 2022
gcsapiy • 27 במרץ 2022
חזרתי.....

עבדתי על עצמי,
משתדל להדחיק את העבד שבי בחיים.
ויקטוריה אחותה של סינטיה היתה לרוב בפנימייה והיא היתה מגיעה אלינו בד"כ בסופי השבוע,
המגורים עם סינטיה היו קונקרטיים, מיעטתי בקטע המיני והצייתני שבי במיוחד כלפי סינטיה, עודדתי אותה להתחיל להיפגש עם בנים למטרות זוגיות.
וכאן הכנסתי לתמונה את צ'אנה.

צ'אנה.
אחרי המפגש שלנו בסופה היא לקחה את ארמה תחת חסותה.
בעצם מה שהיא עשתה זה להפוך אותה מזונה רגילה לדומינטריקס, ומסתבר שהיה ביקוש לנערה צעירה ממצוא פקיסטני ששולטת,
ביקשתי מצ'אנה שתמצא לסינטיה מישהו מהקאסטה שלה בחור טוב ורציני.
כי למרות שסינטיה היתה יפה עם עבודה טובה ואפילו כסף , היה לה בעיה להתחיל קשר רומטי זוגי עם מישהו מקאסטה גבוהה יותר.

וגם בי קופידון ירה את החץ שלו,
הכרתי את מיכל (שם בדוי לחלוטין *** )מטיילת ישראלית בת 33 אחרי גירושין לא נעימים שבא להודו כדי לברוח מהצרות שעבדו עליה ולחפש את עצמה.
זה התחיל בבילוי משותף ואפילו סקס בפגישה הראשונה, אבל היה ביננו קליק,
היא היתה מאוד דומיננטית לאו דווקא בסקס, מאוד חכמה בעלת ידע נרחב בהרבה תחומים.
גם היא התפעלה מהמעמד שלי בהודו.
אחרי שבועיים של מפגשים הצעתי לה לעבור לגור איתנו,
סיפרתי לה על סינטיה , על כל תולדות ההיכרות שלנו. פחות סיפרתי לה על העבד שבי.
מיכל הכניסה לחיינו חמימות ביתית וסוג של משפחתיות.
הלב שלה היה נקי ורחב.
היא נתנה לסינטיה הדרכה נשית ביחסים שבינו לבינה, היא היתה דמות אם לויקטוריה כשהיתה באה בסופי שבוע,
וגם אני התחלתי לראות את עצמי חי איתה לנצח נצחים.
מיכל השתלבה במפעל במהירות, ואני לראשונה בחיי הרגשתי מאוהב.
זה לא היה תשוקה לסקס או פנטזיה כזו או אחרת.
זה היה פרפרים בבטן כל הזמן.

ואז כמו שתמיד קורה יש לך תוכניות אבל החיים מובילים אותך לאן שהם רוצים.
יום אחד אני מקבל טלפון משרה גלבט (אישתו של ארתור הבעלים של המפעל) שבו היא מספרת לי שארתור נמצא במשא ומתן מתקדם למכירת המפעל לתאגיד קנדי.
קצת נפגעתי ונעלבתי מכך שהדברים נעשו מאחורי גבי אבל בתור מנכ"ל המפעל הבנתי את הרעיון העסקי במכירת המפעל, אפילו הבנתי את הצורך למדר אותי מקבלת ההחלטות.
אבל אני לא פראייר, למרות נטייתי להיות עבד נשלט היה לי את חוכמת החיים לבצע מהלכים מקדימים , באופן חוקי לחלוטין (כמעט).
העלתי את השכר לסינטיה באופן דרסטי,

חתמתי חוזה ארוך טווח עם קומר אח של סינטיה (למי שלא קרא אז כדאי לחזור קצת על הדברים שכתבתי) לאספקת חומרי גלם ודשנים במחיר עלות + קצת.
ועוד כמה חוזי מכירה במחירים נוחים עם חברות ותאגידים שהייתי בהם שותף סמוי.
ואז שבסופו של דבר קיבלתי את ההודעה על הסכם המכירה שיתפתי פעולה עם הרוכשים החדשים,
היה ברור לי שלא אשאר מנכ"ל כך גם אליוט הסמנכ"ל שלי , אבל היה חשוב לי שרוב העובדים שלי יישארו גם תחת ההנהלה החדשה.
במשך חצי שנה עבדתי במקביל למנכ"ל הקנדי וסמנכ"ל הכספים שלו עברנו על כל פונקצות הייצור השיווק ההפצה והכספים .
הבעלים החדשים ראיינו את כל העובדים הקיימים ועקבו אחרי התפקוד שלהם,
בסופו של דבר התקבלה ההחלטה על השינויים המנהלתיים שיתבצעו, וכל כך הייתי גאה לראות שהם בחרו להשאיר את סינטיה באותו התפקיד ובאותה המשכורת.
נכנסתי למצב של Lame Duck,
נשארה לי עוד כחצי שנה להעביר בתפקיד, ובעצם הייתי חסר שיניים.
קיבלתי סכום נאה מהמכירה של המפעל (נשארו לי 5.8 מליון $ אחרי מיסים)
טיילתי הרבה עם מיכל והתחלתי להתארגן על חזרה לארץ.
למרות שהיו לי הרבה הצעות לעבודה החלטתי לקחת קצת חופש מענייני עבודה.
כמובן שגם דאגתי לסינטיה ובן זוגה,
עזרתי להם לקבל הלוואה נוחה לקניית בית, ואפילו נתתי לה סכום כסף רציני כמתנה.
מיכל היתה בארץ בסידורים של שכירת דירה .
הפרידה מסינטיה היתה מרגשת, היא לא הפסיקה לבכות.
חיבקה אותי חזק חזק ונישקה, זאת היתה נשיקת תודה על כל מה שעשיתי עבורה.
אהבתי אותה והיא היתה יקרה לליבי אבל באמת שהגיע הזמן לשחרר.

*** לגבי השמות של האנשים שציינתי בכל הפעמים
כל השמות של הישראלים בדויים
השמות של ההודים אמיתיים
רוב השמות של המערביים גגם אמיתיים.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 27 במרץ 2022
Jessie Adams{ליידי} • 27 במרץ 2022
חיכיתי מתי אתה תתאהב!! אני חייבת להגיד שלצד כל החיים כעבד זה מדהים אותי לשמוע על הקריירה שלך ואיך צמחת בתוכה. זה לא רק מזל, זה הרבה שכל.
gcsapiy
לפני שנתיים • 29 במרץ 2022
gcsapiy • 29 במרץ 2022
Jessie Adams כתב/ה:
חיכיתי מתי אתה תתאהב!! אני חייבת להגיד שלצד כל החיים כעבד זה מדהים אותי לשמוע על הקריירה שלך ואיך צמחת בתוכה. זה לא רק מזל, זה הרבה שכל.

תודה על הפירגון ליידי,
כן, צריך שכל, אבל גם הרבה מזל.
העבודה עם קובי, המפגש עם הזוג גלברט והבריחה לארה"ב, המעבר להודו, המפגש עם סינטיה, המפגש עם מיכל.
אני חושב מה היה קורה אם אחד מהמצבים האלו לא היה מתקיים, היכן הייתי היום.
אני יודע שהנשמה שלי כעבד גרמה לי לעשות את הדברים ביסודיות ועל הצד הטוב ביותר,
בין אם זה היה בכפייה והשפלה כמו כשעבדתי אצל קובי, ובין אם זה היה בדרייב מטורף ורצון להצליח כמו שזה היה כשהקמתי את המפעל בהודו.
כי גם בהודו כמנכ"ל עבדתי עבור מישהו (הזוג גלברט) שישבו בארה"ב בפנסיה, והפכתי אותם לעשירים ברמות שהם לא הצליחו לבזבז אפילו חלק קטן ממה שהרוויחו.
ואם אני כבר מנסה להסביר משהו מתוך התחושות והרגשות שלי,
אז את הקשר שלי אם סינטיה אפשר להגדיר כשליטה מלמטה, לרוב אני הוא זה שכיוון את הסיטואציה שבה אני בד"כ סוגד ומציית לה.
אבל מעבר לזה נתתי לה את הדרייב להצליח ולהצטיין גם ללא השכלה פורמאלית.

יש לי עוד מה לספר עליה בהמשך...
gcsapiy
לפני שנה • 9 במאי 2022
gcsapiy • 9 במאי 2022
סוף סוף יש לי קצת זמן להמשיך.

תקציר עד עכשיו.
במשך כל הילדות שלי אני ודני (קרוב רחוק ושכן כבן גילי) היינו משחקים במשחקי אדון ועבד
בשלב מסויים נכנס לתמונה קובי נהג הסעות מבוגר ששיעבד אותנו,
אחרי השחרור שלי משירות סדיר התחלתי לעבוד אצל קובי כנהג שכיר בליווי והסעות של תיירים, הייתי עבד טוטאלי לאדון טוטאלי.
במהלך אחד הטיולים הכרתי את ארתור ושרה גלברט זוג יהודי מארה"ב שהציעו לי לבוא לעבוד אצלם באמריקה,
הדרישות והקשיחות של קובי כבר הקשו עליי, גנבתי לו כסף וברחתי לארה"ב.
בארה"ב גרתי ועבדתי אצל הזוג גלברט במשך שנה וחצי.
הזוג גלברט שילמו על הלימודים שלי באוניברסיטה ועם סיום הלימודים התחלתי לעבוד במפעל של ארתור
התחתנתי התגרשתי ולאחר הרגשה של מיצוי נשלחתי ע"י ארתור גלברט להודו להקים שם מפעל לייצור דשנים.
בהודו הכרתי את סינטיה (אני יודע שזה לא שם הודי) נערה בת 18 שעבדה גם בזנות והחלטתי לקחת אותה תחת חסותי.
סינטיה עברה לגור אצלי בדירה עזבה את העבודה שלה, והחלה לעבוד במפעל הדשנים.
היא הראתה רצינות ונכונות לעבודה קשה וקידמתי אותה בהתאם.
יחד הקמנו בית מלאכה קטן לייצור דשנים בכפר הולדתה כשהורדתי את עצמי לתפקיד פועל פשוט וצייתן.
בשלב מסויים הכרתי את מיכל מטיילת ישראלית שלימים נהייתה אישתי.

במשך כל התקופה שהייתי בהודו הייתי בעצם מלך,
עם כסף רב , מעמד ויוקרה.
ואז חזרתי לארץ.
גרתי עם מיכל בדירה שהיא שכרה וניהלנו זוגיות ונילית רגילה.
את ההורים שלי שיכנתי בדיור מוגן בראשל"צ עם הטיפול הכי טוב שניתן לקבל, הוצאתי אותם לטיולים, קרוזים, והרעפתי עליהם הרבה כסף ומתנות.
היה לי קשה עם זה שבתור בן יחיד בניתי את הקריירה שלי בחו"ל רחוק מהם.

והיה גם את קובי,
עברו יותר מ 20 שנה מאז שגנבתי לו כסף וברחתי, לא יצרנו שום קשר גם לא ברשתות החברתיות שהתפתחו בתקופה ששהיתי בחו"ל.
גם כשהייתי מגיע לביקורים בארץ עוד בתקופה שההורים שלי היו גרים בנתניה נמנעתי מלהתקרב לבית שלו,
הגיע הזמן להתעמת איתו.
אם הכותרת של הפוסט הזה היא "איך הפכתי לעבד" , אז למרות שזה היה טבוע בי, קובי הוא זה שהפך אותי לעבד טוטאלי.
בתקופה שהיינו יחד פחדתי ממנו, הערצתי אותו, היתה לו השפעה ושליטה עליי.
החלטתי להפתיע אותו,
עם צ'ק בנקאי על כל הסכום שגנבתי לו כולל ריבית והצמדה , דפקתי על דלת ביתו באחד מסופי השבוע.
קובי פתח את הדלת, גבר בגיל העמידה , מכיוו שהוא תמיד היה קירח הוא לא השתנה הרבה.
הוא לא זיהה אותי בהתחלה הרכבתי משקפיים והעלתי מסת שרירים,
ואז זה נחת עליו, ראיתי את הזעם והכעס בעניים שלו, אם זה היה 20 שנה לפני הוא היה מפוצץ אותי במכות, אבל עכשיו הוא לא יכל להתמודד איתי פיזית.
ביקשתי להיכנס ולשוחח איתו,
התעדכנו קצת על מה שכל אחד עבר, הוא עדיין היה חזק בהסעות עם צי של 5 אוטובוסים הסעות טיולים והשכרות.
גם לו לא היה חסר כסף אבל כשנתתי לו את השיק משהו התרכך בו,
ואז דיברנו על הקוף שבחדר,
אני העלתי את כל נושא הניצול הפגיעה הנפשית שעברתי הניתוק הכפוי מהחברים ולמרות שכביכול הייתי יכול להתנתק ממנו הוא בעצם כפה עליי את עצמו.
ואז הוא סיפר איך הוא ראה את זה מבחינתו,
בהתחלה זה היה סוג של סקס קינקי ועונג מיני, אבל הוא הופתע מרמת הצייתנות והכניעות שלי , ועם הזמן הוא למד לנצל את זה לתועלתו,
את הכעס והעלבון שבעקבות הבריחה שלי הוא הוציא על צייתנים אחרים.
ועם התפתחות האינטרנט הוא תמיד היה מוצא מישהו לנצל ולשעבד,
באותה תקופה הוא חי עם בן זוג בחור כבן 70, ולא יכולתי שלא לשים לב לדינמיקה בינהם.
מי מגיש שתיה מי מפנה כוסות מי עסוק בכל מיני עבודות בבית ולעומת זאת מי יושב בספה ומעשן.
יצאתי משם העם הרגשה טובה,
סגרתי את הפרק הזה בחיי.
Kitty frank
לפני שנה • 9 במאי 2022
Kitty frank • 9 במאי 2022
איזה סיפור יפה (:
זה הסוף?