סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסרת שער בלייזר

Mr Fisk​(אחר)
לפני שנתיים • 12 בספט׳ 2021

הסרת שער בלייזר

Mr Fisk​(אחר) • 12 בספט׳ 2021
שאלה לגברים שבינינו
באיזה חברה כדי לעשות הסרת שער?
מבחינת אכות ועלות כמובן
BootsBoy​(נשלט)
BootsBoy​(נשלט) • 12 בספט׳ 2021
אני עושה באמריקן לייזר, עד כמה שהבנתי הם המקום היחיד שנותן לך לשלם על אזור בהתחלה עד שאתה מרוצה מהתוצאה
אני יחסית שעיר אז הלכתי על בטוח icon_smile.gif

אבל לא יותר מדי בדקתי את שאר המקומות, אבל אני מרוצה בסך הכל
Mrbeaner
Mrbeaner • 12 בספט׳ 2021
אפשר לעשות על הפין ?
ס א ב
לפני שנתיים • 13 בספט׳ 2021
ס א ב • 13 בספט׳ 2021
אני מטופל הרבה מאוד שנים באמריקן לייזר. היתרון: טיפולים ללא הגבלה (לכאורה), בתשלום אחד גבוה בתחילת הטיפול.
החסרונות:
קושי אמיתי לתאם טיפולים (בעיקר בשנתיים שלוש האחרונות) - אם תצטרך להזיז טיפול - קובעים כשלושה/ארבעה חודשים קדימה.
רשמתי ללא הגבלה לכאורה - היות שהם קובעים את הפער בין הטיפולים, וממתינים לצמיחה מלאה בין טיפול לטיפול. בפועל אתה לא זוכה לפרקי זמן 'חלקות' ארוכים, אלא רק בשלבים מאוחרים של הטיפול.
אי עמידה כרונית בזמנים: לפעמים עיכוב של שעה ומעלה בין השעה שנקבעה לבין שעת ביצוע הטיפול בפועל.

דעתי האישית - מנסיון השנים האחרונות - עדיף למצוא קוסמטיקאית טובה ומומלצת ולשלם לה פר טיפול. אמנם בטווח ארוך יקר יותר, אבל היות שזה מתחלק על מספר שנים - לא כל כך נורא.

ספציפית: אם הצפון הרחוק לא רחוק לך מדי, בדוק מול DomiNa O Hara. היא אלופה. וגם אדם מדהים, אבל זה רק בונוס.
    התגובה האהובה בשרשור
פאפא
לפני שנתיים • 13 בספט׳ 2021
פאפא • 13 בספט׳ 2021
Clinicart בבני ברק. מתמחה בלייזר לגברים ועושה בכל המקומות. המעניין הוא שהוא מהמגזר הדתי ומסתבר שהלקוחות מהמגזר משקיעים במקומות האלה אפילו יותר מהחינלוניים