לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני לא עושה לייקים..."

Eshel​(נשלט)
לפני שנתיים • 18 בספט׳ 2021
Eshel​(נשלט) • 18 בספט׳ 2021
ושנדבר על אלו שאחרי לייק לאיזה פוסט שלהם תתקבל באדומות הודעת תודה על הלייק??

אם אתה לא האדם שנשבע להודות בהגזמה על כל מחווה הכי קטנה עבורו - אל תעשה את זה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 18 בספט׳ 2021
חח נראה לי שטינקרבל התכוונה לקטע הזה שאנשים רוצים להשתמש בבלוג כמקפצה לאינטראקציה, אבל ללא נכונות לעשות את זה ככה שכולם יראו שהם היו שם. וזה יוצר תחושה מוזרה, כאילו שיש להם סיבה להסתתר. הם רוצים להגיב, אבל שאף אחד לא ידע! גם לי זה מוזר.

ואיכשהו די מהר עברנו לדבר על רגשותינו כלפי לייקים והצורך הנפשי העז שהם מעוררים 🙂
מעניין למה זה כל כך מעניין אותנו 🙂
(סתם, אני יודעת למה. אבל עדיין מצחיק).
נער אבוד
לפני שנתיים • 19 בספט׳ 2021
נער אבוד • 19 בספט׳ 2021
לעניות דעתי זה כי הם לא רוצים שאחרים ידעו שיש להם עניין כזה או אחר בך.
לפחות ככה אני מרגיש לגביי.
כמות ההודעות הפרטיות האדומות / סגולות שאני מקבל חסרת פרופורציה בעליל לכמות הלייקים שבבלוג שלי.
ורוב ההודעות האלה הם מאותם אלה שלא יעשו לי לייק או יגיבו.
אני כבר מורגל ומתורגל בגישות הדיסקרטיות האלה מהעבודה שלי וזה לא מרגש או מעליב אותי.

לשאלתך: מי ששולח הודעה פרטית מבלי לעשות לך לייק בפוסט זה כמעט בטוח כי אותו בנאדם לא רוצה לשרוף את עצמו עם נשים אחרות.
קחי את זה בתור תמרור אזהרה מאותו אדם.
subtal​(נשלט)
subtal​(נשלט) • 19 בספט׳ 2021
תקציר מְנהלות: מכל מיני סיבות.

אוסיף שלפעמים פשוט שוכחים. אמנם לא אותו מקרה, אבל קרה לי בעבר כמה וכמה פעמים שהגבתי לפוסט שאהבתי, ורק אח״כ נזכרתי שעדיין לא סימנתי שאהבתי. באותן פעמים שנזכרתי, מיהרתי לסמן, כמובן.

אני מסכים עם זה שלפעמים אנשים חוששים מכך שהתגובה שלהם תופיע; לא רק עכשיו, אלא לדורי דורות, והם חרדים לפרטיותם, אם יחשפו ביום מן הימים, כך שהם מעדיפים להגיב או לשאול משהו באופן פרטי. אפשר להרחיב את ולהגיד שאנשים חוששים שהתגובה תפגע באיזו תדמית שלהם באתר, מול עצמם ומול אחרים.

ואולי, אנשים בוחרים בתגובה/פנייה אישית כדרך להעלות את הסיכוי למַענֵה, מתוך הנחה שההתרעה על תגובות מתפוגגת מהר ואילו הודעה פרטית שלא נקראה נשארת יותר זמן, בדומה לרשימת משימות.
הפיה טינקרבל​(שולטת)

זה לא עניין של שכחה

זה במכוון
זה באנונימיות
זה בהסתרה
זה בעקביות....

נו אני יודעת להבדיל בין הדברים.
kishon​(נשלט)
kishon​(נשלט) • 19 בספט׳ 2021
אני מאמין כי רוב המקרים המדוברים נוגעים בדבר אנונימיות מסוימת.. אם כי ברור לי מאוד גם הצד שלא מבין את הקושי בלפרגן בלייק, סהכ לייק אוהד לכתיבה יפה..

אני יכול להעיד על עצמי שפעם קבלתי ביקורת ״תוקפנית״ מצד חברה קרובה באתר, על כך שפרגנתי למישהי על הכתיבה וכתבתי תגובה..

לפעמים ישנה צרות עין, לפעמים זאת הדיסקרטיות, ולפעמים זה מתוך רצון לא לעצבן צד שלישי..
אנשים צריכים ללמוד לחלק אהבת חינם קצת יותר, זה כל כך כיף ולא מזיק..
שולט בלשון
שולט בלשון • 19 בספט׳ 2021
לא חשבתי על זה כך.
מעניין...
יכול לשתף שגם אני לא מרבה לייקים, אבל מסיבה אחרת;
אני לא רוצה להיראות כמו איזה לוזר שחושב שלייקים שהוא נותן יעזרו לו למצוא זיון - כמו לא מעט מהזכרים בכלוב.

אבל במקרה והגעתי לבלוג שממש משך אותי לקרוא עוד ועוד פוסטים - אשים לייק ל2-3 שממש אהבתי והתחברתי אליהם.

אה, ולפעמים בא לי לתת לייק במהלך הקריאה - אבל לא זוכר כי אני פשוט... כזה.
שלא זוכר דברים.
זה הגיל 👴🏼
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני כל פעם מופתעת מחדש מכך שיש סיבות לעשות לייק למשהו מלבד הרצון לעדכן שקראנו ויש לנו סימפתיה כלשהי כלפי הכתוב.

טינקרבל, נראה לי שהכל בגלל הכותרת icon_razz.gif