שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פייסיטינג

Mary Jane
לפני שנתיים • 22 בספט׳ 2021

Re: Facesitting

Mary Jane • 22 בספט׳ 2021
amarom כתב/ה:
אני לא ממש מסכים .לא אטרקטיבי אולי לגבייך אבל לא ייתכן שיש נשים דאוהבות רוצות בכך? כמו שישנם גברים שאוהבים למעוניינים בזה.זה לא נכון לעשות הכללה גורפת לגבי כל הנשים וזה טעות גדולה לראות בפנייה שלי כסוג של זילזול או חוסר כבוד .אם היית מכירה אותי היית נוכחת עד כמה הדברים שנכתבו בתגובות,אינם אופייניים לי,בלשון המעטה .שיהיה לך מועדים לשמחה!

אתה לא צריך להסכים לדבריי ויכול אף להתנגד בתוקף, למחות, לרקוע ברגליים. המציאות תלמד אותך, לא אני (;

לא טענתי שאתה מזלזל או לא מכבד די הצורך. זה לא עניין של כבוד, נימוסים או לגיטימציה. טענתי שמה שאתה מציע, על-פי-המידע המועט, אינו אטרקטיבי לנשים. לא כך מושכים נשים ולא כך גורמים להן לרצות לממש איתך פנטזיות. פשוט לא (על-פי-רוב).

דוגמה פשוטה לאותו רעיון - נשים נמשכות לז', אבל לא לתמונות ז' שנשלחות אליהן ללא היכרות, קונטקסט, רקע מקדים, גיבוש רצון הדדי. מדוע כך? למה הן לא פועלות כמו גברים הגיוניים וקופצות על המציאה? למה הן כל כך שונות מדגם האדם המוכר לנו ומברירת המחדל אות ומופת להתנהגות אנושית, כלומר, זכר? למה הן לא כמו גברים, בעצם?

גבר שתהיות כאלה מנקרות במוחו ללא הרף צריך לדעתי לנסות משכב זכר ולראות איך זה מרגיש לו. האישה מביאה איתה, מעבר לנקבים פה ובליטות גוף שם, וייב רוחני ו/או ביולוגי אחר. מה לעשות.

כיוון שהתייחסת אלי בפקפוק מה רק אציין - ומי יודע, אולי זה יוסיף לי נופך אמין - שאני כותבת בתור מי שגם אוהבת לשבת על פנים של אחרים וגם מפתה נשים, או משתדלת, בשעות הפנאי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 22 בספט׳ 2021
תגיד משהו, אם מישהו היה שולח הודעה כזו, כמו זו שאני מצרפת, היית חושב שהיא אטרקטיבית למישהי?

Fasesitting
פשוטקצר ולעיניין.אם מתאים לך את מוזמנת לשבת לי על הפנים,כמה שתרצי,איך שתרצי והיכן שתרצי.זהו,אין דבר נוסף ואם לא מעניין אותך,דפי הלאה.

בכל מקרה, אם מה שכתבתי לא מעניין אותך, דפדף הלאה.
מועדים לשמחה וזה.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 22 בספט׳ 2021
כל מה שכתבו לך פה נכון בלי ציניות,
אבל הסיבה הכי גדולה למה מאוד קשה להכיר כאן, היא כי יש יחס פסיכי של המון גברים מול נשים ותקשורת אנונמית ללא תמונה, שמקשה על ההכרויות.
זאת אומרת, גם אם תתייחס לנשים באתר כמו בנות אדם ולא כאובייקט מיני, תפתח שיחות בצורה מושלמת, לא תתעלם מגבולות, תכתוב בלוג, תבוא בטיימנג מושלם, עדיין יהיה לך הרבה יותר קשה כאן מבמציאות או בטינדר רחמנא ליצלן.
Fashion kitty​(אחרת)

Re: Facesitting

Fashion kitty​(אחרת) • 22 בספט׳ 2021
amarom כתב/ה:
בוודאי שאכפת לי .מצפה למישהי אינטלגנטית,נקייה ואיכותית והכי חשוב,פתוחה וכנה.כמוני

באמת? אז איך קרה שכל כך הרבה נשים כאן קיבלו ממך את אותה הודעה גנרית, מבלי שטרחת אפילו לקרוא פרופיל, שכן אם היית קורא היית יודע שאני לא מעוניינת בפניות מבני גילך?

זאת לא הודעה של אדם שזהות הפרטנרית מעניינת אותו. זה אדם שיורה לכל הכיוונים:

שלום לך .אם פייסיטינג כלול במסגרת מאווייך,אשמח מאוד לעמוד,יותר נכון לשכב לשירותך .מאוד מעוניין להשלט באמצעות פייסיטינג דמי מרום,גרוש בן 60 נאה ואיכותית מאוד בכל המובנים מתגורר בדירת גג במרכז לבדי ואשמח מאוד להתייצב לשירותך.תוכלי ,אם תרצי להציץ בפרופיל שלי ואז לקבל קצת הבהרה למה כוונתי( מתכוון לתמונה שמופיעה שם). בכל מקרה תודה ושתהייה לך שנה טובה!
-X-
-X-
-X- • 22 בספט׳ 2021
כתוב הודעה בהכרויות. אולי יקח זמן, אבל אולי זה יקדם אותך.
במקסימום, תמיד יש מלכות בתשלום - הדרך הכי קלה.
Kitty frank
Kitty frank • 22 בספט׳ 2021
אדון שפחון כתב/ה:
פייס סיטינג - איזה כיף!
גם אתם לפעמים תוהים מי מתענג יותר במהלך האקט הזה?

חד משמעית הלשון המתפרקד על גבו, ולא האישה שנלחמת בסקווט-נמוך ולא נוח.
Hussy
Hussy • 22 בספט׳ 2021
כשזה מתאים ונכון - חד משמעית שני הצדדים.

בעיניי התנוחה הזאת מאוד מדליקה גם לנשים. היא גורמת לי להרגיש אלילה. סקסית. לרכב על פנים של גבר (או של אישה) ולהרגיש מבפנים שאני למעלה עכשיו. יש בה משהו ממכר.

חוץ מזה, לא חייב לעבוד קשה, קיטי. אפשר גם לשבת על הברכיים.
(;
Kitty frank
Kitty frank • 22 בספט׳ 2021
Hussy כתב/ה:
כשזה מתאים ונכון - חד משמעית שני הצדדים.

חוץ מזה, לא חייב לעבוד קשה, קיטי. אפשר גם לשבת על הברכיים.
(;

נו, וודאי שעל הברכיים. אבל עדיין, דרושים שרירי ירכיים ובטן יציבים כדי לא להתמוטט על הצעצוע. שכל אחת תעשה מה שהיא רוצה ברכוש שלה- אני מקבלת מין אוראלי בעיקר כשאני על הגב
ScatNerd
ScatNerd • 22 בספט׳ 2021
אני מעדיף FaceShitting