לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכתה בטרם עת של קוקי

Deadpool9
לפני שנתיים • 26 באוק׳ 2021
Deadpool9 • 26 באוק׳ 2021
אין מילים לתאר את העצב שמתחולל לי בגוף מאז שקיבלתי את ההודעה.
מתגעגע אליה כל כך.
a מק
a מק • 26 באוק׳ 2021
ועכשיו כמובן הפוסט בבלוג שלי דווח ונחסם זמנית. מזל שהעתקתי אותו מראש גם לפה.

אני מניח שמי שהרס לה ת'חיים לא ממש למד משהו משמעותי מכך שנטלה את חייה בידיה, לא זזו לו דברים בפנים כמו שקיוויתי שאולי יקרה ועכשיו כל מה שמעניין אותו זה רק לטשטש עקבות.

אבל אנשים כואבים וזועמים, ומציפים אותי בתגובות שלהם ולא מוכנים לשכוח את זה כל כך מהר.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אני לא אהיה צבועה ואגיד שהכרתי אותה טוב, מה שכן אני מקווה שכרגע היא קיבלה שקט נפשי מכל הרע שנעשה לה.
קראתי ושמעתי כרגע על מה שעוללו לה ואני לא מופתעת שקיימים שטנים כאלה בקרבנו ובמקום לעשות עם זה משהו, משתיקים את מי שמנסה להילחם בהם.
אבל אל תדאגו, את העונש שלכם תקבלו.
חמוד עם עמוד
חמוד עם עמוד • 26 באוק׳ 2021
באמת שכואב לי לדעת שהיא הלכה ככה בטרם עת. אני לא הכרתי את קוקי אישית אבל כן יצא לי לדבר איתה בחדר של "אמת או חובה" כשהיא ניהלה שם יחד עם ריינו והיא תמיד הייתה בחורה תוססת שהיה כיף לדבר איתה.

אני זוכר שפעם היא נתנה לי חובה לצייר אותה ואני לא אשכח כמה היא צחקה מהציור המכוער שלי שהזכרתי לה כל פעם כי הוא היה בפרופיל שלי. אחריי שהיא נעלמה מהאתר הנחתי שהיא כנראה הייתה עם מישהו והייתה במקום שטוב בשבילה, אבל אחריי שראיתי את השיחה שלה עם מק הבנתי כמה טעיתי.

אז קוקי אני רוצה שתדעי שאת היית אישה מדהימה ואני באמת מקווה שעכשיו תמצאי דרך לנוח מכל הרוע בחוץ. מאוד משמח לראות לכמה אנשים פה באמת אכפת ממך ואני מקווה שאת מצליחה לראות את זה. מקווה שאת תנוחי על משכבך בשלום ושמי שעשה לך את זה ימצו איתו את הדין.

אז לכל אלה פה שמחפשים שליטה או להיות נשלטים בבקשה תשימו לב שאתם עם השותף הנכון שבאמת אכפת לו ממכם כאדם ולא כדרך לספק את הפטיש שלו, וחשוב שתפנו לחברים אם צריך כי אין בושה בלדבר על דברים! אני הולך לפסיכולוגית כבר כמעט חמש שנים וחייב לומר שזה עוזר. אז בבקשה ממכם שימו לב לעצמכם ואל תתפשרו על הבן זוג.
לאב
לפני שנתיים • 25 בפבר׳ 2022
לאב • 25 בפבר׳ 2022
עצוב לי מאוד שלקחו את החיים של קוקי.
עד עכשיו עצוב לי.
למה הם לקחו את החיים שלה?
איימו לקבור אותה בחיים, רצחו אותה וביימו התאבדות.
לכמה עוד נשלטות הם עשו את זה???

איך נתתם להם לרצוח אותה ככה???
מנהלת הקבוצות איימה לרצוח אותה ואז היא מתה. נראה לכם התאבדות??? קוקי רצתה ללכת עליה למשטרה והיא נמצאה מתה שעתיים אחרי. צירוף מקרים?
היא צריכה לשבת בכלא לכל החיים.
שהשם ירחם
Mילקי
Mילקי • 25 בפבר׳ 2022
לא בטוחה שכל העובדות שציינת מדוייקות.
אכן יש אנשים מסוכנים בקירבנו
מה שבטוח שביום שני 28/2 היא הייתה צריכה לחגוג יום הולדת
עצוב מאוד
ריינו​(אחרת){My Lion }
ריינו​(אחרת){My Lion } • 25 בפבר׳ 2022
לאב כתב/ה:
עצוב לי מאוד שלקחו את החיים של קוקי.
עד עכשיו עצוב לי.
למה הם לקחו את החיים שלה?
איימו לקבור אותה בחיים, רצחו אותה וביימו התאבדות.
לכמה עוד נשלטות הם עשו את זה???

איך נתתם להם לרצוח אותה ככה???
מנהלת הקבוצות איימה לרצוח אותה ואז היא מתה. נראה לכם התאבדות??? קוקי רצתה ללכת עליה למשטרה והיא נמצאה מתה שעתיים אחרי. צירוף מקרים?
היא צריכה לשבת בכלא לכל החיים.
שהשם ירחם

מספיק להסתתר מאחורי פרופילים פקטיבים ולהגיד לאנשים מה נכון ומה לא ומה צריך לעשות.
אם את/ה יודע/ת משהו על המקרה תלכ/י לרשויות החוק ותתנ/י עדות, תעשי/ה משהו מועיל!
לאב
לפני שנה • 7 במאי 2022
לאב • 7 במאי 2022
Mילקי כתב/ה:
לא בטוחה שכל העובדות שציינת מדוייקות.
אכן יש אנשים מסוכנים בקירבנו
מה שבטוח שביום שני 28/2 היא הייתה צריכה לחגוג יום הולדת
עצוב מאוד

מה שבטוח שב19.10.2021 היא היתה אמורה להגיע למשטרה להגיש תלונה על מי שאיימה לרצוח אותה והיא נמצאה מתה כמה שעות לפני שהספיקה להגיע לתחנה.