בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזהרות טריגרים

the rain song
לפני שנתיים • 9 בדצמ׳ 2021

Re: איכס

the rain song • 9 בדצמ׳ 2021
Queen Alyx כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
יש נושאים כלליים שרוב הסיכוי ,מישהו יוצף מהם
שימי לב ל א אמרתי לא לכתוב - אמרתי להזהיר קוראים כדי לא לגרום לעגמת נפש

זה בדיוק העניין. זה לא התפקיד של אף אחד לנחש מה יהיה טריגר עבור אנשים אחרים. בטח לא לנחש מה האחוז מהאוכלוסיה רגיש לזה או לזה.
זה הקטע - אנחנו באתר בדסמ.
מי שלא מצליח להתמודד בלי להפגע שייקח בחשבון שעל כל(!) הבלוגים, בכל(!) פוסט, יש אזהרת טריגר
זה התפקיד של הקוראים. לא של הכותבים.

אתה בעצם אומר שאנשים שיש להם טריגרים וטראומה אין להם מקום באתר והם צריכים להתנזר, כי אוי ואבוי לכתוב ״אזהרת טריגר״ זה כל כך קשה ובלתי סביר
אני מקווה שיום אחד יקחו את הטראומות הכי קשות של כל אחד ואחד ממכם, יעשו מהם פנטזיה ובדיחה ויפרסמו ברבים. דברו איתי אז.

אני גם אשה וגם אחת.
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 9 בדצמ׳ 2021
אז סבבה קחי את מה שכתבתי ותשני את זה הפניה לאישה.
לגבי הפניית רבים, זה לגבי שאר התכשיטים פה שמסכימים אתך וכותבים את אותם דברים
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 9 בדצמ׳ 2021
נראה לי פתחתי פה תיבת פנדורה icon_smile.gif
JunkyRuby{MyLexicon}

Re: איכס

JunkyRuby{MyLexicon} • 9 בדצמ׳ 2021
Queen Alyx כתב/ה:

אתה בעצם אומר שאנשים שיש להם טריגרים וטראומה אין להם מקום באתר והם צריכים להתנזר, כי אוי ואבוי לכתוב ״אזהרת טריגר״ זה כל כך קשה ובלתי סביר
אני מקווה שיום אחד יקחו את הטראומות הכי קשות של כל אחד ואחד ממכם, יעשו מהם פנטזיה ובדיחה ויפרסמו ברבים. דברו איתי אז.

אני חושבת שגם בפייסבוק, בעיתון, בסנאפצ'ט וכו וכו זה פשוט מיותר לכתוב אזהרות טריגר.
אי אפשר לדעת מה יעשה טריגר למישהו. לאחד זה אונס, לאחר כתבה על סכיני שף ולשלישי סטורי של נסיעה בקורקינט.

אני אומרת שאנשים בוגרים אמורים להתנהל בעולם הזה עם כלים מינימליים להתמודד עם העולם הזה… ואם אין להם, שיעבדו וירכשו כאלה במקום לצפות מהעולם להשתנות עבורם.

ולמקרה ודאגת, גם דברים שקשים לי לעיכול נכתבו כאן, ובפלטפורמות אחרות, והנה אני כאן, שרדתי לספר! 🤷‍♀️
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 9 בדצמ׳ 2021
נראלי מאד מיותר לאור זה שאנחנו אנשים שונים שחוו דברים שונים וטראומות שונות,
ואנחנו לפני כל זה בני אדם שיכולים להתמודד עם טריגרים.

אבל אם בא לך להוסיף כידי שיהיה יותר נוח לאנשים אחרים,למרות שבעיני יש אנשים שנכנסים לטריגר רק שהם קוראים את המילה טריגר.

אז טריגרים נפוצים:
פדופיליה
אונס
הטרדות מיניות
אלימות
אלימות כלכלית
אלימות נפשית
לידה שקטה
דיכאון
דיכאון אחרי לידה
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 9 בדצמ׳ 2021
עוד טריגרים:
התאבדות
אנורקסיה
השמנה
דם
צואה
שתן
DRAMA QUINN
DRAMA QUINN • 9 בדצמ׳ 2021
בשביל לענות לכם ברצינות ולא בתוקפנות כלפי האטימות שלכם, הלכתי לאינטרנט. בגלל שלקחתי ממספר אתרים אין קרדיט.

1.למה צריך אזהרת טריגר
״כשאנו רואות אזהרת טריגר, יש לנו את האופציה להמנע מהתוכן שבאזהרה, להכין את עצמנו נפשית לפני הקריאה, לדחות את הקריאה או הצפיה למועד אחר שבו נרגיש יותר טוב, או לבקש מראש תמיכה נפשית (למשל, נוכחות של חבר/ה קרוב/ה, שיחת טלפון, חיבוק וכו'). האזהרה מאפשרת לנו התמודדות טובה יותר עם תכנים קשים – במקום שיפול עלינו טריגר באופן בלתי צפוי, אנחנו יכולות לשלוט בחשיפה שלנו אליו ובכלים שלנו להתמודדות איתו.״

2. לגבי הגיחוך שלכם מטריגרים - יש את הטריגרים הנפוצים והמקובלים שכתבה נלה מעלי (למעט שתן [ספציפית לכלוב,שיש פה מלא] אני מסכימה עם הרשימה)
אי אפשרות לצפות כל טריגר. אני לא מצפה שבגלל שעברתי אונס על ימי מישהו עם קעקוע של (חיה ספציפית) אז אני אגיד לשים אזהרות טריגר קעקועים של (חיה ספציפית). זה ספציפי מדי עבורי וזה לא הגיוני לצפות לזה.
לעומת זאת טריגר אונס זה טריגר שמכסה אחוז גבוה מהאוכלוסיה, וזה די קל לא להיות שמוקים מוחלטים ולכתוב ״אזהרת טריגר אונס״, לדוגמא.
״שאלה: מה לגביי טריגרים שקשה לצפות מראש שהם כאלו?
תשובה: בתקווה שקריאת הפוסט הזה יעניק לך תחושה מתי את.ה יכול.ה לצפות שחלק מהקוראות.ים יחושו טריגר. אך עם זאת, פחות או יותר כל דבר "יכול" להוות טריגר פוטנציאלי ולעורר הפרעת דחק פוסט טראמותית. לצערנו, ככה עובד תהליך עיבוד הטראומה. בסופו של דבר אין פתרון מושלם, אך עם זאת חשוב לזהות את הדברים בעלי הסיכוי הגבוהה ביותר לעורר טריגר (למשל, תיאור אונס) מאשר אחרים (למשל, תמונה של מיטה). שים.י אזהרת טריגר עבור הדברים הנפוצים יותר.״
the rain song
לפני שנתיים • 10 בדצמ׳ 2021
the rain song • 10 בדצמ׳ 2021
תראי, את יכולה לכנות אותי בכל מיני כינויים, להאשים אותי במה שבא לך ולאחל לי את כל הזוועות שבעולם. לי ולכל מי שלא חושב כמוך. הכל טוב, אני לא לוקחת את זה קשה.
עדיין, אני לא חושבת שהכלוב הוא קבוצת תמיכה.

אני לא חושבת שכל אדם שמחליט לפתוח כאן כרטיס ולפתוח בלוג צריך לקחת בחשבון את הטראומות שכל אחד מהאנשים כאן אולי חווה.
הרשימה שפרסמתם למעלה מקיפה כמעט את כל תחומי הבדסמ. אנחנו לא באתר כללי כזה שמידי פעם נכתבים כאן דברים קשים.

כל המהות של הכלוב היא הרשימה הזאת.

מי שכל כך קשה לו כאן. אולי לא צריך להיות כאן או לפתח בררנות קיצונית את מי ומה הוא קורא.

אני לא חושבת שאחרים צריכים להיות אחראים על הבריאות הנפשית שלי ואני לא מוכנה להיות אחראית על הבריאות של אנשים אחרים. גדול עלי.
אני מאמינה גדולה באחריות אישית.

את רוצה לכתוב טריגר? תכתבי. אני עדיין חושבת שזה מיותר באתר כזה. את חושבת שאני ושכמותי אנשים איומים ונוראים? לכי על זה.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 10 בדצמ׳ 2021
אין לי תשובה.
כשאני כותבת פוסטים על אונס אני לרוב מתלבטת נקודתית ואז לפעמים שמה אזהרה ולפעמים לא.

אדם יקר לי מאוד חסם את הבלוג שלי פה (ולתקופה גם אותי) בגלל התכנים האלו שלי.
בהתחלה זה כאב לי מאוד אבל אז קיבלתי הסבר והבנתי לגמרי.

זה לא גרם לי להפסיק לפרסם על פנטזיית אונס אבל זה כן גרם לי לחשוב לפני שאני מפרסמת וקרה גם שבחרתי לשים אזהרת טריגר (לא תמיד כאמור)
Kitty frank
Kitty frank • 10 בדצמ׳ 2021
רגע רגע רגע רגע
צריך בעינייך לשים הזהרת 'טריגר אלימות' על דברים? בכלוב??

לי נהיה רע לראות אנשים בגבהים, אני לא באף קבוצת טיפוס, לא כלכך רואה סרטי אקשן, ומסרבת בנימוס לטיולי סנפלינג. ככה אני מתחשבת בעצמי.
ביום שבו החליט להתמודד ולעבד את הטראומות שלי, לא אבקש הזהרה על כך שיש שם צוק. בשביל זה אני שם.