סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה תהיה הפנטזיה המינית שלכם שמעורבים בה חברי כנסת?

שקנאי
לפני שנתיים • 29 בדצמ׳ 2021
שקנאי • 29 בדצמ׳ 2021
תביאו אליי את חבר הכנסת כל קצווי הקשת הפוליטית שיגיד משפט כמו:

"זו השקפתי אבל קיימת אפשרות שאני טועה לחלוטין ואם כך הדבר, כולנו, או צאצאינו, נשלם ביוקר על טפשותי"

או:

"אני יודע שאני מחרטט אתכם עכשיו אבל יש בחירות עוד מעט"

ואני יורד לו שעות. פליז שזה לא יהיה ביטן.
Kitty frank
Kitty frank • 29 בדצמ׳ 2021
מטפורה כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:
מטפורה כתב/ה:
Lady Hightower כתב/ה:
נתניהו מושפל עד עפר (לא קריטי לי על ידי מי) כשעבדיו הנאמנים בליכוד נאלצים לצפות.
אבל אין שום דבר מיני בפנטזיה הזאת אז אולי זה לא קשור פה...

אז באופן אישי, עבורי, בדיוק וידויים מסוג אלה היו גורמים לי להדק בכח את האחיזה באשכיהם של נבחרי הציבור שלנו. בעיני, התרגלנו לשיח מהסוג הזה מצד המנהיגים ושכחנו שמגיע לנו טוב בהרבה. יש מסיבות סלון ומפגשי פקולטה שבהן נהוג להתבטא ככה, וחלק מהמשתתפים אולי אפילו חושבים שיש בזה משהו אינטלקטואלי או מתוחכם (כמובן שלא מתייחסת ישירות לכותבת התגובה, אלא לתופעה רווחת), אבל אני באמת באמת חושבת שזה לא בריא ולא מועיל. באופן אישי, לא יכולה לחשוב על אדם שאני רוצה לראות 'מושפל עד עפר', ודאי שלא מסורסר לזנות, כך על פי תגובה קשה בשרשור זה. לעומת זאת, אני מייחלת ליום בו אוכל להיכנס בכמה פוליטיקאים בדיון על גבולות חופש הביטוי, מודל הפרדת רשויות ראוי, דת ומדינה וכו' (או מוטב מישהו חכם ממני שמחזיק בדעות שלי, שאז זה יישמע אפילו יותר טוב). אני באמת חושבת שבחברה כל כך מגוונת ומאותגרת, זה המישור שבו דברים מהסוג הזה צריכים להתנהל - מהראש ומהלב, לא מהבטן המלאה. אני מסכימה עם האבחנה שמדובר בפנטזיה לא מינית, משום שרק לעיתים רחוקות שנאה מובילה למשהו יצירתי, פרודוקטיבי, מעמיק ושלם, כמו מין טוב, או סאטירה ראויה לשמה, או טיעון מנצח.
הלוואי שכולנו ניטיב ונתעלה. 🫀❤️

לא בריא ולא מועיל😱
לא אינטיליגנטי ומתוחכם😱
תוצר של בטן מלאה😱

כמעט כאילו אנחנו לא בחוג סלון אינטלקטואלי אלא באתר של סוטים. אני מבינה את הנקודה שלך מותק, אבל רוצה להזכיר לך איזה פאן קליל ומושחט יותר של המיניות שלנו. משהו משוחרר מרסן ומהצדקה מוסרית.

התגובה שלה, בעיני, היא ההיפך מקלילה. היא נוקטת בדיוק בנימה שאת מזהירה ממנה, זה לא פאן ולא קליל, ובעיקר מוסרני למדי. הכותבת עצמה הודתה שמיני זה לא.

קראתי את זה, חומד. העיניים נרטבו, הפות התייבש.

איך אפשר להתייבש מביטוי כמו ''מושפל עד אפר'' לא אבין.
Peaky Blinder
Peaky Blinder • 29 בדצמ׳ 2021
לא משנה מה הפנטזיה כל עוד שרן השכל מעורבת
מטפורה
מטפורה • 29 בדצמ׳ 2021
Kitty frank כתב/ה:
מטפורה כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:
מטפורה כתב/ה:
Lady Hightower כתב/ה:
נתניהו מושפל עד עפר (לא קריטי לי על ידי מי) כשעבדיו הנאמנים בליכוד נאלצים לצפות.
אבל אין שום דבר מיני בפנטזיה הזאת אז אולי זה לא קשור פה...

אז באופן אישי, עבורי, בדיוק וידויים מסוג אלה היו גורמים לי להדק בכח את האחיזה באשכיהם של נבחרי הציבור שלנו. בעיני, התרגלנו לשיח מהסוג הזה מצד המנהיגים ושכחנו שמגיע לנו טוב בהרבה. יש מסיבות סלון ומפגשי פקולטה שבהן נהוג להתבטא ככה, וחלק מהמשתתפים אולי אפילו חושבים שיש בזה משהו אינטלקטואלי או מתוחכם (כמובן שלא מתייחסת ישירות לכותבת התגובה, אלא לתופעה רווחת), אבל אני באמת באמת חושבת שזה לא בריא ולא מועיל. באופן אישי, לא יכולה לחשוב על אדם שאני רוצה לראות 'מושפל עד עפר', ודאי שלא מסורסר לזנות, כך על פי תגובה קשה בשרשור זה. לעומת זאת, אני מייחלת ליום בו אוכל להיכנס בכמה פוליטיקאים בדיון על גבולות חופש הביטוי, מודל הפרדת רשויות ראוי, דת ומדינה וכו' (או מוטב מישהו חכם ממני שמחזיק בדעות שלי, שאז זה יישמע אפילו יותר טוב). אני באמת חושבת שבחברה כל כך מגוונת ומאותגרת, זה המישור שבו דברים מהסוג הזה צריכים להתנהל - מהראש ומהלב, לא מהבטן המלאה. אני מסכימה עם האבחנה שמדובר בפנטזיה לא מינית, משום שרק לעיתים רחוקות שנאה מובילה למשהו יצירתי, פרודוקטיבי, מעמיק ושלם, כמו מין טוב, או סאטירה ראויה לשמה, או טיעון מנצח.
הלוואי שכולנו ניטיב ונתעלה. 🫀❤️

לא בריא ולא מועיל😱
לא אינטיליגנטי ומתוחכם😱
תוצר של בטן מלאה😱

כמעט כאילו אנחנו לא בחוג סלון אינטלקטואלי אלא באתר של סוטים. אני מבינה את הנקודה שלך מותק, אבל רוצה להזכיר לך איזה פאן קליל ומושחט יותר של המיניות שלנו. משהו משוחרר מרסן ומהצדקה מוסרית.

התגובה שלה, בעיני, היא ההיפך מקלילה. היא נוקטת בדיוק בנימה שאת מזהירה ממנה, זה לא פאן ולא קליל, ובעיקר מוסרני למדי. הכותבת עצמה הודתה שמיני זה לא.

קראתי את זה, חומד. העיניים נרטבו, הפות התייבש.

איך אפשר להתייבש מביטוי כמו ''מושפל עד אפר'' לא אבין.

נתחיל ונסיים במובן מאליו - שכל אחת תעשה מה שהיא רוצה ואוהבת.

אבל, במקרה זה, הכותבת עצמה אמרה שזה לא מלהיב אותה מינית. 🤷 לכן ראיתי בזה הזדמנות לדבר על מה זה כן, מאיפה זה בא ולאן, לשיטתי, כדאי לקחת את זה.
אגב, אני בספק אם גם תגובות דומות כאן משקפות יותר את מחשבות האוננות של הכותבים מאשר את הזעם הפוליטי שלהם. אני מנחשת שהשני ישתלט להם על החוויה, אם באמת יעזו ויתנסו בזה.

אגב, אני עושה מלא סקס שמבוסס על קטגוריות חברתיות קונפליטואליות (ראי למשל הפוסט האחרון שלי), אבל לתחושתי, נכון יותר לבוא לזה ממקום מודע יותר, משחקי, קליל, כייפי.

ושוב, מודעת לזה שיש אנשים אחרים שרואים קינק (או בדסמ, אחותה הטרחנית יותר) בצורה אחרת. נפלא, שיהנו כולנה. אבל זו דעתי האישית.

ועכשיו, אני חולה וחלשה מדי בשביל להמשיך (הלוואי הלוואי שזה לא קורונה). נוכל להכריע את זה בסטירת לחי במקום?
בוגר ונשלט​(נשלט)
בוגר ונשלט​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2021
תמר זנדברג מוצצת לאיתמר בן גביר
אחמד טיבי עושה את מירי רגב
וגלית דיסטל משהו מזיינת את עומר בר לב עם סטרפאון
אם אקשן אז עד הסוף
מודי בלוז
מודי בלוז • 29 בדצמ׳ 2021
בוז'י הרצוג קשור חזק לכיסא אכילה עם פלאג חשמלי בתחת, לי גם יש פלאג חשמלי. תמר זנדברג ואני מתפקדים כזוג לסביות וזאת שעת האכלה.

ואיילת שקד במרחב.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי דצמ' 30, 2021 1:31 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
evedon4​(נשלט)
evedon4​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2021
כיתת יורים ולהרוג את כולם,
ריסט לכל ״נבחרי הציבור״ המביכים, הנצלנים, הלא ישרים, עמוסי הכסף והשררה של כולנו.
אח״כ אפשר להביא ביד.
WhiteGuy
לפני שנתיים • 30 בדצמ׳ 2021
WhiteGuy • 30 בדצמ׳ 2021
איילת שקד, אורלי לוי, תמר זנדברג, סתיו שפיר (אז מה אם היא לשעבר).
נכון שלא כתבתי את הפנטזיה עצמה.. אבל אל תהיו אנשים של פרטים קטנים.
נסיךהאופל​(שולט)
לפני שנתיים • 30 בדצמ׳ 2021
נסיךהאופל​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2021
תמר זנדברג האחת ויחידה עם התסרוקת שעד עכשיו לא הבנתי את הכיוון שלה, בסשן מציצות במכונית השרד שלה במושב האחורי בזמן נסיעה על השוליים, עד שהיא כמעט נחנקת...