סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוט פטיש

HeatCliff​(נשלט)
לפני שנתיים • 3 בפבר׳ 2022
HeatCliff​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2022
מל(ק)ה כתב/ה:
אני אהיה פרקליטתו של השטן...
רוצה להקדים ולומר שאני מאד אוהבת פוט פטיש, עליי. אני מתחרמנת מזה מעבר להשפלה, לנמיכות הקומה שלו, לתהתמסרות שלו.

אז הנה החלק הפחות נוצץ- רוב הגברים ואני מדגישה רוב, לא כולם, יגידו שהם אוהבים, מוכנים, מתים על כף רגל מזיעה שהגוף שאליה מחוברת הכף עבר מסע כומתה של גולני בדיוק הרגע וזה הרגע שהם ירצו ללקק, למצוץ וכו'.
זה לא קורה בפועל אצל הרוב שציינתי. הם ייגעלו.
ברוב אני מתכוונת לאלו שהכרתי או שוחחתי איתם, לא בהכרח נפגשתי איתם.
כל השאר - אני בטוחה שאתם יחידי סגולה.

אני נמצא בבעיה הפוכה...
אשתי מנסה בכל כוחה לגרום לרגליה להריח...לא יכול לקרוא לזה להסריח...אבל כמעט ללא הצלחה.
היתה פעם אחת שהיא גרבה את אותה גרב ניילון במגף בלנסטון במשך שבוע. הארומה כשהיא חלצה את הנעל במושב האחורי של הרכב הגיעה אלי לפני כף הרגל עצמה, ונהניתי מכל שניה.
עדן השיבחה
עדן השיבחה • 3 בפבר׳ 2022
את האמת מה שצדליק אותי בכפות רגליים נשיות זה שהן חלקות אם ריח טוב ולק ופשוט להיסתכל עלייה שמה קרמים על כל הרגליים רק מזה אני יכולה לגמור ולהישתעבד
ParkerFrye​(אחר)
ParkerFrye​(אחר) • 3 בפבר׳ 2022
אני מאוד אוהב רגליים, אבל רק בנעליים ו\או גרביונים.
היה לי פטיש לעקבים (וניילון) פחות או יותר מאז שאני זוכר את עצמי.
תמיד העיניים שלי היו "נדבקות" כאילו מעצמן לרגליהן של דמויות בטלויזיה שנעלו עקבים, ומאז שהתחלתי לתחזק אוסף פורנו על המחשב, אספתי לתוכו אלפי תמונות של שחקניות בעקבים יפים (עד היום דברים כאלה מגרים אותי לא פחות מפורנו "אמיתי").
אני זוכר מתי הבנתי שיש לי פטיש אמיתי: בגמר של "כוכב נולד" הראשון icon_smile.gif
שירי מימון יצאה לבמה והתחילה לשיר, ובאמצע לפתע הורידה את החצאית הארוכה שלה ונשארה במיני קצרצר שחשף רגליים נעולות סנדלי עקב מהממים עם סרטים ארוכים. כמובן שהעיניים שלי היו על הרגליים האלה למשך כל השיר, והתמונה נשארה במוחי לעוד ימים שלמים; אז הבנתי שאכן יש לי פטיש.
לעומת זאת, כפות רגליים יחפות לא עושות לי את זה, גם ריח גוף כלשהו הוא טרן-אוף בשבילי. ללקק וללטף את הפנים עם רגליים בגרביונים אני מאוד אוהב, אבל רק כשהן נקיות ומריחות כמה שפחות.
אדגיש שהפטיש הזה אצלי הוא עצמאי: אני פשוט אוהב גרביונים ונעלי עקב, בלי שום אלמנט של בדס"מ או שליטה. כשאני מלקק כפות רגליים זה בא ממקום של הנאה אסתטית, ולא ממקום של סגידה או השפלה או משהו כזה. דברים כאלה דוקא "מכבים" אותי.
בזמן האחרון התחלתי גם לגרוב גרביונים ולנעול עקבים בעצמי. הרגליים שלי, אפעס, לא בדיוק שירי מימון, אבל הגרביונים נעימים מעוד על עורי, והעקבים עוזרים לי להיות יותר מודע לתנועות שלי וגם משפרים לי את היציבה. ללכת על עקבים מרגיש לי קצת כמו לרקוד icon_smile.gif ולא, מעולם לא נפלתי. יש לי שיווי משקל טוב.

אם יש כאן עוד א.נשים עם נקודת מבט דומה לשלי, אשמח לשמוע icon_smile.gif
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 3 בפבר׳ 2022
אצלי הפוט פטיש מגיע דוקא כשזה בא עם קשירה.. יש כאן פרדוקס מסויים בין השולט נשלטת אבל כשבת הזוג קשורה הוגטייד אני פשוט לא יכול לעמוד מול כפות הרגליים שזזות אחת לכמה שניות בשביל הזרמת הדם.. מה שאני אוהב לעשות זה בהתחלה מסז' אחרי זה ליקוק וכו..
נשמע מעניין ממש הפודקסט שלך.
אם אפשר להציע כמה נושאים..
Bondage - חוויות, הרעיון שבזה וכו..
חגורות צניעות ומניעת אורגזמות..
ScatNerd
ScatNerd • 3 בפבר׳ 2022
פוט פטיש זה ונילי, אבל אם כבר מישהי הייתה מבקשת ממני ללקק לה את הרגליים הייתי מעדיף אותן כמה שיותר מסריחות ורצוי עם פטריות בציפורניים.
חמוד וקשוב​(נשלט)
חמוד וקשוב​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2022
יש לי אהבה לכפות רגליים
לכפות רגליים גדולות ורכות
מטופחות וחלקות
אין כמו כף רגל גדולה שמכבה לך על כל הפרצוף
להחזיק אותה ב2 ידייך, ללטף אותן, לעסות אותן טוב עם לחיצות במקומות הנכונים
ללקק את הרגל, כמובן שהיא צריכה להיות נקיה ונעימה, למצוץ את הבהונות אין דבר נפלא מזה
Kitty frank
Kitty frank • 3 בפבר׳ 2022
אני רק שאלה, איך פטיש יכולהיות ונילי?
ScatNerd
לפני שנתיים • 4 בפבר׳ 2022
ScatNerd • 4 בפבר׳ 2022
Kitty frank כתב/ה:

פטיש ונילי זה אקט שגם אנשים ונילים נורמטיבים יסכימו לעשות אותו. פוט פטיש זה הפטיש הכי פחות קיצוני שקיים וכל גבר נורמטיבי שמוכן לרדת לבת זוג שלו יהיה מוכן גם ללקק לה את הרגל.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 4 בפבר׳ 2022
Jessie Adams{ליידי} • 4 בפבר׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:

פטיש ונילי זה אקט שגם אנשים ונילים נורמטיבים יסכימו לעשות אותו. פוט פטיש זה הפטיש הכי פחות קיצוני שקיים וכל גבר נורמטיבי שמוכן לרדת לבת זוג שלו יהיה מוכן גם ללקק לה את הרגל.

הווו אתה טועה במיוחד. יצא לי לשוחח על זה עם לא מעט גברים שיצאתי איתם (וחלקם היה ונילי) והם טענו שלא היו עושים דברים שכאלה בחיים. גם אם בת הזוג מבקשת. לגיטימי כמובן, בחירה שלהם.