אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפגוש את הפרטנר המושלם

AliceD
לפני שנתיים • 3 באפר׳ 2022
AliceD • 3 באפר׳ 2022
יולי Yuli כתב/ה:
אני בגישה שכל בר הוא פיקאפ בר.

אני בגישה שכל העולם הוא פיקאפ בר.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 3 באפר׳ 2022
AliceL כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אני בגישה שכל בר הוא פיקאפ בר.

אני בגישה שכל העולם הוא פיקאפ בר.

אני בגישה שכל העולם הוא חתונה לסבית. (מעריצי "חברים" יכירו את הרפרנס)
Into the wild
Into the wild • 3 באפר׳ 2022
"היי אהבתי את הבלוג שלך"
=\

או Armpic
-X-
-X-
לפני שנתיים • 4 באפר׳ 2022
-X- • 4 באפר׳ 2022
איך?
אני אשב בפארק עם וודקה וחמוצים ולפתע פתאום!
נשלטת חצי קשורה, בחוטיני וגאג מגיחה מהשיחים!
אני מעמיס אותה על הכתף והולך לעבר השקיעה.
~~~~~~~The end~~~~~~~
Kitty frank
Kitty frank • 4 באפר׳ 2022
בעיני הצורה הכי אידיאלית להיכירות זה היכרות מהשטח. חברים של חברים. או ששניכם מסתובבים באותה סצנה, או מתעסקים באותם נושאים.
אידיאלי בעיני לבסס חברות מאוד קרובה לפני, ואז להתחיל עם הנאסטי שיט.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 4 באפר׳ 2022
Kitty frank כתב/ה:
בעיני הצורה הכי אידיאלית להיכירות זה היכרות מהשטח. חברים של חברים. או ששניכם מסתובבים באותה סצנה, או מתעסקים באותם נושאים.

ניסיתי את זה. לחברות שלי אין מספיק חברות. דווקא אילו שביקשתי מהן לשדך כי אני סומך עליהן אומרות לי שהן לא מכירות אף אחת.
לעומת זאת חברות אחרות שלא ביקשתי מהן פשוט זורקות לעברי כל רווקה רנדומלית בלי קשר לטעם שלי או להכרות שלי איתן.
זה מזכיר לי את הסצינה בחתונמי שאחד החתנים אומר לפסיכולוגית "חמישה חודשים את מכירה אותי."
שידוך זה נהדר, אבל יש אנשים שמרגישים כאילו שהם משדכים כדי לפרגן לעצמם שהם שדכנים ומתעלמים מכל שאר האלמנטים.
מתחלפת ומתחלף{זוג}
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 4 באפר׳ 2022
הקשר המושלם עבורי הוא עם מישהי שהיא גם פוליאמורית וגם בדס״מית. לכאורה, מישהי כזאת אמורה להסתובב אונליין, ואכן היו לי הצלחות גם בזירה הזאת. הצלחות פה ושם כן, אבל לא ברמה שאפשר לבנות על זה, במיוחד אם מכוונים להתאמה ברמה גבוהה.

בגלל שאני אדם שחי הלכה למעשה חיים לא שגרתיים, להציב את עצמי מאחורי מסך ולנסות להתחרות על תשומת הלב של נשים זרות מול מאות גברים זה פשוט דרך לא נכונה להציג את עצמי, ולהשקיע את הזמן שלי.

חיים נועזים דורשים ממני גם מעשים נועזים. לנסות להכיר מאחורי מסך הוא מעשה שלא מפגין תעוזה. אין זה מעשי עבורי לחשוב על איזה סיפור יפה תהיה ההיכרות ביני לבין מישהי עתידית. אני פרגמטי יותר. המקום שבו אני צפוי להגיע לתוצאה הטובה ביותר הוא לגשת לנשים שמוצאות חן בעיניי, בכל פעם שאני רואה כאלה ולקוות שחלק קטן מהן תהיינה בדס״מיות ופוליאמוריות. יחד עם זאת, זה יותר יעיל לעשות את זה במסיבות פטיש, או מסיבות פולי מפני שללקט נשים כאלה מהציבור הרחב זה מאוד סזיפי.
Kitty frank
Kitty frank • 4 באפר׳ 2022
האקסלי כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:

ניסיתי את זה. לחברות שלי אין מספיק חברות. דווקא אילו שביקשתי מהן לשדך כי אני סומך עליהן אומרות לי שהן לא מכירות אף אחת.
לעומת זאת חברות אחרות שלא ביקשתי מהן פשוט זורקות לעברי כל רווקה רנדומלית בלי קשר לטעם שלי או להכרות שלי איתן.
זה מזכיר לי את הסצינה בחתונמי שאחד החתנים אומר לפסיכולוגית "חמישה חודשים את מכירה אותי."
שידוך זה נהדר, אבל יש אנשים שמרגישים כאילו שהם משדכים כדי לפרגן לעצמם שהם שדכנים ומתעלמים מכל שאר האלמנטים.

דווקא לא דיברתי על שידוך, אלא על משהו ספונטני.
חברה חדשה סיפרה לי בדיוק על תהליך דומה למה שאידיאלי בעיניי ''ואז הפכנו לחברים ואמרתי לכל החברות שלי, 'שווה לכן לצאת איתו הוא בחור מקסים' בכלל לא חשבתי על עצמי עד שזה קרה''

כשאנחנו פשוט מוצאים את עצמינו באותו חלל עם אותו בן אדם הרבה פעמים זה סימן לשותפות אורגנית.
אני כמובן לא אומרת שכל השידוכים הם כאלו, רק אלו שאידיאלים בעיניי.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 4 באפר׳ 2022
Kitty frank כתב/ה:
האקסלי כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:

דווקא לא דיברתי על שידוך, אלא על משהו ספונטני.
חברה חדשה סיפרה לי בדיוק על תהליך דומה למה שאידיאלי בעיניי ''ואז הפכנו לחברים ואמרתי לכל החברות שלי, 'שווה לכן לצאת איתו הוא בחור מקסים' בכלל לא חשבתי על עצמי עד שזה קרה''

כשאנחנו פשוט מוצאים את עצמינו באותו חלל עם אותו בן אדם הרבה פעמים זה סימן לשותפות אורגנית.
אני כמובן לא אומרת שכל השידוכים הם כאלו, רק אלו שאידיאלים בעיניי.

נקווה שייצא לי אולי להכיר את החברות של החברות שלי. ושיתגלה שאני כבר מכיר אותן מכאן.
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 4 באפר׳ 2022
כשל לוגי מובנה. בעיניי.
אם מחפשים את ההוא, הכמעט מושלם, ההוא עם המעט פגמים, אבל אלו שאפשר לחיות איתם בשלום, כי היי, גם לך יש, וגם את תשמחי למצוא מישהו שיקבל אותך *איתם*, כבר עשית חצי דרך.
זה ה 2 cents שלי.
בהצלחה!