סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבולות "יוצאי דופן"

בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנה • 4 במאי 2022

Re: לעולם לא הייתי

בלוסום​(לא בעסק) • 4 במאי 2022
KתBO כתב/ה:
בלוסום כתב/ה:
KתBO כתב/ה:
גבולות לא שגרתיים נפוצים באתר שמוקדש לבדס"מ:
1) קשירות
2) כאב
3) השפלות
4) צייתנות
...
מה עוד נשאר אחרי זה?
סקס ונילי במסיונרית עם צביטה לא כואבת בפטמה?

מתקרבת אליך אחרי האמפתיה חסרת הגבולות שהפגנת פה

Your approval is not needed!

neither is yours icon_smile.gif
לוליטה הכלבה​(מתחלפת)
לפני שנה • 4 במאי 2022
יש לי סלידה מנוזלי גוף. אני נגעלת מזה שיירקו לי בפה, ישתינו עליי ויגמרו עליי, ויכולה להקיא מזה.
כמו כן, גבול אדום קשיח זה אנאלי.

למרות האמור, כשיש נגיעה אישית או משיכה היסטרית, כל גבול יכול להימתח ועם הפרטנר האחרון של זה עשיתי כל דבר מאלו, כמעט.
אוקיינוס​(נשלטת)
לפני שנה • 4 במאי 2022
אוקיינוס​(נשלטת) • 4 במאי 2022
הנה כמה שלי:

יש לי אישו רציני עם אוראלי (הענקה) ועם חדירה וגינלית, בגלל עניינים של פוסט טראומה, אז יש לי הגבלות מסביב לזה (למשל יש אופנים שאסור לדבר איתי בהם כשאני מעניקה אוראלי כי זה מעורר אצלי דיסוציאציה). ובכללי - אם אני לא מסוגלת לעשות משהו בגלל הטראומה או חרדה, הבהרתי שאני לא מוכנה שהתגובה תהיה עונש, כי אני גם ככה נענשת מספיק על משהו שלא היה באשמתי בכלל.
JunkyRuby{MyLexicon}
לפני שנה • 5 במאי 2022
JunkyRuby{MyLexicon} • 5 במאי 2022
מה זה החבילה הרגילה 😂
תמיד מרגיש לי ממש דבילי לחשוב שנשלטות אוטומטית מוצצות, בולעות, מלקקות רגליים ושותות שתן עם קשית בעודן נדפקות בתחת. נראה לי שהעדפה (או אי העדפה) מינית לא אמורה להעיד על 'נשלטות'.

הגבולות שלי הם לא דברים שמיוחדים לבדסם או יחסי שליטה, הם כאלו שיכולים להזיק לי בריאותית כמו למשל חוקן. מעבר לזה הכל פתוח ונתון לדיון 🙊
little girl​(נשלטת){KM}
לפני שנה • 5 במאי 2022
little girl​(נשלטת){KM} • 5 במאי 2022
ניסיתי לחשוב בכנות עם עצמי.
יש דברים שאני פחות אוהבת (אנאלי, דברים מאוד מלוכלכים כמו שתן או סקאט וכן הלאה) אבל זה לא גבול ואתייצב אם יידרש ממני.

אולי הדבר היחיד זה אגרופים. זה עושה לי טריגר חזק מאוד. ואחרי שגילינו את זה, אז זה הפך לגבול מבחינתנו.
ScatNerd
לפני שנה • 5 במאי 2022
ScatNerd • 5 במאי 2022
אפטר קייר
MagicDom​(שולט)
לפני שנה • 5 במאי 2022
MagicDom​(שולט) • 5 במאי 2022
לי יש משהו שהיה לי , מישהי שלא היתה מוכנה שיהיה לה שיער בפה ומצד שני לא היתה מוכנה לאסוף את השיער.
בכל פעם שהיה לה שיער בפה ביקשה שאוציא לה.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 14 במאי 2022

Re: גבולות "יוצאי דופן"

קטלב​(מתחלף) • 14 במאי 2022
אני לא מוכן לנוכחות של פלפלים. רציני לחלוטין. הם עושים לי כל כך רע, שכל סשן יגמר מייד אם יהיו פלפלים בחדר.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 14 במאי 2022
היתה לי נקשרת שהתעקשה על סימטריה. אם אני מכאיב לצד שמאל, אני חייב להכאיב לצד ימין. ולהפך, כמובן.
הייתי עם מישהי שלא היתה מוכנה שיגעו לה בשיער בזמן שהיא אוכלת. אוכל רגיל, הכוונה. סוטים.

בטח אזכר בעוד כמה בהמשך.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 14 במאי 2022
KתBO כתב/ה:
גבולות לא שגרתיים נפוצים באתר שמוקדש לבדס"מ:
1) קשירות
2) כאב
3) השפלות
4) צייתנות
...
מה עוד נשאר אחרי זה?
סקס ונילי במסיונרית עם צביטה לא כואבת בפטמה?

צפייה משותפת בסרטיו של אנדריי טרקובסקי? אני יכול לחשוב על עינויים גרועים יותר, אבל אז אני חושש לחרוג לבדיחות לא ראויות על סרטי קלוד לנצמן.