שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

וואלה לפעמים מרגיש לי שנחספתי לעולם הזה מוקדם מידי

מאדם טוסו​(שולטת)
לפני שנה • 28 במאי 2022
מאדם טוסו​(שולטת) • 28 במאי 2022
לפני כמה שנים
הייתה חבורה של שולטות
בנות 20
שעשו מסיבות
עם הגבלת גיל
אם אני זוכרת נכון ל 25 גג
מה שאומר שהאפליה הייתה חד משמעית בגיל
וזאת זכותן לרצות להיות עם בני ובנות גילם
בלי קשישים ושידות כמוני במסיבות שלהם
אז בוא
לכל גיל יש את היתרון שלו ואת החסרון שלו
לפעמים זה עניין של התאמת צרכים
ברוב המקרים זה עניין שיווקי
לי , כאשה בוגרת , כשבחור כותב: בן 20 בוגר לגילו נשמע מתחנן מידי
כל האדומות שקיבלתי עד היום מצעירים בגיל וצעירים בנפש נשמעו לי מתחננים מידי
וזה בסדר גמור וזה טבעי שיהיו פערים בין הגילאים כרגע זה מעצבן אותך ואין לך מושג למה זה ככה, מבטיחה לך שבעוד 20 שנים תתחיל להבין את הפערים

מאחלת לך שגם תהנה מהדרך אל המטרה
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 28 במאי 2022
הפעם אענה לא בנימה סרקסטית כי וואלה הסתכלתי עכשיו ושלחת לי הודעה בעבר והיא הייתה תמציתית ומכובדת, ככה שמגיעה לך תשובה אמיתית וטובה. (רואים מה קורה כשמכבדים נשים?).

אז ככה, גם אני התחלתי בגיל 19 ואמנם הרבה יותר קל לנשים למצוא פרטנרים בגיל צעיר יותר (לפעמים מסוכן), אבל העצה הכי טובה שאוכל לתת לך היא שאין למה למהר. תאמין לי סף הריגוש שלך יגיע כלכך גבוה שאתה תמצה מהר מידי. תהנה מהזמן הזה, תצא למסיבות ששמה יש קהל צעיר שיהיה לך קל להתחבר אליו וחוויתי יותר.
לגבי השולטות פה, לרוב הן גם מחפשות גם מישהו שיהיה בן זוג וכשאת בת 30 את תעדיפי מישהו בסביבות גילך, כמו בעולם הונילי.
בהצלחה icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Glitch
לפני שנה • 28 במאי 2022
Glitch • 28 במאי 2022
אם אתה יכול בלי, יש ערך רציני להתנסות מחוץ לכלוב ולא עם בדס"מ. אם אין לך בעיה להזדהות עם תמונה כפי שעשית בפרופיל, הבנתי שיש קבוצות היכרות פעילות בדס"מיות בפייסבוק. אולי שם תמצא חתך גילאים ותחומי עניין משותפים יותר?

אני כן מציעה להיזהר כאן בכלוב עם תמונה ופרטים מזהים. פשוט כי אתה לוקח סיכון שרוב המשתמשים באתר לא לוקחים, בניגוד לקבוצה מהסוג שהזכרתי, וגם אם כרגע אין לך מה להפסיד, אולי בעתיד יהיה.

בכל מקרה, מקווה שתמצא 🙌
WillToPunish
לפני שנה • 19 ביוני 2022
WillToPunish • 19 ביוני 2022
הייתי כמוך שהייתי בן 20 והיום אני 30. מניסיון שלי אתה מבזבז את הזמן שלך. גם באתר הזה אף אחת לא באמת רוצה להיפגש אלה סתם לאכול את הראש בבלוגים ושטויות

וזה בעייתי מאוד לגבר להיות קינקי בימינו. רוב הבחורות הישראליות הן וניליות. כל מה שהן רוצות זה קשר רגיל וזהו. אני לא חושב שאני מכיר מישהי מתחת לגיל 40-45 שיש לה באמת ראש קינקי
--Nir--
לפני שנה • 19 ביוני 2022
--Nir-- • 19 ביוני 2022
WillToPunish כתב/ה:
הייתי כמוך שהייתי בן 20 והיום אני 30. מניסיון שלי אתה מבזבז את הזמן שלך. גם באתר הזה אף אחת לא באמת רוצה להיפגש אלה סתם לאכול את הראש בבלוגים ושטויות

וזה בעייתי מאוד לגבר להיות קינקי בימינו. רוב הבחורות הישראליות הן וניליות. כל מה שהן רוצות זה קשר רגיל וזהו. אני לא חושב שאני מכיר מישהי מתחת לגיל 40-45 שיש לה באמת ראש קינקי

זה לא נכון עובדתית. פגשתי כמה נשים מפה, חלקן מאד קינקיות.

לא עם כולן בהכרח התרחש משהו ולא תמיד היתה התאמה, אבל בחלק מהפעמים כן ואף אחת מהן לא אכלה לי את הראש.
למעשה חלקן אפילו סבלו את אכילת הראש שלי כחדש בתחום.
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 19 ביוני 2022
טלי35​(שולטת) • 19 ביוני 2022
הגור האחרון שנתתי לו צ'אנס שבר לי את הלב. והוא היה איכות. ממש מוצלח ומבטיח.

כל אחד שיבוא עכשיו - יצטרך גם לעקוף אותו מבחינת איכות וגם להסתנן איכשהו בין החומות שהצלקות שהוא הותיר בי הקימו/ חיזקו.

לא יודעת למה כתבתי את זה פה.
שיהיה לך בהצלחה. באמת.
אאה הנבס
לפני שנה • 19 ביוני 2022

Re: וואלה לפעמים מרגיש לי שנחספתי לעולם הזה מוקדם מידי

אאה הנבס • 19 ביוני 2022
בולדוזר כתב/ה:
מה אני אגיד לכם אם כל התשוקה שלי לעולם הזה נורא קשה למצוא מישהי שתסכים ונטו בגלל הגיל שלי כי כל פעם שאני מוצא מישהי שמסקרנת אותי ושנראה שהיא מושלמת גם לדברים שאני מחפש זה תמיד מסתיים ב"אתה קטן לי מידי"
"זה הפרש גדול מידי" אבל בהצלחה שייהיה לך. אז השאלה שלי היא למה זה כזה מפריע שהפרטנר קטן ממך?

מוקדם מדי לפי איזה קנה-מידה?
אני יכולה להשיב אך ורק מהנסיון שלי.
האדון שלי התחיל לשלוט באופן מעשי בגיל 17, לרוב 24/7 ומכל הבחורות שהיה איתן (יותר מדי לטעמי 😈) תמיד עשה אך ורק שליטה, גם וניליות שהיו לו הוא העביר אותן לשליטה..
באופן טבעי, כשהוא היה כ"כ צעיר, לא פלא שהיו לוכמה וכמה נשלטות (בניהן גם שולטות שאיתו היו נשטלות) מבוגרות ומנוסות ממנו.
אם היית שואל אותי מה הייתי עושה במקומן, או אם הייתי מוכנה להשלט על-ידי מידהו בגילך (חסר נסיון בשביל התפקיד האחראי של שולט וצעיר ממני בהרבה) הייתי אומרת אין סיכוי -אבל כשאני מכירה את האדון שלי, אני בהחלט יכולה להבין איך נשים מבוגרות ומנוסות ממנו הסכימו להדלט על-ידו בזמנו, אז כבר קשה לי מאד לשלול את האפשרות, אני יודעת שאני לא הייתי מצליחה לעמוד בפניו icon_smile.gif ואני לא משוחדת!
אז לך תדע, אולי גם לך יש קסם טבעי, אסרטיביות אמיתית ועוד דברים כאלה שנשים מזהות מהר מאד (אנחנו הרבה יותר חדות מעם אתה יודע icon_smile.gif אבל סה כבר משהו שאתה צריך לבדוק על עצמך.
לרוב אם אתה מקבל כ"כ הרבה אתה קטן לי מדי (או אם היית מקבל גם הרבה אתה גדול לי מדי) סימן שאתה עושה משהו לא נכון וישר קולטות אותך. אולי אתה עוד לא בשל, אולי אתה צריך לצאת ללמוד ואולי זה סתם לא באמת מתאים לך בשלב הזה של החיים - האישיות שלנו משתנית עם השנים זה כמו סוגי התקשורת או האישיות שהאדון שלי הסביר לי עליהם (ככה אומרים? בבקשה על תהרוג אותי 😅) שאומרים שאפילו אופי התקדורת היסודי שלנו משתנה עם השנים.
אולי עכשיו זה עוד מוקדם מדי לך ואולי בעוד כמה דנים זה יבוא לך יותר טבעי כשתהיה במקום אחר בחיים. לך תדע
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנה • 19 ביוני 2022
Jessie Adams{ליידי} • 19 ביוני 2022
גם אני נחשפתי לעולם הזה מגיל צעיר יחסית, אבל אני הייתי בזוגיות אז היה לימיותר קל לממש את התשוקות שלי.
בכנות, אני מרגישה שלגברים צעירים ולי אין את אותו הראש ורמת הבגרות (וגם שאומרים שכן, בסוף מתברר שלא), ולרוב בגלל זה הם נפסלים.
לא הייתי מוותרת icon_smile.gif אני חושבת שבכל גיל אפשר למצוא פרטנר מיני מתאים וצריך להמשיך בחיפושים ואולי להרחיב אופקים ולהוריד סטנדרטים.
Shlulit​(נשלטת){TheStrider}
לפני שנה • 19 ביוני 2022
Shlulit​(נשלטת){TheStrider} • 19 ביוני 2022
ענתית כתב/ה:
התשובה היא - כן, נחשפת לעולם הזה מוקדם.
לגבי מידי - על זה תענה לעצמך בעתיד icon_smile.gif
זה כמו הויכוח העתיק - מה עדיף ללדת בגיל צעיר או אחרי שעברת משהו בחיים.
התשובה כנראה תלויה בך.
זה שנחשפת לבדסמ בגיל צעיר לא אומר שאתה מחוייב לו ב 100 אחוז מהזמן, וכדאי, לדעתי, לחוות את החיים במלואם, על כל הגוונים שלהם.

אני ממש חולקת עלייך - גיל 20 זה לא גיל כזה צעיר להיחשף לבדסמ... לאנשים כמוני זה לגלות את המיניות שלנו, וזה יכול לקרות גם בגיל הרבה יותר צעיר.
הטופר המפשר
לפני שנה • 19 ביוני 2022
הטופר המפשר • 19 ביוני 2022
יכול להיות שתפגשו בחורה לגמרי רגילה ותגלה שהיא גם כן בעניין או שתנסה לעניין אותה בעניין הזה. בקיצור, אל תנעל על "העולם הזה" כי הוא יכול להמצא לך כל מיני צורות. לעניין הגיל, הבגרות וכו'. אולי שווה להגיד על זה כמה מילים מעבר "לבגרות רגשית". מה זה בכלל אומר "הבגרות הרגשית הזאת"?
אני חושב שברמה העקרונית אנשים שמבוגרים ממך נאמר ב 10-20 שנה פשוט מודעים יותר לעובדה שהם הולכים למות מתי שהוא.
ולכן, במידה והם בעצמם בוגרים, הם יותר מפוקסים על מה שהם רוצים בחיים, כי הם מבינים שהעניין כאן לא לנצח. לעומת זאת, אתה בגיל כזה, שתחושת הקיום הבסיסית שלך היא "שכל העולם עוד לפניך" ויש לך מספיק "זמן" להתנסות בכל מיני דרכים צדדיות. זה לגמרי בסדר אבל זה פשוט אופן אחר של קיום.

בגדול ובאופן סטריאוטיפי אתה אולי תחשוב שהיא "לחוצה" והיא תחשוב שאתה "לא סגור על עצמך".

ואלה היו 60 שניות של הגות ללא שימוש במילים גבוהות מכל סוג של הגות. icon_smile.gif