שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרוש נהג – תופעה מתפשטת

Darkk
לפני שנה • 11 ביוני 2022

אולי עם אקדח.. גז פלפל… ספריי חומצה

Darkk • 11 ביוני 2022
לי-און כתב/ה:
מלא נשים יכנסו בגפן,
אולי מחליפים איתו כמה מילים, במקרה הטוב.

אתה קולט, עד כמה הורידו את מעמדו של הנשלט,
שאפילו לא מפחדים מי יבוא,
זה הדרדר בשנים האחרונות,
וזה עצוב מאוד לדעתי.
--Nir--
לפני שנה • 11 ביוני 2022
--Nir-- • 11 ביוני 2022
מה זה השטויות האלה, כמו שאומרים, "רוצה מסאז' בכפות הרגליים"?

מודעות של שניים וחצי משפטים "מחפשת מישהו שיסגוד לכפות רגליי" ואתם שולחים.

מת שמישהו ישלח לי פעם בפרטי מה הסיפור שלו עם לנשק לעסות להעריץ ולסגוד לכף רגל. אתם מבינים שלא משפילים אתכם פה אלא מבזים אתכם?

אתה בא להגיד לי שאתה יוצא מוקדם מהמשרד במיוחד, מתלבש יפה ונוסע עד לבית של מישהי מסויימת בשביל לגעת לה בכף הרגל ולהרגיש כמה אתה סוגד לה ולנשיות שבה?
ואחרי זה אתה מביא ביד לבד בדירה כשאתה חוזר הביתה?

אני יכול להבין אנשים שאומרים - נבוא, ננשק לה את כף הרגל, נעניק מסאז', אולי ככה נכיר נתחבר ובהמשך נלך יחד לצפות בשקיעה בנמל יפו ולשחק שבץ-נא בסלון עם ארוחת ערב.

אבל בלי זה? מה רציני שהפטיש המגעיל הזה עושה לכם את זה?
באמת הייתי רוצה לדעת
Kind​(מתחלף)
לפני שנה • 12 ביוני 2022
Kind​(מתחלף) • 12 ביוני 2022
כתבת בצורה מצחיקה במיוחד, לא התעמקתי במה שענו לך, אבל הייתי חייב להתייחס.
כמות הגברים שמציעים הצעות כדוגמת "אפשר להיות הנהג שלך" גדולה לאין שיעור ביחס לכמות הנשים שמעלות מודעה "דרוש נהג".
בין אם זה בהודעה פרטית או בצ'אט, כמות הפניות של גברים שמציעים הצעות דומות לכך היא עצומה, לעומת קומץ שולי של נשים שמחפשות שירות כגון נהג.
מצד אחד, לא מבין מי שמך לשפוט ולהחליט לאנשים בוגרים מה מותר להם ומה אסור להם, על אחת כמה וכמה כשזה נעשה באזור בטוח ולגיטימי, באתר כמו זה.
מצד שני, מדוע אתה מפנה אצבע מאשימה לנשים שמחפשות? הן לא מכריחות אף אחד, בדיוק להיפך, אני משוכנע שפונים אליהן עם הצעות כאלו ואחרות בצורה רבה ורציפה, בין אם הן מחפשות ובין אם לא.
באופן כללי, מה זה הקינקשיימינג הזה? יש אנשים שזה עושה להם את זה להסיע ולשרת, זה פטיש לכל דבר, מוזמן לעשות גוגל ולהחכים.
סנטוריון
לפני שנה • 12 ביוני 2022
סנטוריון • 12 ביוני 2022
יש אנשים שיש להם קינק מסוים, ואי אפשר להילחם באופי האנושי. למה בעצם?

כמו בכל דבר בבדסמ, בדסמ מייצר אינטראקציות לא-שוויוניות ולכן פותח פתח לניצול.
מי שחושב שלא מנצלים נהגים, מנקים ומעסי כפות רגליים משקר לעצמו כדי להרגיש יותר טוב לגבי העולם בו הוא חי (נכתב בלשון זכר, ממוען לשני המינים).
אגב, גם כשנשלטת רוצה להתמסר לשולט ומחכה על ארבע בחורים פעורים זה פותח אותה לניצול, pun intended. כן, יש אסימטריה מסוימת אבל מבחינה מספרית אני מוכן להמר שהמספרים די דומים בשני הצדדים.

בקיצור, עצה כללית לכל האנשים באשר הם: תהיו אינטלגנטיים, תהיו חכמים, ואל תתנו לאנשים לנצל אתכם בין אם מדובר בבדסמ ובין אם מדובר בדברים אחרים.

ולכותב הפוסט המקורי: אל תבזבז את הכוח שלך בלהטיף לשולטות. עדיף שתשקיע אותו בלחנך נשלטים אם כל כך אכפת לך מהם. בעולם חופשי בו נשלט יכול להחליט לא להסיע אישה זרה מבאר שבע לחיפה אבל בוחר לעשות זאת בכל מקרה, הבעיה היא לחלוטין שלו.
לי-און
לפני שנה • 12 ביוני 2022
לי-און • 12 ביוני 2022
אתה צודק סנטוריון השקעתי בזה יותר מדי אנרגיה על חשבון העבודה,

יחד עם זאת, אני מאמין שהמסר הועבר למי שצריך, לפוגעות אני לא דואג.
הרבה מהעונים בכלל לא בכיוון של מה שאני מדבר, אף אחד לא מדבר על אלה שזה הפטיש שלהם/ן,
אכן, זה גם עניין אותי באופן אישי אם יש מישהו שהולך להסיע עכשיו מישהי
באמצע העבודה אולי לוקח אפילו חופש מסיע איזה מישהי - נגיד דוגמא לסשן צילומים ים המלח,
נשאר ברכב, בכלל לא חלק מהסיטואציה. מחזיר אותה חזרה, היא בכלל בטלפון. האם באמת הוא מגיע לאורגזמה מטורפת לאחר מכן?
או שהרוב סתם קופצים - בואי אני אהיה הנהג שלך. אם הרוב סתם קופצים - אז יש פה בעיה.

אני מדבר על אלה שגם השולטת וגם הנשלט לשניהם זה לא עושה את זה, סתם קופצים
והסתם קופצים הפך לתופעה מתפשטת. וגם הסתם מנצלות - זה בעיה אבל בוא נעזוב את זה - כי אתם
קוראים לזה שיימינג למרות שלא הזכרתי אף אחת ספציפית.
אני יכול עכשיו לכתוב פרופיל לקרוא לו המלכה ליאון - לכתוב שאני שולטת מנטלי
לכתוב למטה אני רוצה נהג או מנקה או מישהו שיכתוב בשבילי דוחות לעבודה ואל תצפו ממני לכלום כי לא יהיה כלום.
(סליחה ביב על הגניבה של הסלוגן)
וישר יקפצו 300 הודעות מינימום. בלי תמונה בלי בלוג בלי כלום,
זה נראה לכם הגיוני?
גם לא קשור לנהג, נהג זה הדוגמא הכי נפוצה.
נראה לכם הגיוני שמישהי תכתוב המלכה משהו - פרופיל ריק לחלוטין וכל כך הרבה מודעות,
כל יום עולה פה מישהי כזאת אז השמועה נפוצה זה הכל.
בקיצור - מה זה השטויות האלה?

פעם זה באמת היה שולי, עכשיו זה יותר מדיי - תופעה מתפשטת.
אם אף אחד לא ידבר זה יילך לכיוון הזה.
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 12 ביוני 2022
morningdew​(שולט) • 12 ביוני 2022
לי-און, כהרגלך אתה עוסק בקינק שיימינג במקום לעסוק בשאלה החשובה באמת שהיא איך אפשר לעשות ssc בדינמיקות של מינימום הכרות, כמו נשלט-נהג.
לי-און
לפני שנה • 12 ביוני 2022
לי-און • 12 ביוני 2022
קינק שיימינג, שיימינג, תקראו לזה איך שאתם רוצים,
העיקר שהמסר הועבר.
נראה לי יהיו יותר הזמנות של מוניות השבוע.
אנשים (שימו לב שלא כתבתי נשלטים) - זה אנשים לכל דבר
כבר לא יקפצו כל כך מהר.
נכון?

אם לא, שיתפנה לי קצת זמן. אני אכתוב משהו פחות צנוע: משהו בסגנון, מה ייצא לכם מההצעות המפתות האלה
של ותק רשיון נהיגה ועוד הצעות דומות,
ספוילר - מנדבושקס.
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 12 ביוני 2022
בכוח המוח{Aion} • 12 ביוני 2022
מכינה סטיקר: "אנשים הם אנשים לכל דבר"
מי שרוצה סטיקר, שיסמן!
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 12 ביוני 2022
קטלב​(מתחלף) • 12 ביוני 2022
לי-און כתב/ה:

אני יכול עכשיו לכתוב פרופיל לקרוא לו המלכה ליאון - לכתוב שאני שולטת מנטלי
לכתוב למטה אני רוצה נהג או מנקה או מישהו שיכתוב בשבילי דוחות לעבודה ואל תצפו ממני לכלום כי לא יהיה כלום.
(סליחה ביב על הגניבה של הסלוגן)
וישר יקפצו 300 הודעות מינימום. בלי תמונה בלי בלוג בלי כלום,
זה נראה לכם הגיוני?

נשמע כמו חיפוש עבודה. אתה שולח עשרות הודעות. מאות. יודע שאולי על כל עשרים מקומות ששלחת אליהם קורות חיים, באחד מהם יטרחו לקרוא אותם.
על כל עשרים מקומות שפתחו את קורות החיים שלך, אולי באחד מהם יחזרו אליך.

אז שולחים המון. בלי קשר רגשי. ובלי אפילו להתעמק כבר בפרטים של נסיון העבודה. מה, הם באמת יתעקשו על נסיו של 4.5 שנים באכילת נודלז קוראניים אם כל השאר כן יראה להם? ברור שלא.

אני מניח שפניות לשולטות זה אותו הדבר. אנשים מבינים מראש שהסיכויים לתשובה קלושים.
(אני כל כך מבין שהסיכויים לתגובה קלושים, שאפילו לא ניסיתי את זה פעם אחת.)