צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפליקציות אמת או חובה

Corgi KOG​(נשלט){Queen Sky}
לפני שנה • 20 ביוני 2022

אפליקציות אמת או חובה

Corgi KOG​(נשלט){Queen Sky} • 20 ביוני 2022
לאחרונה אני מוצא את עצמי נמשך חזרה אל תוך הצפייה בפורנו, וזה הוביל אותי לחזור להשתמש באפליקציה של אמת או חובה... מיני...
אני במערכת יחסים, מאורס.. וכמובן שלא עשיתי שום דבר, אני לעולם לא אבגוד בה, אבל אני רוצה ללכת יותר רחוק אל העולם של הבדסמ וכרגע היא רק רוצה לגרד את קצה הקרחון..
אני מתחיל להרגיש שאני לא בסדר... ואני לא יודע מה לעשות
סבלנות​(סדיסט)
לפני שנה • 20 ביוני 2022
סבלנות​(סדיסט) • 20 ביוני 2022
סליחה על הבורות מה זו אפליקצית אמת או חובה?!
    התגובה האהובה בשרשור
sirjoi
לפני שנה • 20 ביוני 2022
sirjoi • 20 ביוני 2022
זה חיים של נשוי
Corgi KOG​(נשלט){Queen Sky}
לפני שנה • 21 ביוני 2022
Corgi KOG​(נשלט){Queen Sky} • 21 ביוני 2022
סבלנות כתב/ה:
סליחה על הבורות מה זו אפליקצית אמת או חובה?!

זו אפליקציה שבה משחקים אמת או חובה מול אנשים אחרים מכל העולם...
הרעיון הוא להגשים פנטזיות מיניות דרך משחקי אמת או חובה קינקים
מפליג אותך
לפני שנה • 22 ביוני 2022
מפליג אותך • 22 ביוני 2022
כמו משחקי הדיונון אבל עם בולבולים? וכאלה שיש לבנות?
סבלנות​(סדיסט)
לפני שנה • 22 ביוני 2022
סבלנות​(סדיסט) • 22 ביוני 2022
מרוב שזה wtf זה מסקרן...
מה שם האפליקציה?

אני כל כך מאוכזב מעצמי עכשיו
גבעות​(נשלט)
לפני שנה • 22 ביוני 2022
גבעות​(נשלט) • 22 ביוני 2022
הדמיון עולה הרבה פעמים על המציאות. פעם היה אתר אינטרנט מוצלח במיוחד בשם onesubmissiveact שבדיוק חיבר זרים למשחקי חובה או חובה בין דומים לסאבים. הוא כבר נסגר, זכרונו עדן.

מבין האפליקציות שקיימות היום ניסיתי את intodare. היא מפרסמת את עצמה כאפליקציה למשחקי אמת או חובה קינקיים/בדסמיים, אבל מהנסיון שלי במקום לתת להם במה מרכזית יש המון פוקוס שהולך לאיבוד על הניסיון להפוך את קהל המשתמשים למעין רשת חברתית, חלק מהפיצ׳רים נעולים מאחורי תשלום*, ובזמן שאני הייתי שם (לפני שנה+) היו המון בוטים שהטרידו בהודעות. מקווה שהבעיות האלו השתפרו מאז שעזבתי.
המשחקים עצמם סבבה. יש אפשרות לבחור אמת/חובה מרשימות מוכנות מראש אם לא בא לך להיות יצירתי. יש אפשרות לכתוב אתגרים מותאמים אישית, יש אפשרות להחליט שהמשחק לא נגמר לפני שעושים כמה סיבובים, יש אפשרות לחפש שחקנים קרובים גאוגרפית (ישראלים, איפה אתם?!), ועוד כל מיני.
וכמו בכל משחק אמת או חובה וירטואלי אתה צריך לקוות שהצד השני לא יישתפן וייברח icon_smile.gif

*לא בהכרח דבר רע כשלעצמו. גם פה בכלוב נועלים כל מיני אפשרויות מאחורי מנוי זהב ואני חי עם זה בשלום. בהרגשה שלי intodare עשו את זה בטעם רע, אהל אני לא אפרט ואשאיר לך לבדוק לבד ולהחליט בעצמך