סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספיופוביה?

סנטוריון
לפני שנה • 25 ביוני 2022

Re: ספיופוביה?

סנטוריון • 25 ביוני 2022
קטלב כתב/ה:
יצא לי לראות בכמה פרופילים רתיעה מספיוסקסואלים. מה הקטע?

כי "ספיוסקסואלים" זה קישקוש. כאילו הגיבן מנוטר-דאם יופיע בפני איזו נשלטת ויפתור לה משוואות קוסמולוגיות היא פתאום תפתח רגליים ותגיד לו "בוא תזיין אותי."

הרי בוא, בינינו, מי נמשכת לאידיוטים? זו צורה אחרת לומר שחשוב לה שתהיה איזושהי שיחה בעלת משמעות לפני האקט (ואולי גם אחריו).
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
קטלב​(מתחלף) • 25 ביוני 2022
הו. כל כך הרבה נמשכות לאידיוטים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 ביוני 2022
קטלב כתב/ה:
הו. כל כך הרבה נמשכות לאידיוטים.

רוב בני האדם הם דבילים.
רוב בני האדם נמשכים לאנשים שדומים להם.
1 + 1 = 3
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
קטלב​(מתחלף) • 25 ביוני 2022
ומאידך, זה שאתה ספיוסקסואל לא אומר שיש לך את התבונה היתרה בעצמך. אולי שאתה חושב שיש לך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
קטלב כתב/ה:
ומאידך, זה שאתה ספיוסקסואל לא אומר שיש לך את התבונה היתרה בעצמך. אולי שאתה חושב שיש לך.

זה כנראה המקרה ברוב המקרים
shirazbar​(שולטת)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
shirazbar​(שולטת) • 25 ביוני 2022
עוד לפני שראיתי תמונה, לפני הכל חשובה לי הכתיבה, הדרך שבא אדם מגיש את עצמו במילים. מבטא את הרעיון שהוא רוצה להציג בחכמה. לא מדבר בתבניות, אינטלגנט ופתוח להבין וללמוד מכל אחד. אדם חכם משכיל. זה מחרמן אותי בטירוף!

אדם דל במילים, מודה ששגיאות כתיב קיצוניות מוציאות אותי מאיזון, אדם שאי אפשר לפתח איתו דיון מלבד כוס מטפטף, משעמם אותי, מכבה אותי. וגם אם הוא עונה להגדרה מושלם בכל מה שחשוב לי אצל נשלט( מראה, התמסרות, קרבה, זמינות וכד').

אולי משום שנשלט מבחינתי הוא גם אדם שאני מתנהלת מולו בקשר של שליטה מחוץ למיטה.
וזה קשר זוגי לכל דבר ועניין.
בכל מקרה, לא הבנתי מדוע זה גבול אך מי שזה לא מדבר אליו, אז לא.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
shirazbar כתב/ה:
עוד לפני שראיתי תמונה, לפני הכל חשובה לי הכתיבה, הדרך שבא אדם מגיש את עצמו במילים. מבטא את הרעיון שהוא רוצה להציג בחכמה. לא מדבר בתבניות, אינטלגנט ופתוח להבין וללמוד מכל אחד. אדם חכם משכיל. זה מחרמן אותי בטירוף!

אדם דל במילים, מודה ששגיאות כתיב קיצוניות מוציאות אותי מאיזון, אדם שאי אפשר לפתח איתו דיון מלבד כוס מטפטף, משעמם אותי, מכבה אותי. וגם אם הוא עונה להגדרה מושלם בכל מה שחשוב לי אצל נשלט( מראה, התמסרות, קרבה, זמינות וכד').

אם כבר מדברים על כתיבה...
כשיש במילה "כל" ה' שקודמת לה, מתווספת ו', אז "הכול". גם כותבים אינטליגנט, לא אינטלגנט.

ואם כבר מדברים על כתיבה...
לחברים שלי יש קצת שגיאות כתיב והם חכמים מאוד. הקשר בין אינטלינציה לתקינות תחבירית, עברית תקנית, משלב לשוני גבוה וכד' נחקר לא פעם ולא פעמיים, והתשובה היא שאין קשר בין השניים במקרים רבים. אני נמשך לאינטליגנציה ואני לא רואה את עצמי נמצא בקשר עם בחורה מטומטמת, עם זאת, בחיי שאני לא מוצא סיבה להגדיר את עצמי כסאפיו, מאותה סיבה שבחורה שמתכבה מגבר ללא חוש הומור לא הופכת לחושהומורוסקסואלית / you name it. ובלי קשר, כמות הדבילים שיודעים לכתוב בצורה תקנית ושנונה היא לא זניחה בכלל.
shirazbar​(שולטת)
לפני שנה • 25 ביוני 2022
shirazbar​(שולטת) • 25 ביוני 2022
WitchFuneral כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:

כשיש במילה "כל" ה' שקודמת לה, מתווספת ו', אז "הכול". גם כותבים אינטליגנט, לא אינטלגנט.

לחברים שלי יש קצת שגיאות כתיב והם חכמים מאוד. הקשר בין אינטלינציה לתקינות תחבירית, עברית תקנית, משלב לשוני גבוה וכד' נחקר לא פעם ולא פעמיים, והתשובה היא שאין קשר בין השניים במקרים רבים. אני נמשך לאינטליגנציה ואני לא רואה את עצמי נמצא בקשר עם בחורה מטומטמת, עם זאת, בחיי שאני לא מוצא סיבה להגדיר את עצמי כסאפיו, מאותה סיבה שבחורה שמתכבה מגבר ללא חוש הומור לא הופכת לחושהומורוסקסואלית / you name it. ובלי קשר, כמות הדבילים שיודעים לכתוב בצורה תקנית ושנונה היא לא זניחה בכלל.

תודה על התיקון..
התייחסתי לשגיאות כתיב חמורות. לא לטעויות שנובעות ממהירות כתיבה. ולא ציינתי שיש קשר בין הדברים( חכמה לכתיבה), רק שאני לא מתחברת.
ההגדרה רק מציינת משיכה מינית ולא מעבר...
סנטוריון
לפני שנה • 25 ביוני 2022
סנטוריון • 25 ביוני 2022
שוב, זה חוסר הבנה של המושג. ספיוסקסואליות לא מתייחסת לעובדה שאנחנו מחפשים בני זוג שאינם אהבלים, אלא לאנשים שמתגרים מינית מאינטלגנציה גבוהה.

נגיד, ספיוסקסואלית הייתה רואה את אלברט איינשטיין, מרטיבה בתחתונים וחשה כלפיו משיכה מינית.
ספיוסקסואל היה רואה למשל את עדה יונת ומתחיל לרייר.

בואו, עכשיו נעשה מבחן לכל מי שרשם "ספיוסקסואל" או "ספיוסקסואלית" בפרופיל שלהם: תגגלו את התמונות שלהם (יש גם תמונות שלהם בצעירותם) ותרשמו כמה אתם חרמנים פה בשירשור.
Snitch
לפני שנה • 25 ביוני 2022
Snitch • 25 ביוני 2022
WitchFuneral כתב/ה:
shirazbar כתב/ה:

תיקון קל שמגיע אחרי קדיחה ילדותית לאקדמיה, כותבים "אינטליגנטי":{