לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחס לבני הגיל השלישי(ממין זכר) בכלוב

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 10 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 ביולי 2022
BlueBear כתב/ה:
Shlulit כתב/ה:
היי
רק עוברת פה כדי להזכיר לכם ששמנה זו לא קללה אלא תיאור.
באותה הזדמנות אגיד גם שהומו זו לא קללה, וגם לא קוקסינל, אם במקרה שכחתם גם את זה.

כמו כן, ידכם קלה מדיי על ההדק עם המילה "זקן", ואם אתם קוראים לבן אדם בן 40 או 50 או אפילו 60 זקן, אני תוהה איך תקראו לאדם בן 80 ו90. ולא, זה לא יחסי, זה תיאור עם הגדרה ברורה למדיי, כמו ששמן הוא תיאור ואפילו גם הוא מוגדר יחסית היטב.

אף אחד לא אמר ששמנה זאת קללה.
אני אפילו לא בטוח אם להגדיר את זה כתיאור. להגיד על מישהי שמנה שהיא שמנה זה מצב נתון.
אני למשל חושב שנשים עם גוף מקומר ותחת מלא ועסיסי מאוד מושכות. הרבה יותר מאישה שהיא פשוט רזה ונראית קצת כמו נער בן 15.

אבל זאת לגמרי לא הנקודה שעלתה בשיחה.
אם אני רושם שאני לא נמשך לנשים שמנות, יתקפו אותי ויאכלו אותי.
אבל אם אני נפסל בגלל שאני קירח או בגלל הגובה זה בסדר, הגיוני ומקובל.

מי? מי יתקוף אותך? מי יאכל אותך? תן תיאור מקרה, בחייאת. ספר על הפעם שבה אמרת שאתה לא נמשך לאשה שמנה ומישהו תקף אותך. במטוטא.
BlueBear
לפני שנה • 10 ביולי 2022

Re: יחס לבני הגיל השלישי(ממין זכר) בכלוב

BlueBear • 10 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:
לי קצת נמאס מהיחס המחפיר כלפי בני הגיל השלישי(זכרים)באתר וושיוויון הנפש בו מתייחסת הנהלת הכלוב לתופעה הבזוייה הזו.
אם אתה בן 55 ומעלה(ואפילו קצת פחות) אני די בטוח שנתקלת לא פעם בביטוי "זקן פתאט" או "זקן מגעיל" או " עוף מפה סבא" או " מה הוא מחפש פה הזקן הזה" או "שימות כבר הזקן הזה ויעזוב אותנו בשקט"(הכל דוגמאות אמיתיות מפה) עת שוטטת במרחבי הכלוב(בלוגים פורום או צאט) בחיפוש אחר מה שכולם מחפשים פה(מפאת גילי כנראה כבר שכחתי מה באמת כולם מחפשים פה..).
אז הנה שאלה רצינית: מה ההבדל בין לקרוא למישהו זקן לבין לקרוא למישהי שמנה? מדוע על "שמנה" אתה תעוף מפה ואילו על "זקן" לא יאונה לך כל רע? מדוע על הכינוי "זקנה" אתה תעוף בעוד על הכינוי "זקן" את תזכי ללייקים? אם ניקח דוגמא מעולמות התעסוקה הרי שהחוק דואג גם דואג לאוכלוסיות המוחלשות(אסור להפלות בקבלה לעבודה על רקע של גיל, מין או דת) ולא בכדי. אס מדוע כאן אוכלוסיה מוחלשת אחת(נשים, ובכל גיל) זוכה למלוא ההגנה ואילו אוכלוסייה מוחלשת אחרת(מבוגרים בני המין השלישי) זוכה לכל היותר לצפות בלייקים להן זוכות אלו המשפילות אותם בפומבי?
אני קורא לשים קץ לתופעה ולעדכן אותי מייד בכל פעם שמשהו כזה קורה. אני מבטיח לפנות מיידית לכלובי ולדווח לו על המקרה.
בני הגיל השלישי, בואו נתעורר ונרים ראש!(לראש השני דאגה כבר הויאגרה) , בואו נילחם בתופעה בכל הכוח!

מה שמפליא הוא, שבגילך אתה עדיין מופתע מסטנדרטים כפולים. כאלה שהחברה שלנו מלאה בהם.
יש מעין טרנד כזה בפרופילים "אני שמנה ואם לא טוב לך תלך לחפש ואני מחפשת רק גבוהים, חטובים ועם שיער מלא"
זה מקובל חברתית ונשים כאלה תקבלנה הגנה בטענה שזאת זכותה לחפש מה שהיא רוצה.
אבל הטענות האלה נעלמות אם גבר אומר שהוא לא מעוניין בשמנה.

וברור לי שהרבה יקפצו, אז לא אני לא מדבר על כולן (איך זה לא ברור) אבל אני לא צריך להתאמץ בשביל למצוא פרופיל שאומר את זה.

לא הבנתי מה רע בפרופיל שאומר דבר כזה. לכל אחד מותר לרצות ממש מה שבא לו.

אין שום בעיה בפרופיל שאומר דבר כזה. לכל אחד יש את ההעדפות שלו.
מה שאני אומר זה שיש סטנדרט כפול. ובזמן שמישהי יכולה לרשום שהיא לא רוצה קירחים, שמנים ומתחת ל-1.80 (וזה בסדר וזאת זכותה), אם אני ארשום משהו על משקל, זה לא ייתפס בעין יפה (במקרה הטוב). ואם אני ארשום משהו כזה ברשת חברתית, חגיגה.
מבטיח לך שרק על התגובות שלי פה יש כבר מי שמקלל אותי ומי שכבר הגדיר אותי ושם אותי בקופסה של שמנופוביה או משהו בסגנון. וזה רק כשדיברתי על העיקרון וללא קשר להעדפות אישיות.
ועל זה בעצם הפוסט המקורי. אני לא יודע אם הוא באמת הושעה כי קרא למישהי שמנה (אבל יוצא מנקודת הנחה שהוא דובר אמת ולא שקר). יכול להיות שבקונטקסט של הדברים אולי זה היה שונה ובגלל זה קיבל השעיה. אבל אני בטוח במאת האחוזים שאם הייתי מדווח על מישהי שדיברה אליי לא יפה והקטינה אותי בגלל מאפיינים פיזיים, היא לא הייתה מושעית.

אני לא מנסה לשנות את זה. כוחות גדולים ממני וממך מניעים גלגלים שמכתיבים מוסכמות חברתיות.
אבל כן מפתיע אותי שאנשים לא באמת מודעים לזה שזה קיים.
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 10 ביולי 2022

מיידלע סדו מורגען פייטינג על הביצ' של תל אביב

Ch​(שולטת) • 10 ביולי 2022
אויש עוד פעם בוייס אנד בולשיטס אגו סטאף
זה קלאסיקה להוריד לגבר את הבטחון
מה אתה מתרגש בכלל
ממה שאיזה כונפה ממורמרת בדיאטה כותבת בפרופיל שלה .
יש לי עבד חרדי נושק למיליארד דולר במזומן .
אני המיידלאע שמאמנת אותו חזק חזק אצלי זה סיירת גולני מינימום .
עד 8 וחצי בבוקר הוא מספיק לעשות דברים שבסיירת מטכ"ל בני 20 לא עושים .
ואתה יודע בן כמה העבד הזה שלי בכלל ?
הוא כמעט בן 65
העבד הזה היה מה שהיה אתמול בלילה לא משנה .
עד 8 וחצי בבוקר
הוא הספיק שחרית במניין,מקווה,ושעה ריצה על חוף הים מרידינג ועד המרינה של הרצליה על החול של הים .וארוחת בוקר .
ב8 וחצי בבוקר הוא אחרי כל זה וככה 5 פעמים בשבוע .
אז מה אתה בן 55 אתה צוציק אתה עוד לא התחלת את החיים שלך בכלל
אל תיתן לאף אחד ואחת מהסדו להוריד לך את הביטחון
ככה עשו להם וככה הם עושים לאחרים
זה עובר השליליות בירושה אצל אנשים רעים מהמירמור והקנאה כי נולדו לתסכולים מתמשכים .

העבד החרדי שלי אני רק מעלה אותו ומרימה לו תמיד .הכרתי אותו פה לפני כ 3 וחצי חודש פה באתר
איך שירדנו מהמטוס ממילאנו
למחרת בבוקר יצאנו לשעה ריצה על חוף הים של תל אביב .
במקום לדבר -תעשה .
אתה הרי לא חרדי
אז אתה לא צריך מקווה ושחרית .
לפחות תעשה את השעה ריצה על החול של הים
ותראה שאתה לא תתרגש יותר מאף אשה .
כשתעשה ריצה אתה תראה מאות נשים שפויות סביבך
וכך תיגמל מהרוע ועלבונות שמפזרות פה כל מיני נשים סתם כי בא להן
שים עופר ניסים ותן שעה עבודה ביום על עצמך
ותנצח ככה את כולם .
בהצלוחה חמוד 🤹‍♀️🤼‍♂️🤾‍♀️🤽‍♂️

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יול' 10, 2022 8:47 am, סך-הכל נערך פעם אחת
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 10 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 ביולי 2022
אני לא יכולה להיות אחראית לטמטומם של אחרים. אם מישהי תגדיר אותך כשמנפוב כי אתה לא נמשך לנשים שמנות, בעיה שלה.

זה לא שמנפוביה. למעשה, מעולם לא ראיתי מישהי מטיחה בפניו של מישהו שהוא שמנפוב כי הוא אמר לה: סליחה, אני מעדיף נשים רזות.

ורואים שאתה אכן לא מכיר את גילשר. אני מוכנה עכשיו לשים את כל הוני ולהתערב איתך שהוא לא הועף מהאתר על זה שהוא קרא לאשה שמנה. באמת, על מה שאתה רוצה ועל כמה שאתה רוצה.
Ryokan
לפני שנה • 10 ביולי 2022
Ryokan • 10 ביולי 2022
אוקיי בומר.
Shlulit​(נשלטת){TheStrider}
לפני שנה • 10 ביולי 2022
Shlulit​(נשלטת){TheStrider} • 10 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Shlulit כתב/ה:
היי
רק עוברת פה כדי להזכיר לכם ששמנה זו לא קללה אלא תיאור.
באותה הזדמנות אגיד גם שהומו זו לא קללה, וגם לא קוקסינל, אם במקרה שכחתם גם את זה.

כמו כן, ידכם קלה מדיי על ההדק עם המילה "זקן", ואם אתם קוראים לבן אדם בן 40 או 50 או אפילו 60 זקן, אני תוהה איך תקראו לאדם בן 80 ו90. ולא, זה לא יחסי, זה תיאור עם הגדרה ברורה למדיי, כמו ששמן הוא תיאור ואפילו גם הוא מוגדר יחסית היטב.

"שמן" זה לא סתם תיאור. יש תיאורים חיוביים ותיאורים שליליים. מה שאת אומרת זה בערך כמו להגיד ש-"מעשן" זה סתם תיאור. אני לא אומר שצריך לתת יחס רע לשמנים או למעשנים, חלילה. גם כולנו מוקפים בג'אנק פוד ומעטים האנשים שלא עשו דיאטה פעם אחת בחייהם, קשה לא להשמין בכלל, אבל זאת בעיה שהרפואה המודרנית כבר מגדירה כמחלה הנפוצה ביותר בתקופתנו, אז אין מה לשמוח בזה. צריך לעודד אנשים לחיות אורח חיים בריא כמה שיותר, זה אובייקטיבית מונע מחלות וזה הדבר המוסרי ביותר. סבא שלי בדיוק נרקב מסרטן, לא נחמד במיוחד בלשון המעטה. כבת אדם יש לך את הכוח לצמצם את זה, הדבר החכם הוא לא לבחור בלהרבות את זה.
אני גם אומר את זה כמעשן קבוע, ביקורת עצמית זה לא דבר רע. אם לא תכיר בבעיה שלך אתה אף פעם לא תפתור אותה.

מהה... קראתי עכשיו.... לעזאזל....
My eyes 😭

כמו כן לצערי להרבה נשים קוראים שמנות כשהן בפועל פשוט מלאות מעט/הרבה, שזה מצב לגמריי בריא ואתה לא רופא ואתה לא עושה להן בדיקות דם תקופתיות אבל תודה על הדאגה. יש גם נשים שמנות ובריאות 😱 אתה מדבר בעיקר על obesse, אני מניחה.
לא יודעת מה סבא שלך קשור אבל החלמה מלאה ומהירה.
תשמע, אתה עושה הקשרים מאד לא נכונים בין כל מני דברים, אני חושבת שכדאי שתנשום רגע, תעשה קצת סדר, תבדוק דברים לפני שאתה מזבל שטויות שאנשים יכולים לקרוא ולהפגע מהם, ובכללי פשוט תאמץ מעט צניעות.
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 10 ביולי 2022
Into​(נשלטת) • 10 ביולי 2022
לזקנים לא אמורה להיות גישה לאינטרנט, הם אמורים לשחק ברידג' או משהו.

כמו כן זה על גבול הפדופילי כשגבר בן 50+ מנסה להתחיל עם מישהי בגילאי ה20.

לעוד הסברים ועובדות עיקבו אחרי ערוץ הטלגרם שלי
-X-
-X-
לפני שנה • 10 ביולי 2022
-X- • 10 ביולי 2022
בגדול אני בעד כבוד למבוגרים, עד גבול מסויים.
במיוחד שזה מחוץ לגבולות האינטרנט.
דמיינו שיבוא יום ותתגרו בזקן פנים מול פנים והזקן הוא סטייל מייק טייסון.
לא ישארו לכם שיניים בפה ותעוררו בפח אשפה עם זעזוע מוח.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 10 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 10 ביולי 2022
Alas כתב/ה:
מה זה "שומן ברמה סבירה"?
איפה מודדים את זה?
היכן ניתן לקרוא על מדרגות השומן?

מה זאת אומרת? תמיד יש חלוקה.
סתם חיפוש מהיר בגוגל:
הגדרה מקובלת נוספת היא לפי חישוב מדד מסת הגוף – BMI (המחושב על ידי חלוקת המשקל בק"ג בגובה במטרים בריבוע). לפי מדד זה השמנת יתר חולנית היא ערך BMI גבוה מ-35 עם מחלות נלוות או ערך BMI גבוה מ-40; השמנת יתר חולנית קיצונית – ערך BMI גבוה מ-50; השמנת יתר חולנית קיצונית ביותר – ערך BMI גבוה מ-60.
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A9%D7%9E%D7%A0%D7%AA_%D7%99%D7%AA%D7%A8_%D7%97%D7%95%D7%9C%D7%A0%D7%99%D7%AA
ויקיפדיה
מלא מחקרים אקדמיים מחלקים שמנים לקבוצות. יש שמן יותר ופחות, ההשפעות שלהם על החיים שלך שונה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 10 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 10 ביולי 2022
KתBO כתב/ה:
בגדול אני בעד כבוד למבוגרים, עד גבול מסויים.
במיוחד שזה מחוץ לגבולות האינטרנט.
דמיינו שיבוא יום ותתגרו בזקן פנים מול פנים והזקן הוא סטייל מייק טייסון.
לא ישארו לכם שיניים בפה ותעוררו בפח אשפה עם זעזוע מוח.

לא עדיף פשוט כבוד הדדי? בשביל מה כל החלוקה לקבוצות?
אני לא מתחבר לכל ה-"תכבד אותו, הוא מבוגר" כי זה גם לא לגיטימי לא לכבד אדם בן 10 - 20 - 30 - 40 - 50 סתם ככה. וכמו שאמרת, יש זקנים שהם מכונות מלחמה.