שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך עושים את זה? איך מוצאים קהל?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 13 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 ביולי 2022
הלן הדובה כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
הלן הדובה כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
הלן הדובה כתב/ה:
ביום שבו הכתיבה שלי תוכתב ע"י כמות הלייקים או הלבבות או האגודלים הזקורים שאני מקבלת - זה היום שבו אני אדש לחברה קדישא ואבקש בנימוס שישימו אותי בארון כי זה יהיה היום שבו מתתי.

תכתבו מה שבא לכם. תמיד יהיו אלא שלא יסכימו איתכם וכאלה שלא יאהבו. וחוץ מזה? הרבה כאלה שאוהבים לא שמים לייק והרבה כאלה ששמים לייק רק סימנו שהם קראו.

אני בכלל מעדיפה תגובות כתובות כי ככה אפשר לנהל שיחה.

מי שכותב סיפורים, רוצה קהל. רב, אם אפשר.

יש סיפורים שצומחים בעזרת צומי ונובלים כשאין
ויש סיפורים עם חיים משל עצמם.

אני מספרת הרבה סיפורים וכותבת לא מעט (מפרסמת פחות icon_wink.gif )

אני כותבת לקהל ולא מתביישת בזה או חושבת שזה עלוב.
אם הייתי רוצה לכתוב למגירה, לא הייתי כותבת בלוג.

יש לכתוב לקהל ויש לכתוב בעזרת חוות דעת הקהל. לא אמרתי שלכתוב לקהל זה עלוב. אני אוהבת שקוראים אותי. אבל אני לא כותבת בשביל זה ולא בשביל חוות דעת של אחרים. כותבת כי יש לי מה להגיד.

אבל זה לגמרי לא מה שקטלב אמר. הוא שאל: איך אני יכול למצוא קהל לסיפורים שלי? איך יהיו יותר עיניים שיראו אותם? למה זה בעייתי?
מגה וסופר לגיטימי.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 13 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 13 ביולי 2022
אם לא הייתי רוצה שיקראו אותי, לא הייתי כותב. יש מספיק מקום בתוך הראש שלי לדברים שאני לא כותב.
אין לי רצון להעלות תמונות. לא כאן. סוג של נסיון לראות עד כמה מילים בלבד יכולות לקדם אותי. כי אני מתעניין באנשים - או יותר נכון בנשים - שמילים מעניינות אותן. למרות שפה ושם יוצאות לי תמונות לא רעות, אם יורשה לנחתום להעיד על עיסתו.

כן, אני כותב כדי שיקראו. לא מתאים למישהו? שלא יקרא. ונסיונות לבריונות מילולית לא ממש מזיזים לי. קראו לי באילו שמות גנאי שבא לכם.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 13 ביולי 2022
קטלב כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

אתה רוצה שכתביך ייצגו אותך או להיות פופוליסט?

להיות פופוליסט. כן.

אתה מוזמן להתבכיין על בריונות כמה שאתה רוצה, כל אדם שעיניו בראשו יכול להבין שזה לא מה שמניע אותי.
התגובה שלך מראה שאתה לא באמת מנסה להבין מה כתבתי. שומע ולא מקשיב.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 13 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 13 ביולי 2022
כל עוד אתה מתריע מראש לפני שאתה אומר דברים חיוביים, אשמח להקשיב!
מתיר ייסורים
לפני שנה • 13 ביולי 2022
מתיר ייסורים • 13 ביולי 2022
תגובה לפני שקראתי את בלוגך ;
יש טעם בכל מה שאמרו לפניי פה כולם.
אנסה להוסיף משהו קטן -
מניסיוני בחיים( לא פה) כשאתה נשאר מספיק זמן נאמן לעצמך מצטברת סביבך משיכה שמיועדת למי שדומה לך ולמי שאצה מכוון.

קצת עבודת מיקוד בראש לפני פרסום הפוסט יכול לעשות פלאים.. תבדוק אותי.
הלן הדובה
לפני שנה • 13 ביולי 2022
הלן הדובה • 13 ביולי 2022
Guy Dickson כתב/ה:
אנסה להוסיף משהו קטן -
מניסיוני בחיים( לא פה) כשאתה נשאר מספיק זמן נאמן לעצמך מצטברת סביבך משיכה שמיועדת למי שדומה לך ולמי שאצה מכוון.

זה יפה. אהבתי ואתה צודק.
מתיר ייסורים
לפני שנה • 13 ביולי 2022

מי שמדברת..

הלן הדובה כתב/ה:
Guy Dickson כתב/ה:
אנסה להוסיף משהו קטן -

זה יפה. אהבתי ואתה צודק.

לא ציינתי זאת כי התפתח שרשור מכובד - הסכמתי עם כל מילה שאמרת עד כה.. 👽
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 13 ביולי 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 13 ביולי 2022
כמה צופים בדף שלך?
5 לייקים זה מכובד מאוד ל200-300 צופים ליום
מתיר ייסורים
לפני שנה • 13 ביולי 2022
תגובה אחרי שקראתי את הבלוג שלך:

פאקינג מעולה יש שאהבתי יותר ויש שאהבתי עוד יותר...
כתיבה מעולה ומודעת לעצמה שלא פוגמת בשטף הקריאה ובגירוי של הקורא.

אתה בדרך הנכונה תעשה בדיוק מה שעשית עד עכשיו.
סנטוריון
לפני שנה • 13 ביולי 2022
סנטוריון • 13 ביולי 2022
קודם כל, כדי למשוך קהל אתה צריך לכתוב היטב. אין מה לעשות. לא כל אחד שרוצה למשוך קהל יכול, בדיוק כמו שאני לא יכול לקלוע שלשות וב-NBA עדיין לא ענו לאף אחד מ-198 המכתבים ששלחתי להם בגיל 18. בקש פידבק מאנשים שאתה מעריך את כתיבתם בכלוב.

כתוב מהלב וגרום לאנשים להרגיש; או מהראש, וגרום להם לחשוב; או מהזין, וגרום להם לגעת בעצמם. אם תצליח לעשות את אחד מאלה, יהיה לך קהל. אם תצליח את האחרון יתכן שלא יתנו לך הרבה לייקים כי הידיים שלהם תהיינה עסוקות במשהו אחר.

קח בחשבון שלאנשים יש יותר סבלנות לפוסטים קצרים מאשר ארוכים. זאת לא המלצה לכתוב פוסטים קצרים, כי יש אנשים שגרועים בזה ויכולים רק לכתוב סיפורים ארוכים. הנה, אני רציתי לכתוב פוסט קצר ושנון, ובסוף יוצא לי פוסט ארוך ומתיש.

עקביות חשובה, כי "רחוק מהעין, רחוק מהלב", אבל אל תבלבל בין עקביות לבין תפוקה. לפרסם סיפור אחד מצוין בשבוע או בחודש יותר אפקטיבי לדעתי מלכתוב שלושה פוסטים סתמיים ביום. עקביות סגנונית גם חשובה: אם אתה מפרסם בבלוג שלך סיפורים, אל תתחיל פתאום לפרסם הגיגים פוליטיים, או בדיחות שנונות. תן לבלוג שלך אופי מוגדר היטב. אל תערבב בין סגנונות.

אל תכתוב קלישאות. למשל, אל תקרא לעצמך או למישהו אחר "שולת עכזר". זה היה מצחיק ב-2014, למשך שלוש הודעות.

ואל תתבייש בזה שאתה זונה של קהל. לכתוב למגירה זה לפוסיז.