סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוזמנתי למסיבת פמדום פליי לא אציין את שמה רציתי לבקש ממי שהיה במסיבות האלה שיתאר את החויה

אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
נשמע שאתם מתייחסים למסיבות האלה כמו לשוק בשר ונראה לי שאתם מפספסים פה.

לכל אחת ואחד יש במסיבות מהסוג הזה יש אפשרות להפגין לא מעט כישורים חברתיים ..בדס״מים…יש שיאמרו מיניים אבל לפני הכל חשוב באמת מה אתה ומה אתה משדר .

לפעמים חיוך כובש או משפט מצחיק או פניה מכובדת ואמיתית יכולים לעשות את העבודה

פשוט תגיע
ותיהיה ״ אתה״
שיהיה לוך קצת בטחון עצמי
נשים אוהבות גברים עם בטחון עצמי
גם אם הם ״ נשלטים״
לכל אחד יש אופי משל עצמו
אז תפגין קצת אופי
בטחון
ותיהיה בטוח במה שיש לך להציע
כל השאר כבר יקרה מעצמו…
ותיהיה ״ אתה״ זה הכי חשוב
כי בכל אחד מאיתנו יש קסם שמישהו אחר בפלנטה הזאת נועד לקלוט icon_smile.gif

איך ה-"תהיה אתה" מסתדר עם ה-"שיהיה לו קצת ביטחון עצמי"? ומה אם נניח שאין לי ביטחון עצמי, איך אני אמור להיות אני? נכון, חוסר ביטחון זה מצב שעדיף לשנות, אך הוא לא משתנה ביום, ואם אתה "תהיה אתה" לפני שתעבוד על זה, אתה פשוט תהיה חסר ביטחון. וזאת רק דוגמה אחת, מלא פעמים (אפילו אצל הרוב המוחלט של הגברים) להיות אתה זה דווקא מה שדופק אותך אם אתה מכוון לפופולאריות בקרב נשים חחח.
אלה סיסמאות מפונטזות שציפיתי שאפסיק להיתקל בהן אחרי גיל 15.
אין פה מה לחרטט, במסיבות מהסוג הזה יש שני דברים שבדר"כ אתה צריך כבסיס (אחד מהם יספיק):
1 - לבוא עם עוד בחורה.
2 - להיראות טוב.
עירבבו חיות חרמניות בתוך מסיבה ובזמן הזה אפילו אלוהים לא יודע על מה את מדברת. כמה שטויות.

ברגע ״ שתיהיה אתה ״ זה כבר ירגיש לך יותר נוח ובטוח כי אתה לא צריך לשחק אותך ולנסות להיות מי שאתה לא..וזאת כבר התחלה טובה
אם להיות אתה זה מה שדופק אותך אז אולי עדיך שתעבור תהליך קודם עם עצמך לפני שאתה נראה בציבור וחושב לפנות לכל ייצור אנושי
לא מעט גברים מגיעים לבד למסיבוצ כאלה ודוקא יוצאים מרוצים והם לא נראו הכי טוב
חוץ מזה..מה אם אתה נראה טוב ומתנהג כמו אדיוט גמור ובכלל לא פוגע למה שאותה בחורה רוצה או צריכה?
אבל אתה נראה טוב…איך זה מקדם אותך?

והרבה מאוד יודעים על מה אני מדברת…תאמין לי
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 23 ביולי 2022
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
נשמע שאתם מתייחסים למסיבות האלה כמו לשוק בשר ונראה לי שאתם מפספסים פה.

לכל אחת ואחד יש במסיבות מהסוג הזה יש אפשרות להפגין לא מעט כישורים חברתיים ..בדס״מים…יש שיאמרו מיניים אבל לפני הכל חשוב באמת מה אתה ומה אתה משדר .

לפעמים חיוך כובש או משפט מצחיק או פניה מכובדת ואמיתית יכולים לעשות את העבודה

פשוט תגיע
ותיהיה ״ אתה״
שיהיה לוך קצת בטחון עצמי
נשים אוהבות גברים עם בטחון עצמי
גם אם הם ״ נשלטים״
לכל אחד יש אופי משל עצמו
אז תפגין קצת אופי
בטחון
ותיהיה בטוח במה שיש לך להציע
כל השאר כבר יקרה מעצמו…
ותיהיה ״ אתה״ זה הכי חשוב
כי בכל אחד מאיתנו יש קסם שמישהו אחר בפלנטה הזאת נועד לקלוט icon_smile.gif

איך ה-"תהיה אתה" מסתדר עם ה-"שיהיה לו קצת ביטחון עצמי"? ומה אם נניח שאין לי ביטחון עצמי, איך אני אמור להיות אני? נכון, חוסר ביטחון זה מצב שעדיף לשנות, אך הוא לא משתנה ביום, ואם אתה "תהיה אתה" לפני שתעבוד על זה, אתה פשוט תהיה חסר ביטחון. וזאת רק דוגמה אחת, מלא פעמים (אפילו אצל הרוב המוחלט של הגברים) להיות אתה זה דווקא מה שדופק אותך אם אתה מכוון לפופולאריות בקרב נשים חחח.
אלה סיסמאות מפונטזות שציפיתי שאפסיק להיתקל בהן אחרי גיל 15.
אין פה מה לחרטט, במסיבות מהסוג הזה יש שני דברים שבדר"כ אתה צריך כבסיס (אחד מהם יספיק):
1 - לבוא עם עוד בחורה.
2 - להיראות טוב.
עירבבו חיות חרמניות בתוך מסיבה ובזמן הזה אפילו אלוהים לא יודע על מה את מדברת. כמה שטויות.

ברגע ״ שתיהיה אתה ״ זה כבר ירגיש לך יותר נוח ובטוח כי אתה לא צריך לשחק אותך ולנסות להיות מי שאתה לא..וזאת כבר התחלה טובה
אם להיות אתה זה מה שדופק אותך אז אולי עדיך שתעבור תהליך קודם עם עצמך לפני שאתה נראה בציבור וחושב לפנות לכל ייצור אנושי
לא מעט גברים מגיעים לבד למסיבוצ כאלה ודוקא יוצאים מרוצים והם לא נראו הכי טוב
חוץ מזה..מה אם אתה נראה טוב ומתנהג כמו אדיוט גמור ובכלל לא פוגע למה שאותה בחורה רוצה או צריכה?
אבל אתה נראה טוב…איך זה מקדם אותך?

והרבה מאוד יודעים על מה אני מדברת…תאמין לי

"אם להיות אתה זה מה שדופק אותך אז אולי עדיך שתעבור תהליך קודם עם עצמך"
yea, this is big brain time
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
"תהיה אתה אבל אם זה לא עובד תשתנה"

אתה מתאר פה מצב קיצוני שעצם זה שלהיות אתה דופק אותך - משמע גם אם אתה נראה טוב זה לא ממש יעזור לך..
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

אתה מתאר פה מצב קיצוני שעצם זה שלהיות אתה דופק אותך - משמע גם אם אתה נראה טוב זה לא ממש יעזור לך..

להיות בלי ביטחון זה קיצוני?
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

אתה מדבר על מצב שהבנאדם לא רק בלי בטחון אלא שלהיות הוא עצמו דופק אותו
האומנם?

הבטחון העצמי שלו יבוא עם הניסיון אז הוא יקבל ״לא ״ בהתחלה ומפעם לפעם יצבור ניסיון ובטחון ויקבל גם ״ כן״
כפי שכתבתי בהתחלה לכל אחד קסם אישי ולכל אחד יש גם מישהו בצד השני שיקלוט אותך …
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

אתה מדבר על מצב שהבנאדם לא רק בלי בטחון אלא שלהיות הוא עצמו דופק אותו
האומנם?

הבטחון העצמי שלו יבוא עם הניסיון אז הוא יקבל ״לא ״ בהתחלה ומפעם לפעם יצבור ניסיון ובטחון ויקבל גם ״ כן״
כפי שכתבתי בהתחלה לכל אחד קסם אישי ולכל אחד יש גם מישהו בצד השני שיקלוט אותך …

אבל יש מלא סיבות שבהן להיות אתה זה דופק אותך, זה ממש לא רק במקרים קיצוניים. מספיק לא להיות מספיק מטופח (לא לכולם יש שגרת טיפוח יום יומית), מספיק להיות חסר ביטחון, מספיק לדבר גרוע ולא להיות חד לשון (בעיה נפוצה הרבה יותר משאת חושבת), חחחח מספיק להיות ממוצע - מתחת לממוצע במראה, מספיק לגלות שאין לך רישיון, מספיק לגלות שאתה גר עם ההורים בגיל 30, יש כל כך הרבה מקרים. יש לי חבר בן 31 שגר עם ההורים, למרות שיש לו תואר שני בהנדסת חשמל ותנאים שאין פה ל-99% מהפורום (אפילו לי לא היו תנאים כאלה למרות שהייתי הייטקיסט כעבודה קבועה), ועדיין הרבה נשים פסלו אותו על זה, אצל אישה זה דווקא לא נוראי ש-"אני אוהבת את ההורים שלי, לא בא לי לעזוב כרגע" גם אם היא בת 30, זה אפילו קצת חמוד.

קל לך לדבר כי כאישה את מקבלת חיזור וחיי דייטינג קלים רק מעצם זה שאת אישה. אישה נולדת עם חיזור, גבר רוכש אותו, זה ההבדל. רוב הגברים יקפצו לדייט שני אחרי כל דייט ראשון גם אם הלך חרא, "רק עוד הזדמנות אחת", לנשים יש את ה-say כשזה מגיע לאם ממשיכים או לא. למעשה, רוב הגברים עומלים מאוד קשה על דייט אחד, רובם לא חדי לשון, רובם לא נראים טוב במיוחד וכו'. אני חושב שהאתר הזה מציג את זה בצורה מאוד טובה. מתי ראית גבר שהתלונן על כמות הפניות שלו ב-DM ועל איך שהוא עובד קשה על סינון הבחורות? אני רואה כל הזמן בחורות שלא נראות טוב עושות את זה חחח.

אני אומר לך בפירוש - את לא מבינה בכלל איך השגת פות נראית בנעליים של קטלב, בכלל לא. הבעיות של קטלב אלה בעיות נפוצות מאוד בקרב גברים. תראי מה הולך פה, רוב הגברים פה יורים לכל DM כמו ילד עם תסמונת טורט, אקדח וטיקים ביד, זה אשכרה ג'ונגל.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 23, 2022 10:50 am, סך-הכל נערך 3 פעמים
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
אגב, זה נכון שלרוב הגברים הביטחון בא אחרי כמה פעמים שהם שומעים "לא", אבל תתפלאי לשמוע - הרבה מאוד גברים לא מסוגלים להתחיל עם בחורה במציאות. לא שמת לב שאף אחד לא מתחיל איתך במציאות בזמן שה-DM שלך מפוצץ בהודעות? כל זה למרות שלהתחיל עם בחורה במציאות זה הרבה (הרבה) יותר טוב ויעיל, יש לזה הרבה מאוד יתרונות.

אגב, אם גבר שלא התחיל אף פעם עם בחורה בחוץ / התחיל עם בחורה פעם וחצי קורא את זה (ואני מניח שיש הרבה כאלה כרגע), לפחות תכיר ביתרונות:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=146261&postid=1308047
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 23 ביולי 2022
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:

אני אגיד לך מה יצא לי, יצא שפנו אלי לא מעט גברים במסיבות האלה וכל אחד היה נראה אחרת והם לא בדיוק היו דוגמנים ותתפלא לא התעלמתי מהם או ״ דפדפתי אותם הלאה״
לכל אחת הסגנון שלה ומה שהיא מחפשת ודוקא יצאו מהמסיבות האלה לא מעט הכריות וחלקן היו מוצלחות אז… הכל עוד אפשרי

אז אני מבין, בין השורות, שלא יצא לך להיות גבר במסיבה כזאת?
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
קטלב כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:

אני אגיד לך מה יצא לי, יצא שפנו אלי לא מעט גברים במסיבות האלה וכל אחד היה נראה אחרת והם לא בדיוק היו דוגמנים ותתפלא לא התעלמתי מהם או ״ דפדפתי אותם הלאה״
לכל אחת הסגנון שלה ומה שהיא מחפשת ודוקא יצאו מהמסיבות האלה לא מעט הכריות וחלקן היו מוצלחות אז… הכל עוד אפשרי

אז אני מבין, בין השורות, שלא יצא לך להיות גבר במסיבה כזאת?

זה לא משנה אם אתה גבר או אישה - זה משנה מה אתה מביא איתך ומה אתה משדר…