סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוזמנתי למסיבת פמדום פליי לא אציין את שמה רציתי לבקש ממי שהיה במסיבות האלה שיתאר את החויה

hackelberry
לפני שנה • 25 ביולי 2022
hackelberry • 25 ביולי 2022
הייתי במסיבה של אור ודורה פעם אחת כשעוד חקרתי ממש בהתחלה מאיזה צד של השוט אני נמצא... באופן אישי היה לי מאוד קשה כי לא הכרתי פרצופים מוכרים יותר מידי מלבד אור וגם לא ממש הבנתי עם עצמי מה אני אוהב ומה הגבולות שלי ומה הציפיה.. מצד שני מאוד נהנתי להיות נוכח במרחב הזה ולהבין כמה עמוק עוד מאורת הארנב הזאת יכולה להגיע... באופן אישי אני ממליץ להגיע ופשוט להיות אתה. תאהב יופי לא תאהב גם סבבה, תדבר עם אנשים בלי איזה פוזה ובלי לנסות לעשות רושם. אם יקליק לך אז יקליק ואם לא זה ממש בסדר ואני חושב שזה כל הקטע בסופו של דבר
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 25 ביולי 2022
Aristotle​(נשלט) • 25 ביולי 2022
מל(ק)ה כתב/ה:
אני לא מבינה למה אתן טורחות.
יש פה אנשים פיקטיביים שקופצים על כל פורום להגיב כאילו הם האנשים הכי חכמים בעולם.
למה לטרוח?

לא הבנתי
כל המטרה של הפורום היא לדבר על דברים ורובנו פה אנונימיים אז מה את באה לומר פה בעצם?
נשלטוש
לפני שנה • 26 ביולי 2022
נשלטוש • 26 ביולי 2022
דורה/ אלמנה שחורה .

אתה לא חייב להראות טוב אתה לא חייב להיות מרשים בהתנהגותך

מה שכן תפנה יפה בכבוד ובאמת באמת תאמין לי שיקבלו אותך ויכירו אותך

אני תמיד שאלתי על עצמי אני לא יודע עם אני נראה טוב מי תרצה אותי ואמרתי את זה גם לדורה
ודורה תמיד אמרה לי שאני נראה טוב
אני אפילו לא האמנתי בעצמי לא היה לי ביטחון
אבל פשוט ההיכרות לאט לאט בהמשך הזמן עם המאנצים

התחילו להכיר אותי כמובן שלקח קצת זמן
ופשוט חוויתי המון בזכות זה שהאמנתי בעצמי בדרך שלי צריך פשוט לנסות להרים חיוך לספר בדיחה וזה תמיד עובד 😜

זאת העצה שלי אליך בתור אחד שאוהב מאוד את השליטה הנשית😇
BlueBear
לפני שנה • 26 ביולי 2022
BlueBear • 26 ביולי 2022
Aristotle כתב/ה:
מל(ק)ה כתב/ה:
אני לא מבינה למה אתן טורחות.
יש פה אנשים פיקטיביים שקופצים על כל פורום להגיב כאילו הם האנשים הכי חכמים בעולם.
למה לטרוח?

לא הבנתי
כל המטרה של הפורום היא לדבר על דברים ורובנו פה אנונימיים אז מה את באה לומר פה בעצם?

היא אומרת שיש פה אנשים מעייפים שכל המטרה שלהם זה להתווכח איתך ולהוציא לך את המיץ.
מן דרך חדשה בעולם הדיגיטלי להראות למי יש יותר גדול. במקום לקנות רכב מפואר הם מנסים להראות לכולם שהם האנשים הכי חכמים בעולם.
אנשים שגם אם תגיד להם שהם צודקים יתווכחו איתך שאתה טועה בזה שהם צודקים.
אז השאלה היא, למה לטרוח להגיב לאנשים כאלו? תשמרו את האנרגיה לדברים טובים יותר.