סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה פילוסופית לשבת

Impaler​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022

שאלה פילוסופית לשבת

Impaler​(שולט) • 23 ביולי 2022
האם הצד הסדיסטי הוא באמת סדיסטי כשהצד השני נהנה מהכאב?
    התגובה האהובה בשרשור
gilsherr
לפני שנה • 23 ביולי 2022
gilsherr • 23 ביולי 2022
התשובה היא לא. קצת כמו צפייה בפורנו ביחס לדבר האמיתי. אבל...איפה באמת אפשר להיות סדיסט? רק במקומות או מצבים שאף אחד מאיתנו(בהנחה שהוא אדם נורמלי) לא רוצה להגיע אליהם.
Impaler​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
Impaler​(שולט) • 23 ביולי 2022
יאפ.
ולצערנו לא היה חסך בסאדיזם אמיתי לאורך ההיסטוריה האנושית.
הפלאגרים המקובלים בקהילה הם רק קישוט בהשוואה...
ScatNerd
לפני שנה • 23 ביולי 2022
ScatNerd • 23 ביולי 2022
אבל אם הצד הסאדיסטי לא יודע שהצד השני (המזוכיסט) נהנה מהכאב שנגרם לו אז זה עדיין יכול להיחשב כסאדיזם טהור.
לדוגמא: נניח ואני מאזוכיסט שאוהב להרגיש השפלה/ דחייה מנשים, ונשים דוחות ומשפילות אותי בקטע אמיתי, לא כי הן יודעות שאני אוהב את זה. ואפשר לחשוב על עוד דוגמאות.
אבל אני מסכים שסאדיזם מושרש בצורה הטהורה שלו הוא די נדיר, כי צריך להיות בן אדם ממש רע ואנטיפת ורוב האנשים לא כאלה.
כנ"ל לגבי מזוכיזם, צריך להיות פגוע שכלית או נפשית כדי להיות מזוכיסט אמיתי, אף בן אדם נורמטיבי לא נהנה מפגיעה פיזית או נפשית (האינסטינקט האנושי הוא להגן על עצמנו מפני דברים כאלו).

למרות שמשהו מעניין ששמתי לב אליו, לפי ויקיפדיה - "מזוכיסט" מוגדר כאחד שאוהב לספוג כאב והשפלה כדי להגיע לפורקן מיני
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%96%D7%9D

ולעומת זאת "סאדיסט" מוגדר כאחד שפשוט אוהב להתעלל באנשים (למרות שכתוב שם גם על הקונוטציה המינית המודרנית).
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%90%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9D
-X-
-X-
לפני שנה • 23 ביולי 2022
-X- • 23 ביולי 2022
אם הוא באמת סדיסט הוא ינסה למתוח כמה שיותר את הגבולות של המזוכיסט ושם תהיה הנקודה שבה הוא באמת יהנה.
וגם, עם כל ההנאה מכאב, שפת גוף עדיין משדרת משהו אחר וזה עוד רגע בו הסדיסט באמת נהנה.
Little Dreamer​(מתחלפת)
לפני שנה • 23 ביולי 2022

Re: שאלה פילוסופית לשבת

Little Dreamer​(מתחלפת) • 23 ביולי 2022
Impaler כתב/ה:
האם הצד הסדיסטי הוא באמת סדיסטי כשהצד השני נהנה מהכאב?

שאלת הביצה והתרנגולתicon_smile.gif
תרשה לי להוסיף שאלה נוספת?
-Assfetish-
לפני שנה • 23 ביולי 2022
-Assfetish- • 23 ביולי 2022
מאמין שכן, כי עדיין כואב לה.
זה שהיא נהנית מהכאב לא גורע בשום אופן. אם כבר ההפך- זה משקיט את הייסורי מצפון (מבחינתי לפחות).
האקסלי​(נשלט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
האקסלי​(נשלט) • 23 ביולי 2022
חשבתי על זה הרבה וכתבתי על זה פה (וגם שוחחתי כמה שיחות פרטיות מעניינות).

שוחחתי עם מישהי מקסימה שאוהבת שני דברים ספציפיים שאחר מהם אני כנראה אוהב והשני אני כנראה מתעב. ודווקא מעניין לי להיות חסר אונים עם שני הדברים האילו ביחד, כי באמת זה מדגיש עד כמה אני אכן נאלץ להקשיב להוראות או לחטוף כאבים מסוג שאני ממש לא אוהב.
מבחינתי, כנשלט, מה הטעם שכל פקודה, הוראה, או "ניצול בהסכמה" יהיה משהו שאני הזמנתי מראש אחד לאחד?
אם הטעם של הצד השולט שונה מעט מזה של הצד הנשלט, זה מוסיף ריאליזם לשניהם. השולטת יודעת שהיא באמת מענה את הנשלט (מבלי לעבור על החוק והמוסר) והנשלט באמת מוצא עצמו חי את הפנטזיה בו נכפה עליו דבר שהוא אינו חפץ בו, והוא חסר אונים.
--Nir--
לפני שנה • 23 ביולי 2022
--Nir-- • 23 ביולי 2022
אני נהנה מכאב ומהסיטואציה של כאב וממה שהוא יוצר לי כלפי המכאיבה.

אבל זה לא אומר שבכל רגע ורגע נתונים אני נהנה. בחלקם אני באמת סובל ורוצה להפסיק, אבל עדיין לא משתמש במילת הבטחון.

ככה שלסאדיסטית אמיתית יש מקום להנות מהכאב בסיטואציה. גם אם לא במאה אחוז
פותחת מוסך
לפני שנה • 23 ביולי 2022
פותחת מוסך • 23 ביולי 2022
מגדירה את עצמי כסדיסטית. לא מתחברת להגדרות של ויקיפדיה. אוהבת להרגיש ולהרגיש חזק, זה העונג שלי, המיניות שבי. הכאב של הצד השני הוא רק בונוס.