בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה החוק הרשמי והלא רשמי?

מחפשת אדם מיוחד​(אחרת)
לפני שנה • 25 ביולי 2022

מה החוק הרשמי והלא רשמי?

יש תחושה, לפחות שלי אבל לא רק שלי, שאם את אישה ואת מעוניינת להיות באתר, את תספגי באופן קבוע הטרדות מיניות
זה פשוט חלק מהמציאות היומיומית פה וזו הנורמה
אני לא מבינה איך אין כאן דיבור קבוע ומעשי על איך מפסיקים את זה, עד שזה יופסק.
אני לא מבינה למה אם נשים נמצאות באתר מיני והן מביעות מיניות בעצמן, הן צריכות גם לספוג כל כך הרבה הטרדות מיניות מתתי אדם שכמעט תמיד הן לא מכירות וגם לא מעוניינות להכיר.

כחלק מהעניין קיבלתי אדומה מרתיחה. מזמן כבר לא קיבלתי הודעה כל כך בוטה בכלוב, כזו שעצבנה אותי ככה.
יש הודעות מעיקות למכביר, כולן לא מותאמות אלי (ולטעמי מתוך כך, לא מכבדות ומעיקות) כי כתבתי מס פעמים בפרופיל שלי שאני לא מעוניינת להכיר מפה אבל הודעה כזו דוחה כבר מזמן לא קראתי (אולי זה קשור לזה שאני כבר כמעט לא פה ורק כותבת, בעיקר לעצמי, מדי פעם בבלוג)

אז אחרי הפתיח הארוך - האם מותר לי לפרסם את ההודעה ואת שם השולח בבלוג שלי? (או לצורך העניין באתר באיזשהו מקום?)

אולי אם עלובי הנפש וחולי הנפש פה ידעו שתהיה השלכה להטרדות הדוחות שלהם מאחורי המקלדת, שאם עוברים גבול למקום מטריד, זה יפורסם, הם יחשבו כמה פעמים לפני שהם עושים את זה
הרי הכי קל לעשות מה שבזין שלך כשאף אחד לא יודע מי אתה, מסתתר מאחורי כינוי באתר ומטריד, כנראה אישה אחרי אישה פה
לי יש מעט סבלנות להטרדות, גם אם הן באתר בדסמי
אישית אני חושבת שלפרסם כאלו הודעות זה בסיסי כשזו הטרדה
ואני לא חושבת שזה שאנחנו באתר בדסמי, מיני לצורך העניין, אומר שכאן לגיטימי להטריד כל אחת רק כי היא פה
לא רק שזה יפחית את ההטרדות באתר (אני בספק אם יש עוד אתר בארץ שנשים מוטרדות בו בקצב כזה) אם ההטרדות יפחתו, אני מניחה שנשים ירגישו יותר נוח פה להכיר כי מי שישאר פה, אולי יהיה סוטה אבל לא מטריד

אשמח לדעתכן.ם ואשמח גם לדעת מה ה"חוק היבש" בכלל / באתר לפני שאני מפרסמת
אוסיף שהחלאה נחסם ודווח
אוסיף גם שאין לי מושג אם משהו באמת נעשה עם ההטרדות האלו מצד האתר ברמה הפרקטית ועוד יותר שכשמי שמולי משלם על מנוי ואני לא

*הפוסט מבחינתי מכוון לכל מי שמקבל.ת הודעות ותקשורת מטרידה פה, ללא קשר למין של מי ששלח.ה / קיבל.ה את ההודעה
ScatNerd
לפני שנה • 25 ביולי 2022
ScatNerd • 25 ביולי 2022
לפי מה שידוע לי (ואחרים יתקנו אם אני טועה) אסור לפרסם פרטים מזהים של אף אחד בפוסטים שלך.
אין לך מה לעשות נגד זה חוץ מלחסום את אותו המשתמש שמטריד אותך או לדווח עליו. יש כאן אפילו כאלו שחוסמים אנשים מראש, עוד מבלי שהם בכלל יצרו איתם קשר כדי "להקדים תרופה למכה" (תופעה מגעילה בעיני).
אלו ההשלכות כאשר מסתובבים במקומות כאלו בעלי תוכן מיני, צריך לדעת להתמודד עם זה.
מחפשת אדם מיוחד​(אחרת)
לפני שנה • 25 ביולי 2022
מה זאת אומרת "אלו ההשלכות כאשר מסתובבים במקומות כאלו בעלי תוכן מיני"?
זה קצת נשמע כמו אם הלכת עם חצאית מיני או חולצה עם מחשוף, קחי בחשבון שאת צריכה לקבל את ההטרדות המיניות שתחטפי או אם נאנסת, זו אשמתך כי המיניות הקיימת שלך, הבחירות שלך, יבואו יחד עם השלכה
יותר מזה, אי אפשר ואסור לגעת במטריד, את "צריכה לדעת להתמודד עם זה"
למה זו עדיין הגישה?

אני תוהה מה עומד מאחורי זה שאסור לפרסם צילום מסך או ציטוט של הדברים האלו. אם מישהו.י יודעים.ות, אשמח להבין
ScatNerd
לפני שנה • 25 ביולי 2022
ScatNerd • 25 ביולי 2022
מחפשת אדם מיוחד כתב/ה:
זה קצת נשמע כמו אם הלכת עם חצאית מיני או חולצה עם מחשוף, קחי בחשבון שאת צריכה לקבל את ההטרדות המיניות שתחטפי או אם נאנסת, זו אשמתך כי המיניות הקיימת שלך, הבחירות שלך, יבואו יחד עם השלכה
למה זו עדיין הגישה?

אני תוהה מה עומד מאחורי זה שאסור לפרסם צילום מסך או ציטוט של הדברים האלו. אם מישהו.י יודעים.ות, אשמח להבין

לפי מה שידוע לי את כן יכולה לפרסם את ההודעה או הציטוט רק מבלי הפרטים המזהים של אותו משתמש. עושים את זה כאן הרבה.
אנחנו לא יכולים לחנך את העולם אלא רק להתעצב כלפיו. זאת אומרת שאם את יודעת שזה המצב אז את צריכה להתנהג בהתאם.
ולדוגמא שנתת, אם יש אנשים שהם אנסים (שזו עובדה קיימת) ואת יודעת שלהסתובב במקומות מסויימים עם בגדים חשופים עלול לסכן אותך אז את צריכה לנקוט באמצעי זהירות. זה היה יכול להיות נחמד אם זה לא היה ככה, אבל זה ככה..

ומי שהוא אקסטרה רגיש לתכנים מסויימים או להודעות זימה, רצוי שלא יסתובב בכלל במקומות כאלו כי זה בלתי נמנע. זה על אחריות המשתמש בלבד.

הצעה: פשוט תחסמי את כולם ותשאירי רק בודדים כאלו שאת בוטחת בהם.
the rain song
לפני שנה • 26 ביולי 2022
the rain song • 26 ביולי 2022
מבאס ומוכר.
את יכולה לפרסם את ההודעה. אסור לפרסם את שם המשתמש.
לפי דעתי את יכולה לפרסם את ההודעה גם כאן אם את רוצה. (רק את ההודעה)
כמובן לחסום, לדווח ולהתלונן אצל כלובי
ואולי לשלוח לכלובי לינק לשרשור הזה ולבקש את תגובתו הרשמית עבור כולנו.
זו בעיה שאין לה באמת פתרון יעיל. כלובי יכול למחוק את המשתמש אבל לא פעם הם חוזרים בניק אחר.
TheStrider​(סדיסט)
לפני שנה • 26 ביולי 2022
TheStrider​(סדיסט) • 26 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
מחפשת אדם מיוחד כתב/ה:
למה זו עדיין הגישה?

ולדוגמא שנתת, אם יש אנשים שהם אנסים (שזו עובדה קיימת) ואת יודעת שלהסתובב במקומות מסויימים עם בגדים חשופים עלול לסכן אותך אז את צריכה לנקוט באמצעי זהירות...ומי שהוא אקסטרה רגיש לתכנים מסויימים או להודעות זימה, רצוי שלא יסתובב בכלל במקומות כאלו כי זה בלתי נמנע. זה על אחריות המשתמש בלבד.

מה שכתבת הוא האמת, די בזוי.
מה שאתה אומר זה שלאתר לא צריכים להיות סטנדרטים של התנהגות, שכולם התנהגו איך שבא להם אחד כלפי השניה (ובוא נודה באמת, על זה מדובר ברוב הפעמים) ושמי שלא טוב לו, שילך.

לחברה, בין אם היא מדינה ובין אם היא פלטפורמה אינטרנטית יש את הזכות והחובה לאכוף סטנדרטים להגנה על החברים שלה, גם מפני הטרדות וכו'. אז אפשר להיות זהירים, אבל זה לא פוטר את אלה שמפרים את הסטנדרטים מהאחריות למעשיהם או את הפלטפורמה מהאחריות למשתמשים בה.

ולא לרצות שיטרידו אותך זה לא ''להיות אקסטרה רגיש", זה להיות בן/בת אנוש. להסיט את האחריות להטרדה מהמבצעים הפוטנציאלים לקורבנות הפוטנציאלים זה האשמת קורבן ובכללי דבר די לא סביר.
    התגובה האהובה בשרשור
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 26 ביולי 2022
תתעלמי מתגובות כמו- ״אם את פה אז אין מה לעשות זה הנורמה״. תדווחי ותחסמי. כלובי פועל על מנת להסיר מפה אנשים שהורסים את הקהילה עם האופי המטרידני שלהם.

מבינה לגמרי לליבך ויש ימים שאני כבר אוטומט חוסמת ויש ימים שזה עולה לי על העצבים שמיץ זבל אנושי מרשה לעצמו לכתוב לי הודעה מגעילה בגלל עצם היותי אישה פה ועצם היותו מאונן וירטואלי מגעיל. האם זה באמת שונה מהעולם האמיתי? לא. פה פשוט במעטה האנונימיות זה ברמות גבוהות יותר.

אל תתייאשי, מה שטוב בהם זה שהם העתק הדבק אחד גדול וכעבור זמן מה או שימחקו אותם מהאתר, או שכבר יהיו חסומים ורק הטובים יישארו לך, (כמו סטרייד פה למעלה).
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 26 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 26 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
לפי מה שידוע לי (ואחרים יתקנו אם אני טועה) אסור לפרסם פרטים מזהים של אף אחד בפוסטים שלך.
אין לך מה לעשות נגד זה חוץ מלחסום את אותו המשתמש שמטריד אותך או לדווח עליו. יש כאן אפילו כאלו שחוסמים אנשים מראש, עוד מבלי שהם בכלל יצרו איתם קשר כדי "להקדים תרופה למכה" (תופעה מגעילה בעיני).

אתה מדבר בכללי על הקונספט של חסימה מראש? כי חסימות מראש יכולות להיות די יעילות, יש אנשים שקל לדעת שהם ככל הנראה לא יתחברו.
בנוגע למה שכתבת - נשים לא היחידות שסובלות מזה, עד עכשיו אני מקבל פניות, בעיקר מגברים הומוסקסואלים וגברים ביסקסואלים למרות שכתבתי בפירוש שאני לא מעוניין. תתבגרי כבר ותדפדפי על זה כמו כולם, מה אכפת לך ממילים אנונימיות מאדם אנונימי עם 0 השפעה על החיים שלך? לא צריך להגזים.
ScatNerd
לפני שנה • 26 ביולי 2022
ScatNerd • 26 ביולי 2022
TheStrider כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
מחפשת אדם מיוחד כתב/ה:
למה זו עדיין הגישה?

ולדוגמא שנתת, אם יש אנשים שהם אנסים (שזו עובדה קיימת) ואת יודעת שלהסתובב במקומות מסויימים עם בגדים חשופים עלול לסכן אותך אז את צריכה לנקוט באמצעי זהירות...ומי שהוא אקסטרה רגיש לתכנים מסויימים או להודעות זימה, רצוי שלא יסתובב בכלל במקומות כאלו כי זה בלתי נמנע. זה על אחריות המשתמש בלבד.

מה שכתבת הוא האמת, די בזוי.
מה שאתה אומר זה שלאתר לא צריכים להיות סטנדרטים של התנהגות, שכולם התנהגו איך שבא להם אחד כלפי השניה (ובוא נודה באמת, על זה מדובר ברוב הפעמים) ושמי שלא טוב לו, שילך.

לחברה, בין אם היא מדינה ובין אם היא פלטפורמה אינטרנטית יש את הזכות והחובה לאכוף סטנדרטים להגנה על החברים שלה, גם מפני הטרדות וכו'. אז אפשר להיות זהירים, אבל זה לא פוטר את אלה שמפרים את הסטנדרטים מהאחריות למעשיהם או את הפלטפורמה מהאחריות למשתמשים בה.

ולא לרצות שיטרידו אותך זה לא ''להיות אקסטרה רגיש", זה להיות בן/בת אנוש. להסיט את האחריות להטרדה מהמבצעים הפוטנציאלים לקורבנות הפוטנציאלים זה האשמת קורבן ובכללי דבר די לא סביר.

אין שום קשר בין מה שאתה אומר לבין מה שאני אמרתי. זה שיש את הזכות לאכוף ולהגן זה לא אומר שזה פיתרון לבעיה. עובדה שזה קורה כאן וימשיך לקרות. גם בעלי האתר לא יכולים להיפטר מזה (אחרת כבר מזמן זה היה נפתר).
זה כמו משטרה שנלחמת בפושעים.
מנסה להוציא אותי לא בסדר שסה"כ מה שאמרתי זה הכל אמת שקשה לכם לקבל. איפה כתבתי שלאתר לא צריכים להיות סטנדרטיים?? יש לך בעיה של הבנת הנקרא.
ScatNerd
לפני שנה • 26 ביולי 2022
ScatNerd • 26 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:

אתה מדבר בכללי על הקונספט של חסימה מראש? כי חסימות מראש יכולות להיות די יעילות, יש אנשים שקל לדעת שהם ככל הנראה לא יתחברו.
בנוגע למה שכתבת - נשים לא היחידות שסובלות מזה, עד עכשיו אני מקבל פניות, בעיקר מגברים הומוסקסואלים וגברים ביסקסואלים למרות שכתבתי בפירוש שאני לא מעוניין. תתבגרי כבר ותדפדפי על זה כמו כולם, מה אכפת לך ממילים אנונימיות מאדם אנונימי עם 0 השפעה על החיים שלך? לא צריך להגזים.

חסימות מראש זה אולי יעיל אבל אני נגד זה באופן אישי. זה יעיל נגד הטרדות אופציונליות אבל באיזה מחיר? במחיר של התנהגות מגעילה אחד כלפי השני. נגיד אתה בא לתת לייק למישהו ולפרגן לו ופתאום אתה קולט שאתה חסום אצלו.
זה כמו להכניס מישהו לכלא עוד מלפני שהוא ביצע פשע.

כמו שאמרת, פשוט לדפדף הלאה ולא להתרגש ממילים שכתובות על גבי מסך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 26, 2022 8:29 am, סך-הכל נערך פעם אחת