צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה החוק הרשמי והלא רשמי?

כמהת-יער
לפני שנה • 28 ביולי 2022
כמהת-יער • 28 ביולי 2022
זה בכלל לא עניין של קל או קשה להתמודד. כל אחד ויכולותיו ושריטותיו.

למה בכלל זה צריך להיות כורח המציאות?
Truth Seeker
לפני שנה • 28 ביולי 2022
Truth Seeker • 28 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
לכלוב יש מוניטין ממש מחורבן בגלל זה. בשיא הרצינות.
אני נמצאת בקבוצת נשים בדסמיות ויש שם נשים שלא נרשמו מעולם לכלוב בגלל השם הרע הזה של להיות מוטרדת בכל רגע נתון. זה כבר לא נשים שניסו ועזבו, זה דור חדש של בדסמיות שפשוט לא באות.

אני מאמין שהנזק שאת מציינת הוא אמיתי, ורואה איך כמות הודעות הזבל שנשלחות פה פוגעת באינטראקציה בין נשים וגברים. אבל לא הייתי מחפש לזה פתרון מתחום הפמיניזם והשיימינג.

הייתי שמח אם היה פה מנגנון שמגביל את מספר הפניות שאדם יכול לשלוח ביום לאנשים שהוא לא פנה אליהם בעבר; לא חלילה בשביל לשמור על נפשן הרכה של ה"מוטרדות", אלא כדי להקטין את כמות הטראפיק-זבל שאנשים פה מקבלים, ובכך לתת יותר מקום לאינטראקציה האמיתית שבשבילה אנחנו פה.

הודעות לא נעימות כנראה שימשיכו להשלח בכל מקרה, אבל זה כן יעזור להלחם בפסי הייצור המאסיביים של העתק-הדבק.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יול' 29, 2022 12:19 am, סך-הכל נערך פעם אחת
ScatNerd
לפני שנה • 28 ביולי 2022
ScatNerd • 28 ביולי 2022
אני חושב שיש כאן כמה רעיונות ממש טובים שהאתר הזה יכול לשקול ליישם. כמו חסימות IP וגם מה ש TalTul הציע וגם עוד כמה..
אני מקווה שמישהו מההנהלה קורא את זה.

לפעמים Brute Force היא לא הדרך הכי יעילה, וצריך לפעול יותר עם ההגיון. לעלות על אלגוריתם יותר חכם כדי לפתור את הבעיה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יול' 29, 2022 12:18 am, סך-הכל נערך פעם אחת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 28 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 28 ביולי 2022
Persephone-of-Hell כתב/ה:

זה לגמרי רק עניין של קל או קשה. למה שבעיה מוסרית תיצור קושי? כי יש אנשים שנפגעים מזה. כשאתה נפגע קשה לך.
ואף אחד לא באמת מאמין שזה חייב להיות כורח המציאות, אבל כולם יודעים שלא משנים חברה ביום או ביומיים ואני בכלל לא בטוח שאני רוצה לשנות את זה. כך או כך, אני אדיש לפן של הפגיעה הלא קיימת של התופעה הזאת ואני לא מאמין שמישהי פה אי פעם נעלבה מתגובה של אדם אנונימי באינטרנט. יש בעיות אחרות הרבה יותר חשובות שהחרא הזה יוצר שלא קשורות לפגיעה בכלל.
Truth Seeker
לפני שנה • 28 ביולי 2022
Truth Seeker • 28 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Persephone-of-Hell כתב/ה:

זה לגמרי רק עניין של קל או קשה. למה שבעיה מוסרית תיצור קושי? כי יש אנשים שנפגעים מזה. כשאתה נפגע קשה לך.
ואף אחד לא באמת מאמין שזה חייב להיות כורח המציאות, אבל כולם יודעים שלא משנים חברה ביום או ביומיים ואני בכלל לא בטוח שאני רוצה לשנות את זה. כך או כך, אני אדיש לפן של הפגיעה הלא קיימת של התופעה הזאת ואני לא מאמין שמישהי פה אי פעם נעלבה מתגובה של אדם אנונימי באינטרנט. יש בעיות אחרות הרבה יותר חשובות שהחרא הזה יוצר שלא קשורות לפגיעה בכלל.

לדעתי העניין הוא לא אם היא נעלבה או לא, או כמה היא נעלבה. זה לגמרי עניין סובייקטיבי. הבעיה היא כשמנסים להתאים את המציאות החיצונית לרף הסובייקטיבי הזה, שרק הולך ועולה. ועוד באמצעות חוקים וסנקציות. אנשים מסתובבים היום עם כפתור "הסר" וירטואלי ביד וחושבים שהם יכולים למחוק חלקים מהמציאות רק כי הם לא נעימים להם. זה לב העניין.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 28 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 28 ביולי 2022
TalTul כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
לכלוב יש מוניטין ממש מחורבן בגלל זה. בשיא הרצינות.
אני נמצאת בקבוצת נשים בדסמיות ויש שם נשים שלא נרשמו מעולם לכלוב בגלל השם הרע הזה של להיות מוטרדת בכל רגע נתון. זה כבר לא נשים שניסו ועזבו, זה דור חדש של בדסמיות שפשוט לא באות.

אני מאמין שהנזק שאת מציינת הוא אמיתי, ורואה איך כמות הודעות הזבל שנשלחות פה פוגעת באינטראקציה בין נשים וגברים. אבל לא הייתי מחפש לזה פתרון מתחום הפמיניזם והשיימינג.

הייתי שמח אם היה פה מנגנון שמגביל את מספר הפניות שאדם יכול לשלוח ביום לאנשים שהוא לא פנה אליהם בעבר; לא חלילה בשביל לשמור על נפשן הרכה של ה"מוטרדות", אלא כדי להקטין את כמות הטראפיק-זבל שאנשים מקבלים, ובכך לתת יותר מקום לאינטראקציה האמיתית שבשבילה אנחנו פה.

הודעות לא נעימות כנראה שימשיכו להשלח בכל מקרה, אבל זה כן יעזור להלחם בפסי הייצור המאסיביים של העתק-הדבק.

לגמרי. אתה צודק לגמרי, זאת אפילו הבעיה העיקרית - זה יוצר רעל בין גברים ונשים. אצל נשים יש יותר רעל כי מן הסתם שהיא תבוא אליך עם מיליון חשדות בנוגע לזה שכל מה שאתה רוצה זה לזיין לה את התחת, ומן הסתם שהגבר גם ירגיש חרא כי הוא מרגיש כל הזמן תחת מבחן ושהוא חייב להוכיח שהוא לא כזה. להילחם בזה זה אכן מוצדק, אבל הסיבות... תראה, לנסות לגרוף תמיכה בעזרת טיעונים פמיניסטיים זה מספיק מטופש כדי לא לעבוד בימינו. זה סתם ייצר כתות של אנשים (בעיקר נשים) ספציפיים שמאמינים בבולשיט הזה וכל השאר ימשיכו עם החיים שלהם.

כך או כך, אומנם אני בזוגיות ואני די אדיש למצב (לא לגמרי), אבל עדיין אכפת לי מהנוחות של אנשים מסוימים אז אסכם את זה ככה, רק למזגר ולשלוח לכלובי:
1 - להגביל את כמות הפניות של כל משתמש לכ-7 פניות ביום. אם זה כבר פרופיל שפנית אליו בעבר תוכל לפנות אליו שוב ושוב בלי בעיה.
2 - לחסום IP של אנשים שידוע שהם מטרידנים.
3 - להביא מישהו שיתנדב לעשות את העבודה המטונפת הזאת.

זה ממש ישפר את טיב השיח בין גברים לנשים פה. וכן, אני דורך פה על ערכים מסוימים לטובת ערכים אחרים, אבל אני חושב שככה עדיף. כאילו, אני דורך על החופש של אנשים מסוימים למצוא סטוץ עם הגבלת ההודעות, אבל יש כל כך הרבה מקומות אחרים שאפשר למצוא בהם סטוצים. מאידך, אם הכלוב ייצר כאן סביבה איכותית ללא הרבה סקפטיות ורעל בין גברים לנשים זה יהיה ממש טוב, אני אשכרה לא מכיר אתר אחד שעובד ככה, מה שאומר שהבעיות האלה נמצאים גם בהם. יש התנגדויות?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 29 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 29 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
אפשרי שפותחת השרשור תעלה לכאן הודעה? או שמישהי תתן דוגמא להודעה שהיא קיבלה?
כי האמת ממש מסקרן מה כבר מישהו אנונימי מהצד השני של המסך יכול לכתוב שכ"כ מטריד.
או שפשוט מדובר על כמות גדולה של הודעות בלתי פוסקות שכבר אין כח להתמודד עם זה.

מה כבר אתה יכול לקבל מאדם אנונימי? במקסימום "תמצצי יא זונה" עם תמונה של בולבול.
אנשים דיברו אליי ולאחרים רבים בצורה הרבה יותר גרועה ואישית (אצלי אומנם לא בהקשרים מיניים. כאילו בכלוב כן, בחוץ לא) בכל מיני סיטואציות בחיים, קל מאוד לדפדף הלאה כשאין לאנשים האלה שום קשר לחיים שלך. מאוד מאוד קל. אני חושב שאתה מבזבז זמן כשאתה מנסה להבין את הקשיים הלא קיימים שלה.

אם אתה לא יכול להבין קשיים, זה לא אומר שהם לא קיימים.
הודעות כאלה יכולות להיות מטרגרות ואין לדעת באיזה סטייט אוף מיינד הן יפגשו את המקבל.

אני לא אומרת שהעולם אחראי לרפד לנו את החיים, אבל תכלס אנחנו גם לא אמורים כל הזמן להיות על המשמר עם קוצים שלופים. זאת חוויה מאוד מתישה ואפילו מדכאת.
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 29 ביולי 2022
Into​(נשלטת) • 29 ביולי 2022
וואו, איזה שרשור מדכא ולא מפתיע.

זה ממש יכול להיות צילום הפוסטר של השיח סביב הטרדות מיניות:
אישה מתלוננת על הטרדות ומבקשת להעלות דיון למציאת פתרון לבעיית ההטרדות וכיצד למגרן, חבורת גברים שמסבירה לה שהיא מתקרבנת/ממציאה/רגישה מדי/מחפשת להיפגע/גם להם זה קרה וזה לא מפריע להם, ונשים שמזדהות עם הבעיה ותחושת חוסר האונים.

אז המסקנה הקולקטיבית היא שזוהי המציאות ועלינו להתרגל להיות מוטרדות בכל פלטפורמה שהיא, אלא אם כמובן נבטל כל אפשרות לאינטראקציה עם כל אדם שהיא ונשב לבד בחושך, או פתרון למתקדמות- להפוך להאקרית סוכנת שב"כ ולעשות מחקר מעמיק ומקיף על כל אדם ששקלנו לפתוח הודעה ששלח לנו.

Good job guys!
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 29 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 29 ביולי 2022
Into The Unknown כתב/ה:
וואו, איזה שרשור מדכא ולא מפתיע.

זה ממש יכול להיות צילום הפוסטר של השיח סביב הטרדות מיניות:
אישה מתלוננת על הטרדות ומבקשת להעלות דיון למציאת פתרון לבעיית ההטרדות וכיצד למגרן, חבורת גברים שמסבירה לה שהיא מתקרבנת/ממציאה/רגישה מדי/מחפשת להיפגע/גם להם זה קרה וזה לא מפריע להם, ונשים שמזדהות עם הבעיה ותחושת חוסר האונים.

אז המסקנה הקולקטיבית היא שזוהי המציאות ועלינו להתרגל להיות מוטרדות בכל פלטפורמה שהיא, אלא אם כמובן נבטל כל אפשרות לאינטראקציה עם כל אדם שהיא ונשב לבד בחושך, או פתרון למתקדמות- להפוך להאקרית סוכנת שב"כ ולעשות מחקר מעמיק ומקיף על כל אדם ששקלנו לפתוח הודעה ששלח לנו.

Good job guys!

לבכות?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 29 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 29 ביולי 2022
פרלין כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
אפשרי שפותחת השרשור תעלה לכאן הודעה? או שמישהי תתן דוגמא להודעה שהיא קיבלה?
כי האמת ממש מסקרן מה כבר מישהו אנונימי מהצד השני של המסך יכול לכתוב שכ"כ מטריד.
או שפשוט מדובר על כמות גדולה של הודעות בלתי פוסקות שכבר אין כח להתמודד עם זה.

מה כבר אתה יכול לקבל מאדם אנונימי? במקסימום "תמצצי יא זונה" עם תמונה של בולבול.
אנשים דיברו אליי ולאחרים רבים בצורה הרבה יותר גרועה ואישית (אצלי אומנם לא בהקשרים מיניים. כאילו בכלוב כן, בחוץ לא) בכל מיני סיטואציות בחיים, קל מאוד לדפדף הלאה כשאין לאנשים האלה שום קשר לחיים שלך. מאוד מאוד קל. אני חושב שאתה מבזבז זמן כשאתה מנסה להבין את הקשיים הלא קיימים שלה.

אם אתה לא יכול להבין קשיים, זה לא אומר שהם לא קיימים.
הודעות כאלה יכולות להיות מטרגרות ואין לדעת באיזה סטייט אוף מיינד הן יפגשו את המקבל.

אני לא אומרת שהעולם אחראי לרפד לנו את החיים, אבל תכלס אנחנו גם לא אמורים כל הזמן להיות על המשמר עם קוצים שלופים. זאת חוויה מאוד מתישה ואפילו מדכאת.

נו? אז מה אני לא מבין?
מה אישה ששולחים לה בולבול מרגישה? איך זה משליך לה על החיים? את מוזמנת לספר לי.