בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בהמשך לשרשור על מטפלי בדסמ מומלצים

טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 11 באוג׳ 2022

בהמשך לשרשור על מטפלי בדסמ מומלצים

טלי35​(שולטת) • 11 באוג׳ 2022
מה לדעתכם/ דעתכן הדבר שמטפל שבאים אליו לטיפול חייב לדעת (או להיות) כשהמטופל הוא אדם בדסמי?

ועוד שאלה;
סקרנית כמה פה הולכים לטיפול - לאו דווקא על הרקע של הבדסמ - (אני התחלתי ממש לאחרונה)
וכמה נח מרגישים לחשוף את החלק הזה בחיים שלכם?
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 11 באוג׳ 2022

Re: בהמשך לשרשור על מטפלי בדסמ מומלצים

קטלב​(מתחלף) • 11 באוג׳ 2022
חיפשתי מטפל שהוא גם גיק-פריינדלי וגם קינק-פריינדלי. כי אין לי כוח לחפירות מיותרות בשני תחומים.
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022

Re: בהמשך לשרשור על מטפלי בדסמ מומלצים

Fashion kitty​(אחרת) • 12 באוג׳ 2022
קטלב כתב/ה:
חיפשתי מטפל שהוא גם גיק-פריינדלי וגם קינק-פריינדלי. כי אין לי כוח לחפירות מיותרות בשני תחומים.

אני עדיין מחפשת פולי פרנדלי וקוויר פרנדלי
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
טלי35​(שולטת) • 12 באוג׳ 2022
מה זה אומר בדסמ / קינק פרנדלי?
איך זה נראה בפועל?
מה הנגזרות?
כלבלב נסתר​(נשלט)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
כלבלב נסתר​(נשלט) • 12 באוג׳ 2022
אני נמצא בטיפול אינטנסיבי, והבדסמ לגמרי על השולחן בדיבור ישיר ופתוח.

בגדול, אם הולכים כבר לטיפול, רצוי להיות כנים וגלויים, אחרת - בשביל מה ללכת?

היו כאן מטפלות מהקהילה, אחת מהן מעולה ממש שכבר לא מקבחת מטופלים חדשים. נקראת ייעוץ בדסמי. היא מומלצת, אבל לפי ידיעתי כבר לא מטפלת יותר.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 12 באוג׳ 2022
טלי35 כתב/ה:
איך זה נראה בפועל?
מה הנגזרות?

הבעיה היא שמטפלים עלולים להיות כמו בולדוגים. לקחת איזה פרט מידע שולי מבחינתך, לנעוץ בו שיניים, ולא לעזוב. גם כשאת יודעת שבהקשר הזה זה שולי. זה לא מעניין. את לא רוצה להצדיק בפעם העשירית בשתי פגישות למה את נהנית להסב כאב לאנשים אחרים. זה לא רלוונטי לבעיה שאת מנסה לפתור.
אז מטפל קינק-פריינדלי יבין את הסצנה, ולא ישפוט.
נניח - "ואז עזרתי לחברה להתעלל בנשלטת שלה" יעבור אולי בהנהון משועשע, לא בביקורת, אלא הבנה שזה אירוע מגניב, שמחמיא שהוזמנת אליו, אבל לא משהו עמוק יותר שצריך לחפור ולהבין כי זה לא נורמלי ואת לא כמו כולם וכאן בטח שורש כל הבעיות שלך.
    התגובה האהובה בשרשור
המלקה החרדית​(שולטת)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
אני מוכנה לטפל בכיף,
להקשיב לתת עצות מניסיוני העשיר.....

אההה אני כבר עושה את זה לא בתשלום...
אולי אתחיל לגבות😜😜😜😜

סתם... לא ידעתי שיש מטפלים בדסמים.

ולא לא הלכתי לטיפול.
אני בעצמי מטפלת.
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022

אוי זה נהדר!

טלי35​(שולטת) • 12 באוג׳ 2022
קטלב כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
איך זה נראה בפועל?
מה הנגזרות?

הבעיה היא שמטפלים עלולים להיות כמו בולדוגים. לקחת איזה פרט מידע שולי מבחינתך, לנעוץ בו שיניים, ולא לעזוב. גם כשאת יודעת שבהקשר הזה זה שולי. זה לא מעניין. את לא רוצה להצדיק בפעם העשירית בשתי פגישות למה את נהנית להסב כאב לאנשים אחרים. זה לא רלוונטי לבעיה שאת מנסה לפתור.
אז מטפל קינק-פריינדלי יבין את הסצנה, ולא ישפוט.
נניח - "ואז עזרתי לחברה להתעלל בנשלטת שלה" יעבור אולי בהנהון משועשע, לא בביקורת, אלא הבנה שזה אירוע מגניב, שמחמיא שהוזמנת אליו, אבל לא משהו עמוק יותר שצריך לחפור ולהבין כי זה לא נורמלי ואת לא כמו כולם וכאן בטח שורש כל הבעיות שלך.

ניסחת מצויין מה שלא ידעתי להגיד במילים.
תודה
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 12 באוג׳ 2022
אגב, בהמרכז למיניות אלטרנטיבית חברים כמה מטפלים שפתוחים, ובכן, למיניות יותר אלטרנטיבית.
יש פרסומות שלהם כאן מפעם לפעם, אבל אפשר ליצור קשר ישירות - https://thecage.co.il/profile/82403
גם אם אין מטפל משלהם שמתאים בדיוק, הם בוודאי ידעו להפנות לאחרים.
Ofan
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
Ofan • 12 באוג׳ 2022
אני סאקר של טיפולים, ודווקא חושב שכנות היא אובר רייטד. ממילא אין זמן לחשוף את כל הדברים בשעה של טיפול - אתה מביא לשולחן את הדברים שאתה חושב שאתה רוצה לשנות, ובהחלט לא חייב לחשוף דברים אחרים.

נקודה אחרת של הטיפול היא חוסר מודעות עצמית, שם אתה אומר את מה שיש לך בראש ואז מגלה בעצם דברים על עצמך. זה האיזור המסוכן - בדיוק בגלל שאתה עלול לחשוף משהו בפני מטפל לא מקצועי (ויש כאלה גם עם דוקטורט!).

אז אני מאוד בעד טיפולים, אבל לקחת בחשבון שיש תופעות לוואי...ויש סיכונים...