שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בהמשך לשרשור על מטפלי בדסמ מומלצים

צ'נדלר​(מתחלף)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
צ'נדלר​(מתחלף) • 12 באוג׳ 2022
בעיניי פסיכולוגים טובים הם לא שיפוטיים באופן כללי. לגבי פטיש כמו לגבי דת או כל דבר אחר. אבל פרינדלי זו כבר הגבלה ואפילו בעייתי כי חשוב שאפשר יהיה לחקור ולשים סימני שאלה גם על זה.. להבין משהו משמעותי ואת המשמעות והמקורות שלו זה לא להניח שזה בעיה או מקור כל הצרות.
ירושלמיתבדם{של הלן}
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
ירושלמיתבדם{של הלן} • 12 באוג׳ 2022
אני נמצאת עם המטפלת כבר 5 שנים. בהתחלה לא העזתי לספר כלום על מיניות. אחרי שנתיים שלוש נפתחה לי הצ'אקרה ובאותו זמן התחלתי להתנסות בבדסמ. כשבאתי אליה ואמרתי לה ששמעתי על בדסמ ומה זה הדבר הזה ואולוהים אדירים אולי אני א מינית היא הקשיבה. היופי הוא שהיא ונילית לאללה והיא עדיין מקבלת ומבינה. באמת אתמול הסתלבטתי עליה שוניל זה משעמם תחת. אז היא לא נמצאת ברשימות של בדסמ פרנדלי אבל היא יעל פרנדלי אז זה מספיק לי.
VeraLynn​(נשלטת)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022

Re: בהמשך לשרשור על מטפלי בדסמ מומלצים

VeraLynn​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2022
Fashion kitty כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
חיפשתי מטפל שהוא גם גיק-פריינדלי וגם קינק-פריינדלי. כי אין לי כוח לחפירות מיותרות בשני תחומים.

אני עדיין מחפשת פולי פרנדלי וקוויר פרנדלי

ממש ממליצה לפנות למרכז למיניות אלטרטיבית.
הם מעבירים הכשרות למטפלים קליניים יחד עם עמותת "מעברים", על טיפול באוכלוסיות בדסמ, פולי וטרנס*, ויוכלו להפנות אותך למטפלים מומלצים שעברו את ההכשרה.

ככה אגב הגעתי לפסיכולוגית האחרונה שלי שהייתה מהממת ומקסימה וסופר קינק פרינדלית ופולי פרינדלי
Follow me down​(אחרת){בזוגיות}
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
התחלתי טיפול השנה בכלל בהקשר ל-OCD.
כשהמצב השתפר המשכתי ללכת ובין היתר נפתחתי לגבי הבדסמיות.
המטפל שלי היה פתוח לשמוע על החוויה שלי.

מעבר לכך, תמיד חשבתי על זה. הפסיכולוגיה מתבססת על תובנות של אדם שהאמין בסטיות כבסיס לנפש ועישן קוקאין, אז בדסמ בין אנשים מבוגרים בהסכמה היא הבעיה? icon_smile.gif
tomerw​(אחר)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
tomerw​(אחר) • 12 באוג׳ 2022
אני התחלתי טיפול לפני יותר מעשור, בגלל הBDSM. בהתחלה היו לי כמה מטפלות שהרגשתי שלא היו מספיק רגישות עד שמצאתי את המטפלת שהרגשתי איתה בנוח להיכנס הכי עמוק שיש, אבל בחכמת הבדיעבד ברור לי שהן היו ממש בסדר וזה נורא משתנה ואישי.

שנים שלא היה לי את האומץ לשתף את העובדה שאני בטיפול, בטח לא פה, אבל הזמן עשה את שלו.
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
Menta​(שולטת) • 12 באוג׳ 2022
בתשובה לשאלה של פותחת השרשור: מאיזה צד של השוט את, ועד כמה את שלמה עם הנטייה הבדס"מית שלך.

אם את שלמה איתה, אין למטפלת מה להכניס את הדעה שלה על בדס"מ לטיפול.

המטפלת שלי באה עם סט הנחות שממש חרה לי. למשל, שכל נשלט שמתחבר להשפלה מגיע אליה מקטע לא בריא או טראומת עבר.

היא לא הבינה את הרצף של בדס"מ כפרקטיקה מינית גרידא בקצה אחד ו בדס"מ 24/7 בקצה השני.

לא שהנושא עלה יותר מדי בטיפול, ובתחומים אחרים היא היתה מדהימה ברמות, אבל כשזה עלה, התאכזבתי פעמיים. פעם אחת מכך שאין לה יכולת לעזור לי, ופעם שנייה מהפער בין עד כמה היא מהממת בתחומים אחרים לכמה היא לא מהממת בתחום הזה.
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
טלי35​(שולטת) • 12 באוג׳ 2022
אופן כתב/ה:
אני סאקר של טיפולים, ודווקא חושב שכנות היא אובר רייטד. ממילא אין זמן לחשוף את כל הדברים בשעה של טיפול - אתה מביא לשולחן את הדברים שאתה חושב שאתה רוצה לשנות, ובהחלט לא חייב לחשוף דברים אחרים.

נקודה אחרת של הטיפול היא חוסר מודעות עצמית, שם אתה אומר את מה שיש לך בראש ואז מגלה בעצם דברים על עצמך. זה האיזור המסוכן - בדיוק בגלל שאתה עלול לחשוף משהו בפני מטפל לא מקצועי (ויש כאלה גם עם דוקטורט!).

אז אני מאוד בעד טיפולים, אבל לקחת בחשבון שיש תופעות לוואי...ויש סיכונים...

איזה תופעת לוואי ואיזו סיכונים יכולים להיות בטיפול?
Dragonfly Queen​(שולטת)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
Dragonfly Queen​(שולטת) • 12 באוג׳ 2022
למטפלת הקודמת שלי הרגשתי בנוח לספר כבר בפגישה הראשונה. לא הרגשתי שום שיפוטיות ודווקא הפתיחות שנוצרה בקשר, מאוד קידמה את התהליך הטיפולי.
לא מזמן התחלתי טיפול חדש, עדיין לא שיתפתי את המטפל שלי, כי אני עדיין לא מרגישה שזה נכון לי. והתחושה הזאת היא נקודה למחשבה אצלי וגם משהו לפתוח לשיח מול המטפל בהמשך. כי אם בעוד כמה פגישות ארגיש שאני לא מוכנה להחשף, יש משהו חוסם בטיפול.
המפגש הטיפולי אמור להוות עבור שני הצדדים מרחב בטוח שמאפשר חשיפה ומקום להתבונן על הדברים על הדברים ללא שיפוטיות או ביקורת. אם זה לא קורה, צריך לדבר על זה ולהבין מה לא עובד בתהליך.
Story​(נשלטת)
לפני שנה • 12 באוג׳ 2022
Story​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2022
כשהתחלתי להיפגש עם המטפלת שלי, לפני חצי שנה בערך, כבר הייתי עמוק בהמון שאלות וחקר סביב הבדס"ם. הייתי די פתוחה לגבי זה מההתחלה מולה, אבל עוד לא נגענו בזה ממש.
מה שכן, היא ניסתה להסביר לי שעל אף שיש דברים טובים בבדסם, הוא מאוד אפל. שלחתי לה עבודה אקדמית שכתבתי בחורף על בדסם. שתראה, שתבין, שתקרא.
היא הסבירה לי לאחר שקראה, שלדעתה בדסם הוא מעין עיוות. סוג של התמודדות עם טראומה ולא נורמטיבי באמת. לי יש את הדעה שלי, ולה יש את שלה. פחות מעניין אותי להתעסק בשכנוע - אני צריכה לדעת בסופו של דבר מה טוב לי.

אני חושבת שלכל מטפל צריכה להיות נגיעה כזו או אחרת בבדסם, חוסר המודעות הזה הוא פשוט לא הגיוני.
kishon​(נשלט)
לפני שנה • 13 באוג׳ 2022
kishon​(נשלט) • 13 באוג׳ 2022
לצערי גם אני מתקשה להפתח ולספר על העולם הזה .. הפסיכו שלי תמיד לוקחת כל דבר ששונה מהנורמה, לחויות כאלו ואחרות מתקופת הילדות/צבא..

מרגיש שאין הבנה מעבר..
חסרים לדעתי אנשים מהתחום שיש להם זיקה לעולם הבדסמ או כאלו עם ראש פתוח.

אנחנו צריכים אותם
זה חמצן עבורנו לפעמים..