סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפוי, בטוח, בהסכמה וביודעין!!!

הלן הדובה
לפני שנה • 18 בספט׳ 2022

שפוי, בטוח, בהסכמה וביודעין!!!

הלן הדובה • 18 בספט׳ 2022
די. נשבר הזין

מעוד "שולט/ת" שלא יודעים להניף פלוגר בצורה בטוחה.
מעוד "נשלט/ת" שלא לוקחים אחריות על חלקם בסשן.

די.

אז אני רוצה לחדד ואתם מוזמנים להביע דעה אבל רוב מה שכתוב למטה איננו דעה אלא עובדות.

כל סשן - ** כל ** סשן חייב לכלול 4 אלמנטים ולא 3.

שפוי, בטוח, בהסכמה וביודעין ( או בגדול RACK במקום SSC)

שפוי - על כל משתתפי הסשן להיות בדעה צלולה במיוחד על השולט/ת. כל הקשור בשימוש בסמים, צריכת אלכוהול ומצב נפשי שאינו תקין מפר סעיף זה.
למעט שימוש בסם כזה או אחר כחלק מסשן בהסכמה מוקדמת של שני הצדדים.

בטוח - על אחריות ** שני ** הצדדים להקפיד על בטיחות. אם זה לדעת איך להשתמש בציוד, מה כרוך באקט כזה או אחר או על מצב רפואי של המשתתפים בסשן.
הדברים שאנחנו עושים הם ** מ-ס-ו-כ-נ-י-ם ** ועלולים להביא לפציעות בגוף ובנפש. לא יודע, לא שאלתי זה לא תירוץ. אם יש ספק - אין ספק.

בהסכמה - כל מה שקורה בסשן חייב להיות מוסכם מראש. לאו דווקא פרטי פרטים כמו באיזה שוט נשתמש אבל סוג הסשן כן - אימפקט, מדיקל וכו. אי אפשר לתת הסכמה בלי דעה צלולה. מה שאומר שאי אפשר לתת הסכמה בשיכרות או תחת השפעת סמים או מאניה כזו או אחרת. הסכמה אינה אומרת - "תעשו לי מה שאתם רוצים" בצורה גורפת.
הסכמה אומרת - אני יודע למה אני מסכים.

ביודעין - כשאני מסכים לסשן אני מסכים תוך כדי ידיעה למה אני מסכים ואם אני לא יודע - אני אשאל ואחקור ואברר. לדוגמא - צעצועים המערבים מכות חשמל אסורים לשימוש על אנשים להם בעיות לב. כמה מכם יודעים זאת? וכמה מכם יודעים להגיד לי למה אסור לעשות סשן cutting לסוכרתיים? או איפה אסור להצליף עם פלוגר?

יאללה. תביעו דעה, תקנו אותי וכו וכו.
    התגובה האהובה בשרשור
CharlieI{Lotus}
לפני שנה • 18 בספט׳ 2022
CharlieI{Lotus} • 18 בספט׳ 2022
אני תמיד מופתע מזה שאנשים מוכנים להשתתף במשהו שהם לא מבינים עד הסוף את הצד הגופני שלו.
לדעתי את הצד הנפשי, שהוא לא פחות חשוב, קצת יותר קשה לצפות מראש, בטח בפעמים הראשונות של אנשים שחדשים זה לזה.

מאידך, לי יש בעיות אמון מטורפות, כך שאני רוצה לדעת הכל לפני שאני מוכן להפתח ולקחת אחריות על משהו.

בעיקר, אני חושב שהטריק הכי חשוב הוא לדעת לגרום למה שיכול להרגיש כראיון אינטייק של פסיכולוג ורופא מרדים יחד להיות חלק מהמשחק.
אפשר להנות מהשאלה "אין לך בעיות לב, נכון?" אם היא נשאלת בטון הנכון ובהקשר הנכון.
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 18 בספט׳ 2022
Reina N​(שולטת) • 18 בספט׳ 2022
בגדול טרנד ה״שולטות ושולטים״ שיש בשנים האחרונות שכל מי שחושב שהוא מעט דומיננטי בחיי היומיום שלו זה הופך אותו לשולט,
לא טורחים לבדוק, לא טורחים ללמוד,
ולא טורחים לעשות דברים בסיסיים
כאילו משהו פה מתפספס לאנשים ששוכחים שבסופו של יום בדסמ זוהי מערכת יחסים לכל עניין ודבר,
ויש פה אדם שאתה למעשה לוקח את האחריות עליו על כל המתשמע מכך,
האחריות היא תמיד שלך!
והחובה ללמוד ולדעת כל דבר היא שלך!
כמו גם החובה לדאוג לצד השני ולוודא שהוא בסדר לאורך הסשן ולאחריו!
ועצוב מאוד שיש כל כך הרבה ״שולטים״ מהסוג הזה.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 18 בספט׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 18 בספט׳ 2022
כל עוד יש "שולטים אמיתיים" ונשלטות שמאמינות שבדס"ם אמיתי "מגיע מבפנים".
הלן הדובה
לפני שנה • 18 בספט׳ 2022

אם הבנתי נכון אז אני לא מסכימה

Reina N כתב/ה:
האחריות היא תמיד שלך!

אם הכוונה פה היא לנשלטים אין אחריות בסשן, לפניו או אחריו אז אני לא מסכימה. בסופו של דבר מדובר בשני אנשים מבוגרים ששניהם בחרו להיות בסיטואציה הזו.

ברור שמי שמנהל את הסשן לוקח על עצמו אחריות גדולה יותר אבל אסור לקבל מצב שבו נשלט מתנער מאחריות.
(אפרט לך בפרטי)
הלן הדובה
לפני שנה • 18 בספט׳ 2022

כן אבל לא

CharlieI כתב/ה:
אני תמיד מופתע מזה שאנשים מוכנים להשתתף במשהו שהם לא מבינים עד הסוף את הצד הגופני שלו.
לדעתי את הצד הנפשי, שהוא לא פחות חשוב, קצת יותר קשה לצפות מראש, בטח בפעמים הראשונות של אנשים שחדשים זה לזה.

מאידך, לי יש בעיות אמון מטורפות, כך שאני רוצה לדעת הכל לפני שאני מוכן להפתח ולקחת אחריות על משהו.

בעיקר, אני חושב שהטריק הכי חשוב הוא לדעת לגרום למה שיכול להרגיש כראיון אינטייק של פסיכולוג ורופא מרדים יחד להיות חלק מהמשחק.
אפשר להנות מהשאלה "אין לך בעיות לב, נכון?" אם היא נשאלת בטון הנכון ובהקשר הנכון.

כשזה חלק מחיזור בדסמי אני מצפה לשאלות האלה וגישושים לאט לאט. יש זמן. אני ובת זוגתי כבר לומדות אחת את השניה שנה פלוס.

אבל במסיבות פליי פרטי כגון הפמדום?
א. יש שאלות מקדימות לפני סשן אם זה מישהו שאנחנו לא מכירים.
ב. לא קופצים לעמוקים ולא עושים או מקבלים סשן מורכב בלי להבין במה הכל כרוך.
CharlieI{Lotus}
לפני שנה • 18 בספט׳ 2022
CharlieI{Lotus} • 18 בספט׳ 2022
אני לרוב לא משחק עם אנשים שאני לא מכיר היטב.
זה ענין רגשי שלי, אבל זה מאיין את הבעיה.

מאידך, כשאני חושב על סיטואציות כאלו, אני לא בטוח שאני אדע בכלל מה לשאול.
יש כאן עניינים לא טריויאליים מבחינת ידע רפואי ופסיכולוגי מקדים.

האמת, שהייתי שמח לו היה מדריך כתוב לזוג הבדס"מי.
משהו שמצביע על הידע שצריך על עצמנו, על הפרטנר ועל האמצעים לפני כל מיני פעילויות.
אם אין ספר כזה, אני מתנדב להשתתף בכתיבתו.
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 18 בספט׳ 2022
Fashion kitty​(אחרת) • 18 בספט׳ 2022
CharlieI כתב/ה:
אני לרוב לא משחק עם אנשים שאני לא מכיר היטב.
זה ענין רגשי שלי, אבל זה מאיין את הבעיה.

מאידך, כשאני חושב על סיטואציות כאלו, אני לא בטוח שאני אדע בכלל מה לשאול.
יש כאן עניינים לא טריויאליים מבחינת ידע רפואי ופסיכולוגי מקדים.

האמת, שהייתי שמח לו היה מדריך כתוב לזוג הבדס"מי.
משהו שמצביע על הידע שצריך על עצמנו, על הפרטנר ועל האמצעים לפני כל מיני פעילויות.
אם אין ספר כזה, אני מתנדב להשתתף בכתיבתו.

האינטרנט מלא במדריכים כאלה וגם כאן באתר יש כמה בלוגים שעוסקים בזה בדיוק
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 18 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 18 בספט׳ 2022
Reina N כתב/ה:
בגדול טרנד ה״שולטות ושולטים״ שיש בשנים האחרונות שכל מי שחושב שהוא מעט דומיננטי בחיי היומיום שלו זה הופך אותו לשולט,
לא טורחים לבדוק, לא טורחים ללמוד,
ולא טורחים לעשות דברים בסיסיים
כאילו משהו פה מתפספס לאנשים ששוכחים שבסופו של יום בדסמ זוהי מערכת יחסים לכל עניין ודבר,
ויש פה אדם שאתה למעשה לוקח את האחריות עליו על כל המתשמע מכך,
האחריות היא תמיד שלך!

את יכולה להגיד באותה מידה שלנשלט/ת יש חובה להיות נאמן כלפי עצמו ולא להיכנס אל תוך מאורת נחשים.

אגב, לפותח האשכול, בנוגע למה שכתבת על סמים:
לא ממליץ על שימוש בסמים במהלך הסקס בכלל, סתם עלול להביא למצב שלא תרצה לזיין יותר בלי סמים. פעם בשבוע זה אחלה לעשות סמים, אבל לא הייתי ממליץ להכניס לזה סקס. צא לטבע, תהיה נינוח, תביא איתך עוד מישהו / מישהי שאתה אוהב ותעשנו איזה ג'וינט, זה אחלה. כשאני עושה סקס עם סמים אני פשוט מקבל תחושה של חזיר מטונף שלא מסוגל לשבוע.